A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 1 hónapja #133685 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!
Az a visszaszámláló amit a clockdown.com-ról lehetett letölteni,ugye az Angliai premierig számol vissza?
[size=9:2sgol7dh]még 144 nap[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133440 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133434 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133431 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elf írta:
Én meg leginkább innen szedem a képeimet:

www.fantasyplanet.cz/lotr


én a www.tolkien.lap.hu -ról vagy a www.warofthering.net -ről

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133197 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Ezt a pechet :( Viszont ha levetették a képet, az már sejtet valamit...Hogy benne lesznek a filmben, tehát valósak!
Kamerás dolgokhoz: pl az amerikai E3 kiállításon is megkérték a jónépet, hogy NE fényképezzenek, NE videózzanak. A kiállítás után megjelent az 576 Kbyte újság weboldalán a RotK játék előzeteséről készült videó. Ennyit a magyarok engedelmességéről :)

Carnimirie: még ezt a két oldalt is érdemes néha megnézni:
www.lightsoutentertainment.com/
www.warofthering.net



Hát igen, hogyha levették, akkor biztos azért, mert fontos volt, vagy azért, mert ez nem lesz benne, és hogy ne terjedjen el, nem? :?
Hát igen, mi kis magyarkák... 8)


Én meg leginkább innen szedem a képeimet:

www.fantasyplanet.cz/lotr

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133191 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezt a pechet :( Viszont ha levetették a képet, az már sejtet valamit...Hogy benne lesznek a filmben, tehát valósak!
Kamerás dolgokhoz: pl az amerikai E3 kiállításon is megkérték a jónépet, hogy NE fényképezzenek, NE videózzanak. A kiállítás után megjelent az 576 Kbyte újság weboldalán a RotK játék előzeteséről készült videó. Ennyit a magyarok engedelmességéről :)

Carnimirie: még ezt a két oldalt is érdemes néha megnézni:
www.lightsoutentertainment.com/
www.warofthering.net
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133172 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Két képecske a Király Visszatérből:

Gandalf Szürkerévben (?)
Gandalf csatában

Már el is távolították őket. :bawling: De itt még fent vannak (ki tudja, meddig... :roll: ):
katt ide
meg ide

Carnimirie írta: amúgy honnan tudtok ilyen előzeteseket?

Az én két kedvenc forrásom:
www.theonering.net
www.herr-der-ringe-film.de

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133140 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo:akkor megyek :twisted: :wink:
Nimrodel: hát attól függ mekkora az a kamera...de gondolom táskában vitte be... :roll: (ha lenne kamerám énis megcsináltam volna :lol: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133138 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ehhh.......,,egy cseppet" eltér a könyvtől......lesz valami egyáltalán a 3 .filmben,aminek köze van a könyvhöz??? amúgy honnan tudtok ilyen előzeteseket?

"everybody’s changing and I don’t feel the same"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133135 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
És engedték neki? 8O Mármint nem vették el tőle a videót, vagy nem szóltak rá?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133129 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
az egyik barátom a moziba vette videóre a GyU eddigi részeit. :oops: :roll:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133117 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Elza: kösz a képet! Ez a nemrég megrendezett ComiCon rendezvényről van, valaki vetítés közben fényképezhetett. (és utána futott, nehogy megverjék :D ) Ezen a rendezvényen bemutatták azt a 10 perces előzetest, ami a RotK készítéséről szól, és rajta lesz az augusztusi DVD-n. Mázlista, aki ott volt *sárga irigység*


Na ezt nem is tudtam, hogy a kép amit beraktam ilyen kalandos és poénos uton-módon készült. :lol:

Ulmo egyetértek veled abban, hogy "mázlista" meg "sárga irigység".
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133090 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elza: kösz a képet! Ez a nemrég megrendezett ComiCon rendezvényről van, valaki vetítés közben fényképezhetett. (és utána futott, nehogy megverjék :D ) Ezen a rendezvényen bemutatták azt a 10 perces előzetest, ami a RotK készítéséről szól, és rajta lesz az augusztusi DVD-n. Mázlista, aki ott volt *sárga irigység*
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133088 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megnéztem ezt az utóbbi három képet és nagyon jók!! Bár a legutolsó úgy látom a moziból lett fényképezve... ejjnye...:ĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133079 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, hogy már volt, de nem vagyok biztos benne.

www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/images/C...5/Large/ECCS0979.jpg

Nekem nagyon úgy néz ki mintha a Fehér Városban játszodó egyik kép lenne.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133072 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Két képecske a Király Visszatérből:

Gandalf Szürkerévben (?)
Gandalf csatában
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133055 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem Lalaithnak igaza van. Engem is ezek zavartak a legjobban, amiket felsorolt, meg hogy kihagytak egy-két részt, szereplőt, és átírtak bizonyos jeleneteket. Ez a Szarumános dolog viszont tényleg brutál lesz... :evil:

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133043 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lalaith: OK, nem hivatkozunk többet rá. De azért ugye eljössz, ha novemberben rendezünk egy bővített TTT vetítést? (szerintem most ezt fejezzük be itt, mert nem tartozik a topic témájába)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133034 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Könyörgöm, ne hivatkozzatok folyton a bővítettre, ahhoz én úgyse t'ok hozzájutni! :evil: :x
Galadriel tudom hogy gondolatolvasó, de nem ennyire félelmetes mint a filmben, és az egész lórieni rész nem tetszett...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #133011 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith Scarlett írta:

Arden Borough írta: nem tudom ti hog vagytok vele de szerintem az egész film egyik -ha nem a leg-durvább változtatása a könyvhöz képest Szarumán halála...


szerintem nem annyira, bár én nem vagyok Szarumán-rajongó...szerintem sokkal idegesítőbb a karakterek megváltoztatása, pl. Éowyn tekintélyének sárba döngölése, Faramir egy kancsó, Galadriel egy hülye banya aki vájkál mások agyában, Arwenből a Fotrben harcos-hercegnő lesz, stb...


A harcos-hercegnő (a la Xena :) ) igaz, a többi azért enyhe túlzás...Galadriel a Könyvben is gondolatolvasó, Faramirból valami még hiányzik...Majd a TTT bővítettje talán választ ad, hogy miért lett "kancsó" (vagy füles tejtartó edény :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132997 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Talán tényleg Szarumán halála a legnagyobb változtatása, de csak akkor ha hozzászámítjuk azt is hogy azért változik meg hogy ügyesen le lehessen rövidíteni (vagy kihagyni) a megye megtisztítását.
De Faramir jellemtorzításól sem lehet sajnos megfeledkezni

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132991 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: nem tudom ti hog vagytok vele de szerintem az egész film egyik -ha nem a leg-durvább változtatása a könyvhöz képest Szarumán halála...


szerintem nem annyira, bár én nem vagyok Szarumán-rajongó...szerintem sokkal idegesítőbb a karakterek megváltoztatása, pl. Éowyn tekintélyének sárba döngölése, Faramir egy kancsó, Galadriel egy hülye banya aki vájkál mások agyában, Arwenből a Fotrben harcos-hercegnő lesz, stb...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132979 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nem tudom ti hog vagytok vele de szerintem az egész film egyik -ha nem a leg-durvább változtatása a könyvhöz képest Szarumán halála...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132932 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Grímát Legolas lövi le "némi szerencsével" ha minden igaz, de még reménykedem hogy nem minden igaz :?



NAh, én meg azt hallottam ezzel kapcsolatban, hogy:
"Gríma drága elvágja Sarumán torkát, mert megharagszik rá (olyanért, mint a könyvben), aztán kihajítja Orthancból.... ezek után Legolas az íjával jól megcélozza Grímát, de elvéti, Brad drága majd kacarászik, hogy milyen béna tündével van dolga, erre a nyílvessző visszapattan a falról, és eltalálja szegény kicsi drágámat :o (( Arcára fagy majdan a vigyor...."
/Gollam/ :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132859 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Grímát Legolas lövi le "némi szerencsével" ha minden igaz, de még reménykedem hogy nem minden igaz :?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132835 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

elf írta:

Elza de Fischer írta:

elf írta: Itt vannak azok a poszterek, amiket múltkor írt valaki:


Elf ezeket tegnap én raktam be, de csak a honlapot, mert külön a képeket ne engedte berakni nekem.
Úgy látszik neked sikerült. Ugyanonnan raktad be mint én vagy egy másikról sikerült őket felraknod a fórumra :?:


Nekem se engedte beszúrni, de valaki egy másik fórumba be tudta /asszem ugyanarról a helyről/, így aztán a fórumból szúrtam be. De amúgy nem hinném, hogy ezek túlzottan hivatalosak. Pl. Gandalf ha jól látom "csak" John Howe-rajz, de lehet, hogy én vagyok vak...


Az nem tűnt fel senkinek, hogy az első és a második poszter alján David Lynch neve szerepel, és a filmjének a címe, ami "Satan"? Attól, hogy fölé biggyesztettek egy Lord of the rings feliratot, még nem lesz RotKplakát.

elf: légy erős, az a Gandalf nem rajz, az egy fotó része. A Király Viszatér naptárból van, ahogy a harmadik plakát többi eleme is. És szeretnélek megkérni, hogy képet ne szúrj be, csak a kép linkjét! Az IMG tag helyett használd az URL tagot.


Értem, és bocsee :roll: .
Szarumán: úgy tudom, hogy Gríma is meg fog halni...

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132834 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szarumán: Gríma is megkapja azt, amit megérdemel (bár egy kissé extrém módon :roll: )
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132832 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kedves elf! Nagyon köszönöm neked is a képet, bár ugyanaz volt! De nem baj. Ez van. Akkor mi lesz Kígyónyelvűvel? Meg se hal? - Mert ha úgy vesszük ő is "az én halálom" által hal meg. Vagy nem?





Ui : A héten már sajnos nem tudok a fórumra jönni

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #132811 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elf írta:

Elza de Fischer írta:

elf írta: Itt vannak azok a poszterek, amiket múltkor írt valaki:


Elf ezeket tegnap én raktam be, de csak a honlapot, mert külön a képeket ne engedte berakni nekem.
Úgy látszik neked sikerült. Ugyanonnan raktad be mint én vagy egy másikról sikerült őket felraknod a fórumra :?:


Nekem se engedte beszúrni, de valaki egy másik fórumba be tudta /asszem ugyanarról a helyről/, így aztán a fórumból szúrtam be. De amúgy nem hinném, hogy ezek túlzottan hivatalosak. Pl. Gandalf ha jól látom "csak" John Howe-rajz, de lehet, hogy én vagyok vak...


Az nem tűnt fel senkinek, hogy az első és a második poszter alján David Lynch neve szerepel, és a filmjének a címe, ami "Satan"? Attól, hogy fölé biggyesztettek egy Lord of the rings feliratot, még nem lesz RotKplakát.

elf: légy erős, az a Gandalf nem rajz, az egy fotó része. A Király Viszatér naptárból van, ahogy a harmadik plakát többi eleme is. És szeretnélek megkérni, hogy képet ne szúrj be, csak a kép linkjét! Az IMG tag helyett használd az URL tagot.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #132786 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Helló! Először járok ezen e topicon, ezért gondolom rég lerágott csont, amit kérdezek.
Ugye, azt már mindenki tudja, hogy a Megye megtisztítása kimarad, a pallantros jelentet megváltozik, de arról én még nem hallottam semmit, hogy Pippin Gondorral való ismerkedését, illetve minas tirithi tartózkodását is megnyírbálják e. Az első fejezetben elég sok az "unalmas rész" és az történetesen az egyik kedvenc részem. Tudtok róla valamit?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.035 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére