MTT Nyári Tábor - 2004

Több
19 éve 10 hónapja #210357 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
1:a dvd tudtommal aug közepe fele kezd elkészülni,mert addig lehet képeket felrakni _Neo-nak...
2:táboros tali időpotja még nincs meg,aug vége lesz valszeg vagy szept eleje...
[size=9:313nzv1b]javítsatok ki,ha tévedek...[/size]

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210354 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jelentem; a cucuje Debrecen környékén is hatott, nem is akárhogy... :roll:

Lenne két kérdésem:
:arrow: Azt a DVD-t, amin a képek vannak mikor lehet beszerezni kb?
:arrow: És az az egynapos utótábori izétalálkozó mikor is lesz pontosan?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210352 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lehet fordítva csinálni! Egyszer már megcsináltuk és műkődik!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210322 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Kincső: fordítva csináljuk a mozgást is?? :D :twisted:


Azon még nem gondolkoztam, hogy kéne... :roll: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210320 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kincső: fordítva csináljuk a mozgást is?? :D :twisted:
Alcar: oldal nem müxik... (legalább is nekem)

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210281 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Elkészítettem a cucujé egy lehetséges ellenszerét. :wink:
Remélem beválik! :twisted:

Apapéucéucekam
apéucéucekam
apapéucéucekam
apéucéucekam

apapéjucucéjucuc
apéjucucéjucuc
apapéjucucéjucuc
apéjucucéjucuc

midikisammidikisam
assammidikisam
midikisammidikisam
assammidikisam

apapéjucucéjucuc
apéjucucéjucuc
apapéjucucéjucuc
apéjucucéjucuc

éllo!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210279 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Most döbbenek csak rá, hogy - bár naon sok embert megismertem - de félelmetesen sokat szeretnék még megismerni... :wink:

Az eső pedig továbbra is csak esik...

Apropó, felvette vki a Csirkebluest?!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210274 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nos, akkor én is egy kicsit...

Szuperlatívuszokban nem óhajtok nyilatkozni, minek... nagyon jó volt ott Veletek!
Külön köszönetek, rúlzok, aprócska emlékek, teljességgel összevissza.

* Morgana és Kriszana: tündekapucni le előttetek!!! Nagyon köszönjük a tábori szervezést!!! Morgana külön thanx, hogy táncoltál velem (remélem nem voltam túl béna), s nagyon sajnálom, hogy sokáig nem látunk... Ana, köszi a gonoszkodásokat :D akkor is jó pasi vagyok!
* A csap.vezeknek és bölcseknek is köszönök mindent: Finc, Brisa, Brandir, Telco, Áfi, _Neo, Leguán, Angwen, Ankalimon, Felagund és Ery. óriási munkát végeztetek.
* Saját drága kis csapatom, a sárga tünc különítmény, a Fingolfin csapat:) szavakat nemigen találok, képzeljétek ide a képem, amikor rátok gondolok! köszönöm, hogy olyanok vagytok, amilyenek, az összetartást, a csodás sindarabot, hogy visítva követeltétek vissza _Neo-t, amikor szóvicceket gyártottam, az utolsó esti meglepit:) és a rengeteg munkát... ugye találkozunk hamar?
* népes rokonságom:
- hugicáim: TG, mogy, Siss, Silcucc, éterileg Orsie és Ninniach, hogy ott voltatok, segítettetek, meg hogy van ám miért szeretni titeket
- torninya, _Neo, a felsorolást hagyjuk későbbre:). egy kiemelve: a duma, meg hogy elhoztad a zászlómat!
- összes sógornőm:), amiért lelkesen részt vettetek a NW gatyatopicban :mrgreen:
- kislányom, Nimrocco, hogy végre megismertelek
- Toma és Előd, fiaim: a lököttségekért, íjászatért, stb
- Kincső, kis keresztlányom:)
- Dodie kisunokám:)
- Iru, drága kis feleségem:). Nagyon örülök, hogy jobban megismerhettelek, köszönöm a bizalmat, a sok-sok beszélgetést. Jó volt hallani a nevetésed és látni a mosolyod!
- Minerva mami és Ulmo nephew: az éjszakai duma és ökörködés partyk:), na meg a fűszoknya:)
* Esgal: a gatyahímzést köszi :mrgreen: , na meg a rengeteg munkát
* Olosta és Peredhil: a fejtegetést, a sok munkát, Peredhil Neked örök hála az "ugrásodért"
* Rayan és Siss a faliújságért, meg hadd ne soroljam
* Lamorak: a "sexual irritation - sexual jamming" poénért, mert khirály vagy, na meg az á mele milya...
* Áfi a szép karkötőért
* Gumipók: a rengeteg marhulásért és a Fingolfin limuzinért
* a két konyhatüncnek: ilyeneket Valinorban is csak a Valák esznek!
* Ankalimon: a HKF ötletért, na meg a "Felagund, ha még egyszer leanczizol, kibelezlek!" felkiáltásért :D
* valamennyi színelőadás, pohárnokoskodás, miegymás résztvevőinek ezer gratula!
* benti és vendég előadóinknak a remek színvonalú előadásokért
* Dodienak és Lélinek, hogy megtalálták az íjamat...
* Eianak a rengetek minyajúúúért
* Fionak a zászlókat, Nellasnak a sindarab szövegét
* tüncöknek a táncokat meg a beteg étlap szövegét
* a lányoknak a massageért, meg a sok pusziért, ölelésért:) (hehe, aki látta, akkor is besárgult az irigységtől, ha nem Fingolfinos volt...)
* Lamorak, Ulmo és Alyr, hogy kibírtátok az Eldar üvöltésemet a hideg zuhany alatt...
* Ery, az idióta barchoba kérdésért... :roll: (a diadalmenetben résztvevő rabszolgák, wwwáááá!!!)
* mindenkinek a barom poénokért (Valáspálca, miegymás)
* a sok, súlyosan nem komplett egyednek a jókedvért
* Telco: a kőszegi dumcsit a kajákról
...
nagyon sokat kéne még megköszönnöm, ez a 10 nap... unokáimnak is mesélni fogom:)
Hiányoztok.

hamarosan újra re...
Alcar

Ja!!! közben ismát műxik a yahoo (ha megint elromlik, a webmester haja húúúú de meg lesz húzva), itt a link, az MTT tábor Velem sorozatokat keressétek.
f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alcar_calimo/my_photos
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210273 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Max ismerkedés után,bár az angollal legyőzne! :oops: Nos asszem kellőképpen szét OFFoltuk a topicot!Bocsi a moderátoroktól! :oops: :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210271 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ranamarth írta: Hé!Éneklésben én is visszatudok vágni és szerintem nem nagyon örülne,ha elénekelném a ROTK-ból Aragorn dalát! :twisted:


Akkor áttér ógörögre vagy óangolra... :D
De csaknem fogtok dalpárbajba ismerkedés helyett...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210267 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hé!Éneklésben én is visszatudok vágni és szerintem nem nagyon örülne,ha elénekelném a ROTK-ból Aragorn dalát! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210257 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ranamarth írta: Nos lehet,hogy kicsit OFF leszek,de nincs valami nap hozó tánc?Lassan árvíz helyzet alakul ki és nem csak Lamoraknak nincs kedve kimozdulni ilyen időben! :evil:
Amúgy már gyűjtöm a neveket kikkel akarok megismerkedni a következő össznépi gyűlésen és Lamorak te is köztük vagy szal jobb ha lelkileg készülsz! :twisted:


Nemtom, nálunk eddig nem nagyon esett és most örülök h esik. Addig se sivatagosodunk.
Ranamarth: Ha sokat fenyegeted Lamorakot akkor még elénekel neked vmi Elvis-számot és aztán nézhecc... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210246 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nos lehet,hogy kicsit OFF leszek,de nincs valami nap hozó tánc?Lassan árvíz helyzet alakul ki és nem csak Lamoraknak nincs kedve kimozdulni ilyen időben! :evil:
Amúgy már gyűjtöm a neveket kikkel akarok megismerkedni a következő össznépi gyűlésen és Lamorak te is köztük vagy szal jobb ha lelkileg készülsz! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210228 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mielőtt elmúlik a hatás és az érdeklődés az élménybeszámolók iránt, egy rövidet azért én is írnék-- nem sokat, mert úgyse tudok sokkal többet mondani annál, h eszméletlen jól éreztem magam, és nagyon szeretlek titeket. Jobb pihenést el se tudtam volna képzelni, mint h veletek legyek és hülyéskedjek 10 napig. Annak meg külön örülök, h a tábvezek a kérésemet figyelmen kívül hagyva beosztottak egy csapatba, mert így részt vehettem mindenféle csapat-dologban Haleth érdekes népével (bár Brandirtól bocsánatot kell kérnem, mert szerintem kevésbé voltam aktív, mint az elvárható lett volna...).

Köszönetekből nagyon sok van, ezért csak néhányat fogok kiemelni; de örülök, h sokakkal tudtam újra és sokakkal először beszélni; és ha valakivel ingerült, elutasító, stb. voltam, attól bocsánatot kérek.

Szóval thanx
:arrow: természetesen Morganának és Kriszanának a főszervezésért, bölcseknek és segítőknek a lebonyolításért, meg egyébként is,
:arrow: a két hugomnak, h ott voltak, és h vannak: Fahugocskának a sok-sok kedvességet meg hülyéskedést, és még így tovább, zseniális Haleth voltál; Arwen kishugomnak pedig szintén, meg a sörö... beszélgetéseket és patakparton üléseket... meg csak úgy, mindent mindkettőtöknek. Nagyon-nagyon szeretlek titeket.
:arrow: Elődnek meg Jacoponak a nagyon sok hülyéskedést Halethen meg spontán faluba kommandózó szabadcsapaton kívül és belül is,
:arrow: Morganának még egyszer külön a beszélgetéseket,
:arrow: Szofinak a Toll-rendes munkát, aminek nagy részét tisztességtelen módon rá hagytam,
:arrow: és így tovább, lehetne sorolni, de sajnos nincs türelmem, és lusta is vagyok, és tudjátok azt ti úgyis :)

Szóval még egyszer köszönöm mindenkinek, eszméletlen jó volt. Cucujje annyira hatásos, h még most is esik, ezért ülök benn az egyetemen és nem megyek haza (el kéne menni a kocsiig az esőben, és az nem rulz).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210219 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
OFF: bocs, de tegnap óta szórakozik a yahoo szervere... nem tudom feltenni a többi képemet... :cry: ha hazaérek megpróbálok egy photobucket trükköt...
/OFF
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210217 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
No egy rövid kis élménybeszámolós izé:
Szóval...
Minden nagyon jó volt, minden nagyon szép, köszönöm mindenkinek aki ott volt, hogy ott volt, meg ilyenek.
Éljen a Balbál Csülhe, és Szabadítsuk Ki Beleget!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210216 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
júúúj, kééépeeeek! :twisted: Immádom nézegetni őket, és köszi, hogy felraktátok!
Alcar: a te oldalad nekem sem akar megnyílni... :(

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210214 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Alcar,a te képeidet nem tudom megnézni,mert azt írja ki,hogy a lap nem megjeleníthető! :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lenne két kérdésem:
1.: Kincső a ti videoitok is be lesznek digizve? Ha nem akkor lehet, hogy kapsz majd tőlem 8 órányi videókazit mert nekem mindenkell:) (aztán itthon majd szelektálok)
2.: Van valakinek fotója a KHEről?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210185 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Érdekes, azt hittem, 3 nap elteltével több lesz itt az élménybeszámoló. Mindegy. Így is, úgy is nehéz elkezdeni.
Azt hittem nehezebb lesz. Elég hamar lenyugodott bennem az a sok érzés, ami idáig itt kavargott, de még így sem tudom tisztán és élesen elkülöníteni őket.
A tábor pozitív és negatív elemeket egyaránt hozott, szerintem nem csak nekem. Persze alapvetően azt mondhatom rá, hogy JÓ volt, ha nem töltött volna be valamilyen pozitív szerepet az életemben, nem mentem volna el. Lehet, hogy kiábrándító lesz, de a két legfőbb dolog, amit nekem jelentett, az Velem és néhány ember volt. Imádom azt a helyet, a légkört meg a tünc-feelingjét, egy csomót sétáltam egyedül is. Ezenkívül nagyon sok olyan embert ismertem meg, akik miatt úgy gondolom, kár lett volna kihagyni a tábort. Mégis, voltak furcsaságok, amik miatt különbözött a tavalyitól.
Eddig csak érteni szerettem volna, amiről Aral beszélt, most értettem meg valójában. 150 ember nagyon sok, és ilyen sok ember között, ilyen hosszú idő alatt belefáradsz még azokba is, akiket szeretsz, nemhogy a sok idegen emberbe. Emiatt már a 3. nap eljutottam oda, hogy nemcsak hogy nem zavart, hogy nem ismerem a tábori emberek felét, de nem is akartam igazán megismerni őket. Csúnyán hangzik, de igaz. Sok emberrel beszéltem róla, hogy a tábornak a vége felé kezdett teljesen szanatórium-feelingje lenni. Voltak a depisek (ne értsetek félre, nincs negatív felhang), voltak a soha-nem-akarok-hazamenni-emberek, és voltunk páran (elég sokan), akik beszorultunk a kettő közé és nem tudtunk mit kezdeni magunkkal.
Még egyszer mondom: nagyon élveztem a tábort, szerettem ezt a tíz napot, de úgy érzem, muszáj valahogy megemlékeznem a sok mellékes érzelemről is, amit nem lehetett figyelmen kívül hagyni. Összefoglalva azt kell mondanom, elég beteg volt a hangulat.

Na és akkor jöjjön a sok köszönöm:

Köszönöm, hogy eljöttek, vigyáztak rám, esetleg hagyták, hogy támaszkodjak rájuk, és mindig megpróbáltak ráhangolódni a mondanivalómra vagy épp a baromságaimra:

:arrow: Utahu: ketten erősek vagyunk. Mostmár te is érzed.
:arrow: Ryana drága; köszi a sátort, és hogy olyan fergeteges sátortárs voltál, amilyen senki más nem lehetett volna, remélem, jól vagy
:arrow: Lamorak: köszönöm, hogy a bátyám vagy, és megint csak ott voltál a háttérben tök szilárdan, asszem Galadhdal együtt mondhatom, hogy nagyon sokat segítettél; ja és kiváncsi vagyok a fejedre, most, hogy 2 napja esik :wink: és majd elfelejtettem: te vagy a Khirály!
:arrow: Arden: köszönöm, hogy úgy érezhettem, kellek
:arrow: Morgana: köszönöm a hisztérikus röhögéseket, és negyedikén megpróbálok ott lenni
:arrow: Ladislas: sokat fontosodtál ez alatt a pár nap alatt, nyüfke pussz
:arrow: Aranymag: örülök, nagyon örülök, hogy megismertelek, és sajnos lila öngyúójtó k****ra nem rulzik!! :D
:arrow: Mogy: kösz a beszélgetéseket és hogy tök gyorsan egymásra hangolódtunk, Kapolcs rulz:)
:arrow: Jacopo: csirkebél
:arrow: Szörcs: Júj hát téged nagyonszeretlek
:arrow: Galen: téged is megimádtalak, hiányzik a Galen-kacaj:), és Ladival együtt köszi a görény-sétákat
:arrow: Míriel: ez a pár nap már elég volt, és majd nézd meg videón a tünctáncot....hááááát...
:arrow: Natalee drága, remélem ,nem haragszol, ha néha hanyagoltalak...de hidd el, olyankor nem csak téged...jó volt veled.
:arrow: Galadh, nagyon örülök végre a beszélgetésnek

Ezenfelül:
:arrow: Drizzt, köszönöm, hogy a végén már kevesebbet rúgtál belém, sőt néha meg is öleltél
:arrow: Rayancsinci, megszerettelek egy csapásra
:arrow: Alyrnak köszi a kedvességét
:arrow: Estelnek szintúgy
:arrow: Póknak a dorombolást
:arrow: Rabynnak és Dodienak, hogy kedvesek voltak
:arrow: Ringnek, Szofinak és Silcuccnak, hogy csak a mosolyaikkal is gazdagították a napjaimat
:arrow: Tg-knek a tánctanulást, meg hogy megnézhettem egy csomó próbát, és hogy 2 év után végre szeptembertől elkezdhetek táncolni, és hogy vannak
:arrow: Andrisnak a kedvességét
:arrow: Alcarnak a verset meg a zuhanyozásait
:arrow: Áfinak, hogy isteni csapvez volt, Erynek, hogy fúdejó bölcs, és az egész Beoros csapatnak, hogy irigylésreméltóan szedett-vedett, de nagyon khirály csapat voltunk!
:arrow: Sünee-nek, hogy kamillázik
:arrow: Mírrandnak, Nimának, fq-nak, Irunak, hogy megismerhettem őket
:arrow: Aranna, szép Lúthien voltál
:arrow: gillznek, hogy Denethornak Khirály, illetve Hhelytartó
:arrow: és Finnek a blúzát

öhm ennyi-)

pusz

Charlotte
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210174 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én a magam részéről azoknak szeretnék köszönetet mondani, akik a képeiket feltették a Net-re, és így lehetővé tették, hogy olyanoknak is részük lehessen egy kis tábori hangulatban, akik ilyen-olyan okokból kifolyólag kénytelenek voltak távol maradni (mint pl. én... :( )
Üdv és hálás köszönet:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210172 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaj, hát ez is ilyen hevenyészett kiss köszönetnyilvánítás lessz és egy csomót ki fogok felejteni...

Tehát: Köszönet illeti:

:arrow: Kriszanát és Morganát meg a bölcseket, rendi vezetőket és csapvezeket a rengeteg türelmükért, fáradalmukért, amivel megszervezték ezt a tábort, ami életem egyik meghatározó élménye volt.
:arrow: Marach népét, mert nagyon jó fejek és jó volt velük meg a 43 szúnyoggal próbálni
:arrow: Az alsó szoba lakóit, h kibírták, ha sokáig dumáltunk és a hátsó sarkot, h jókat dumáltunk sokáig
:arrow: A borultakat
:arrow: Azokat, akiknek a szemét kimarta a füstölő, és ettől nem bírtak aludni éjszaka
:arrow: Azokat akik nem normálisak [size=9:2bdv8vuq](Car, remélem, nem képzelted el nagyon, milyen mezítláb mászkálni a csalánban)[/size] ezen belül Fimet a cigánykerekekért az esőben, Eiát a fotózásért, Thaurt a libikókáért, Gandalfot a vonatútért (fájt utána a fejem), a viccmesélőket a viccekért [size=9:2bdv8vuq]Ezt most nem tudom kihagyni: Megjött öcsémnek a képeslap, amit küldtem. Én: Leveled jött! Öcsi: Levelem? Apa: Nem, csak Velem[/size]
:arrow: Általában mindenkit, akivel éjszaka beszélgettem [size=9:2bdv8vuq](Alyr, bocs a rózsaszín szivecskék miatt, de ha a szemembe világítasz, akkor látni fogom a pulcsidon, bármily hülyén is néz ki)[/size]
:arrow: Valamennyi tesómat (Natalee, Galadh, Idril, Arden, Rogue, Ryana, Aranymag, Arlith, Thaur, Éowyn!, Luthin, Tivadar) Anyánkat, Szofit, Egyéb családtagjainkat (Melian, Dae, Loth, Ladis és Aeglos) Akit csak ismerek közületek külön megilletne egy-két nyilacska, akit meg nem, azoknak az arcán látom, h egyszer meg fog illetni, de úgyis tudjátok kb. mit írnék oda és nem akarom teljesen lefárasztani azokat, akik az összes élménybeszámolót elolvassák
:arrow: Akiket még régről ismerek, és nagyon fontosak nekem (Alyr, Fio, Meleth_lin, Legolin, Fim, Szürke, Estel, Eia, Gandalf, Jacopo...)
:arrow: Azokat, akiket most ismertem meg közelebbről, közülük kiemelem leendő levelezőtársaimat (Sünee, Panni, Car)
:arrow: Azokat, akiket látásból (vagy alig jobban) ismertem csak és akár csak egy röpke beszélgetésnyi időt rám szántak és nagyon megszerettem őket (Ankalimon, Esgal, Előd, Sil, mogy, Rabyn... ez az, amit meg se kísérlek végig felsorolni)
:arrow: Akiket most láttam először, és néhányuknak csak az arcára emlékszem, de ha végignézem a képeimet kep.tar.hu/nimdorc akkor megmelegszik a szívem a láttukon Nem tudom nem leírni Inczy, Anglachel, fqqdk és Dulcan nevét
:arrow: hv-tek, h bebizonyította, h van még hova fejlődni lököttségben, és h megnézhettem az aggódó arckifejezést Lindír és Thaur arcán
:arrow: Éowyn!t, Alyrt, Idrilt és Galadhot a koffeinért
:arrow: Nimát, h az ikertesóm
:arrow: Azokat, akik nem mentek Kőszegre
:arrow: Azokat, akik kölcsönadták a telefonjukat (Ithil, Fim, Car)
:arrow: Azokat, akik kullancsot szedtek ki belőlem [size=9:2bdv8vuq](ovis korom óta irtózom a pici fekete ízeltlábúaktól, pedig amúgy igazán minden állatot szeretek)[/size]
:arrow: mindenkit, akiknek nagyon fontos tetteit, mondatait, mozdulatait, mosolyait teljesen kifelejtettem, de nem el.
:arrow: mindenkit, aki megbocsájt egy-egy kissé... khm... kellemetlen képért (és itt Elődöt, aki segített, h ez a nyilacska létrejöhessen)
:arrow: mindenkit, aki aláírta a táskámat és mindenkit, akinek a hangját még hallom, amikor fellapozom az emlékkönyvem.
:arrow: mindenkit, aki ott volt

Hiányoztok, de nem vagyok depis, mert emlékszem és már ez is nagyon sokat jelent.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210170 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Léli: a darabban a keretjáték-szöveget Inczy meg Sünee hozta össze, a többit meg én Aglachellel, de amúgy a nyomtatott verzióba már beleszóltak egy csomóan, úgyhogy igazi Curufinc csapatmunkából lett :)

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210156 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kep.tar.hu/leli Itt vannak az én képeim, két mappában, mer egybe nem akarta bepakolni őket... meg úgy alapból a második mappányit alig akarta feltenni... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210155 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Igen, igen, lesz még beszámoló azon az egy mondaton kívül is, :mrgreen: , csak időm legyen egy kicsi, meg nyugalom...

Addig is itt van az első felvitt 105 kép
f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alcar_ ... .dir=/29e0

jó szórakozást hozzá!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210149 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaj, beszámolók közül egy igazán lényeges momentumot kihagytam:

A Csirkeblúúúúúúúúúúúúúúúúúzt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210146 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ma egész du. unatkoztam, és nem értettem, h. miért nem kell csapatgyűlni, előadást nézni, lépcsőn ülve vacsizni, stb...
Nagyon hiányoztok! és holnap elmegyek két hétre Erdélybe és fogalmam sincs, h. hogyan fogok netezni, meg tartani veletek a kapcsolatot.

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210140 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Léli:a sindarabunkat Inczy,Eena,és még néhány emberke írta,akiknek sajna nem jut eszembe a neve,bocs tőlük :(
és hosszas viták után let olyan ez a darab,amilyen...
de örülök hogy tetszett! :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210127 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
:bounce: Hellóóóó! :bounce:
Szóval,én nem írnék élménybeszámolót,mert már mindent leírtatok előttem,amit írhattam volna. :D Meg nem is igazán sikerült még összeszednem magam,pedig már csomót aludtam. :sleepy: Tulajdonképpen most is alszom.
Köszönet mindenkinek,aki szervezett,vezetett,ott volt,résztvett bármiben,és külön mindenkinek,aki elviselt engem. :wink:
Haleth népe jók voltunk!!!
Cucuje:na igen,mióta hazajöttem rossz idő van,pedig előtte állítólag hét ágra sütött a Nap. :roll:
Puszi mindenkinek!
Ui.[size=9:19t292v7]lelkem mélyén lepke vagyok![/size] :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #210120 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Üdv!

Nekem a Curufincesekhez volna egy kérdésem: Ki írta a darabotokat? Illetve hát, ki találta ki, hogy olyan legyen, amilyen? Mert nekem nagyon tetszett ez a fajta megoldás ;) (igaz, h rendkívül emlékeztetett egy kis drámánkra, amit Nammal és Eryvel írtunk, de az már más kérdés :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére