MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 1 hónapja #209713 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nima örömmel jelenti: hazaért, kajált, kipakolt és melegvízben, kádban fürdött. Szemek félig leragadva, pedig a vonatút is merő punnyadás volt. :) / éljen a felsővezetékszakadás!!! :D /
Óriási káosz van a fejemben, ezért most csak kiemelnék néhány számomra fontos pillanatot, amik hirtelen eszembe jutnak:
1. Első nap felmegyünk a felső szobába Suhiékkal. Brisa jön szembe: Erda itt van már? Nem láttátok? –Nem, majd biztos hozzák kocsival. …Brisa kimegy, mi megfordulunk… -Szia, te ki vagy? –Erda. :oops:
2. K.B.Sz.P.T.T.Cs. –KibaSzent SzürkeP*csa TüncTáncCsoport- en bloc. Próbák, ruhák, zene, csajok. /+ Ladis, a Türelmes. :) /
3. Hajnali „Ellopták Lángot!!! Fel a hegyre!!!” akció. Természetesen azon az éjszakán maradtam fent legtovább, Racc és Dulcam közösen fárasztottak. /aki akár 5 percet is volt együtt az egyikükkel, az tudja, mit kellett kiállnom. :mrgreen: / Nima félálombeli lebegése hatalmas ágybeli ugrássá fajul, amikor Leguán elkezdi döngetni az ajtót. Aznapi alvással töltött órák száma: 2.
4. Éjszakai „Maradjunk kint a színpadon!” party a próbával töltött nap után. Két zseblámpa, sok fáradt ember, néhány tétován próbáló tünctanonc, magnó, később dumcsi és táncoló Aranna-Ladislas páros.
5. Patakbanfürdés. „Ez hideeeeeg!”
6. Hosszú éjszakai agymenések Dulcammal. Csuklyás alak a tűzfényben rúlz.
7. Thingol összetartó csapata. :) Himnusz, pólófestés, paravánkészítés, gyertyás-beszélgetős játék, körjátékok, három tárgy, gyaloggalopp stb… Éljenek a szürke átlagtündék! :lol:
8. Thingol népének sinda-rabja. Huan, Kis Lúthien, tüncitánci, „tesztvéreink”, himnusz, Cueddo-Thingol papucsban, össznépi „We will tünctünc”, Lúthien-tánc, Melian énekei, „és velünk van Neo is!” :lol:
9. Lélektépés Eruntaléval.
10. Hinta, libikóka, pávamászóka. Dulcam és Ladis majdnem átfordítanak a nyikorgós hintaszerű képződményen. /na jó, azért annál nehezebb vagyok… :) /
11. Fiú-lány frizbiverseny.
12. Óriási, utolsó cuccujjé. Itt nagyok a felhők. :D
13. Suhi és az ő beteg dolgai: Kék virág, piros tüske. Lálálá. Gombaaa. Bummbumm kicsikocsi…
14. Angwen akadálypályája. Grrr… Kússzatok, bolondok! :)
15. RoTK. Frodó, a táncoslábú. Legolas, az eszes. Ott voltatok, nem mondom tovább. :wink:
16. Utolsó este előadásai.
17. Beorék pohárnoksága. /a többi is, de ez… /

Eddig ennyi. Biztos lesz még.
Köszönöm:
Milendoriáéknak, h elvittek az Örsig. Mil, sziaaa! :wink:
Eruntalénak, h jó vele lúzernek lenni és pletykálni. :D
Jacoponak, h nem normális és mellesleg proli is. :mrgreen:
Nataleenak, h van.
Dulcamnak a sok dumát és a kedves megszólításokat. Te pöcfej. Acélszív, buja mosoly, izzadt felsőtest :mrgreen: , eszem-f… megáll, Turbééék stb.
Erdának, h eljött. Öröm volt látni, kicsicsaj!
Ringnek, hogy... köszönöm! Mindent, mindent, mindent! Tudod te azt jól...
Artemisznek és Estelnek a himnuszt.
Szürkének, h néha odajött és rámnézett. 8)
Kincsőnek, h utolsó éjszaka végül megnézte velem a műsorunkat.
Ladislasnak, h nem hisztizett, mikor bénán táncoltunk.
Suhinak, h mindig jókedvre derített a Kicsikocsi.
Efkúnak, h hozta a böhöm táskámat hazafelé.
_Neonak a Roxanne-t.
Brisának, h ő volt a csapvez és az egész Szürke népemnek, h velük lehettem időm nagy részében!
Kriszanának és Morganának, h megszervezték.
A szüleimnek, h anyagilag támogatták a köztetek való züllésemet. :mrgreen:

Sári, HV, jobbulást! Az összezs nádházs gyógyuljon beg!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209709 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lelkem melyen tunde vagyok....

Koszi a kellemes es roppant pihenteto, egeszseges, es feltoltos 10 napot!

Csudiazork.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209704 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok.

Nemtom mikor olvassátok eztet, (sajnos sietnem kell a család aludni akar)
Nem tom ti, hogy vagytok vele, de nekem itthon minden olyan idegen lett. Hiányzik a nevetés, hiányzik az egész ami ott volt lent(vagy fent?). Olyan mintha nem haza jöttem volna. Furcsa nem? Tökrossz. Kár, hogy nem tudtam veletek beszélni ma este, és, hogy nincsen pénz a hülye telefonom hülye kártyáján. Nagyon hiányoztok. Pussz


És csak annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm nektek ezt a tíz napot. Nagyon hiányoztok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209699 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Permí próbálkozik egy köszönetlistával, de biztos nem lesz teljes. :roll: :wink:

:arrow: kriszanának&Morganának mint már mondtam (akartam nektek egy Kaláka számot küldeni utolsó este de kazettáról nem lehetett és senkinek sem volt egy nyamvadt Kaláka CD-je... :roll: )
:arrow: bölcseinknek - Ádám, Angwen, Felagund, Ery, _Neo & Ankalimon - a keretmeséért és mindenért
:arrow: Brisának, kedvenc csapatvezetőnknek oldalakon keresztül sorolhatnám miért :wink:
:arrow: Ankalimon bölcsünknek a gyertyás beszélgetésért meg mindenért
:arrow: a Szkítáknak mindent, Belegnek hogy lejött miattunk és ha már ott volt begyűjtötte a fél tábor cuccait... :P
:arrow: a Thingolcsapatnak az igazi összetartásért, a gruphágokért, éneklésekért, a próbákért és legfőképpen az előadásért és a gyertyás beszélgetésért
:arrow: a K.B.Sz.P.T.T.Cs.-nek a tüncitáncért, és legfőképp Ladisnak hogy végtelen türelemmel megtanította nekünk :wink:
:arrow: a Hárfa Rendieknek: Mírielnek, Launak és Nólindirnak a türelmes tanítást, a táncosoknak a közös próbákat és hogy nem harapták le se nekem, se Süneenek a fejünket amiért számháborúztunk inkább; az énekeseknek és leginkább Drizztnek hogy próba nélkül énekelhettem Veletek
:arrow: Ádámnak a Caur-e-Naurért, a gitáros éneklésekért meg az rörök mosolygásáért meg hogy egyáltalán létezik (és ÁFK rúlz 8) )
:arrow: Eruntalénak hogy a nővérkém lett (azért akivel így rokonságba kerültem szólhatna :P )
:arrow: Ringnek, Nimának és Eruntalének a beszélgetéseket meg mindent
:arrow: Milendoriának, Erdának és Szméagolnak hogy majdnem elkezdtünk szerepjáccani... :P
:arrow: Nimrocco Nossémnek, hogy megismerhettem
:arrow: Artemisznek a himnuszért, a gyönyörű Melian énekekért és mindenért
:arrow: a számháború(k)ért Felagundnak, Ádámnak és Erynek és minden résztvevőnek, főleg az egyesült Thingol-Haleth csapatnak
:arrow: az utolsó napi akadályverseny-szerű toszért a bölcseknek
:arrow: Lamoraknak hogy a királyunk :P
:arrow: az utolsó esti csodás műsorért minden résztvevőnek
:arrow: az összes előadásért minden csapatnak
:arrow: a nagynagy frizbizésért meg a 18-as gruphágért minden résztvevőnek
:arrow: az óriás cucujékért és gruphágokért hasonlóképp
:arrow: Aeglosnak hogy odajött az előadásunk után
:arrow: Rayancsincinek és Daének a faliújságért
:arrow: mindenkinek aki fárasztó vicceket mondott és mindenkinek aki nem :twisted: :)
:arrow: mindenkinek, akivel pár szót is váltottam, vagy csak összenevettem és még csodásabbá tette ezt az olyan gyorsan elillanó 10 napot

Az a helyzet hogy jelenleg hulla vagyok és nem jut több az eszembe, de majd még folytatom, sőt a szokásos regénnyi élménybeszámolóval is foglak fárasztani titeket... :roll: :wink:

Kincső


u.i.: lelkem mélyén tünde vagyok

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209697 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Figyelem, fontos!

A szombathelyi vasútállomáson találtunk egy gazdátalan, kék színű, jó állapotú hálózsákot. Gazdája nálam érdeklődhet priviben, emailban vagy telefonon.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209687 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én csak köszönöm. Majd lesz más is. Ha kialudtam magam. az nem most van. Most álmos vagyok. Igen, a lelkem mélyén is. Őrülten érzem a hiányotokat... itt miden olyan csendes. Lehetne ez jó is, de nem az. A zuhany alatt is csak a tábor jutott eszembe. Benéztem a hűtőbe, sehol egy üveg lekvár, óvodatea vagy mézeskenyér(még fokhagyma sincs). Enni sincs így kedvem. Mi az hogy egyedül kell aludnom az ágyamban, álmomban nem ver oldalba Rabyn és nem rakja rám a lábát Galadh... Miért nem énekel senki? Miért nem hallom hogy 'Jak'?? Miért vagyok itt? miért nincs tegnap... Miért hallom folyamatosan a hangotokat?
Miért sírok?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209678 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
most se élményeszámoló, se köszönet, ahhoz több energia és gondolkiodási képesség kell, de ezt muszáj beírnom.

tehát, hazaérek, próbálok pozitív dolgokat keresni abban a tényben, h vége a tábornak. melegvíz, ágy, nuku szúnyog, és persze nem utolsó sorban az a tény, h nem kell többé egész nap idiótábbnál idiótább poénokat hallgatom, amiket már szinte mindenki ontott magából a tábor végére.
emlékekbe merülve hallgattam szüleim beszélgetését:
anya: - jó sokat eszel ma!
apa: - jósokat? nem eszem én jósokat!

nem sok híja volt, h belefojtsam magam a kólámba...

pusszancs mkinek, holnap vlsz jön a bővebb cuccos (v ha úgy tetszik, tosz ;) )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209672 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nya!

Én is itthon vagyok, és kb. egy órája másztam ki a FORRÓ zuhany alól! 8) :D

Köci (ez nem lesz hosszú):
:arrow: A Fingolfin csapatnak, hogy jó fejek, meg aranyosak, meg tüncök, meg mindent!
:arrow: Tábvezeknek a szervezést
:arrow: Konyhásnéniknek a jó kajcsikat
:arrow: És mindenkinek, hogy kibírt engem. :lol:

Puszika!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209668 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Üdv!

Először én is köszönök, és csak utána számolok befelé (valszeg csak holnap).

Nagynagy Köszönöm:
:arrow: A két Anának, hogy megszervezték a tábort
:arrow: A bölcseinknek (Leguán, Ery, Nijó, Angwen, Fela, Apa), hogy megcsinálták a keretjátékot, fantasztikus volt.
:arrow: Leguánnak külön, hogy a mi bölcsünk volt, meghogy ottvolt és segített, és az öleléseit, amik mindig pont időben jutottak el hozzám :) Ja, és a szombat délelőtti beszélfgetést/hülyéskedést az őrponton :)
:arrow: Telconak, hogy a csapatvezetőnk volt, és hogy a legjobb csapattá kovácsolt minket ;) És Laurelinnek, hogy ebben segített Telconak, és hogy számolt helyette :D (mint tudjuk, minden hatalmon lévő férfi mögé kell egy nő, aki irányít ;) )
:arrow: A marachosoknak, hogy nem öltek meg, amikor a színdarabot rendeztem (ezer bocs, gyerekek :oops: )
:arrow: Drizztnek, h a Hárfa rendjének vezetője volt (bár én nem voltam hárfás :oops: ), és hogy a Gyűrű-dal tanulásakor (és a színpadon) figyelt rá, h jót énekeljek :) Ja, és persze az öleléseket, amik szintén fontosak voltak.
:arrow: Alcarnak, h a Bácsim és az öleléseit és ilyesmi :)
:arrow: Ratzkának, hogy elvállalta Gimli szerepét a KHE-ben, 1,5 nappal az előadás előtt.
:arrow: A Curufincesek harcoló alakulatának, akik lehetővé tették, hogy a végső csatában a balszárny siukeresen harcoljon Morgoth ellen (és hogy elfogadtak vezérüknek).
:arrow: Lam Khirályunknak, h a Khirályunk, és h elénekelte az Á mele Mííjjáá dalt :D
:arrow: Az összes KHE-snek, h ilyen szuperül előadták a darabot ;)
:arrow: Ambrusnak, h mindig kéznél volt, és mindig segített, amikor kértük (és h birkatürelemmel tűrte a hülyeségünket).
:arrow: Eiámnak (és Ambrusnak), h lehetővé tette (tették) h. a gyilkosos (akarom mondani Szilmarilos) játékot túléljem (izé, ne raboljanak ki) :)
:arrow: Oisinnak, Apának és Anának a kocsikázásokat :)
:arrow: Anglachelnek a gitároktatást :)
:arrow: Megint azoknak, akik (akár tudják, akár nem), nagyonnagyon fontosak nekem (csak pár példa: Ery, Alcar, Leguán, Ring, Drizzt, Lam, Apa...), és sokat segítettek a tábor folyamán (akár csak egy öleléssel is)

Most perme el vacsizni, aztán majd 24 órán belül számolok befelé :)

Pátömegh! (c) by me 8)

Ui.: Lelkem mélyén Marachos vagyok! 8)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209665 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Legelőször a legfontosabbat:
HATALMAS KÖSZÖNET KRISZANÁNAK, MORGANÁNAK, A BÖLCSEKNEK ÉS A CSAPVEZEKNEK, HOGY IDŐT-ENERGIÁT NEM KÍMÉLVE MEGSZERVEZTÉK NEKÜNK EZT A FANTASZTIKUS TÁBORT! :bounce: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #209654 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hát, hazaértem...

Nagyon jó volt a tábor!
Én nem is írnék beszámolót, persze ez nanáhogynemfogom megtartani, de mindegy...
Egyenlőre a köszönömök:

Köszönöm,
Anának és Morganának ezt a felejthetetlen 10 napot - szóval ki nem lehet fejezni mennyire jó volt és mennyire hálás vaok érte
Telcontarnak a csapvezetést - naon örültem h ehhez a csapathoz kerültem és köszönöm h ien jól összefogtál minket és mindenben a legjobbat hoztad ki belőlünk
Leguánnak, hogy a Bölcsünk volt és emellett még csapattag is
Marach népének, hogy fantasztikus csapatot és közösséget sikerült felépítenünk, és hogy aktívan résztvettek ebben is és minden feladatban
Azt én vígasztalóimnak, hogy mindig szántak rám időt és bocsánat azoktól a segítő kezektől, akik elől elzárkóztam.
A támogatóimnak, akik nem hagyták h összeessem.
Az összes csapatnak a jó hangulatot és hogy sikeresen megvédtük Esgalmart Morgoth ellen valamint a keretjáték összes résztvevőjének (külön kiemelném Belaegot)
Mindenkinek akivel akárcsak egy szót is beszéltem vagy hosszú perceket/órákat töltöttünk el együtt - az együttlétet
A konyhásoknak (mind a segítőknek mind pedig a főszakácsnéniknek 8) ) a finom kajáért - és hogy nem volt 39 kg tescolbász
Gerzsonnak, h mindig hű támaszom volt amikor nem akartam mást terhelni.
Köszönöm mindenkinek!

Éljenek a tündenépek!
Éljenek a szövetségeseink, éljenek az emberek!

Éljenek a Marachosok!
Éljen Esgalmar!
Éljen Fingon nagykirály!


[size=9:3iujck0k]Ha valakinek ígértem vmit, kérem szóljon, mert az agyam mint egy szita...
Ja és holnap mekk el tehát majd augban re ;) [/size]

u.i: Van itthon melegvíz 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209569 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Beleg!

Kösz a körömlaklemosómat! :wink: Az ütő majd majd megállt bennem, amikor megjelentél, lepakoltál, felpakoltál, majd távoztál!
Haláli volt!
Ja és nagyon HIÁNYOZTOK!
Ry és Charlotte, sajnálom, hogy otthagytalak benneteket!
És bocsi Arden, hogy nem köszöntem el! :(

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209550 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
NAGYON-NAGYON VÁROM MÁR A VASÁRNAPOT, HOGY VÉGRE HAZAJÖJJETEK S NE LEGYEN ILYEN PANGÁS A FÓRUMON!!! :bounce: :closed:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209442 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hat gyerekek, irto jo a tabor!
Mar amennyi idot ott toltottem!
Reszletek az Elmenybeszamolok-ban hamarosan! :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209441 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nefrédiel írta: Hehe, vicces mi, hogy táborban is vagyok meg itthon is 8) 8) 8)
Jelentem, a nyelvvizsgán túl vagyok, eredményt még nem tudok, de azé remélem meglesz :)
Ja és megyek vissza ma este :D



A nyelvvizsgához szurkolunk... S ha este visszamész, puszika mindenkinek a hasikájára!!! Hiányoztok!!!

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209440 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ben Kenobi írta:

E. Eia Ayna írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: Az összes moderátor elmegy a táborba?! Akkor lehet 10 napig garázdálkodni a Fórumon?! :twisted: :twisted: :twisted:

Tudom, h vicc volt, de akkor erre egy komoly válasz: Nem. 8) mminthogy nem megy el az összes modi... :evil2:

Az hogy lehetséges? :D
Igaz, megkésve, de azért csatlakoznék az előttem szólóhoz:
JÓ TÁBOROZÁST MINDENKINEK!! (aki megy, persze :D ) :D ;)


Köszi :D
Hehe, vicces mi, hogy táborban is vagyok meg itthon is 8) 8) 8)
Jelentem, a nyelvvizsgán túl vagyok, eredményt még nem tudok, de azé remélem meglesz :)
Ja és megyek vissza ma este :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209339 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

E. Eia Ayna írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: Az összes moderátor elmegy a táborba?! Akkor lehet 10 napig garázdálkodni a Fórumon?! :twisted: :twisted: :twisted:

Tudom, h vicc volt, de akkor erre egy komoly válasz: Nem. 8) mminthogy nem megy el az összes modi... :evil2:

Az hogy lehetséges? :D
Igaz, megkésve, de azért csatlakoznék az előttem szólóhoz:
JÓ TÁBOROZÁST MINDENKINEK!! (aki megy, persze :D ) :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209310 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ilúvatar Gyermeke írta: Az összes moderátor elmegy a táborba?! Akkor lehet 10 napig garázdálkodni a Fórumon?! :twisted: :twisted: :twisted:

Tudom, h vicc volt, de akkor erre egy komoly válasz: Nem. 8) mminthogy nem megy el az összes modi... :evil2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209309 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az összes moderátor elmegy a táborba?! Akkor lehet 10 napig garázdálkodni a Fórumon?! :twisted: :twisted: :twisted:

Csak vicc volt...


MINDENKINEK KELLEMES TÁBOROZÁST!!! :lol:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209271 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mirrand én ha odaérek addig. De ez nem biztos. (igyekszem)
Hozzatok nekem is kullancsriasztot, mert zat elfejtettünk vennni:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209239 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kik azok, akik holnap 7:45re mennek a Délibe vagonfoglalás céljából?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209207 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ringhez csatlakozva: Kullancsriasztót hozzatok minden mennyiségben :!: Nemrég mondták be a tévébe, hogy irdatlanul sok az idén a kullancs, és hogy a 80%-uk tetjeszti a Lyme-kórt. :dead:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209177 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Győrieim! Ugye senki nem felejtette el, hogy 9:45-kor a főbejáratnál találkozunk?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209170 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Meg sok-sok jókedvet!!! :)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209159 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hozzatok kullancsriasztót!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209151 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mirrand: hozzál!

Ja és a töltőire meg az iylenekre senki se felejtse el ráírni a nevét!!! (vagy megjelőlni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209144 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Métához végül vigyek ütőt? [size=9:1cqrcavn]Labdát max teniszlabdát tudok[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209143 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nemtom hányan olavssátok, de lenne egyriási kérésem! Valaki hozzon nekem befőttesüveget mert a mieinkbe most dinnyebefőtt van.

Már csak pár óra:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209116 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Időjárás:
[size=9:1h4hn87l]Én lakom asszem legközelebb Velemhez.[/size]
Jővőbe sajnos nem látok, de itt az elmúlt héten alig volt napsütés, ma a 20 fokot alig értük el, s a nap egész nap sütött összesen fél órát.
Szal lehet, hogy jővő héten már kánikula lesz, de mindenképpen hozzatok meleg holmit, mert (főleg este/reggel) errefelé nagyon hideg van!

+ nagyon sok eső esett mostanában s nyakig ér a sár, zárt cipőt is hozzatok!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #209064 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lesz színes nyomtatási lehetőség a táborban???? Nagyon fontos lenne.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére