A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hete #138528 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta: De ez így volt a könyveben is, de erre a részre én is kíváncsi leszek...

De a filmben állítólag lesznek jócskán változtatások ennél a résznél... :? Pl. a palantír végig Pippinnél lesz, meg ilyenek... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138520 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Pontosabban Pippin Szarumán palantírjába nézett, Szauron azt hitte, Szarumán foglya a hobbit. Kíváncsi leszek a palantíros részre! 8O



De ez így volt a könyveben is, de erre a részre én is kíváncsi leszek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138488 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Huha, ez érdekes lesz.......... Kiványcsi leszek mi lesz.. 8O :roll:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138484 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pontosabban Pippin Szarumán palantírjába nézett, Szauron azt hitte, Szarumán foglya a hobbit. Kíváncsi leszek a palantíros részre! 8O
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138481 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt hiszi szauron hogy pipp szarumánnál van hiszem az ő palantirjába nézett bele . és mivel pipp csak gandalf melett van biztosnágba ezért viszi minas tirihtbe mert neki ottvan dolga

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138479 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Idril: ez az után van, hogy Pippin belenéz a palantírba. A könyvben is van ilyen rész, bár kicsit más formában.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138472 Írta: Idril
Idril válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!
Nem akarok csatlakozni a pesszimisták táborához, de a TTT dvd-n máris van a Rotk előzetesében egy olyan változtatás, ami már megint minek. Mégpedig Trufa mondja Pippinnek, hogy Sauron azt hiszi, hogy Pippinnél van a gyűrű, ezért viszi el Gandalf Minas Tirithbe (bocs, ha nem így kell írni.), mert ott biztonságban lesz. Ez mi a fenének, meg pont ott lenne biztonságban??? ( Vagy volt ilyen a regényben és hülye vagyok?) Na mindegy. A dúnadánokról szvsz egyértelműen lemondhatunk, mert teljesen jól látszik, hogy hárman mennek be, és PJ mondja is, hogy Aragorn, Legolas és Gimli mennek a Holtak ösvényén.

Nap fénye világosságot,
Hold fénye teljességet,
Víz színe tisztaságot,
Csillagok fényességet
Adjatok!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138463 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kérdés: honnan vettétek, vagy miből gondoltátok, hogy nem lesz RotK bővített? Bármeddig lehet bővíteni a filmet.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138456 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Én máshol is lvastam hogy lesz bővített dvd

ez jó hír..... :wink: :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138448 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Engem ezért tiltottak ki a forumjokrul.. De ezt hagyjuk.
Én máshol is lvastam hogy lesz bővített dvd

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138411 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát igen,az igaz hogy elég szar ujság!Ált. akkor veszem meg ha van benne valami GYU.És azok remélhetőleg nem hazugságok,az mindegy hogy ők kérdezték-e vagy nem , a lényeg ,hogy ott van.(bár elég szemétség azt állítani hogy ők interjuvolták meg xy-t,aztán persze nem! :? )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138408 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én az ilyen hírekre mondom, hogy hiszem ha látom. :) Az újságokban leírtakat akkor fogadom el, ha nem csak a szennylapok, és tinimagazinok állítják. Ja és az im interjúin csak jókat szoktam nevetni. Ez van. :)

,,Even the smallest person can change the course of the future''
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138405 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen: Bulvárlapoknak és ifjúsági magazinoknak alapból nem szabad hinni. Mire hozzájuk elérnek a hírek, meglehetősen eltorzulnak... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138398 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Ez még nem zárja ki a ROTK egy esetleges bővített változatának megjelenését. De szerintem, ha meg is jelenik egy ilyen DVD csomag, akkor sem kell túl sok kibővítésre, változtatásra számítani, ugyanis már a mozifilm maga is olyan hosszú lesz, amilyen hosszúnak PJ akarja, hogy legyen.


Egy ujságban olvastam:
"Viggo Mortensen már most elárulta, hogy a Király visszatér-hez is lesz extra DVD kiadás,sőt ezen már nem a "szokásos" 30 percnyi plusz, hanem rögtön 45perces ráadásban teljesedik ki majd a trilógia."

nem tudom,hogy mennyi igazságalapja van ennek,de remélem hogy ez most IGAZ! :D :wink:

[size=9:1jzso6wo](ezt az im-ben lehet olvasni,csak sajnos a Legolas topicban azt olvastam hogy a Legsi interjukat is csak összevágták mintha ők kérdezték volna. :? Igy hát nem tom mennyi igaz belőle)[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138392 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ÉN spec egy német forumon olvastam. És lesz bővített mert különben csonka maradna a trilogia DVD változata. (és mekkora pénz lenne már a három bővített dvd-t diszcsomagolásban egyszerre kiadni!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138347 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Szerintem a "trilógia elmélet" itt is érvényesülni fog, ahogy Sil mondja. És tényleg csak a rajongók fogják megnézni, ha három óránál hosszabb lesz. Én mondjuk örülök neki, de akkor ne elégedtlenkedjünk, háborogjunk, mikor kijönnek a statisztikák és a HP bőven megelőzött minket. :wink: Mert ugye volt már erre példa.
Szerintem lesz bővített.
De a szereplők tényleg azt mondták, hogy 3,5 óra körül lesz? Ezt hol olvastátok?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138311 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: 3. Sok helyen leadják az első két rész bővített változatát a mozik. Ami arra utal, hogy mostmár a biztos befutásra számítva nem foglalkoznak a filmek időtartamával. Kimerik adni a moziknak vágatlanul is a filmeket.


Morgul, ha olvastad, amit az Előzetesekben írtam, akkor kiderülhet egy dolog: az első két rész bővítettjét kifejezetten a RotK beharangozójaként adják az amerikai mozik, korlátozott ideig, és csak néhány helyen. Ezt ne vegyük egy kalap alá a rendes filmbemutatókkal.
A stúdiók nagyon ritkán készítenek 3 óránál hosszabb filmeket. Egyrészt, mert a közönség nem tudja megszakítás nélkül végigülni, másrészt minél hosszabb a film, annál kevesebbszer lehet leadni egy időegységen belül, vagyis kevesebb bevételt hoz. (Adalék: vágatlanul ritkán adnak ki filmeket. Pl a Helm-szurdok vágatlan anyaga 15 óra. Érdekes lenne végignézni ;) )

Svindler: korábban PJ beszélt arról, hogy nem lesznek extra-bővített változatok, mert etikátlannak tartja, hogy még több pénzt szedjenek ki a rajongókból. Tehát a bővítetteket fogják vetíteni (egyébként ugyanezt a hírt raktam be az Előzetesekbe is :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138307 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kinder-figurák a 3. részhez:
www.eierlei.de/images/news/main_ ... drdrei.gif
(Egy öreg Bilbó, Elrond, Elessar király, Arwen menyasszonyi ruhában, egy troll, Dernhelm páncélban, Éomer páncélban, Denethor fáklyával a kezében, és Gollum.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138299 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil!

Ezt én még nem hallottam. Mármint azt, hogy teljesen új jeleneteket forgatnak a történet elméjítésére stb. (még a TTT kibővített előzetesében sem említettek ilyesmit).
De mondtam is, hogy ez csak egy feltételezés... én persze bízom abban, hogy lesz kibővített ROTK (sőt már helyenként spoilereket is olvastam a tartalmáról... :D ). Nameg valószínűleg itt is érvényesül a trilógia effektus: 3 mozifilm -> 3 kibővített változat (márcsak a két extra DVD miatt is).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138298 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Ami arra utal, hogy mostmár a biztos befutásra számítva nem foglalkoznak a filmek időtartamával. Kimerik adni a moziknak vágatlanul is a filmeket.

Ezzel azért vitatkoznék. Többször is elhangzott a New Line részéről, elsősorban a TTT bővítettel kapcsolatban, hogy a bővített változatok nem egyszerűen arról szólnak, hogy a korábban kivágott részeket visszaillesztik, hanem hogy teljesen új jeleneteket forgatnak, kiegészítik, elmélyítik a meglevőt. Tehát még ha 3,5 órás is lesz a RotK (3 óránál mindenesetre tuti, hogy hosszabb lesz), szvsz számíthatunk bővített változatra...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138296 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lesz mire várni, ha lesz ROTK kibővített. Szerintem ugyanis ez korántsem biztos. Gondoljunk csak bele. Az első két résznél azért kellet rövidíteni, mert akkor még mozgalmas, a nagy átlag számára is végigülhető (max. 2,5-3 órás), eladható filmet kellett a vászonra vinni, mivel akkor még a biztos siker egyáltalán nem volt garantált. Mostmár viszont a New Line abszolut biztos a harmadik film sikerében. És miből következtetek erre? A következő apró jelekből:

1. A New Line már nem csinál akkora felhajtást a záró epizód körül (nem csinálnak neki nagy marketing kampányt, ha egyáltalán csinálnak - nincs előzetes bemutató) látva az első két rész teljes sikerrel való befutását. Mostmár látják, hogy a filmnek biztos rajongó bázisa van, aki tuti, hogy elmegy és megnézi a zárórészt.

2. A fentiből következik, hogy PJ és a stáb ezúttal teljesen szabad kezet kapott. PJ az egyik interjúban ugyanis közölte, hogy a zárórész olyan hosszúságú lesz, amilyen hosszúságúnak lennie kell... magyarán már nem valószínű, hogy kap rá meghatározott időhatárt a NL-tól. Sok színész is azt mondja, hogy kb. 3,5 óra hosszás filmre kell számítani.

3. Sok helyen leadják az első két rész bővített változatát a mozik. Ami arra utal, hogy mostmár a biztos befutásra számítva nem foglalkoznak a filmek időtartamával. Kimerik adni a moziknak vágatlanul is a filmeket.


Persze ezek csak az én meglátásaim és feltételezéseim. Ez még nem zárja ki a ROTK egy esetleges bővített változatának megjelenését. De szerintem, ha meg is jelenik egy ilyen DVD csomag, akkor sem kell túl sok kibővítésre, változtatásra számítani, ugyanis már a mozifilm maga is olyan hosszú lesz, amilyen hosszúnak PJ akarja, hogy legyen.
Persze, ami a kibővített verzió mellett szól az a plusz pénzbevétel, amit egy kiadó sosem utasít el magától... a pénz pedig nyomós érv lehet egy újabb DVD kiadása mellett. Pláne látva az első két rész kibővítettjeinek sikerét (a TTT kibővített máris vezeti az előrendelési listákat világszerte).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138249 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez egy kicsit off lesz,de "óriási" felfedezést tettem!Rájöttem,hogy mégiscsak lesz mit várni a ROTK után...Méghozzá a bővített ROTK-ot! :D
Tök jó,mi? :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138238 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Én már akármit elhihetek akkor is pesszimista maradok a filmmel kapcsolatban, amiatt a néhány biztos dolog miatt. :? Én már csak kellemesen csalódhatok, beee!!! :P :D
Azok a Barbiek szörnyűek. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miket játszanak velük a hétévesek?... :lol: :twisted:


Ehehehehe :mrgreen: :twisted:
hát a mai gyerekek korán érnek.... :twisted:

Szméagol írta: A RotK vajon korhatáros lesz? Igaz tavaly is 16 éven aluliaknak nem ajánlott volt... :roll:


Lehet, én mégis aa gyerekfilmek kategóriában láttam a legtöbb esetben ;)
Egyébként sztem minden bizonnyal az lesz PJ túl morbid :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138227 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Én már akármit elhihetek akkor is pesszimista maradok a filmmel kapcsolatban, amiatt a néhány biztos dolog miatt. :? Én már csak kellemesen csalódhatok, beee!!! :P :D
Azok a Barbiek szörnyűek. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miket játszanak velük a hétévesek?... :lol: :twisted:

Nem tudom miből állna ezt Magyarországon is megcsinálni... Legalább "original versionban"...

A RotK vajon korhatáros lesz? Igaz tavaly is 16 éven aluliaknak nem ajánlott volt... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138213 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
svin én azokat mi is megnézzük?)

(télleg mi nem tudunk a premier elötti vetitésre jegyet szerválni?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138185 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mielott a 3. resz mozikba kerul az USA-ban (december 17), ketto illetve egy hettel korabban (december 5., december 12.) moziba kerul egy BOVITETT verzio az elso ket reszbol (ugyebar eddig csak DVD-n volt bovitett verzio, moziban nem).
Az elso resz 30 a masodik resz 35 perccel lesz hosszabb az eredeti mozi verzional.
Nem teljesen tiszta szamomra, hogy csak a DVD bovitett jelenetei adjak a plusz idot, vagy lesznek egyeb uj jelenetek is. De en nem tartom kizartnak azt, hogy lesz par uj is (hadd lehessen tobb bort lehuzni a rajongokrol ;) )

Itt a cikk: www.mediabiz.de/newsvoll.afp?Nnr ... 000000&T=1
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138180 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
JÉZUSOM EZ BORZASZTÓ 8O :dead: :cyclops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138161 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Gyenge idegzetűek és Arwen-utálók vigyázzanak ;)

Valamint a merchandising-utálók is, mivelhogy ez egy Barbie-baba... :roll: [size=9:3kc6mpao]Tegnap már próbáltam berakni, csak engem nem engedett hozzászólni.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138138 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt egy képecske a frissen esküdött királyi párról (még nem a filmből):

img-nex.theonering.net/images/scrapbook/7971.jpg

Gyenge idegzetűek és Arwen-utálók vigyázzanak ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138080 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Több angol nyelvű fórumon és honlapon lehet ilyen jellegű dolgokról olvasni (többek között a forgatási jelentéseket is).
Minas Morgulról pedig sok helyen írtak (pl.: Aint it cool news). Ott például külön kitértek a fekete sereg vonulására is. Minas Morgulról egyébként már több helyen közzé volt téve látványterv (amin rajta volt Gollam és a két hobbit, illetve M.M. a filmbeli formájában) és makett képek. Tehát az biztos, hogy lesz.

itt megadok egy olyan fórum címet, amin rengeteg spoiler van (persze csak angolul tudóknak sajnos :? )

www.tolkienonline.com/thewhiteco ... adid=70252

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.068 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére