A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 1 hónapja #135042 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Mikor lesz 3.film film zene? Csak úgy érdekelne..


Viszont azo filoztam, hogyha Aragorn halála benne lesz akkor Pippinék halálának is benne KÉNE lennie hiszen ők ha jól emlékszem kábé azonos időben halnak meg a Khirállyal..


Hát, a könyvben úgy volt a "haláluk", hogy pár évvel később elmentek ketten, és aztán már senki más nem látta őket.

Viszont arra emlékeztek, hogy mit látott frodó galadriel tükrében? a megyét, ahogy már zét van szedve, emg a hobbitok rabszolgasorban vannak. Szal elég érdekes, hogy nem lesz megye megtisztítása. mind1. lehet hogy azt látta, hogyha elbuknak, akkor lesz az, ugyanis samu is ott van a megyében. viszont ha elbuknak akkor meghalnak. mert nem hiszem, hogy miután elkapták volna őket az orkok, azután visszaviszik őket a megyébe. na pá

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135030 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Mikor lesz 3.film film zene? Csak úgy érdekelne..

Én azt halottam, hogy Galadirel fog dumálni a végén (mint az elején)
Én mondjuk baromira sajnálni fogom, hoyg nem lesz benne mégegyszer a megye (hogy fognak hazamenni szegény Pippinék zsákosmegyébe?-))) :twisted: )
De Arwen halálal bezzeg benne lesz.. (legal ugy tom)
Viszont azo filoztam, hogyha Aragorn halála benne lesz akkor Pippinék halálának is benne KÉNE lennie hiszen ők ha jól emlékszem kábé azonos időben halnak meg a Khirállyal..


Szerintem ezek yoo kérdések! :lol:
Én nem szeretném, ha Galadriel beszédével fejeződne be :( /már előbb leírtam mit gondolok ideális befejezésnek.../
Hát engem is érdekelne, hogy akkor Frodoék vissza mennek-e egyáltalán még a Megyébe, az akkor milyen állapotban lesz, és Pippinék halálát is eljátszák-e... De én mintha úgy emlékeznék - lehet, hogy rosszul :roll: -, hogy Pippinék talán kicsit később haltak meg, és Aragorn mellé temették őket. Vagy nem így volt :?:
A filmzenéről köcce a cikket :)

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135025 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Mikor lesz 3.film film zene? Csak úgy érdekelne..

www.stuff.co.nz/stuff/0,2106,2594912a1860,00.html
PJ azt mondja, még nem kezdték meg a filmzene felvételét. Gondolom, rendesen, december elején jelenik majd meg, ahogy az előzőek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #135024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mikor lesz 3.film film zene? Csak úgy érdekelne..

Én azt halottam, hogy Galadirel fog dumálni a végén (mint az elején)
Én mondjuk baromira sajnálni fogom, hoyg nem lesz benne mégegyszer a megye (hogy fognak hazamenni szegény Pippinék zsákosmegyébe?-))) :twisted: )
De Arwen halálal bezzeg benne lesz.. (legal ugy tom)
Viszont azo filoztam, hogyha Aragorn halála benne lesz akkor Pippinék halálának is benne KÉNE lennie hiszen ők ha jól emlékszem kábé azonos időben halnak meg a Khirállyal..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134970 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A könnyűséget illetőleg énis a FOTR-re szavazok... :roll: 8)
Gragoqurk:azért nem kell elkeseredni... :wink: Pl. az én sokkoló-hatású, értékrend-megváltoztató kedvenc filmem akkor készült, mikor még meg se születtem, de ha már nagyon nem bírom ki nélküle, akkor elballagok a videótékába vagy kölcsönkérem valakitől... :wink:
Hangulathoz pedig nem feltétlenül kellenek az átmeneti, sikítozó filmrajongók, elég ha berakom a zenéjét és nézegetem a Filmemről készült galériákat... :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134969 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ami a RotK befejezését illeti: PJ említette, hogy keretbe akarja foglalni a három filmet, ezért fog Galadriel beszélni a végén. De hogy A&A halálával lenne vége? A Két Toronyban egyszer már elsütötték ezt a poént, még egyszer nem lenne egészséges dolog.
Emberek, ne hordjátok le előre a Király Visszatér-t! Csak képeket láttunk belőle, és félinformációkat hallottunk róla. Ha összeáll a film, szerintem nagyon jó lesz. Mellesleg nem tudom, hogy miért kéri számon mindenki PJ-n a változtatásokat. Igaz, néhol nagyon elrugaszkodott a könyvtől, de ez az ő változata a Gy.U.-ról. Más rendező másképp csinálta volna, és lehet, hogy belezöldül a munkába.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134967 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehetséges, hogy igazad van Gandalf, logikus amiket felsoroltál.
Én mégis kitartok a Fotr mellet a könnyűséget tekinve. Nem is a kivitelezés miatt mondom ezt hanem sokkal inkább a szinészi alakítások miatt. Frodónak, Samunak olyan szenvedést kell eljátszania ami emberi ésszel fel sem fogható, Aragorn olyan lelki változáson megy át, és úgy változik meg az élete amit szinte lehetetlen előadni. Ráadásul szvsz a 3. kötetben vannak a legnagyobb hangulatváltások amiket szintén nehéz lesz megoldani. Talán a befejezést lesz a legnehezebb eltalálni.

De végülis mindegy ha az ember ilyenbe vág bele mindegyikből a legtöbbet kell kihozni, tökmindegy milyen nehéz, és ez a TTT-nél azt hiszem tényleg nem sikerült

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134965 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem nem a FOTR a legalkalmasabb a 3 kötet közül a megfilmesítésre. Dramaturgiai szempontból a ROTK tűnik erre a legideállisabbnak. S a TTT a legkevésbé, talán ezért is lett gyengébb az első filmnél.
Gondoljunk csak bele: az 1. eléggé zsúfolt, még könyvben is, hát még filmben, hiába hagytak ki rengeteg mindent! A 2. eleje átkerült az 1. végébe, a vége meg átkerül a 3. elejére. Az amúgy is nehezebb alapanyagnak számító 2. részt mégis ki kellett valahogy húzni ugyanolyan hosszúra, ezért raktak bele meglehetősen olcsó fogásokat (Aragorn lezuhanása, Haldír halála, Faramir jellemének csavargatása, stb.). Meg persze, csatával is elég sokat ki lehet tölteni, ezért lett a Helm Szurdok a központja a filmnek. A 3. részt könnyebb lesz megfilmesíteni, de megint össze kell sűríteni és megnyírbálni, mint az 1. -t, csak ezúttal még a 2. végét meg Andúrilt is valahogy bele kell rakni a dologba, plussz még sok adag nyáladzást Arwennel, akiről senki sem tudja, hova indult el, s hová érkezik meg... Mégis kissé optimistább vagyok, mint a 2. rész előtt, szerintem a ROTK jobb lesz a TTT-nél, de nem tudom, eléri-e a FOTR szintjét...ez utóbiban már nem, vagyok olyan biztos..
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134963 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Thaurwathiwen írta: Hmm....én nem várom a ROTK-ot, nem azért mert bizalmatlan vagyok vele szemben, sokkal inkább azért mert vége lesz, vmi megváltozik...nem fogom izgulva végigülni a premier előtti néhány napot...vége lesz a LOTR trilógiának, s vele együtt vmi másnak is, talán...


Végre valaki....Akinek eddig ezt mondtam mind hülyének nézett. De pontosan így gondolom én is. ÉS azt hiszem A premier után valamikor hajnalban szomorúan fogok kijönni a moziból. És nem azért mert mondjuk Sagrat más mint amilyennek képzeltem vagy mert a halotti tor nem elég méltóságos, vagy mert kihagytak akármit, vagy ilyen apróságok. Hanem azért mert tudom nem lesz több film moziban ami annyira lenyűgoz mint a 3 Gyu. film. Nem lesz olyan hangulat amit ez árasztott, és nem lesz olyan öröm és borzongés amit ez a film nyújt

Faramir-Éowyn: Azt hiszem az egyetlen vagyok aki nem keseredne el ha nem lenne belőle sok. Kemény vélemény de én mindig is sablonosnak, unalmasnak, és lerágott sztorinak éreztem Tolkien könyvében a történetüket. Gondolom mindenki másképp gondolja ezt.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134957 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Faramir of Gondor írta: Félreértés ne essék, én is nagyon várom a filmet, és addig nem is óhajtok véleményt nyílvánítani PJ munkásságáról amíg nem láttam. De az első két résznél néha kapartam a fejem... De persze nagyon tetszett mind a kettő. a Fotr jobban. a TTT is jó, de Haldírt mér kellett megölni???!!! PJ nem szerette?:D na mindegy. szal, ha trotk-ban nem lesznek dúnadánok, és megint beleír vmi nem odaillő szart, plussz a Megyés részt is elbas*za, meg még A&A csöpögés a végére+ Galadriel (nyugatról...) és mind emellett minimális Faramir meg Éowyn.... Hát akkor én tényleg kinyírom.... De előbb megnézem a filmet. Addig nem károgok többet.


Hmm....én nem várom a ROTK-ot, nem azért mert bizalmatlan vagyok vele szemben, sokkal inkább azért mert vége lesz, vmi megváltozik...nem fogom izgulva végigülni a premier előtti néhány napot...vége lesz a LOTR trilógiának, s vele együtt vmi másnak is, talán...

Hogy Haldírt miért nyírta ki? Craig valamelyik interjújában megmondta, PJ így óhajtotta megmutatni a tündék idejének végét, nemcsak elhajóznak (bővített DVD), hanem az emberek szövetségeseként, az emberek háborújában pusztulnak el. másrészt, megmutatta, hogy azért a tündéket is érdekli valamennyire KF sorsa, bár ők elmennek....
Pj nem szerette??? biztos szerette volna, ha vki "élethűen" hal meg a filmjében :) (épp a haláljelenetről beszéltünk Pennie-vel és Hajnallal)
Ha dúnadánok nem lesznek (na nem minden esetben leszek mérges PJ-re), akkor én is megyek és kinyírom
A&A csöpögés vsz lesz lévén esküvő lesz, Galadriel nem hiányzik, Megye megtisztítása, hááát, én élnék nélküle is, de jó lenne ha betenné, Faramir&Éowyn viszont sok legyen :) :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134952 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Félreértés ne essék, én is nagyon várom a filmet, és addig nem is óhajtok véleményt nyílvánítani PJ munkásságáról amíg nem láttam. De az első két résznél néha kapartam a fejem... De persze nagyon tetszett mind a kettő. a Fotr jobban. a TTT is jó, de Haldírt mér kellett megölni???!!! PJ nem szerette?:D na mindegy. szal, ha trotk-ban nem lesznek dúnadánok, és megint beleír vmi nem odaillő szart, plussz a Megyés részt is elbas*za, meg még A&A csöpögés a végére+ Galadriel (nyugatról...) és mind emellett minimális Faramir meg Éowyn.... Hát akkor én tényleg kinyírom.... De előbb megnézem a filmet. Addig nem károgok többet.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134945 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szarumán: ebben nem teljesen van igazad. A LOTR egyszerre készült, nem úgy mint a Mátrix, HP, stb., amiknek a folytatásai már tényleg csak a pénzről szólnak. A FOTR tényleg sokkal jobb :wink: , a TTTben sokmindent feláldoztak a látványért és A&A nyáladzásáért.... :x :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134940 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudom, én kétlem, hogy A&A halálával végződne... Én is valószínűbbnek tartom azt a változatot, amikor a Szürkerévvel végződik. De előtte mi lesz? Akkor Frodoék vissza se mennek már a Megyébe? :? 8O
Szarumán: PJ azért nem magának készítette a filmet... :roll: :wink: ...ezt azért nem jelenteném ki... akkor miért mutatta volna be a világnak... szerintem ő azért áldozott három évet, és hihetetlen mennyiségű pénzt és energiát, hogy ő lehessen az, aki filmvászonra vitte Tolkien trilógiáját. Szal hogy mondjam, nyilván volt benne bizonyítás önmagának is, de alapvetően nekünk mutatta be, és nem biztos, hogy ő így akarta, nyilván rengeteg elvárásnak meg kellett felenie, nem csak tőle függött ez az egész :roll: ... szal nem tom elmondani, na mind1... :lol: Egyébként maximálisan egyetértek Veled abban, hogy miben volt jobb a FOTR. De ez szerintem több ilyen kultuszfilmmel is így van. Nézd csak meg pl. a HP-t. Ott is a 2. rész már annyira amerikanizálódott, hogy majdnem kimentem a film közepén, annyira nem tetszett...
Ghargoqurk: egyet értek abban, hogy az nagyon sz.r befejezés lenne, ha Galadriel zárná le a ROTK-ot. Viszont erre már csak azért is van esély, mivel ha emlékeztek, ő is kezdte még a FOTR-ban... de nem tom, én PJ helyében semmi dumát nem tennék a végére, csak képeket és átható zenét... az mindennél többet beszélne... szerintem :wink:
Nilraen: szerintem a TTTben nem csatából volt a legtöbb. Őszintén szólva nekem az egész Kürtvári csata nem tűnt többnek 10 percnél. Amiből nekem rengeteg volt, az A&A nyálas jelenetei... :x

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134937 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz Szürkerévvel lesz vége, nem Aragorn&Arwen halálával, az ugyanis már benne volt a TTT-ben... :roll:

Rabyn: Töltsd le a QuickTime-ot, és telepítsd:
www.apple.com/quicktime/download/standalone/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134936 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szarumán írta: Tudjátok miért a Gyűrű Szövetsége volt a legjobb? Mert ott még a színészi tehetség játszotta a főszerepet, és az eredetiség. (Na jó, Bombadilt kivéve) Aztán szépen lassan bejött a pénz. Jöhetett látvány, meg minden csoda......... És minden egyre hátrébb szorult.


Két film közül azt mondani hogy a legjobb elég erős. De szerintem tökéletesen másról van szó. Szvsz azért volt jobb a Fotr, mert 3 könyv közül az a legkönnyebben megfilmesíthető...ilyen egyszerű.
Egyébként meg a pénz adott volt nem a bevételből csinálják a további részeket, hanem az eredetileg fennálló költségvetésből. Maximum az újraforgatott jelenetekben játszhat szerepet, de nem ez fogja kitenni a Rotk nagyrészét.
Mint film majdnem biztosra vehetjük hogy a Rotk lesz a legjobb, mint "adaptáció" valószínű csak a 3. lesz a sorban.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134935 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Emberek!!!
A megye kimarad, és arwen és aragorn halálával fog véget érni a film! ez van ezt kell szeretni, de az elhajozás és szürkerév benne lesz.
De valaki arra válaszoljon nekem, hogyan tudom megnézni a tlairelt?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134932 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ha kihagyta Bombadilt, az oké, mert vannak ésszerű kihagyások, valahogy mégis csak filmet kellet belőle csinálni (vagy nem is kellett volna, már nem tom), na de a dúnadánok? és a végén meg Aragonr és Arwen? neeeeeem, nem akarok több nyálat... ha volna esze, a szövetség tagjainak elhajózásával fejezné be, és pont... Aragorn meg csak simán haljon meg, nem kell Arwen... nagyon bírom az effektjeit, de a sztorikavarást nem annyira
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134926 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!!
Régen jártam erre ugyhogy csak most láttam a "trailert"......Nekem tetszett!!! :D :D Szerintem én végig fogom bőgni a filmet..(ezt most nem csak a trailer miatt mondom)Teljesen be vagyok zsongva...nem tudom hogy fogom kivárni!De valahogy muszály lesz.

Szarumán írta: Tudjátok miért a Gyűrű Szövetsége volt a legjobb? Mert ott még a színészi tehetség játszotta a főszerepet, és az eredetiség. (Na jó, Bombadilt kivéve) Aztán szépen lassan bejött a pénz. Jöhetett látvány, meg minden csoda......... És minden egyre hátrébb szorult.


nem egészen értek egyett veled.Tény hogy az első film jobb volt,de szerintem azért mert a 2.részben nagyon sok volt a harc meg ilyesmi és ez elnyomta az egyébként fontos és érdekes részeket.De lehet hogy az is közrejátszott benne amit te mondasz...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134924 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tudjátok miért a Gyűrű Szövetsége volt a legjobb? Mert ott még a színészi tehetség játszotta a főszerepet, és az eredetiség. (Na jó, Bombadilt kivéve) Aztán szépen lassan bejött a pénz. Jöhetett látvány, meg minden csoda......... És minden egyre hátrébb szorult.

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134922 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bizakodás? Már nem is emlékszem mit jelent ez a szó......... Csak hogy tudd nekem a trailer sem tetszett, de ettől még nagyon várom a filmet, és bízom benne, hogy jó lesz. PJ tényleg jó filmet csinált, látványos meg minden..................De ha már egyszer a Gyűrűk Ura, akkor hasonlítson is rá. Ti nem így gondoljátok?

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134921 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most ne haragudjon meg rám senki mert nem rosszándékból mondom, de iszonyat mit össze tudtok károgni. Én is sajnálok minden kihagyást, és változtatást, de film attól még nagyon jó, és nem hiszem hogy PJ-t ennyit kéne szidni.
Aki meg ennyire fikázza a filmet annak már szinte nem is érdemes megnézni.

A végéhez annyit hogy mindenhol ezt mondják, h. Galadriel beszél és ez a filmnek jó keretet adna. De nem tudom hogy oldják meg Aragorn és Arwen halálának elmesélését Galadriellel. Marha idétlen lenne szvsz ha elhajózik Frodó és aztán Galadriel elmondja hogy Aragorn boldogan élt míg meg nem halt Arwennel együtt. Majd meglátjuk, bizakodjunk.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134920 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Látjátok, látjátok..............................EGY KICSIT TÖBB OPTIMIZMUST! Főleg Scarlett kisasszonyanak! :wink:
Bár nem hinném, hogy kimaradna a Szürke Társaság, de hogy a Megye megtisztítását kihagyni.. :?
És az én halálomról :evil: , és Haldíréról már nem is beszélve.
Ennyit erről.
PJ úgy csinálta meg a Gyűrűk Urát, ahogy ő akarta............................
És nem úgy, mint ahogy mi szerettük volna viszont látni a filmvásznon.

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134903 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elvileg A&A halálával. (ami meg már nincs benne a könyvben....)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134902 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát van egy olyan pletyka is, hogy Arwen halálával (Galadriel meséli el az epilógusban), de remélem nem ez lesz... :roll: Még képesek a film végét is elcseszni azzal a kis k-val.... :evil: :x

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134901 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Faramir of Gondor írta: Elf: Ki lessz hagyva a Megye Megtisztítása. :evil: Egyébként szépen összefoglaltad P.J nagyobb hibáit :wink:


És akkor mégis hogy óhajtják lezárni ezt a LOTR néven forgalmazott fantasy filmet :twisted: ???!?
köcce :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134898 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
NEMTUDOM LEJÁTSZANI AZ ELŐZETST!! VALAMI SZUTYOK KIEGÉSZTŐT KÉR!!!! SEGITSÉÉÉG!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134892 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elf: Ki lessz hagyva a Megye Megtisztítása. :evil: Egyébként szépen összefoglaltad P.J nagyobb hibáit :wink:

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134866 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
on: Nem akarok itt vészmadárkodni, de ha PJ-nek volt arca kihagyni Glorfindelt, Tom Bombadilt, annyi nyálas részt bevágni A&A-ról, Frodoékat elkalauzolni Denethorhoz, Haldírékat meg Kürtvárba.., Faramirt egy hülye kö*sögnek ábrázolni, és plíz, hadd ne folytassam, akkor a dúnadánokat már halál simán kihagyja. Szerintem nagyobb baj lesz, hogy Szarumán és Gríma még valahol az elején meghalnak, így ki tudja mi lesz a Megye megtisztításával, ami viszont az egész trilógia lezárása lett volna.

[size=9:1p05mtrf]off: letöltöttem a qt-ot, de valamiért wordbe jelennek meg ilyen hülye jelek - nagyon hülye vagok ilyenekhez... :? -, szal nem sikerült még mindig megnéznem a tralert :x ...[/size]

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134854 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Ghargoqurk írta: Na várjunk, a teljes Szürke Társaság kimarad? Csak nem hagyja ki Pj a dúnadánokat, azért neki is van esze. Ez mindenen túl tenne, hisz azért ez elég lényeges és a kihagyásuk sok változtatást igényel. Legalábbis elméletben


Hát amit én láttam eddig a Holtak Ösvényéből, ott nem szerepeltek dúnadánok, csak Aragorn, Gimli és Legolas.


Reménykedjünk hogy szándékosan lettek csak ők rajta a képen és a valahol a közelükben ott vannak a többiek is.
Lehet hogy azért vannak csak Aragornék a képen hogy a gyanútlan mozinézők ne kezdjenek elmélkedni kik lehetnek azok ott az imádott Viggo-juk körül

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134853 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hupsz. de most látom, hogy elírtam! :oops: de ciki.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.099 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére