MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 2 hónapja #204186 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én viszont inkább az ecetszagra szavazok, mint a szúnyogokra!!! Tűzzománc-táborban úgyis állandóan azt kell letüdőznöm, szal jöhet! :wink: Azt hamarabb megszokja sztem az ember, mint a szúnyogokat, és a viszkető cspíéseket, meg a zümmögésüket tábori fíling ide vagy oda... Utálomarovarokat... :?
:lol:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204117 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kincső: Tavaly is volt egy nagy csapat aki hamarabb volt ott mint mi.
Meg ha jól tom a tábvezek hamarabb mennek le egy nappal.

Más: Csapatpólókhoz szeretném szólni, hogy valamelyik nap megyek az Auchanba és szétnézek pólóügyben. (megevnni nem tudom sajnos mert havibevásárlással is végeznem kell)
De később majd megint megyek és akkor meg tudom venni mindenkinek aki kéri. csak szóljatok és adjátok majd oda az árát. (megmondom azt is mennyibe kerül ill milyenek vannak)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204049 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ugy emléxem tavaly sem volt szúnyog.... csak darázs, de az rengeteg. meg szöcske

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204047 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sil írta: /me is a szúnyogokra szavaz, perme-t úgyse szeretik... és perme nagyon nem bírja az erős szagokat, úgyhogy úgy próbáljatok meg ecetet behozni a házba... :twisted:


Vigyázz! Sil ultraérzékeby az ecetszagra szóval esélyetek sincs becsempészni Silhez a szobába :wink: ! Igazam van Sil? Vagy ha mégis beviszitek Sil visszavág és utraundorító és kompromittáló filmeket fog mutogatni Elrondról!! Azt meg ne akarjátok...mi nem csináltunk semmit mégis megmutatta... 8O

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204043 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
/me is a szúnyogokra szavaz, perme-t úgyse szeretik... és perme nagyon nem bírja az erős szagokat, úgyhogy úgy próbáljatok meg ecetet behozni a házba... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204040 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

elodyke írta: nyári tábor fííílinghez hozzátartozik a szúnyog.. ha vki ecetszagban kell aludnom.. arra ráborítok egy üveggel


csatlakozom! nincs tábor szúnyog és kullancs nélkül!!!! hát nemtom...szvsz inkább a szúnyog mint a 10 napig tartó ecetszag... abba belelehet őrülni... ha mégis lesz ecet a szobában akkó kiköltözök valakihez sátorba...

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204016 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hát valamiben meg kell halni, nem? :P

Najó bocsioff... :oops:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204014 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Úgy hallottam, a szúnyog is terjeszthet fertőzéseket... meg simán begyulladhat a csípés helye..

offolást itt befejeztem, mielőtt a nyakamat kitekernék teljes joggal..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204013 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nyári tábor fííílinghez hozzátartozik a szúnyog.. ha vki ecetszagban kell aludnom.. arra ráborítok egy üveggel

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204010 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aranna írta: nekem van levendula illatú párnám, sőt még fürdőolajam is, és van otthon élő levendula! De nem hinném hogy olyan nagy hatással lenne...hacsak nem kenjük végig a szobákat és a sátrakat a levendulás fürdőolajjal... és mossuk fel az egész szobát ecettel... fujjjj...
levendula plussz ecet??.... bizar...


De beválik. nekem legalabbis. Amúgy azt írtam, hogy egy kis tálban kell kitenni ecetet. Inkább ecetszag, mint szúnyog....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203988 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
ez csak a pécsieknek szól! És? majd várunk rátok...! nagyon nincs más lehetőségünk szóval... majd elpartizun Szombathelyen és akkor egy életre meg lesz a vélemény az MTT ről szombathelyen... ;)

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203987 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
De baj. De mivel a másik lehetőség h 3/4 3kor indulunk és este fél tízre érünk oda, nem igen tudunk mit tenni. :P Tudod itt a világvégén örülni kell h egyáltalán van délelőtt is vonat. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203978 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aranna írta: indul a vonat Pécsről 2004.07.16-án: 05:30
érkezik Szombathelyre 2004.07.16-án: 09:27


Nem baj hogy mi, Bp.-ről jövők csak 12:57-kor érünk Szombathelyre??

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203966 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nekem van levendula illatú párnám, sőt még fürdőolajam is, és van otthon élő levendula! De nem hinném hogy olyan nagy hatással lenne...hacsak nem kenjük végig a szobákat és a sátrakat a levendulás fürdőolajjal... és mossuk fel az egész szobát ecettel... fujjjj...
levendula plussz ecet??.... bizar...

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203962 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Van egy javaslatom, a hálók szúnyogmentesítésére:mindenki aki tud, hozzon levendulaillatú füstölőt, levendulapárnát, és ehhez ki kéne tenni egy ksi tálban ecetet. Tudom, frenetikus egy szaga lesz a dolgoknak összekeveredve, de legalább kevesebb lesz a szúnyog. Kipróbáltam ezt a módszert, nálam beválik...

Ha be lehet tenni, jól jöhet még az elektronikus szúnyogriasztó is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203952 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na a Pécsieknek a következőket tudnám mondani:
indul a vonat Pécsről 2004.07.16-án: 05:30
érkezik Szombathelyre 2004.07.16-án: 09:27
teljes útidő: 3:57 ( 250 km ) átszállás nélkül
jegyár 2. osztályon (gondolom megeléxünk ezzel is): 67,5 %-os: 738 FT

Szeretném ha legkésőbb 5:15-re MINDENKI a vasútállomáson lenne!
És szeretném ha kapnák visszajelzést a 2004-07-09-i pécsi "találkozás-megbeszélés-ismerkedés" tervemről! Délelőtt vagy délután értek rá jobban?
Visszajelzést várok: privi, chat, melda@freemail.hu
JELENTKEZZETEK!!!

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203941 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta:

Erda niire (Area) írta: Csele: Én nagykanizsai vagyok. Zalából Velem ott van egy 100 km-es köpésre. :D


Jó nagyot tudsz köpni! :wink:
De ahogy nézem, te sem Sárvárnál fogsz sajna felszállni. Lehet, hogy egyedül én fogok ott toporogni?
De legalább jó látni, hogy vannnak Nyu-dunántúliak is itt . A nagy távolság miatt valahogy mindenből kimaradunk.. :?


attól függ mi számít nyugat dunántúlinak.

Sárvár az pedig nincs nagyon messze

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203931 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A többin is, de értelemszerűen a sajátoddal fogod eltölteni a legtöbb időt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203924 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
lehet hogy már volt kérdés csak én vok a hüe szenilis de a rendekkel kapcsolatban:

ha én mondjuk az ékkő rendjébe jelentkezek akkor a többi foglalkozáson is résztvehetek ha azt szeretném vagy csak a saját rendemén?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203899 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok, (VÁLTOZÁS :!: )

A Rendek számát bővítettük, így az alábbi felosztás született:


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203629 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Csele: Én nagykanizsai vagyok. Zalából Velem ott van egy 100 km-es köpésre. :D


Jó nagyot tudsz köpni! :wink:
De ahogy nézem, te sem Sárvárnál fogsz sajna felszállni. Lehet, hogy egyedül én fogok ott toporogni?
De legalább jó látni, hogy vannnak Nyu-dunántúliak is itt . A nagy távolság miatt valahogy mindenből kimaradunk.. :?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203627 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csele: Én nagykanizsai vagyok. Zalából Velem ott van egy 100 km-es köpésre. :D

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203619 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Vannak itt olyanok, akik Miskolc környékén leledzenek és vonattal Miskolcon keresztül/ről mennek? Azok írjanak nekem privit és remélem majd megtaláljuk egymást a vonaton!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203494 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ideért a levelem,most boldog vagyok!!! :D :D
Megragadván az alkalmat,kérném azokat,akik előreláthatólag Székesfehérvárról fognak vonattal Szombathelyre menni, jelentkezzenek,csak azért hogy majd együtt várjuk a vonatot,és biztos megtaláljuk a vágányt! :wink: Köszi.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203468 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha már itt tartunk!
Van rajtam kívük olyan hibbant lény, aki a szomszédba megy nyaralni(magyarul Vazs megyei)?

Esetleg Ny-dunántúli....?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203456 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aranna írta: Na kukuccs (c) ! SZERETNÉK KÉRNI MINDEN PÉCSIT AKI PÉCSRŐL MEGY VONATTAL SZOMBATHELYRE HOGY KÉT HÉT MÚLVA PÉNTEKIG (asszem 9-e) FÉLTÉTLENÜL DÖNTSE EL HOGY PÉCSRŐL MEGY-E (még Estel is...) MERT /ME SZERETNE EGY ÖSSZEÜLŐS MEGBESZÉLÉST SZERVEZNI KÉT HÉT MÚLVA PÉNTEKEN!!!!!!! HA VAGYOK FÓRUMON VAGY CHATEN LEHET SZÓLNI HOGY KI TUD JÖNNI DE ÍRHATTOK PRIVIT VAGY SZÓLHATTOK RYANÁNAK ÉS Ő MAJD ÉRTESÍT!
Kérdés:
:arrow: Délelőtt vagy délután érnétek rá jobban a talira?
FÉLTÉTLENÜL SZÓLJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:


Ehhez még megadnék a pécsieknek egy mobilszámot amin úgyszint elérhetnek az összeröfcsivel kapocsban: 06 20 580 60 58 ! Non-stop! :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203452 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Azt hiszem, mondhatom azt, hogy ugyanezt kérem a GYŐRIEKTŐL ÉS A KÉT PANNONHALMITÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203451 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na kukuccs (c) ! SZERETNÉK KÉRNI MINDEN PÉCSIT AKI PÉCSRŐL MEGY VONATTAL SZOMBATHELYRE HOGY KÉT HÉT MÚLVA PÉNTEKIG (asszem 9-e) FÉLTÉTLENÜL DÖNTSE EL HOGY PÉCSRŐL MEGY-E (még Estel is...) MERT /ME SZERETNE EGY ÖSSZEÜLŐS MEGBESZÉLÉST SZERVEZNI KÉT HÉT MÚLVA PÉNTEKEN!!!!!!! HA VAGYOK FÓRUMON VAGY CHATEN LEHET SZÓLNI HOGY KI TUD JÖNNI DE ÍRHATTOK PRIVIT VAGY SZÓLHATTOK RYANÁNAK ÉS Ő MAJD ÉRTESÍT!
Kérdés:
:arrow: Délelőtt vagy délután érnétek rá jobban a talira?
FÉLTÉTLENÜL SZÓLJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203443 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Esgal írta:

Inczy írta: Jaaah, tehát lesz 6 bölcs, és annak segít, akinek csak akar, és bölcselkedik csapatoktól függetlenül? ááhhááá... Értem!


Asszem, nem lesz ez annyira független a csapatoktól...nyilván azoknak segít a legtöbbet, akik a saját csapatában vannak.


Nem, nyilván a saját csapatának a bölcse... amelyikbe be van osztva. Mondom hogy a sorszámok hibásak, ne vedd figyelembe... Érted végre? :roll: :D :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203437 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Jaaah, tehát lesz 6 bölcs, és annak segít, akinek csak akar, és bölcselkedik csapatoktól függetlenül? ááhhááá... Értem!


Asszem, nem lesz ez annyira független a csapatoktól...nyilván azoknak segít a legtöbbet, akik a saját csapatában vannak.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére