MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 2 hónapja #203426 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Sil, nem mindneki matekzseni, permí a rövidlátó szemével annak is örült volna, ha ellát egyáltalán az ellenfélig :D


/mí szintén rövidlátó :x :evil: (ez még nem olyan nagy baj, de nincs se szemüvegem, se kontaklencsém), így a számháborúkon általában magamban szitkozódom, h ha nem lennék ilyen vaksi, akkor már rég leolvashattam volna, stb.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"


Nem, előtte a tengwa előadáson kaptunk papírt, amin rajta volt, hogy melyik számjegy micsoda, és számjegyenként kellett leolvasni. :wink:
Sil, nem mindneki matekzseni, permí a rövidlátó szemével annak is örült volna, ha ellát egyáltalán az ellenfélig :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203404 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Ha a levélre gondolsz, akkor ott a bölcsek sorszáma nem jelent semmit, nem abban a sorrendben van, ahogy korábban a csapatoké és vezetőiké. :wink:


Jaaah, tehát lesz 6 bölcs, és annak segít, akinek csak akar, és bölcselkedik csapatoktól függetlenül? ááhhááá... Értem! :)

Rabyn... :lol: :wink:
Biztos [size=9:a5l6ovd3](legalábbis remélem)[/size], hogy idén is lesz hasonló jó kis számháború... :wink: Ugye, ugye, ugye? :wink: 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203399 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"

:lol: :lol: :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203382 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203381 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Carniminie írta: (és mér beszél mindenki csapatbeosztásról?azt a levélben irják?)

Igen, a levélben írják a csapatbeosztást, meg az újabb tudnivalókat. Te Fingolfinnál vagy amúgy (Alcar a csapatvezetőd és _Neo a bölcse), és látnod kéne a fórum főoldalán a Fingolfin csapat külön fórumát is. :wink:

Kincső, az úgy lett volna az igazi, hogyha tizenkettes számrendszerben is lettek volna azok a tengwa számok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203373 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Csele: tavaly tengwa számokkal volt :D nagyon rulz volt 8) :wink:


Nane... akkor én egy szótárral a kezemben fogok számháborúzni :)

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203365 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Épp nézegetem itt az embereket stb és hirtelen azon akad meg a szemem, hogy az egyik csapattársam egyik másik csapat Bölcse lett... Hogyhogy? Vagy akkor micsinálnak a bölcsek? Be vannak ők is osztva más csapatokhoz? 8O :?:


Ha a levélre gondolsz, akkor ott a bölcsek sorszáma nem jelent semmit, nem abban a sorrendben van, ahogy korábban a csapatoké és vezetőiké. :wink:

Csele: tavaly tengwa számokkal volt :D nagyon rulz volt 8) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203360 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Morgana, hogy jött az, hogy Fingolfin népe SÁRGA LETT?? A sárga színre jön a legtöbb bogár:// meg Fingolfinék nem kék-ezüstök voltak?

Nemcsakhogy sok bogár megy rá, de azt is mindig látjuk majd, hogy hol sándíkáltok valami rosszban! :P

Erről jut eszembe, számháború lesz? Én 6-as korom óta (8 éve *sóhaj*) nem játszottam!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203359 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én se kaptam ég levelet...és van egyo lyna érzésem,hogy ezen ah éten már nem is fogok....mi a befizetési határidő??
(és mér beszél mindenki csapatbeosztásról?azt a levélben irják?)

"everybody’s changing and I don’t feel the same"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203356 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Épp nézegetem itt az embereket stb és hirtelen azon akad meg a szemem, hogy az egyik csapattársam egyik másik csapat Bölcse lett... Hogyhogy? Vagy akkor micsinálnak a bölcsek? Be vannak ők is osztva más csapatokhoz? 8O :?:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203343 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szvsz senki se akar veled összeveszni:) (én biztos nem)

Morgana, hogy jött az, hogy Fingolfin népe SÁRGA LETT?? A sárga színre jön a legtöbb bogár:// meg Fingolfinék nem kék-ezüstök voltak?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #203299 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaigen..

mopst leszögezném

ha valaki össze mer velem veszni a táborban..

az az égencsináljon házat ott is félre..

bármi..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203248 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem meg ma :) én meg karcagi :P

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203231 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nekem is csak tegnap jött meg, pedig én pesti vagyok... szóval ne aggódjatok! (: szerintem a héten Ti is megkapjátok...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203213 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha te halkan én is halkan jegyzem meg: Még nekem se jött meg a 2.
levél...

" Én vagyok a hűsítő zápor
s a forró Nap
Lebannen vagyok
ki életet ad...''

Köcöntelek a valóság civatagában
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203188 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ooo! Szétrugják a hátsomat de én is postán adtam fel a csekket aznap mikor jött a levél!Remélem odaér!!! :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203181 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem már másnap megjött a levél!23-án! :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203141 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Stara írta: Halkan megkérdezném,hogy csak én nem kaptam meg még a 2. levelet,vagy van még valaki más is?
Kezd elegem lenni a postából!!


szerintem másnak se érkezett meg ...
dehát ilyen a mai posta ...
véletlen eltévednek a levelek , vagy meg se érkeznek ...
Szerintem akinek nem érkezett meg , az kérdezze az illetékest , hogy mikor lett feladva , hátha kiderül .
meg az is előfordulhat , hogy véletlen még nem lett feladva , de akkor bizti potolják a hiányoságukat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203115 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta:

Alyr Arkhon írta: Ha mindent OTP-n kell fizetni, akkor mi a manónak küldtetek csekket?
Tekintve h az eccerű ember aki nem jár naponta fórumra (sőt) ugyan konstatálja, hogy a levélben azt írjátok, hogy OTP meg minden, de a csekken ugyanaz a számlaszám szerepel...

(nekem egyébként egyúttal Áfi csekkét is elküldtétek... :D )

nem ugyanaz a számlaszám...ha jól mergnézed, az utolsó 3 szám eltér az előző csekktől...

Amígy meg rém egyszerű a történet. Ha nem emlékeznétek:
HA KP-vel fizetsz, akkor az OTP-ben megnyomod a "lakossági folyósázmla" nevezetű gombot, letéped a sorszámot, megvárod míg kiírja a számodat, és a megfelelő ablakhoz sétálsz.
1 verzió: KP + csekk
Odaadod a pénzt + a csekket és azt mondod: "Pénzt szeretnék befizetni"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad, és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt.
2. verzió: KP + számlaszám kis papiroson
Odaadod a pénzt, és azt mondod: "Szereték befizetni a Magyar Tolkien Társaság számlájára X összeget. A befizető: XYZ, Bp 1111 ABC utca 11. szám. A Közlemény rovatba legyen szives odaírni, hogy Nyári tábor 2 részlet"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt. 8)

És igen Nodlee: mindegy, hogy átutalással, vagy csekkel, csak KÖNYÖRGÖM OTP-ben fizessetek

köszi

Alyr: ha van kártyád, akkor még egyszerűbb, azt adod oda pénz helyett, majd a néni/bácsi ad egy kütyüt ami bebillentyűzöd a kódodat. És megvárod amíg visszaadja a kártyádat.

Amúgy a legtöbb helyen segítőkészek, és ha nem tudod hogy mit kell csinálni akkor megkédezed ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203114 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Halkan megkérdezném,hogy csak én nem kaptam meg még a 2. levelet,vagy van még valaki más is?
Kezd elegem lenni a postából!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203099 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: :arrow: Még egy kérdés: beváltható üdülési csekk a táborban? :?:
Mert Anyumnak vannak ilyenjei mivel köztisztviselő, és a fennmaradó 7000-t szívesen fizetném be inkább üdülési csekkel... 8)


Őszintén szólva nem hiszem, ez egy diákszálló, amit a megyei nemtommicsoda üzemeltet, tudtommal... :roll: De várd meg egy táb.szerv. vélményét is. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203087 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jajdejó, lányfoci, vééégre!!! Alig találok vállakozó kedvű csajokat, és most hirtelen itt egy egész csapat!! :D Szupeer!! Akkor ezennel én is jelentkeznék a focicsapatba! Jártam edzésre is, szal igyekszem eltalálni a labdát! ;)

Áú, kriszana, ne haragudj, nem olvastam a fórumot pár napja, és nem láttam a kérésedet... Postán fizettem be acsekket, viszont egyből aznap, amikor megkaptam a levelet. Szal remélem, hogy így időben megérkezik! Mégegyszer bocsi! :oops:

Tisztára lelkes vagyok, annyira várom már!! Szűk 1 hónap, tökjó tökjó!! És ugye nem baj, ha fogok átmászkálni egyik Rendből a másikba? És úgy egyáltalán... Csak formális, hogy Rendekbe jelentkezünk, vagy van is vmi ömm.. célja? Márha az átmászkálás megoldható... Szal értitek a kérdésem...? :wink:

:arrow: Még egy kérdés: beváltható üdülési csekk a táborban? :?:
Mert Anyumnak vannak ilyenjei mivel köztisztviselő, és a fennmaradó 7000-t szívesen fizetném be inkább üdülési csekkel... 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #203001 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Léli (Deriana) írta:

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.


Hmmm... ez jobban hangzik...


Tanúsítom, az első részletet ezzel a két kezemmel fizettem be a levélben kapott csekkel OTP-ben, amivel most itt pötyögök... :D Sőt a 2. részletet meg ma utaltuk át. :P 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202933 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Alyr: neten is át lehet utalni. Mi így csináltuk. (bár lehet, hogy ott be kell regisztrálni, mert nem tom, hogy csinálták szüleim)

Ahhoz elektronikus számlacsomag kell, ami drágább, mint a sima (kb egy ezres havonta). Nekem amúgy van ilyenem (pl SMS-t is küld minden tranzakcióról, meg minden reggel az egyenlegről), csak valahova elkevertem a kódomat, meg persze a számlám jelenleg igencsak üres... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202930 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta: Ha mindent OTP-n kell fizetni, akkor mi a manónak küldtetek csekket?
Tekintve h az eccerű ember aki nem jár naponta fórumra (sőt) ugyan konstatálja, hogy a levélben azt írjátok, hogy OTP meg minden, de a csekken ugyanaz a számlaszám szerepel...

(nekem egyébként egyúttal Áfi csekkét is elküldtétek... :D )

nem ugyanaz a számlaszám...ha jól mergnézed, az utolsó 3 szám eltér az előző csekktől...

Amígy meg rém egyszerű a történet. Ha nem emlékeznétek:
HA KP-vel fizetsz, akkor az OTP-ben megnyomod a "lakossági folyósázmla" nevezetű gombot, letéped a sorszámot, megvárod míg kiírja a számodat, és a megfelelő ablakhoz sétálsz.
1 verzió: KP + csekk
Odaadod a pénzt + a csekket és azt mondod: "Pénzt szeretnék befizetni"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad, és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt.
2. verzió: KP + számlaszám kis papiroson
Odaadod a pénzt, és azt mondod: "Szereték befizetni a Magyar Tolkien Társaság számlájára X összeget. A befizető: XYZ, Bp 1111 ABC utca 11. szám. A Közlemény rovatba legyen szives odaírni, hogy Nyári tábor 2 részlet"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt. 8)

És igen Nodlee: mindegy, hogy átutalással, vagy csekkel, csak KÖNYÖRGÖM OTP-ben fizessetek

köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202928 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Talán majd én is beállok focizni.. :roll: de csak kapusnak, legalábbis azt gyakoroltam 4 évig... :) focizni nem tudok, ahhoz azért béna vagyok :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202927 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Énisénis jelentkezem ünnepélyesen a focicsapatba - azaz szerencsétlénkedek egy sort a pályán :)

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202877 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Léli (Deriana) írta:

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.


Hmmm... ez jobban hangzik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202875 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére