A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 2 hete #139160 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elanor írta: Sztem lezárhatjuk a témát...nyilvánvaló, h Frodó nem hal meg...ahogy Aragorn sem fogja feleségül venni Éowynt.




Ha mondjuk Holiwood ban csinálnák a filmet ezt is elképzelhetőnek tartanám :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139142 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát kell egy(vagy több :? ) ilyen is. 8) Nade abba hagyom.
Viszont ez a sas téma érdekes. Nem hinném, hogy megváltoztatnák, hiszen az első részben már láthattuk a sasokat és igen lenyűgözőek voltak (főleg a méretei). Gondolom, nem hagyják ki őket a végéről sem, ahgy az agyongyötört mordori táj fölött repülnek.

Rabyn: És még én vagyok pesszimista. :D :wink:

Ulmo írta:

Szméagol írta: A TTT-ben miért mondja olyan magabiztosan Galadriel, hogy Frodónak az életébe kerül a küldetés? :? Hogy látta előre... Olyan rossz sejtéseim vannak emiatt. Lehet, hogy megölik Frodót?!


Szméagol: könyörgöm, ne kombinálj! Miért kell minden mondat mögött valami disznóságot feltételezni? Galadriel bölcs, de ahogy Gandalf mondta Móriában: "még a Bölcsek sem látják mindennek a végét"


De olyan komoly volt az arca. Olyan meggyőző, amikor ezt mondta. Komolyan megborzongtam tőle.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139112 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tutti, hogy majd Arwen menti meg szegény forodét-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139092 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sztem lezárhatjuk a témát...nyilvánvaló, h Frodó nem hal meg...ahogy Aragorn sem fogja feleségül venni Éowynt.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139081 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szméagol, Szméagol... :roll:
Koma! kicsit több optimizmust! Nem kell mindenben valami rosszat találni.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete - 21 éve 2 hete #139080 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: A TTT-ben miért mondja olyan magabiztosan Galadriel, hogy Frodónak az életébe kerül a küldetés? :? Hogy látta előre... Olyan rossz sejtéseim vannak emiatt. Lehet, hogy megölik Frodót?!


Szméagol: könyörgöm, ne kombinálj! Miért kell minden mondat mögött valami disznóságot feltételezni? Galadriel bölcs, de ahogy Gandalf mondta Móriában: "még a Bölcsek sem látják mindennek a végét"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139078 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sok rossz húzása volt már PJ-nek, de idáig azért ő se menne el, felesleges ezen rágódnotok.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139059 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta:

Ghargoqurk írta: Ez olyan dolog ami teljsen esélytelen. Frodó nem hal meg ez nyilvánvaló.
A kérdés inkább talán az hogy mi lesz vele miután elpusztult a gyűrű. Értem ezalatt azt hogy vajon változatlan marad a történet és Gwaihir meg a sasok megmentik őket ?

Hát azért szerintem ezt a részt nem fogják megváltoztatni...az már NAGYON durva változás lenne! Hát ha a sasok nem jönnek akkor meghal Frodó meg Samu is...nagyon (nem is...) NAGYON sok változtatást kellene szközölni ha ez megtörténne!



ez teljeséggel lehetetlen,úgyanis PJ aztz nyilatkozta hogy a legszebb és legfobotsabb jelenet a szürkerév lesz.... :!:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139040 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Ez olyan dolog ami teljsen esélytelen. Frodó nem hal meg ez nyilvánvaló.
A kérdés inkább talán az hogy mi lesz vele miután elpusztult a gyűrű. Értem ezalatt azt hogy vajon változatlan marad a történet és Gwaihir meg a sasok megmentik őket ?

Hát azért szerintem ezt a részt nem fogják megváltoztatni...az már NAGYON durva változás lenne! Hát ha a sasok nem jönnek akkor meghal Frodó meg Samu is...nagyon (nem is...) NAGYON sok változtatást kellene szközölni ha ez megtörténne!

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139035 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez olyan dolog ami teljsen esélytelen. Frodó nem hal meg ez nyilvánvaló.
A kérdés inkább talán az hogy mi lesz vele miután elpusztult a gyűrű. Értem ezalatt azt hogy vajon változatlan marad a történet és Gwaihir meg a sasok megmentik őket ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139016 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem felesleges azon aggódni, megölik-e Frodót.
PJ tudja, hol a határ. Egy ilyen lépéssel tönkretenné az egész történetet.

(meg nem léphetne ki az utcára, mert minden sarkon egy dühös rajongóba botlana :lol: )

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139003 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha Frodó meghalna, huhh...az az...PJ életébe kerülne... :evil:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138993 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A négy hobbitos képhez: Valszeg az akkor van amikor már mennek hazafelé VAAGY amikor mennek Szürkerévbe! (de baromi édesek azon a képen)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138975 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hú, ha megölné.............. Bele se merek gondolni................
De sajnos úgyse........ :twisted: Legalább ő megszivathatná a drága kis hobbitokat...
Na! Ne értsetek félre! Csak szeretem a viszályt! És szerintem Galadriel tükre is egy "kicsit" félre lett értelmezve.....

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138970 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sil: Fejezd be a mondatot: "...te is láttad előre, ezt a kockázatot vállaltuk.". Emiatt érzem magam olyan rosszul... :?

Miért? Tényleg vállalták. A Bölcsek is jól tudták, hogy mit kérnek Frodótól... Tudták, hogy igen kevés a remény arra, hogy sikeres legyen a küldetés, de ez volt az egyetlen esély.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138962 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Sil: Fejezd be a mondatot: "...te is láttad előre, ezt a kockázatot vállaltuk.". Emiatt érzem magam olyan rosszul... :?

Egyébként egyetértek veletek. Ha megölnék Frodót letagadnám A Gyűrűk Ura filmeket és kidobnám az eddig megvett részeket. :P
És különben is volt egy olyan is Szilszakálltol, hogy: "Az utolsó utunkra menetelünk, valószínűleg a vesztünkbe." (vagy valami ilyesmi). Ez is ilyen lehet... Beteljesületlen jóslatok.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138960 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pontosan erről van szó!Egyetértek!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138958 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: A TTT-ben miért mondja olyan magabiztosan Galadriel, hogy Frodónak az életébe kerül a küldetés? :? Hogy látta előre... Olyan rossz sejtéseim vannak emiatt. Lehet, hogy megölik Frodót?!

Dehogy ölik meg. Galadriel azért mondja, hogy "a szíve mélyén már kezdi megérteni, hogy a küldetés az életébe kerül" (vagy valami ilyesmi), mert tényleg így van. Emlékeztek, Frodóék a könyvben is rájönnek, hogy tulajdonképpen végig tudták, hogy az életükbe fog kerülni a küldetés, de csak akkor tudatosul bennük, amikor rájönnek, hogy a visszafelé úttal nem is számoltak, arra már nem lesz elég a készletük. És aztán ott állnak az összeomló Mordorban, egy kitörő vulkánon, a káosz közepén... Ha nincsenek a sasok, mindketten meghaltak volna. Nem is beszélve arról, hogy Frodó tudta, hogy még ha el is érik a Végzet Hegyét, nem lesz olyan egyszerű megválnia a Gyűrűtől...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138957 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel Melian írta: Azt hiszem, ha ezt megtennék, világméretű lázadás törne ki.


Hát az tuti !Képzeljétek el azt a rengeteg Tolkien rajongót!Mit csinálnának....(Én is !!!!-megölnénk PJ-t :twisted: )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138956 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Frodó nem halhat meg! Ezt asztán már nem tehetik meg! Nekem igazán nagyon jó a tűrőképességem, és eddig még csak lenyeltem minden változtatást, de ez már sok(k) lenne! Azt hiszem, ha ezt megtennék, világméretű lázadás törne ki.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138955 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hi!
Nagyon jó az a kép!Iszonyatos jó!Nagyon tetszik.... :D


Szvsz nem fog meghalni Frodó,azt a mondatot szerintem képletesen kell érteni.Kb mint azt hogy Szméágol meghal,mer' ugye Gollam nem hal meg.(csak később)

Na ez értelmes lett... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138943 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én Thaurral értek egyet.

PJ elég sok változást iktatott be a TTT-be is, de nem hiszem, h egy ekkorát megengedne magának!!!

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138940 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem vsz, hogy megölnék...
Emlékeztek a könyvben is feláldozta magát, nem halt meg, de szenvedett, s elrontotta az elkövetkezendő életét, beteg volt és fáradt...
Megöregedett, asnélkül, hogy fiatal lett volna, lehet, hogy így értették a filmben.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138936 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Arwen elindult Völgyzugolyból, de még jó néhány kilóméteren keresztül lefordulhat a Szürkerévbe vezető útról... :wink: De nem úgy volt, hogy Elrond megy???
A TTT-ben miért mondja olyan magabiztosan Galadriel, hogy Frodónak az életébe kerül a küldetés? :? Hogy látta előre... Olyan rossz sejtéseim vannak emiatt. Lehet, hogy megölik Frodót?!


1. Ha ugy is volt hogy Elrond megy Arwennek is menni kell mert különben nem lesz esküvő.

2. ilyen mégycsak ne is mondj

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138930 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Arwen elindult Völgyzugolyból, de még jó néhány kilóméteren keresztül lefordulhat a Szürkerévbe vezető útról... :wink: De nem úgy volt, hogy Elrond megy???
A TTT-ben miért mondja olyan magabiztosan Galadriel, hogy Frodónak az életébe kerül a küldetés? :? Hogy látta előre... Olyan rossz sejtéseim vannak emiatt. Lehet, hogy megölik Frodót?!

Sil írta: Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117


Köszönöm, köszönöm!!! Ez egy nagyon jó kép! Milyen komolyak, hah! :wink: Ez szerintem olyan "beállítás" lehet, mint a kardos (amelyiken minden hobbit a kardjával van).
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138918 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na igen, csak drága PJ azt is belerakta, h Szarumán Szauron
parancsolgatására hozza létre a sereget!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138917 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lenne egy kérdésem:

Ha elbukik a küldetés, csak akkor várna az a sors a Megyére, amit Frodó Galadriel Tükrében látott? Mert hiába pusztítják el a Gyűrűt, attól még nem szűnne meg minden gonosz, nem? Lásd: Én. És a Megye megrontásához Szauronnak semmi köze nincs, csak nekem.......
......Szóval valahogy már belebonyolódtam P.J. magyarázkodásaiba. :twisted: ........

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138907 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta:

Sil írta: Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117


Hmm jobban megnőttek mint a könyvben. Szerintem jó ez a kép, de vajon hol lehet ?
Egyébként a filmben is magasabbak lesznek Trufáék ? Erről gondolom nem lehet tudni semmit, de ha jól sejtem nem, mivel az entek itala csak bővítettben lesz.


Igen, a TTT DVD-n rajta van egy előzetes a bővített változatról, és abban benne van, hogy Trufa megjegyzi, h Pippin magasabb lett.

Amúgy a kép tényleg nagyon jó ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138900 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
hazafelé lehet, Gondorból.
Nekem nagyon tetszik ez a kép!!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #138884 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117


Hmm jobban megnőttek mint a könyvben. Szerintem jó ez a kép, de vajon hol lehet ?
Egyébként a filmben is magasabbak lesznek Trufáék ? Erről gondolom nem lehet tudni semmit, de ha jól sejtem nem, mivel az entek itala csak bővítettben lesz.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.035 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére