A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hete #138054 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
én nem hiszek el mindent)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138048 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az a baj hogy itt mindenki minden rossz hírt rögtön elhisz.
Ráadásul seemit nem szabad biztosra mondani a filmig. Úgyhogy szerintem csak és kizárólag hivatalosan megerősített információt szabad elhinni, és ezek közül egyik sem az.
A sereg kivonulásáról már volt valahol egy kép, mármint arról hogy Frodóék nézik őket, szóval ez elég biztos.
AZ meg sajnos akármennyire is fájdalmas igaz, hogy Halbarad és a többiek nem életbe vágóan fontosak a filmnek, kihagyhatóak :?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138036 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Csak, hogy tisztázzunk valamit: a fekete sereg benne lesz és Minas Morgul is és Morgul kivonulása is minden bizonnyal. Sőt lesz kőkirály is és Cirith Ungol is. Szürke társaság meg nem lesz (mondjuk a filmben nem kapnának túl sok szerepet, még akkor sem, ha benne lennének). Engem ez annyira nem zavar.


Nem lesz Szürke társaság??? :shake: :bawling: :bawling: Enem pedig igenis zavar!Nem értem miért kellett kihagyni... :shake:
Az viszont jó hír ,hogy Faramirt most nem változtatják meg annyira!

Egyébként,Morgul te honnan tudsz ilyeneket?És ezek hány %ra biztosak?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138031 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Morgul: Abban én sosem kételkedtem, hogy a FotR-ban az Minas Morgul. Azért a "hulla fény" elég meggyőző. De ez még nem zárja ki, hogy a harmadikból kihagyják. De a spoilerek tényleg nagyon megnyugtatóak! :D De a Fekete Sereg kivonulásáról nem olvastál valamit?
Ej, ej... Már topicot is keverünk? :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138021 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Íme:

Minas Morgul:

www.warofthering.net/photos/fotr ... depart.jpg
www.warofthering.net/photos/fotr ... reen11.jpg

Cirith Ungol:

homepage.mac.com/elwen/.Pictures ... 2111D7.jpg

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #138018 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja egybeépítik és Cirith Morgulnak keresztelik át... :roll:
Ne légy már ennyire pesszimista! Én például olvastam spoilereket (forgatási jelentés) a Minas Morgul-i jelenetről... szóval megnyugodhatsz benne lesz. Sőt maga PJ is mondta, hogy az első részben lévő várról, ahonnan a nazgulok kivágtattak mindenki azt hitte, hogy Barad-Dur, pedig az egy másik kastély: Minas Morgul, ami majd még a harmadik részben látható lesz. Tehát semmi pánik!
Faramir viselkedésének magyarázata pedig nem az lesz, hogy tudathasadásos/személyiségzavaros, megnyugodhatsz... :wink:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137991 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Banyapókot már csak azért sem mutatják, mert a harmadikban ő lesz egy "meglepi" 8) , ami minden eddigi részben volt. Viszont erről láttunk képet és mellesleg az előzetesben is benne volt.
Én úgy emlékszem, hogy annak idején nem tudtuk eldönteni, hogy Cirith Ungolt vagy Minas Morgult látjuk-e a képen... Azt mondtuk: valószínűleg Minas Morgul. (Akkor viszont hol van (hír, kép, vagy tök mindegy mi) Cirith Ungol, márpedig, ha jól tudom a kettő két külön dolog. :roll: ) Lehet, hogy egybeépítik a kettőt... :?
Szürkerévet már csak azért sem fogják mutatni, hogy a "laikusok" ne tudják mi lesz a vége. :!: :wink:
Ulmo: Ulmo, én nem mondtam ilyet! Csupán példaként hoztam fel, hogy erről sem tudunk az égvilágon semmit.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137946 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Cikk a német Cinema magazinból:
www.theonering.net/scrapbook/group/944
Lehet, hogy érdemes lesz megint megvenni a magyar Cinemát? Elég sokszor vesznek át cikkeket a németből... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137914 Írta: Bandi3120
Bandi3120 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
azon a képen valóban pippin fogja trufát, és tényleng nagyobbak lettek picivel...dehát nem emlékeztek a könyvbe?....szilszakálltól kapnak egy nagyobbító blöttyöt!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137907 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Banyapókot aztért nem mutatják, mert rajta dolgoznak a WETA emberei (az első rész előzeteseiben a balrogot nem lehetett látni, a másodikban Szilszakállt). Azt nem értem, honnan vette Szméagol, hogy nem mutatják a morguli sereg kivonulását. Korábban volt egy kép Minas Morgul látványtervéről, tehát benne lesz. Nem kell előre rémeket látni! Arra ráérünk utólag is :)
Január 8 egyelőre biztos :( (bár vannak meg nem erősített hírek, hogy Amerikában dec elején lesz bemutató)
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137888 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Akkor a január 8. már biztos? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137886 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak, hogy tisztázzunk valamit: a fekete sereg benne lesz és Minas Morgul is és Morgul kivonulása is minden bizonnyal. Sőt lesz kőkirály is és Cirith Ungol is. Szürke társaság meg nem lesz (mondjuk a filmben nem kapnának túl sok szerepet, még akkor sem, ha benne lennének). Engem ez annyira nem zavar. Aragorn attól még hozhatja Délről (Gondorból a segítséget hajóval, ahogy a könyvben is hozott). Faramir szerepét meg meg fogják változtatni, de csak annyira, mint a többi szereplőjét (nem olyan radikálisan, mint a TTT-ben).
Az, hogy valami nincs benne a trailerben, az még nem azt jelenti, hogy a filmben nem lesz benne, mert akkor a Szürke rév sem lenne benne a filmben. A Minas Morgul jelenet meg egyike a leglátványosabb és leghátborzongatóbb jeleneteknek. Például a Banyapókot sem mutatják, de csak ezért. Nyugi és kitartás: jan 8. már nincs messze, nameg addigis kijön a TTT kibővített.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137852 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg aggasztóak ezek a dolgok amiket írtatok:a Szürke társaság ,a
Fekete sereg kivonulásának hiánya...És most hogy Szméagol mondta,én sem emlékszem olyan csatára ahol eggyütt harcolnak.(mármint Pippin és Trufa)Lehet hogy Pippint,ahelyett,hogy Gandalfot Faramirhoz küldené, elküldik harcolni Pelennorra-mármint PJ fogja azt mondani neki h. harcoljon.De akkor mi lesz Faramirral?Ha megint átírja Faramir jeleneteinek a felét én vagy sírógörcsöt kapok,vagy idegbajt!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137774 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Ami engem aggaszt, az az, hogy a Holtak Ösvényén tényleg csak Aragorn, Legolas és Gimli látható, és senki más... :? Semmi nyoma a Szürke Társaságnak... :bawling: Ez alapján az előzetes alapján most már biztos, hogy kihagyták őket... :cry: :? :evil: :down:



hát én nagyon remélem hogy nem hagyják ki belőle, mert az a film végleges elrontása lenne...és ha nem lesznek benne akkor Aragorn kikkel fog hajózni?? talán tündékkel? vagy beleteszik arwent?
én mindenesetre azért reménykedem, hogy csak azért nem látjuk a Szürke Társaságot, mert lemaradtak.. :!: :lol: :roll: :oops:

Elen síla lúmenn omentilelvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137772 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg... :?
jajj, csak ne szúrják el a kedvenc részemet!!!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137770 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: Sil: az nem Éowyn aki fog valakit?? :roll:
És aki haldoklik az lehet, h Trufa, bár a méreteiből ítélve...

Nem, először mindenki azt hitte, hogy Éowyn az, de most, hogy vannak nagyobb képek, már látszik, hogy az egyik rohani, a másik gondori páncélban van, és mindkét alakon tündeköpeny van, a levél alakú csattal... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137768 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil: az nem Éowyn aki fog valakit?? :roll:
És aki haldoklik az lehet, h Trufa, bár a méreteiből ítélve...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137758 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: És a Fekete Sereg kivonulása Minas Morgulból??? Engem ilyen apróságok hiánya zavarna, nem tudom ti hogy vagytok vele...

Egyetértek! Nekem is hiányoznának, szerintem az ilyen apróságoknak is lehet fontos szerepe.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137756 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Köszönöm Sil! De én nagyon le vagyok maradva... :confused2: Hogy kerül Pippin és Trufa egy csatába...ketten...együtt? Hogy van ez? Na, látszik, hogy nem voltam két hónapig...
Az Cirith Ungol volt? Jó, mert én azt hittem Barad-dur :oops: .
Túlságosan le vagyok ragadva a saját elképzeléseimnél és ezért nem tudok rendesen következtetni, hogy mi lehet itt vagy ott. Tüzetesebben kell tanulmányoznom a képeket. :roll:

És a Fekete Sereg kivonulása Minas Morgulból??? Engem ilyen apróságok hiánya zavarna, nem tudom ti hogy vagytok vele...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137751 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocs, hogy ideírom, de nincs meg valakinek bármelyik Gyűrűk Ura filmzene cd? És ha igen, át tudná nekem írni? Ha kell, küldök cd-t is. :roll:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137730 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szméagol: Itt van Trufa Pippin karjaiban, de nem biztos, hogy haldoklik... sebesült, vagy sirat valakit:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 7_orig.jpg
Cirith Ungol tornya elég jól látható a Morgul-féle új előzetesben is...

Ami engem aggaszt, az az, hogy a Holtak Ösvényén tényleg csak Aragorn, Legolas és Gimli látható, és senki más... :? Semmi nyoma a Szürke Társaságnak... :bawling: Ez alapján az előzetes alapján most már biztos, hogy kihagyták őket... :cry: :? :evil: :down:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137728 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ah,akkor ok.köcce... :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137726 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem a tipp jó! Extended Edition az én olvasatomban. :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137697 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehetne egy hülye kérdésem:mi az a TTT EE??? :oops: A Két Torony bővitett változata vagy minek a rövidítése??

Tetszik ez az előzetes,csak jó lenne már egy hivatalos is.Hátha benne lesz Szürkerév... :roll:

Nem akarok túl morbidnak tünni,de régen téma volt hogy nem lesz-e túl horrorisztikus a 3.rész,többek közt a halott fejekkel való "bombázás" miatt.Hát ebből az előzetesből,ahogy láttam azok amiket felgyújtottak nem fejek,mert túl nagyok!Egy ember feje kisebb ezeknél!De lehet hogy csak rosszúl láttam....És lehet hogy igy nem kap 16-os korhatárt ,hanem mondjuk csak 12-14-eset.Mondjuk tökmindegy,mert szerintem itt mindenki tuti beszökne! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #137689 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szméagol!

Itt van az összes TTT EE és ROTK kép az előzetesekből, amiket majd keddtől megtekinthetünk a DVD-n.

homepage.mac.com/elwen/PhotoAlbum9.html

Illetve itt van a ROTK "bővített előzetese" is, amit már korábban belinkeltem ide. Itt vethetsz egy pillantást Cirith Ungol tornyára is...
( homepage.mac.com/elwen/.Pictures ... 2111D7.jpg )

warofthering.net/ttdvd_rotk.mov

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137681 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Látom jó sokat írtatok, de még több képet tettetek be, aminek nagyon örülök. (Mennyi keresgéléstől kíméltetek meg, húúú :P )
Rabyn: Miii??? :eek4: Hol van az a kép, amin Trufa Pippin karjaiban haldoklik... Hát nagyon vak vagyok, de ezt nem láttam/látom sehol! Tedd be, kérlek!

Én csak azt nem tudom, hogy miért van az, hogy a képek zöme csatákról, Aragornékról és Pippinékről van. Mit is láttunk eddig Frodóékról? Szenvedő és szomorű arcok. (Nem mintha nem rendítettek volna meg. :cry: ) Egy bütykös, koszos alagút.
De még egy torony süveg sem árülja el Cirith Ungol Tornyát, vagy Minas Morgult. Vagy egy lángoló hegytető... Ezek hol vannak? :?
Igenis durcás vagyok emiatt, mert ezt, a könyvben igaz jóval rövidebb részt sokkal könnyebb elrontani...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137674 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz valami változtatás biztos lesz a Szürkerévbe. Szerintem a könyvben kicsit elakpkodott a dolog. Úgyértem eléggé gyorsan lerendezik ezt a távozás dolgot (13 oldal az én kötetemben). Filmben szerintem vagy ott lesz Legolas és Gimli vagy pedig már a vége előtt lerendezik hogy velük mi lesz és így nem kell ott lenniük.
De ez csak saját vélemény lehet hogy van valami hivatalos inf. is róla

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137665 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt lehet már tudni, hogy Szürkerévet nagyon átalakítják-e a Filmben? Mármint, hogy esetleg többen vagy kevesebben távoznak, mint eredetileg? Én igazán nem örülnék a változtatásnak, de az azért megfordult a fejemben, hogy egy filmben nem nagyon lehet csak úgy azt mondani, hogy: Hát, a többiekkel meg csak lett valami. (Főleg attól félek, hogy Legolast és esetleg Gimlit küldik még el velük - az utóbbi persze valószínűtlenebb. Bár ha Gimli nem megy, akkor Legolas sem, talán együtt hagyják őket. Na nem, mintha egyértelmű híve lennék a tünde-törp barátságnak, de ez most nem egészen ide tartozik.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137664 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul az Előzetesek topicban írta: És itt egy hosszabb és jobb minőségű ROTK előzetes (a 26-án megjelenő DVD előzetesének egy rövidre vágott változata):

warofthering.net/ttdvd_rotk.mov
(jobb gomb klikk és "save as")


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137634 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vagy tényleg lelassult az oldal?!?
Egy nap alatt egy hozzászólás? :wink:

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.035 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére