MTT Nyári Tábor - 2004

Több
19 éve 10 hónapja #209902 Írta: Picihobbit
Picihobbit válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nos, ha élménybeszámolót akartok, az hosszú lenne, úgyhogy köszönetet mondanék:
Morganáéknak a táborért
Halethéknek, azért hogy a népükbe tartozhattam
Mirának, Adelardnak, Elenielnek, Idrilnek, Niphnek, Cselének, Olostának és sok másnak, hogy megismerhettem őket
Póknak, hogy a lánya lehetek
És mindenkinek, hogy ilyen jó volt a hangulat. Köszíííííííííííííí :merry5: :merry5:

Egy utcát keresek, ahol délután van mindig
Egy utcát keresek, ahol álmok nőnek az égig
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209884 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaj, tudom már, mit hagytam ki! Amíg a nép 90% elment túrázni, addig mi feltörtük Oisin kocsiját :D Igaz, Oisin vezetésével :) (bezárta a kulcsot) Majd lesznek róla képek is :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209869 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
No, re vagyok...

Hát akkor köszönömök meg rúlzok, ugyebár.

Köszönöm:
:arrow: a tábvezeknek a tábort
:arrow: a bölcseknek, szintén
:arrow: Alcarnak, hogy a legjobb csapvez
:arrow: a FINGOLFINOSOKNAK, hogy ők a leglazább, és legkirályabb csapat, és hogy ők a tündék sárga háza :)
:arrow: _Neonak a fárasztó poénjait, a jó zenéket, és hogy leadta a Moondance-t
:arrow: Minnek és Sissnek mindent, hogy olyan beteg a fantáziájuk, a rajzokat, és persze Tamás bátya kunyhója rúlz! :mrgreen:
:arrow: még mindig Sissnek az Edenbridge-t
:arrow: Fionak, mindent
:arrow: Szofinak, még akkor is, ha csak pár szót tudtunk váltani
:arrow: Luthinnak, hogy ott volt, és sajnálom, hogy alig tudtunk beszélni!
:arrow: Erynek a táncot
:arrow: Laurelinnek a gyöngysort
:arrow: a KHE-seknek, hogy sikerült, és külön Alyrnak, hogy megírta, és a rendezőknek, hogy lehettem Nazgúlkhirály(nő)
:arrow: a Szkítáknak, hogy megcsináltuk, és jól csináltuk, Beleget külön kiemelve
:arrow: a tüncöknek az esti próbákat
:arrow: mindazoknak, akik segítettek az én kis csernobili sátram felállításában, és/vagy lebonátsában--emlékeim szerint ezek Ratzkha, Dani, Ery, Alcar, Csudi, Luthin, de ha valakit kihagytam volna, annak is köszönöm
:arrow: a Fakanál Rend két tagjának, hogy olyan finom volt a kaja
:arrow: mindenkinek, aki kibírt, mikor idegbajos voltam a jelmezek miatt
:arrow: Leguánnak, hogy az utolsó pillanatban beállt a táncba
:arrow: Ulmonak és Alcarnak, hogy fölvették a fűszoknyát, és a virágkoszorút
:arrow: a Chirke-bluest
:arrow: a spontán bulájt (asszem) kedd este, meg hogy megalakult a Kill Bill Fanclub
:arrow: a hatalmas zárópartyt utolsó este
:arrow: azoknak, akikkel megkíséreltünk szerepjátszani--nem rajtunk múlt, hogy csak 20 perc volt, viszont jó volt utána beszélgetni Alyrral, Süneevel, Fioval, meg még azokkal, akik később csatlakoztak
:arrow: Ringnek a kardját, megmentette a Boszorkányúr presztízsét :D meg Ryanának a köpenyét
:arrow: meg mindenkinek, aki ott volt, és akit elfelejtttem felsorlni--nagyon jó volt veletek, ez volt életem eddigi legjobb tábora!

Rúlzok:
:arrow: Tamás bátya kunyhója
:arrow: kókuszos b...ás
:arrow: Alcar beteg ötlete--és _Neo bokszere
:arrow: a bulik--spontán, meg mindenhogyan
:arrow: az esti előadások
:arrow: a hideg víz igenis jót tesz a bőrnek meg a vérkeringésnek! :)
:arrow: óangol németjuhász
:arrow: a faliújság--kösz Csincinek meg Sissnek!
...és még sok egyéb, ami nem jut eszembe, de igazság szerint az egész tábor nagyon-nagyon rúúúlz vooolt!

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, HOGY OTT VOLT, FANTASZTIKUS VOLT EZ A 10 NAP! HIÁNYOZTOK!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209864 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
No, akkor most megpróbálok beszámolni...

Leutazás Meliannal, tök jó (ennyit még soha nem beszélgettünk). Megérkezés, régi emlékek, új szoba, ágyfoglalás. Jönnek a többiek. Örülések, ölelések, miegyéb :) Első nagy gyűlés, a bölcsek megismerése, a Szent Láng bemutatása (Melkor kezében), és a Szilmarilt mindenki Melkortól kéri számon. Ja, és Telco nem tud számolni :) Megismerősdi játékok Marach módra by Telcontar, ahol mi 3-an (Eia, Leguán + én) akkor sem dolgoztunk össze... :roll: de télleg :D Aztán már nem tudom, mi volt, mer már régen volt...
Másnap a gyilkosos (ööö fosztogatós) játék eleje, és én már csakazértsem arra nézek, mint kéne :) Ja, és én fosztottam ki Eryt, és ez tök jó :D :P
Kiderül, h áruló van köztünk, és Marach népe 10 percen belül elkapja :) (Beleg, fantasztikusan jó voltál :) ;) ). Barbár csürhe-tárgyalás nagyon RÚLZ :)
Szkítákra bocsi, de nem tudtam elmenni, viszont Ambrus megtanult fonni :D (szeeegény, őt is én öl.. izé, fosztottam ki). Hárfa rendje nagyon rúlz (Drizzt, Leguán, Ring, Onering, Pók, Ambrus, Rayan, köszi nektek), még ha nem is oda voltam beírva. És Kard rendje is rúlz, meg íjászat és számháború különösen :)
Tűzőrzés RÚLZ, mi voltunk az elsők, és tök jó volt (mégha éjjel 4-kor fel is kellett miatta kelnem), és közben megterveztük a színdarabunkat :) Színdarab-írás Telcóval és Laurelinnel szintén rúlz, főleg az Egyenlők Körés rész megírása :)
MTK győzött a lovagi tornán, és tök jó volt, és gratulálok neki ;) (és az Eryhez méltó csapat csak második lett :P ).
A hét egyik fénypontja a legelső KHE-s próba volt, ahol szó szerint fetrengtünk a röhögéstől :D (avagy milyen az, amikor Rabynt én szinkronizálom :) (és néha Alyr)) Amikor már Ery is összeesett a színpadon a nevetéstől… :D
A másik fénypont pénteken gyúlt ki az első számháborúval (amit maximálisan megnyert a csapatom, gratulálok nekik), és szombat délután erősödött fel a Nagy Csatában Morgoth ellen, ahol az átkaroló hadművelet sikerrel legyőzte a Sötét Urat. Gratulálok a Marachosaimnak és a Curufinceseknek, akik hősiesen harcoltak :) És aaaa… Bëorosoknak meg a Fingolfinnek, akik meg a jobbszárny voltak. És persze Haleth és Thingol csapatoknak, akik lefoglalták Morgoth seregeit, amíg mi bekerítettük őket ;)
Lam lelepleződése, avagy mi már régóta tudtuk, h Ő Khirály :D
Éneklés a színpadon (hú de rég csináltam ilyet utoljára :roll: -- már nagyon hiányzott), meg minden.

És még sok minden, amit nem tudok pontosan elhelyezni, meg amik nagyon fontosak nekem (pl. beszélgetések, nevetések, beszélgetések, éneklések, beszélgetések, gitározások… ilyesmi :) ). Köszönök mindenkinek mindent, és ide beidézhetném, amit tegnap írtam, hogy pontosan kinek mit, de abból is a legutolsó köszönöm a legfontosabb. Puszi nektek, bárcsak soha nem lenne vége ennek a nyárnak… (mostmár nagyon nem akarok Szegedre menni).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209860 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
FONTOS

Miylen tipusu DVDre szeretnétek írni a táboriDVD-t?
A mi gépünk apa szerint csak a minuszR-st játsza le. És mikor lesz várható ez a dvd s mennyibe fog kerülni?
És a videokat mikor lehet elkezdeni kérni? (nekem elsősorban a fingolfinos csapat és a KHE előadás videoi kellenének)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209853 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én is mindjárt bőgök! Silcucc és Alcar, a vers és a mondat...

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209852 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Dodiee írta: Alcar... Mindjárt elsírom magam!! Ez olyan bolond és olyan nagyon aranyos.. és annyira a Tábor..


Csatlakozom Dodie-hoz ^.^ :')

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #209848 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szia mindenki!
Most jutottam el odáig, h. sírás nélkül tudjak élménybeszt. írni. De igazából ez egy hatalmas köszönöm lista lesz, mert egyetértek Angwennel, 10 napról kisregényt lehetne írni, nem élménybeszt. Szóval:
:arrow: először hatalmas köszönet illeti Kriszanát, Morganát, az összes bölcset és minden segítőt, amiért ilyen Khirály tábort csináltak nekünk.
:arrow: köszönöm nektek drága Beorosaim, amiért tényleg megérdemeltük a "balbál csülhe" nevet és tudjátok 3 szó :wink:
:arrow: a teljesség igénye nélkül:

köszönöm drága nővérkém, Idril, azt a sok lelkizést, dumát és segítséget, amit ezalatt a 10 nap alatt nyújtottál, nélküled asszem meghaltam volna. És köszi, h. még a leghülyébb dolgaimat is fölfogtad és megértetted, és bármit is csináltál, mindig jöttél dumálni.

Aranymag,Rouge, Nimdorci, Mogy és Szörcsi: köszi, h. ott voltatok, h. jobban megismerhettelek titeket, h. nagyon jókat dumáltunk, és, h. elviseltétek a hülyeségemet :wink: (kielégítetlen nők klubja, lila szín-rúúlz)

drága, egyetlen bátyuskám, Arden: köszi mindent,a beszélgetéseket, a vigasztalást, a sok-sok nevetést és a lépcsőket, azt,h. "megrontottatok" Rouge-gal :wink:

drága Ryana: köcc a sok dumát, a hajamat(anyumnak nagyon tetszett ) :lol:

Rac, Nellas, Rayan: köszi, h. vigasztaltatok és tanácsot adtatok- Racnak külön köszi a hálózsákért, a teázásért

mindkét anyum: Szofi-köszi, h. bevettél az előadásodba és így nagynak érezhettem magam, és az egész Toll Rendjéért
Andariel-köszi, h. vimpár lettem, h. nem haragudtál meg rám és a sok-sok éneklést, a nagy dumcsizást

Siss: köszi a Míriel álmát, h. megírtad és én elmondhattam, és minden mást

Nima drága és Dulcam: hogy itt voltatok, h. dumáltunk, h. nevettünk

Éowyn: te voltál a legjobb hálótárs a világon

Aranna: Moulin Rouge rúúlz

drága Galadh: úgy sajnálom, h. nem tudtunk, dumálni és, h. beteg lettél, Jobbulást
:arrow: egyáltalán köszi mindenkinek aki ott volt,és akivel dumáltam: Dodie, Rabyn, Nodlee, Elanor, Jacopo, Mírrand, Míriel, Toma, Csele, stb...

Úgy alapjában véve köszi azt,h. vagytok, h. ilyenek vagytok, és mindent.
[size=9:w1rkabyw]Most megyek, mert közel állok a bőgéshez, hisz hirtelen rám törtek az emlékek.[/size]

Máris hiányoztok!

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209844 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Alcar... Mindjárt elsírom magam!! Ez olyan bolond és olyan nagyon aranyos.. és annyira a Tábor..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209842 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
...és az eső egész nap esett, és esett...és esett...

...hogyan tudják az emberek alakítani a világ folyását...együtt.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #209841 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Olvasgatom a beszámolókat
és a sírás fojtogat,
emlékek kavarognak a fejemben,
sok ezer gondolat
álmos fejek minden reggel,
kávék és bundáskenyerek
sűrűjében elvesző emberek,
és minden oly' remek,
zászló-átadás és Marach-induló,
a korán kelés elég fárasztó,
számháború és szerepjáték,
sindarabok és éneklés,
kedves szavak és ölelések,
verses topic és gyöngyfűzés,
rohangálás, csapatgyűlés,
Egyenlők Köre, beszélgetés,
hideg víz és íjász-képzés,
vízicsata, kevés eső
Cucuje és szúnyogfelhő,
és a lényeg, mi ki nem marad most:

LELKEM MÉLYÉN LEPKE VAGYOK!

/bocs KBE, tudom, hogy utálod a párosrímet,
de jobbra nem vagyok most képes.../
SZERETLEK TITEKET!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209839 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak egy kis érdekesség: felmegyek a chatre, pár perc múlva Papi beírja:
"Már azt hittem, egyikteket sem látom soha többé, hogy oszinte legyek: ti elmentetek a Vadonba azzal a Vándorral, itt meg azok a Fekete Emberek."

Itt a bizonyíték, hogy néha Papi is tud jókor jót mondani...Bár Velem azért nem volt annyira Vadon.. de Drizzt télleg ott volt mint Vándor(Sándor?):D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #209835 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak egy pár pillanatkép...

Ez az élménybeszámoló előtt egy nagyon hosszú mondat lesz… nem tudtam mindenkit beleírni, de valahol mégis mindenki benne van

Elpirulnak a lányok a szép virágtól, a lekváros kenyérből nagyokat harapok, Mamim s unokaöcsém, Minervadulmókázunk éjjelente, és süt a nap, mint Bor_Neo szigetén, s mogyorót rágcsálunk, na ne fiam, ne edd meg mindet, s összekoccannak a poharak: csin! ciki, valaki vizesedénybe ugrott, elődeink íját feszíti sok jó harcosunk, merítünk a forró kakaóból, na, hát hol az étel korog a gyomrunk, van finom alma citromos tea, szanaszét a cuccos, s irány, fel a Vidre, kápé kéne, de nincs bank, a limonádé khirály, hűvös narancslé liliomszál, az ég nem komor gil-galad ragyog, s a meleg hiú ábránd irtó hideg a víz, délután mindenki heverne laszt ival nem is játszottunk, így nem láttuk a focicseleket, soha ne hadd’ el Ardát holmi randa helyért, térdem a mászástól kimarjul csilingelnek a festett üvegek, Esgalmar népe, Velem szép, mint Bri, s a fák oly zöldek, ma ugyanúgy kelek mint máskor a lányok galádul lerohanják a zuhanyzót, s az étlapon sok fogás á la morak, s ááááá, finom az árnyas fák hűse, fincsi a kaja, s a lekváros nudli, a kreatívok karkötői, fénylő arany magozott meggyleves, falevél a szélben evez érzem mily jó itt, animált jelenetek a darabokban, s száll a hang venni kell elemet a magnóba, legutolsóként megyünk túrázni, s feszül az MTT íja vidám mindenki, s hallgatom a Nightwisht ezerrel, s a konyhatündérek, na ja! Kopó futkároz a réten, árnyas, hűvös fal írjuk a verseket, csak ne kéne éjjel riadóra felkelni kopog a dob, sok lány puszil cuccaim hol lehetnek, kedvünk túláradó didergünk a zuhany alatt, otthon hagytam a szalmakalapom, az egész kincs, ő, az MTT, _Neo-poén maró 's a fosztogatás szuper e dili honnan jött írnom kéne már valami értelmeset varráshoz olló sztaniolpapír kardhoz kell s piros Curu fin ve tt mély lélegzetet a szürkeköpenyes Thingol földjén, emberbe orkok kötöttek, köztünk nincs marakodás, ha lesz nézeteltérés elrendezzük azt is, Fingolfin fűszoknyás lányai, mobillerakat a varrógépek mellett betegeknek mézes fokhagyma kapszula, Eru áldó kezei a jó időt hozók, ami nem megy az a felkelés, akarni mire a nap süt, s ott a ketrecbe' legkirályabb kémünk, fehér cica pad mellett sicc! kerítésen jó nagy likak, szófia beszéd innen-onnan hogy mi lesz holnap tréfás vita uralta kedvünk _Neo körül 11 ara, nna, ez ám a bigámia s kérek még andal(f)ító gitárzenét, jaj ráz a cidri lekéssük a darabot gyere hamar te misztikus mese este lesz hamar a festményen a szép Vingilot ha az enyém lehetne ahogy ring a vízen száll a fűmag Lórienben sincs ilyen masszázs közben elringatnak a bájos kezek az álom hozói sínen vagyok már a tűz felé lévő kőbe éjjel belerougeunk van aki reggel csak kávét szörcsöl s harcosok, ti, vad a rohamotok a számháborúban 2 táncos lány vala uralta a színpadot s Ringil zúgott hasította a levegőt s a laurelinna-even csodás volt a tábor ka lamajka tisztára a füvet mintha rackajuhok legelték volna le s aki sír gond nyomja lelkét itt barátra lel s igazán kevés ember/tünde eszi le magát kár hogy nincs itt postafiók nagyokat szisszenünk a szúnyogok miatt, de csudijól éreztem magam s nem elég hamar de nemsoká látlak titeket tökjó hogy kicsit barna lett a pofim meg az alkarom sokat villant a vaku e helyen mely Anna napot majdnem látta s a virslit ömlesztve viszik már ezerrel vita arról: ez az enim! Durr! Capkodósz halacka nem volt s rianás se a jégen pedig üdítőben de jó a jég te jó ég s a kutyánk alszik, de nem Bodri zz…takarodó éjfélkor na ez lassú hihi, sose jött be, hányan olvassák ma e glosszát nem tudom de úgy hiányoztok hogy EZ MÁR GÁZ!!!
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209827 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mit is mondhatnék?

A csirkeblues
a mélybehúz
és összezúz
de nagyon rúlz

Vagy valami ilyesmi.
Arra jutottam, hogy tíz napról nem lehet élménybeszámolót írni, legfeljebb regényformátumban. Már az egyhétvégés kirándulásokról is oldalakat szoktam gyártani. Talán már mondtam néhány embernek, mennyire nem szívesen jöttem haza--az egyesedüli dolog, amiről nem éreztem úgy, hogy a végtelenségig bírnám és élvezném, az alváshiány volt. De azért fel a fejjel, népek. Ugyanaz sosem jön többet vissza--ez biztosítja a helyet az új dolgok számára. ;) Nem azért éreztük magunkat fergetegesen jól tíz napig (legalábbis remélem, hogy ez áll a többségre), hogy aztán világfájjunk, amiért elmúlt. Lesz még--ha nem is ilyen, hát máshogy jó.

Köszönöm minden szervezőnek, de leginkább a felső vezetőségnek (Morg- és Krisz-anának) :P , hogy részt vehettem a munkában. Igyekeztem legjobb tudásom szerint segíteni. Nagyon jó volt veletek együtt dolgozni...
Ezen belül is köszönöm kedves bölcs/bölcsis-társaimnak a bölcselkedést.
Köszönöm a csapvezeknek, azon belül is Brandirnak, aki méltó lett, s nekünk is segített méltóvá válni a Hibbant Halethes névre.
Köszönöm Haleth hibbant népének.
Köszönöm a TG sátor minden állandó és ideiglenes lakójának.
Köszönöm minden rend minden tagjának, akikkel együtt dolgozhattam, még ha keveset is, és akiknek bármilyen formában megcsodálhattam munkája eredményét.
Köszönöm a Velem környéki gyönyörű tájaknak.
Köszönöm Esgalmar népes népének, ennek a barbár csürhének. (Öröm látnom, hogy micsoda szállóige lett ebből is. ;) )
VORO HANTALE ILQUEN!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209821 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nahh, hogy most kialudtam magam (negyed 2kor keltem fel :D ), én is nekifogok valamif élménybeszámoló-szerűségnek. (Some Kind of Élménybeszámoló :D 8) Na jó, csak vicc... :o h: )

Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz: ISZONYATOSAN HIÁNYZIK MÁRIS EZ A BARBÁR CSÜRHE!!!!
Hm... Lehet, hogy fizikailag nem bírtam volna 10 napnál (alaposan lefáradtam :P ), de szívem szerint folyton csak veletek lennék!!! Alig várom már a köv. talit, tényleg hiányoztok!!! :closed: :|
Most jöjjenek a RuLzok:
:arrow: vonaton gitározás+hangoskodás
:arrow: Drizzt frenetikus :biggrin2: énekhangja
:arrow: Morgoth (Ulmo) üvöltése
:arrow: MeTalicska (köszi _Neo, meg mindenki aki kérte!!!)
:arrow: headbang/zúzás (még mindig fáj a nyakam... :P )
:arrow: tábortüzes gitározós éneklés (köszi Pók+Glamdring+Anglachel)
:arrow: CUCUJE :lol: a lll. ker is borult és esős :D :D
:arrow: Group-hug
:arrow: szóviccek :twisted: /me is fertőzött lett
:arrow: frizbi-rögbi fiúk-lányok ellen
:arrow: MTT-band
:arrow: Alcar&Ulmo egyenesen Kawaii-ról
:arrow: délutáni szieszta
:arrow: Nazgúl-sikoly koktél :up:
:arrow: Nyüfke & Maci
:arrow: masszázs-szolgáltatás
:arrow: Csirkeblues
:arrow: 4-5 fogásos vacsora (fini maradék :twisted: )
:arrow: NEM jéghideg víííííz a zuhanyzóban, na az nagyon rulz
:arrow: Ratzkha rőzséje (séró/frizura, ahogy tetszik 8) )
:arrow: esti előadások a színpadon
:arrow: számháború ("Vigyázz!!! Olifánt!!! Mögötted!!!")
:arrow: záróbuláj hajnalig
:arrow: _Neo és a Nightwish-es alsógatya
:arrow: a LotR-os kardok + egyéb fegyverek

Na és még ami nagyon nem rulz:
:arrow: szúnyogok + darazsak + kullancsok + legyek
:arrow: több asszem nincs :D

Nah most első körben ennyit, majd még úgyis működök még :wink:
Pusza :bandit:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209819 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A beszámolókat olvasva azt látom, hogy jól sikerült ez a tábor. Ezúton is szeretnék gratulálni mindenkinek, különösen a tábor szervezőinek és szívemből kívánom, hogy legyen még sok ilyen sikeres összejövetel!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209814 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Engem az fogott meg leginkább, amit Dodie mondott, és valami hasonlót éreztem én is, csak éppen nem konkrétan a hiányérzet fogalmazódott meg bennem. Hiszen két nap múlva megyek Kapolcsra (:dancesaround:) meg Pécsre is meg minden, szóval efelől inkább a várakozás az uralkodó érzés; mindenesetre amikor hazajöttem, egészen kívülállónak éreztem magam, sokkal inkább, mint szoktam, bár az érzés alapvetően végigkísérti minmden napomat. Szóval kifejezetten idegesített, amikor drága pszeudonagyim az időjárásról érdeklődött, meg hogy volt-e valami fürdési lehetőség. Meg egyátalán nem tiudott érdekelni, hogy ki hová ment nyaralni a családban meg hogy mit olvastak a rádióban meg ilyesmik. Egyszerűen nem jöttem haza lélekben. Furcsa érzés volt és csak azt tudom remélni, hogy nem az utolsó.

Egyébként így most nagyon sok mindent felsorolhatnék a rúlzó dolgokból, egyelőre kiemelném időrendben a beszélgetést tZimmel, a HoPe Crew áldatlan tevékenységét és azt a hülyeságmennyiséget, amit volt szerencséljük a nyakamra zúdítani és viszontfogadni; a versestali beütésű rendi gyűléseket, a középkori versformákat és a Lam-boncolást; a Beoros darab megírását, az intertext agymenéseket (Tűz! Sárkány! Balrog! Futás!! by Alyr), lelkizést Elrynnel; és az egész lelkesedő csürhét... akarom mondani csapatot; a bénázó ön- és KM-veszélyes partit, _Neo és a többi rekesizomgyilkos alak (including permí) poénjait. Ja és persze üzenem ickének hogy teweqqiyi és ninziente mbenqë ;) meg miegyéb :biggreen:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209813 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hát, emberek (tüncök, hobbitok, törpök)...!

Én csak olvasom itt a beszámolókat, vigyorgok ezerrel, és nagyon örülök, mert a jelek szerint igen szép tíz napot töltöttetek együtt.
És fel a fejjel! Csak mert vége a tábornak, lehet még talizni! :lol:

Üdvözlet és ölelés minden túlélőnek és itthonmaradottnak. :D

Eleniel (nem az, aki ott volt, hanem a másik... :roll: :wink: )

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209811 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Itt is borult az ég, bár nem esik. De lehet, h már esett, csak felszáradt, nem tudom, mer 1 órája keltem fel, és még mindig kómás vagyok. Reggeli közben itt olvasgattam a beszámolókat, meg Rabynnal beszélgettünk, és olyan rossz volt, h nem vagytok itt. Belegondoltam, h tegnapelőtt ilyenkor talán épp ebédeltünk (illetve Alcar-t masszíroztuk, miközben ő ebédelt), vagy még Leguánnal voltunk az "utolsó pont"... és hogy nem lekvároskenyér volt reggelire, és nem pizsamában mentem le közétek enni, és a teámat még meg se mertem kóstolni, mert tudom, hogy nem fog ízleni...
És hiányoztok. 10 nap csak veletek, rendkívüli, de utána nagyon rossz. Hogy már nem vagytok itt, hogy nem fonhatom a fiúk haját, és nem énekelünk együtt, és nincsenek próbák, és nem ordibáljuk, hogy "Marach népe ide", és Ery nem idegeskedik folyton, és nem futok bele állandóan Leguánba meg Drizztbe meg Ambrusba meg mindenkibe. Hogy olyan csend van, és nem szól a Süsü dallama reggelinél, hogy nem Maci mászkál körüllöttem, hanem a saját kutyáim, hogy az ebéd unalmas lesz, egyedül eszem, és nem látom közben Alcart fűszoknyában, hogy nem ülhetek azon a lépcsőn, a többiekkel beszélgetve...

Majd még írok rendes beszámolót, csak most abbahagyom, mert sírás közben alig látom a billentyűzetet.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209804 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Azt szeretném kérdezni, hogy a KHE előadásról miként lehetne képeket ill videot szerezni. Kíváncsi vagyok rá, hogy ti ,hogyan láttátok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #209803 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Legmélyebb és leghálásabb köszönet Kriszanának és Morganának áldozatos munkájukért! Fantasztikus tábort sikerült szerveznetek!
Köszönet Telcontarnak, a legjobb csapveznek, és Leguánnak, hatékony bölcsünknek :) 8)
Marach csapata rulez 8)

Rulzok:
:arrow: Siss, mint rohani sámánasszony, avagy három "kis betegem", akiket kötözgettem a héten: Minerva, Ratzkha, Artemisz, mintabetegek voltatok! :D
:arrow: Tamás bátya kunyhója :biggrin2:
:arrow: kókuszos ...... (moderálva ;) )
:arrow: lekvároskenyér
:arrow: mosogatás közben rámborul a 30 literes fazék
:arrow: ilyen-olyan rajzok
:arrow: csapatelőadások
:arrow: a szobatársaim :mrgreen:
:arrow: a Toll Rendje
:arrow: beszélgetések Szofival, Esgallal, Tivadarral, Ratzcal (megjegyeztem...) és a kedvenc Algoritmusommal :twisted:
:arrow: mosogatás Erdával
:arrow: Oisin kocsijának feltörése
:arrow: és sok egyéb...

Itt is borult az ég :)

És véletlenül nem tudja vki, mi a címe annak a számnak, ami a Marcahos előadás csatajelenete alatt ment? :oops:
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209794 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nos jelentem,hogy itt Komlón is esős idő van! :wink:
Akkor belekezdek!
Én,mint újjonc mentem oda,de teljesen szó szerint,mert még taliról is csak két embert ismertem!Szal a félelmem valamicskét csökkent,amikor a kapuban találkoztam Ringgel (ezer és ezer és ezer...és ezer köszönet neked mindenért!!!!!!!! :wink: )Aztén csak jött szembe az a sok ember és mindegyik bemutatkozott,de én csak annyit tudtam kinyögni rémült tekintettel,hogy:Én Ranamarth vagyok,szia!Nem éppen a határozottság szobra voltam!A cuccommal a nyakamban mentem és bámultam az egymást köszöntő barátokat.Ekkor nyon elfogott a félelem,hogy én most tényleg csak a sarokba szorulok!!!!!!!! :oops: (de nem így lett 8) )
Végülis találkoztam Suhival,Brisaval,Milendoriával,Erdával majd egyre többen lettünk és végre nem éreztem magam egyedül!A 10 nap alatt olyan egyedülálló barátságok alakultak ki,hogy a vasárnapi búcsún már képtelenek voltunk elszakadni!Mindannyian (nem csak a Thingol csapat) egy család lettünk.Sok embert nem ismerek továbbra sem de az elkövetkező évek erre a célra lesznek kitűzve!
Külön Köszönetet én is nyilvánítanék:
Suhinak,amiért mindvégig ott volt mellettem és a legjobb barátnőmmé vált! :wink:
Brisának,amiért ilyen frankón összetartotta a csapatot! 8)
Erdának,amiért csodás tehetségével támogatott minket és a Rendi foglalkozáson ott volt velem :wink:
Milnek,amiért a keresztanyja lehettem! :wink:
Artemisznek,amiért esélyt adott,hogy megmutassam,bennem is van valami a hülyeségem kívül! :wink:
Ringnek,amiért támogatott! :wink:
Estelnek és Szürkének,amiért mindig megöleltek,ha "csak" egy baráti kézre volt szükségem és amiért a két kedvenc törpjeimmé váltak,a szakállukkal!( :wink: tudjátok miről beszélek! 8))
Ankalimonnak,amiért rám merte bízni a pólóját :wink: és amiért a barátjának tekintett engem is és remélem amíg tudtam jó íjjásza voltam! 8)
Peredhilnek (Aiya Earendil Elenion Ancalima! 8) ),amiért bevett Suhival az MHDP-be és amiért mindig ott volt nekem! :wink:
Alyrnak,amiért még az utolsó nap is hajlandó volt megmutatni,hogyan forgatta Aragorn a kardot! :fight:
Erynek,a legjobb mobil kórháznak! :wink:
Leguannak,akinek mindig volt egy segítő keze! :agree:
Neonak,amiért jó zenét játszott! 8)
Cselének,amiért a végére megtudta jegyezni a nevem! :wink:
Cueddonak,amiért jó kiráyunk volt,nekünk szürke tüncöknek! :wink:
Ratzkhának,amiért jó ellenfelem volt a számháborúban! 8)
Süneenek,amiért mindig hülye volt! :wink:
Dalcamnak,amiért az állandó hülyesége mellet jó haver volt!
Anglachelnek,amiért mindig próbált olyan számot keresniu,ami én is ismerek :wink: .Metallica rúlz!
Alcarnak,amiért megdícsérte a tünde kiejtésem és amiért megtanított minket lőni,meg persze a beugrásáért a darabunkba!(Te jobb vagy mint Legolas! :wink: )
Telcontarnak,mert habár nem ismerem,de a kardját imádom!!!!!!!!!! 8)
Ladislasnak,mert igazi tünci táncos és jó a kard ízlése!
Gumipóknak,mert fentartotta frankó hangulatot Neoval!Nagy arc vagy!
Toma gazdának,mert habár nem ismer,azért vele is dumáltam!
Köszönet az egész tábornak! :wink:

u.i.:Bocsi a sok dum miatt! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209786 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Megj.:
A cucuje embereket követ.Tegnap este Pécsen volt egy két szakaszos kisebb zuhé.
U.i.:többé nem is próbálkozok indián esőtánccal...
Továbbra is hinyoztok és fogtok

Köcöntelek a valóság civatagában
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209785 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!
Kár, hogy vége, de semmi sem tarthat örökké...
Fogalmam nincs mit köszönjek meg konkrétan de biszti hogy leírtátok már előttem. Általánosan köszönöm 140 táborozónak hogy létezik :wink:
Mint mondottam nem emelek ki semmit, egészben szeretném megőrizni az élményeket (főként) gondolatban....
Remélem csak új fejezet kezdődik egy olyan történetben ami soha nem ér véget és hogy sokunk szerepe még folytatódik. :confused2: Ki tudja mit hoz a holnap :?: Én nemÉs nem is akarom!!!

Köcöntelek a valóság civatagában
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209780 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Még egy kiegészítás az előzőhőz.
Éjszaka veletek álmodtam, hogy mit azt nem tudom, de veletek álmodtam. Reggel egy "Boldog Névnapot" Smsre ébredtem (köszönöm szépen Leguán, nagyon jól esett)
és nem tudtam, hogy hol vagyok. Rémes volt.. Aztán megjelent anya, és akkor már tudtam, hoyg itthon vagyok, de mégsem érzem magam itthon. olyan mintha idegen lennék. Életemben előszőr idegennek érzem magamat itthon.

Ja és mégvalami: köszönöm nektek, hogy olyan kedvesek vagytok, és aranyosak, és mindent. Ezt nem lehet elégszer mondani. Nagyon hiányzik az egész. És ha megfigyelitek hatott a cucje mert itt Bpn most esik az eső.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209766 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nagyon szépen megkérnék bárkit, aki tudja, hogy szombaton este a tünctáncosok mire táncoltak (a csoportos ugri-bugri-jujjdejóvolt, meg a Boszorkánytánc), az küldje el nekem ezeknek a számoknak az előadóját és a címét!!!
Nagyon szépen megköszönném!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209760 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sajnos ma elmegyek és kb. egy hétig nem leszek, így majd akkor kezdek neki a hosszú-hosszú élménybeszámolómnak. Egyenlőre most csak álljon itt a gondolkodásom eredménye, egy "fennkölt tünde duma":

Hiányoztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még mindig nem fogtam fel, hogy ennek vége van. Csak a nagy ürességet, elhagyatottságot érzem. Furcsa, hogy milyen nagy a csend. Néha percekre ledermedek és emlékezem csak. Hiányzik a hülyeség. Még a hideg vizes zuhany is hiányzik. Hiányzik, hogy nem arra ébredek, hogy Erda kelteget hogy szedjem már össze magam. Hiányoznak a hatalmas ölelések, az esti mesék, a csapatszellem. Üres minden. Hiányzik a nagy zsivaj, a csövezés a lépcsőn vagy a réten, a fokhagyma. Valahogy úgy érzem, hogy nagyon gyorsan elrepült a 10 nap, és mégis mintha hónapokat hagytam volna a hátam mögött. Vége a tábort átölelő varázslatnak, és ez módfelett fáj. Fáj hogy nem vagyotok velem.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #209749 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!
Nem rég keltem föl, jó puha ágyban aludtam, de, hiányzott, h. nem ébredek az ablakon beáradó meleg napfényre(redőny nem rúúlz), nem látom Csele arcát. Tegnap este és ma reggel nem állva ettem meg a kajámat és nem a szokásos lekváros kenyeret ettem. Annyira fura volt a meleg kádvíz, h. 10 percnél tovább nem bírtam(kiderült azért, mert bealudtam, és egész sokat a kádban töltöttem), muszáj volt langyos vízzel zuhanyoznom, mert már megszoktam. Most is ahogy ülök a gép előt hiányzik a zsivaj, és ahogy olvasok újra átélek mindent és egyre jobban hiányoztok. Nem tudok mit tenni. Szerda du. elmegyek Erdélybe 2 hétre, nuku Kapolcs, nuku Sziget, semmi Pécs. Még nemtom, h. fogom kibírni, valahogy csak. De nehéz elképzelni.
Tegnap ahogy jöttünk a vonattol haza, a kocsiból kinéztem az ablakon és nem voltak csillagok! nem tudom miért bőgtem, azt már ott a táborban uccsó éccaka megtettem. Élménybeszámoló és köszönet nemsoká, még túl friss az emlék.

Lehet, h. úgy tűnik, de azért nem vagyok nagyon depis!! Hiszen nagyon-nagyon jól éreztem magam. Nem tudom elmondani mennyire. És ezért Köszi mindenkinek!!!

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209748 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Valakinek nálam maradt a Metal Hammer magazinja, akinek kell, szóljon.
Rabyn, megértem, amit mondasz. Nekem is herótom van már az úgynevezett otthonomtól. Grr. :x
Ez a tíz nap csodálatos volt. Talán kicsit "antiszociálisabb" voltam a szokásosnál, de ez csak átmeneti állapot. :) Szeretlek Titeket, bárki bármit mondjon is.
Ja, és: TAMÁS BÁTYA KUNYHÓJA RULZ! :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: (repeat until moderated)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 10 hónapja #209718 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szia mindenkinek!

Én (+tesóm) egy órája értünk haza, tehát fél kettőkor...szerintem ez a rekord... :D ...és akkor már írok beszámolót...

Én is sokmindenkinek köszönök sokmindent, de most nem sorolom fel...
Jujj, a többi részét holnap írom, mert most nem fog az agyam...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.483 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére