MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 2 hónapja #205308 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Szürke írta: [size=9:1n9231op]Amúgy pedig kedves sátrazók: van még egy pár domboldal Velem környékén, ha nem tetszik a tábvezek által kijelölt tisztás. A kőházat is feltoljuk a szentvidre... ;]][/size]

[size=9:1n9231op]Nem azért, de az úgy még különebb volna, nem? :P
Oké, toljuk fel! :lol: (Körbe ne árkoljuk véletlenül, ha már annyira belejöttünk? :roll: ) ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205273 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Mi több, lesz sok fáklya, reflektor - meglátjátok, külön buli lesz :wink:

Ezt akarjuk elkerülni.

[size=9:3cl8j4x4]Amúgy pedig kedves sátrazók: van még egy pár domboldal Velem környékén, ha nem tetszik a tábvezek által kijelölt tisztás. A kőházat is feltoljuk a szentvidre... ;]][/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nudli: amikor elkezdett esni az eső segítette megresőíteni a sátrat, ja meg felverni is segített.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205260 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Morgana írta: Plusz, ha jól veritek le a sátrat és körül is árkoljátok, akkor nem lesz gond az esővel. Mi tavaly azért áztunk be, mert egyiknek sem tettünk eleget... :?

Figyeljetek:

az a dolgunk, hogy jól érezzétek magatokat.
Komolyan gondoljátok, hogy találomra, szivatásból vagy kósza ötletektől vezérelve hozunk döntéseket???
Ott voltunk (többen), direkt megnéztük a terepet.

Bízzatok már egy kicsit bennünk...
:?


Bízunk, de talán hamarabb is lehetett volna mondani a sátrasoknak, hogy mi a helyzet...Mondja ezt egy kőházas :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205257 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Plusz, ha jól veritek le a sátrat és körül is árkoljátok, akkor nem lesz gond az esővel. Mi tavaly azért áztunk be, mert egyiknek sem tettünk eleget... :?

Figyeljetek:

az a dolgunk, hogy jól érezzétek magatokat.
Komolyan gondoljátok, hogy találomra, szivatásból vagy kósza ötletektől vezérelve hozunk döntéseket???
Ott voltunk (többen), direkt megnéztük a terepet.

Bízzatok már egy kicsit bennünk...
:?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205251 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Dae/siss írta: Szerintem sem nyerő dolog lentre telepíteni a sátrasokat. Lehet, hogy nagyobbnak tűnik a terep, mint odafent, viszont sok helyen baromi magas a fű, és göröngyös a talaj; messze van a kőháztól, és a fölösleges mászkáláson túl nagyon elszeparálná a sátras és a kőházas társadalmakat egymástól; azonkívül hegyoldal alján van, vagyis egy nagyobb zuhé garantáltan el fogja mosni a sátrakat. Tavaly is sok sátras volt, mégis volt még szabad hely a kapu felőli téren, én pedig, ha már választani kell, sokkal szívesebben lennék ott, mint lent.

Estel Adániel írta: Ne aggódjatok, voltak már fura ötleteik a táborvezetőknek, de eddig is orvosoltuk őket... tavaly is, idén is ;) :twisted:
[size=9:3psmoi4c]Mennek a macik az erdőben trallalalla... :roll: [/size]

Tehát, csak hogy világos, és érthető legyen mindenkinek:
A sátras ügy nem kérdés, és nincs szavazásra bocsátva. Az, ha Kiss Juliska idejön és azt mondja, szerinte nem jó ötlet, cseppet sem változtat a dolgon... el van már döntve jó ideje - Nodlee tőled függetlenül. Azért írtam be most a topikba, hgoy ne a tábor első napján kelljen dühöngened. :wink: Remélem, addig lehiggadsz, és mindenki jól fogja magát érezni - elvégre ezért megyünk.
Nem hiszem, hogy a sátrak helye, és néhány lépcső ennyire befolyásolná a hangulatot.

Rabyn írta: Ana: Hányan alusznak sátorban? Egyébként emlékeim szerint odalent baromi sok a FA, és nem tudom, hogy ott le lehet-e verni a cölöpeket. És mindenki el fog ott lent férni?

Nincs sok fa, szép nagy, egyenletes, sima a talaj - ott voltunk 2 hete, megnéztük - nincs nagy fű (fent sokkal nagyobb van), és mindenki el fog ott férni. Mi több, lesz sok fáklya, reflektor - meglátjátok, külön buli lesz :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205246 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Luthin írta: Egy apró kérdés, ami nem sátorügy, hanem pénzügy!Baj lenne, vagy lehetne, hogy a tagdíjhátralékot a 3. részlettel együtt fizessem be?


Hát jobb lenne ha fognád a számlaszámot, és ugyanúgy besétálnál az OTP-be mint a tábordíjbefizetésnél (kriszana lentebb leírta a teendőket), és írasd rá a polgári neved meg hogy melyik hónapokat fizeted!!! (Pl. Gipsz Jakab 2004. márc.-jún. tagdíj, de inkább a tagdíj szó ne szerepeljen ha soknak találják, mint a neved és a hónapok! De nem találhatják soknak! :twisted: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205181 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Egy apró kérdés, ami nem sátorügy, hanem pénzügy!Baj lenne, vagy lehetne, hogy a tagdíjhátralékot a 3. részlettel együtt fizessem be?

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205150 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
aztán meg...
mennek a tábvezek a TESCOba trallallalla
:twisted:
vicc volt :roll:
Amúgy az eső elég jó érv...

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205086 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ne aggódjatok, voltak már fura ötleteik a táborvezetőknek, de eddig is orvosoltuk őket... tavaly is, idén is ;) :twisted:
[size=9:19tuezt8]Mennek a macik az erdőben trallalalla... :roll: [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205078 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hát, perme erősen reménykedik, hogy nem kell majd a világ végére költöznie a sátrával... d: Namind1, végülis ti tudjátok... bár szvsz a sátorozók háromnegyede elférne fent... és ez így tényleg nagy szívás. Mmint, én azon a hülye lépcsőn felfelé útközben vagy háromszor pihentem le mindig, olyan kifullasztó volt... (:
Addigis edzem a tüdőm táborig...
Amúgy ha nem írom be, hogy a hintánál szeretném leverni a sátram, akkor nem találjátok ki, hogy lent kell mindenkinek lennie? Mert most miattam szív a fél MTT, és 'kicsit' kínosan érzem magam... d:

Rabyn, miéért hála Aralnak? Perme nem emléxik, h Aral bármit is tett volna a sátrunkért... (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205044 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ja télleg, az eső.. Tavaly sok sátrat elmosott az eső. (a mienket hála Aralnak nem mosta el)
Szóval sátrasok ha egy mód van rá akkor rendesen állítsátok fel a sátrakat!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205033 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szerintem sem nyerő dolog lentre telepíteni a sátrasokat. Lehet, hogy nagyobbnak tűnik a terep, mint odafent, viszont sok helyen baromi magas a fű, és göröngyös a talaj; messze van a kőháztól, és a fölösleges mászkáláson túl nagyon elszeparálná a sátras és a kőházas társadalmakat egymástól; azonkívül hegyoldal alján van, vagyis egy nagyobb zuhé garantáltan el fogja mosni a sátrakat. Tavaly is sok sátras volt, mégis volt még szabad hely a kapu felőli téren, én pedig, ha már választani kell, sokkal szívesebben lennék ott, mint lent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205031 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az kiraly lenne!!!! :D
De ki az a szorcsog? Remelem nem verszivo :D

Galadh írta: de, ha kell, szörcsög sátrában el tudunk szállásolni :)


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205028 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
de, ha kell, szörcsög sátrában el tudunk szállásolni :)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205004 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Emberek,

Nincs valakinek a satraban + 1 hely szamomra pentek esetere? (lehet hogy szombat estere is kene de ez csak kesobb derul majd ki).

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204996 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ana: Hányan alusznak sátorban? Egyébként emlékeim szerint odalent baromi sok a FA, és nem tudom, hogy ott le lehet-e verni a cölöpeket. És mindenki el fog ott lent férni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204968 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta:

kriszana írta: Jó, akkor mielőtt parázs vita alakulna ki a sátorhelyekről, most szólok: a játszótérnél senki nem fog sátorozni. Az összes sátor ott lesz, ahol tavaly a tábortüzek voltak. Sajnálom. Ez van.


Ne haragudj Ana, de ez nagyon rossz ötlet. Nem tudom, a talaj változott-e tavaly óta, de a lenti tisztáshoz vezető úton vaksötétben bárki kitörheti a nyakát, van pár keresztbe futó árok meg gödör. Vagy ki fogjuk világítani az utat?
Másrészt, ahogy Szürke is írta, a sátrasokkal kiszúrás, hogy mindenért, ami a kőházban van (kaja, programok) feleslegesen sokat kelljen gyalogolniuk. Ha nem jelent problémát, gondoljátok át még egyszer ezt a dolgot.

1. Nem haragszom :lol:
2. Ki lesz világítva...sok-sok fáklyával
3. Fent nem fér el az összes sátras
4. + még sok egyéb ok, amit nem biztos, hogy itt és most le kellene írnom.

Tehát sátrasok lent lesznek, tábortűz fent. Pont

[size=9:26sb1q13]P.S. Amúgy, ha sátorban aludnék, én is a játszótérnél szeretnék aludni, és én is leüvölteném mindenki fejét, aki ezt nem akarja engedni...
de lássátok be, hogy mivel így is két felé van szakadva a táborozók sokasága a sátor/kőház miatt, nem lehet megengedni, hogy a fél sátras bandát száműzzük a lenti tisztásra, míg a kiváltságosabbak - akik előbb érkeznek, vagy voltak már tavaly... - megszerezzék maguknak a jó helyeket.[/size]

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204967 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ulmonak igaza van, azok az árkok még fáklyafényben is elég veszélyesek. És a háztól is túl messze van. Másrészt viszont a ház melletti részen tuti nem férne el az összes sátor, ha a kocsik is ott parkolnak (meg az utat ugye szabadon kell hagyni), mint tavaly.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204962 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Jó, akkor mielőtt parázs vita alakulna ki a sátorhelyekről, most szólok: a játszótérnél senki nem fog sátorozni. Az összes sátor ott lesz, ahol tavaly a tábortüzek voltak. Sajnálom. Ez van.


Ne haragudj Ana, de ez nagyon rossz ötlet. Nem tudom, a talaj változott-e tavaly óta, de a lenti tisztáshoz vezető úton vaksötétben bárki kitörheti a nyakát, van pár keresztbe futó árok meg gödör. Vagy ki fogjuk világítani az utat?
Másrészt, ahogy Szürke is írta, a sátrasokkal kiszúrás, hogy mindenért, ami a kőházban van (kaja, programok) feleslegesen sokat kelljen gyalogolniuk. Ha nem jelent problémát, gondoljátok át még egyszer ezt a dolgot.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204953 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kriszana, ne haragudj, de
1. Nem volt vita, tudjuk hogy az a hely le van foglalva.
2. Ne küldjetek le mindenkit az alsó térre, a felső hellyel mi a baj??? Az alsó rettenetesen messze van mindentől, ennyire még te sem lehetsz ultragonosz...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204947 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nodlee írta: Nálunk már nincs hely,
viszont azt szeretném mondani, Galadhal és Dodieval együtt, hogy aki be meri foglalni a tavalyi, hinta előtti helyünket, arra nagyon nagyon morcik leszünk... (((: Más szóval, légyszi ne csináljatok ilyen otrombaságot, mert stipi stopi, az a mi helyünk, be-be-bee (((:
Amúgy sokat beszéltetek a darázsirtás különböző módozatairól, de szerintem fölöslegesen, mert igaz, hogy rohadtsok darázs van, de nem csípnek.

Galadh írta: Na, megerősítem Nodlee kérését: Légyszi télleg ne foglaljátok el előlünk a helyet a játszótér részen, mert meg lesztek verve, hehe :mrgreen:

Utahu Shiree írta: de a tábortűz az alsó réten van, mi meg a felsőn alszunk... 8O
Ha már kint alszol, legalább gyere fel hozzánk (a felső rétre :wink: )

Jó, akkor mielőtt parázs vita alakulna ki a sátorhelyekről, most szólok: a játszótérnél senki nem fog sátorozni. Az összes sátor ott lesz, ahol tavaly a tábortüzek voltak. Sajnálom. Ez van.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204925 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nodlee írta: Nálunk már nincs hely,
viszont azt szeretném mondani, Galadhal és Dodieval együtt, hogy aki be meri foglalni a tavalyi, hinta előtti helyünket, arra nagyon nagyon morcik leszünk... (((:


Aki azt hiszi, hogy Nodlee viccel, annak itt egy figyelmeztető kép tavalyról: Klikk ide Aki látta a KÖR c. filmet, az tudja, mire számíthat ezután :twisted:

Esgal: az a laptop alkalmas netezésre, tanusíthatom. Majd írunk róla napi jelentést a fórumba :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204923 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az biztos, h egy laptop lesz, hogy a netre rá lehet -e csatlakozni...hát, nemtom. De megdumálhatjátok a Téma Szakértőjével! :mrgreen: [size=9:1nsh9sg8]akik netán nem tudnák, a KHE-ről van szó, a szakértő pedig Ankalimon...[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204876 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nálam ez lesz, de én *sajnos* csak a saját szememnek hiszek...
Úgyhogy ha nem tetszik az sms (amit csak magamnak köszönhetek), majd szépen földhöz vágom a telefont...
Najó, vicc volt...
Részemről majd akkor idegeskedem

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204871 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Felagund írta: OFF
De ha regisztrálsz a www.felvi.hu - n, akkor kapsz SMS-t a pontról és az adott intézmény ponthatáráról ;)
ON


Ezt ott is lehet? Tudtommal csak ha az A lapon beixelted, hogy kérsz SMS-ben értesítést... (perme nem aggódik, mert kap majd SMS-t :D )
Amúgy állítsátok rá a családot (szülők/testvér), hogy nézzék meg a neten, és írjanak nektek SMS-t, vagy hívjanak fel, és akkor nincs gond ;) :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204861 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Igen gyilkolás lesz! (pedig én nem is sátrazom)
Csele: ne aggódj, én se fizettem még be (nem vót mibő) De sietek!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204849 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
:oops: :oops: :oops:
Nem sikerült ma befizetnem a második részletet
:oops: :oops: :oops:
Ha magyarázni akarom a bizonyítványom, akkor ma költöztem a koliból, a héten két vizsgám volt, stb....Szóval nem nagy baj, ha holnap fizetem be???
:roll: :roll: :roll:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204826 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
de a tábortűz az alsó réten van, mi meg a felsőn alszunk... 8O
Ha már kint alszol, legalább gyere fel hozzánk (a felső rétre :wink: )

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204820 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nekem tökmindegy hogy hol alszom.. :D

még esőben is kinn leszek a tábortuz mellett..
:P

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.484 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére