MTT "Relax" Tábor 2005.

Több
19 éve 4 hónapja #231400 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
emberek!
DECEMBER van
hol van még nyár?
Már most kiakadtok egy még nem is létező problémán
félelmetes

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231399 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Halkan megjegyezném, hogy már a másfél évvel ezelőtti kellően - jól sikerült - háromnapos Győri Talinak 'MTT-póttáborként' történő emlegetése ellen is voltak aggályok, ez alapján pedig azt hiszem, nem mindegy most sem, hogy szimplán 'talinak', vagy az 'MTT szervezésében megrendezendő tábornak' cimkézzük a cuccot... :roll: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231397 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
A kaja főzése nekem is teccik... :) Jó ötlet.

Kincső: akkor jó, nem lesz relax tábor, hanem lesz egy 18+-os 5-10 napos találkozó. Most jobban tetszik?! :?

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231383 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Aha, a relax táborban lehetne nagyobb közös sütés-fözés, kirándulások, városban császkálás, tollas labda, íjászat.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231371 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

Brandir írta: Feltételezve, hogy a „Relax” táborban max 50-en lesznek:
Előd múltkor fölvetette a kajacsoport létrehozását. Mi lenne, ha a táborozók főznének? Meleg kaja úgyis naponta csak egyszer lesz (valószínűleg). Azt a kb. 5 alkalmat meg be lehet egymás közt osztani. A hangulata is meglenne, a szervezést is egyszerűsíti, és még spórolni is lehet vele egy keveset.


jóó! és csinálhatnánk szilvásgombócot kis üzenőcetlikkel! :)

a vitához:
gondolom az egyik oka hogy két tábor van, hogy végeredményben mindenki el tudjon menni táborba, viszont ne legyen irdatlan tömeg.(max 80 ember) persze így egy csomó ember kimarad valamiből, de akkor is kimarad ha csak egy tábor van ahova 80 ember jöhet. C'est la vie

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231343 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
[size=9:v9bb9vs3]Alcar: épp azt írtam, hogy senkit sem szeretnék olyan állapotban látni - tudom, az ilyen előfordul és segíteni kell és sajnálni, de jobb lenne ha megelőznénk. Szvsz senkinek sem jó, ha bárki ilyen állapotba kerül, élen az illetővel. És hogy buli volt: erre csak azt tudom mondani, hogy a Farsang pl. hivatalos MTT rendezvény volt, és ott is találkoztam olyannal, aki - lehet, hogy másnak nem annyira zavaró módon - de már kicsit "bizsergett az ujja" ((c) by Legolas in RoTK extended :twisted: ), sőt ami engem zavart, hogy már a beszédkészsége is kezdett romlani. :roll:
Nem kötözködésből vagy rossz szándékból mondom, és megjegyzem meggondoltam, hogy beírom. Jószándékból. :roll: [/size]

Amúgy meg azoknak, akik nem értik, miért kell "problémázni": hát azért, mert mint itt elhangzott "hallgatólagos megegyezés szerint el van döntve hogy 18-on fölüliek mehetnek a Relaxba", a pálázatoktól függetlenül, aminek az egyetlen racionális magyarázata az OH-fogyasztás. :roll:

:arrow: Egy (naiv) kérdés: akkor mi a nyáknak kell hivatalos MTT-rendezvénnyé tenni a Relax tábort?! 8O Hiszen eddig is voltak kisebb/rövidebb, de többnapos talik még a 'Nagy' táboron kívül. Nem kéne problémázni, hogy két 'majdnemnagy' tábor van, és csak az egyikbe lehet menni, meg lehet-e hivatalos MTT-rendezvényen alkoholizálni (szvsz nem szerencsés). Megegyeznénk, hogy a lelkes pécsi/győri/szegedi/miskolci/akárholi MTT-seink, akik eddig is szerveztek vagy szeretnének szervezni talikat, most 3 helyett 5 (vagy több) napost szervezzenek, icipicit kötöttebb programmal, de ezen kívül lehet szokásos 1hétvégés tali is, és aminek a koncepciójában a 'kötetlen bulizás' szerepel, arról mindenki eldönti, hogy akar-e menni. A Nagy Tábor koncepciója meg továbbra is a komoly, tolkieni marad, és abba is az jön, aki akar.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231333 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Feltételezve, hogy a „Relax” táborban max 50-en lesznek:
Előd múltkor fölvetette a kajacsoport létrehozását. Mi lenne, ha a táborozók főznének? Meleg kaja úgyis naponta csak egyszer lesz (valószínűleg). Azt a kb. 5 alkalmat meg be lehet egymás közt osztani. A hangulata is meglenne, a szervezést is egyszerűsíti, és még spórolni is lehet vele egy keveset.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231320 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

Felagund írta: Jó, akkor még egyértelműbben: mi lesz azokkal, akik "koruk okán" (:lol:) nem mehetnek a relaxba, de érdeklődésük hiányának okán nem akarnak a 'nagy' táborba menni? (csak mert szvsz ez a döntő többség... :roll: )


Azért kérdés az is, hogy az a 18éven aluli, aki "érdeklődése hiányának okán" nem akar a nagy táborba menni, az mit csinál a "relax" táborban?! Mert ugye a relax táborban is lesz keretjáték - legalábbis a kiírás alapján - azzal a különbséggel, hogy kicsit lazább lesz a dolog. De ha jól emlékszem, a nagy táborban sem volt semmilyen program kötelező! Ergo ha nem volt kedvem meghallgatni/nem érdekelt egy-egy előadás, akkor nem mentem el. Ennyi. Senkit nem kergetett senki sem botokkal, kardokkal, ostorral, hogy ezt vagy azt csinálja. A nagy tábor is felfogható relax táborként,azzal a kis különbséggel, hogy többen vannak ott, és bizonyos szabályok a résztvevőkre egyetemesen érvényesek.

És még valami a 18-as karikával kapcsolatban.
Mivel vannak bizonyos törvények kicsiny országunkban, ezért nem hiszem, hogy elvárható lenne bárkitől is, hogy egy olyan tábort szervezzen, ahol a nagykorúak számára - legális kereteken belül - mindent engedélyeznek, míg a kiskorúakra külön felügyel valaki. Tavaly megértettük, hogy a szabályok azért lettek így kimondva, hogy még véletlenül se merüljenek fel problémák az alkoholfogyasztásból, dohányzásból. Azonban a relax tábor egy laza, pihi-táborként jelenik meg a felhívás alapján, ergo mindenkire rá van bízva, számára mik a megfelelő keretek. Ebben azonban az is benne rejlik, hogy mindenki magért vállalja a felelősséget - ami bizony egy kiskorúnál nem kivitelezhető, mert bárhol van a gyerek, a szülőt terheli a felelősség, avagy a megbízott felügyelőt. Pontosan azért lett a relax tábor meghirdetve, hogy azok, akik tavaly a szigorúbb szabályok miatt nem érezték magukat kifogástalanul, idén dönthessenek.
És még annyi, hogy aki szolidarít, az szolidarít. Senkire nincs rákényszerítve semmi, a nagy táborban bárki részt vehet, a relaxbe pedig majd kiderül, hogy ki jelentkezhet és ki nem. Károgni előre teljesen felesleges. Ha a relax tábort is olyan komoly keretek közé szorítjuk, mint a tavalyi nagy tábort, mindenki számára nyitva állhat. De akkor elveszti a lényegét a dolog. Kompromisszumokat mindig kell kötni, erről szól az egész élet. A kiskorúak számára teljesen mindegy az, hogy lesz-e relax tábor. Mert ha ott nem lesz 18+-os megkötés, akkor ugyanolyan szabályokkal kell lebonyolítani, mint a nagy tábort.
Nekem személy szerint sokkal nagyobb gondot okoz az, hogy csak egy táborba lehet jelentkezni. Mert szívesen elmennék a nagy táborba is, mert jól éreztem ott magam tavaly, és utána -mondjuk 2 hétre rá - simán mennék egy 4-5-6 napos kis levezető-táborba is. :?

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231318 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Énegyszovalsemondtam,hogyottcsakpiálnifognak a népek.. Mellesleg aki inni akar az akárhol tud inni..

Fontoljátok meg lééécci az aláírásos dolgot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231312 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Akkor felteszem ismét a kérdést: ki mondta, hogy a relax tábor a piáról fog szólni??? Nem hagynátok már abba ezt az iszonyatos károgást? Valami pozitív ötlet ezen kívül??? Valami építő jellegű? Valami olyasmi, amiből el lehet indulni???
Ez komolyan valami hihetetlen. Néha nem hiszek a szememnek...

Na jó. Akinek ez jólesik, folytassa: a kollektív lealkeszoszozást (mert azt csinálják páran gyakorlatilag!!! És ez azért rohadtul sértő, nem gondoljátok már? Hogy aki 18 feletti és elmegy oda, az biztos a be...-ért megy??? :evil: )

Ha ez a téma így megy itt tovább, részemről ennyi. A billentyűzetem nem teszem be ide többet, aztán károgjon, sopánkodjon, pánikoljon, óbégasson, amenyit neki jól esik. Elkeserítőek vagytok egy páran, ezt le kell szögeznem.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231309 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Azt nem lehetne megoldani, hogy legyen egy szülö által aláírt papíros annak aki nem 18, hogy MEHET a relay táborba? Mert arról tényleg nem tehetnek az emberek, hogy nem 1986 elött születtek (mert mostmár lassan minden 86os elmulik 18) Amugy meg ivászni ott van a többi ilyen többnapos megmozdulás :twisted:
Én még nemtudom melyik táborba megyek.. azt se tudom megyek-e (lesz-e pénzem ill mtt tag leszek-e akkor még.. vagy ki leszek rakva a tagdíjhátralék miatt..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231288 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Te, meg én igen. De lehet, hogy más nem...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231284 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Itt korántsem arról van szó, hogy akad néhány finnyás szentfazék, aki nem hajlandó bizonyos örömforrásokat használni, holmiféle kényes, álszent, ósdi erkölcsök miatt. Vannak emberi normák, amiket ha megunkat feleős, felnőtt, érett embereknek tartjuk, jó volna betartani. Az egyik az, hogy tudjunk felelősséget vállani, és lemondani bizonyos dolgokról a 18 éven aluliak javára, nem kérdezve azt, hogy ők miről mondanak le értünk?

Vagy nem vagyunk ennyire felnőttek? Nem tartjuk magunkat, a másikat ennyire?

így is sok gond volt a szülőkkel, így is volt már rá példa, hogy ivászatból botrány lett, ami miatt a vezetőség kénytelen volt pirulni, tényleg azt akarjuk, hogy ezek a dolgok megismétlődjenek? Vagy hajlandóak vagyunk elfelejteni 10 napra bizonyos dolgokat? 10 nap nem nagy idő. és korhatáros tábort össze lehet úgy is hozni, ha ehhez nem használjuk fel az MTT nevét, de még a fórumot sem.

De szvsz ivászat- nem ivászat vita helyett inkább programon kéne gondolkodni.

Szürke: a legrosszabb, ha az info nem olyan tartalommal terjed, ahogy kéne, hanem teljesen kiforgatva.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231282 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

Felagund írta: Szürke: ott a pont ;)

Remélem az illető anyuka ezt is olvasni fogja :D

OFF
Ebben nem bízok, az információ legfontosabb tulajdonsága hogy terjed, de általában nem oda ahova kéne hanem oda ahova nem kéne...
ON

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231281 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Szürke: ott a pont ;)

Remélem az illető anyuka ezt is olvasni fogja :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231279 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
A 18+-os korlátozás de jure szabályozása szerintem komoly kérdéseket vet fel és jelentősen rombolhatja az MTT presztízsét.
[size=9:ylqe0wki]Tegyük fel, hogy adott X, fiatalkorú leánygyermek, aki ránktalál interneten, és szeretne jönni a táborába. Természetesen szülei féltik Őt, így körülnéznek ők is, hogy miféle szervezet is vagyunk. És meglátják hogy uagyancsak az MTT, hivatalos keretek között szervez egy olyan tábort is, amelybe jelentkezési feltétel a betöltött 18. életév. Ezek után a kedves szülő mit fog gondolni? Szerintem nem túl szépeket, és a két-tábor-kocepció egyik célja, konkrétan a minél-több-új-ember-bevonása fog csorbát szenvedni.[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231278 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Elég nagy baj az, és lehet is magunkat szégyenleni érte. Mélységesen. Ha az egész világ orrszarvúvá válik, mi is??? vagy emberek akarunk maradni, és méltóak a nevünkhöz? Lehet választani. Az előbbi kétségkívül kényelmesebb. De érdemes?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231276 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Namarie: el kell keserítselek: ez a "tolerancia" szvsz már átalakult abszorbanciává... :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231272 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

_Neo írta:

Felagund írta:

kriszana írta: tökre egyetértek alcarral

és a relax egyébként is 18 éven felülieknek lesz... ez olyan hallgatólagos szabály...nem véletlenül


Logikusan következik a kérdés, hogy mi lesz azokkal a 18 éven aluliakkal, akik nem akarnak a "kötött" táborba menni :?:


nem mennek. semmi nem eroszak


Vettem előbb egy mély levegőt, mert nem akarok durvát mondani. DE: az MTT pont a toleranciájáról híres, és pont mi zárnánk ki egy rendezvényről valakiket? Ne haragudjatok, de ez diszkrimináció.
Ez "nem mennek. semmi erőszak" hozzállás... bocsánat, de ezt így idevágni... nem mondok semmit, mert nagyon fel vagyok háborodva, és aki egy kicsit is épeszűen gondolkodik, átlátja miért.

A másik: tudtommal hivatalos MTT- rendezvényen szigorúan tilos olyasmit csinálni, ami megbotránkozásra ad okot. Nem csak azért, mert a reputációnkat és a presztízsünket rombolja, hanem azért, mert egy alapvetően kulturális társaság belső igényéből fakadóan viselkedjék a nevéhez méltóan.

Szerintem ne nyissuk újra az inni- nem inni vitát, mindenki igyon annyit és azt, amennyit csak akar, de ne MTT-rendezvényen. Különösen ne olyanok rovására, akik nem voltak olyan szerencsések, hogy x év előtt születtek volna. Mert erről aztán végképp tehetnek.

És még egy: magamban hálát adtam az Istennek, hogy még nem vagyok szülő... a többi fórumos és MTT-s érdekében...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231247 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
akkor ne menjenek sehová

aki túl fiatal, az így járt ;) :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231244 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

_Neo írta:

Felagund írta:

kriszana írta: tökre egyetértek alcarral

és a relax egyébként is 18 éven felülieknek lesz... ez olyan hallgatólagos szabály...nem véletlenül


Logikusan következik a kérdés, hogy mi lesz azokkal a 18 éven aluliakkal, akik nem akarnak a "kötött" táborba menni :?:


nem mennek. semmi nem eroszak


Jó, akkor még egyértelműbben: mi lesz azokkal, akik "koruk okán" (:lol:) nem mehetnek a relaxba, de érdeklődésük hiányának okán nem akarnak a 'nagy' táborba menni? (csak mert szvsz ez a döntő többség... :roll: )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231242 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

Felagund írta:

kriszana írta: tökre egyetértek alcarral

és a relax egyébként is 18 éven felülieknek lesz... ez olyan hallgatólagos szabály...nem véletlenül


Logikusan következik a kérdés, hogy mi lesz azokkal a 18 éven aluliakkal, akik nem akarnak a "kötött" táborba menni :?:


nem mennek. semmi nem eroszak

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231222 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

kriszana írta: tökre egyetértek alcarral

és a relax egyébként is 18 éven felülieknek lesz... ez olyan hallgatólagos szabály...nem véletlenül


Logikusan következik a kérdés, hogy mi lesz azokkal a 18 éven aluliakkal, akik nem akarnak a "kötött" táborba menni :?:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231220 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Alcar és Yiqqe véleményével értek egyet. Várjuk meg a koncepciót. Vagy ha van valakinek valami pozitív ötlete a relax tábor porgramjával kapcsolatban, azt írja be ide, ne az elöérzetein alapuló félelmeit.
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231193 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Üdvözletem!

Tudjátok, mi a legviccesebb ebben az egész táboros dologban? Hogy Ankalimon közzétett egy felhívást, egy pályázatot két tábor megszervezésére, és ti máris arról beszéltek, hogy jó-e, ha berúg mindenki, vagy nem.
Ad egy. Mi van, ha nem is érkezik be a Relax tábor pályázatára egyetlen próbálkozás sem?
Ad kettő. Mi van, ha a vezetőség - formai vagy egyéb okokból - véletlenül az összes Relax-táboros pályázatot elutasítja?
Hangsúlyoznám, a fentiek költői kérdések!
Ad három. Feltéve és megengedve, hogy valaki elnyeri a Relax-tábor rendezésének jogát, honnan a bús majdnemmondtammiből tudjátok, hogy mit ír bele abba a szerencsétlen pályázatba a tervezett/engedélyezett programok ponthoz? A cseten már megmondtam, és fenntartom azon véleményemet, hogy legegyszerűbb lenne megvárni, amíg beérkeznek a pályázatok, vezetőségék elbírálják őket, közzéteszik az eredményt, és melléírják, hogy tessék, gyerekek, jelentkezéseket erre és erre a címre várunk! Innentől kezdve lehet majd szidni nyugodt lélekkel a szervezőket, a tábort, akit/amit csak akartok, de egyelőre nincs ki ellen beszélni. A vezetőség a közgyűlésen bogarat tett a fületekbe az "alkohol" szóval, és most ezen jártok körbe-körbe. Majd akkor tessék vitatkozni, ha kész tényeket láttok, és nem légvárakat kell ostromolni.
Mellesleg egyetértek Alcarral: ha valakinek nem tetszik Tábor No. 1, ki akadályozza meg, hogy Tábor No. 2-be menjen az első helyett? És erre most ne tessék beírni, hogy "az, hogy a Relax-táborba csak 18 év fölött lehet menni", mert erről még halvány fogalmunk se lehet.
[size=9:186l4r6j]Hogy Szürkét idézzem: uff, beszóltam.[/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231182 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.

Inczy írta: Igazából sokan csak amiatt neheztelünk, h lehet, h a számunkra kedves emberek a másik táborba kerülnek, csak azért mert ott az a korhatár.

Inczy, épp ezt a legkönnyebb megoldani. Hisz nem kell mást tenned, csak a barátaiddal egyeztetned, hogy ugyanabba a táborba menjetek.
Mert ugye, nem annyira a tábor a lényeg, hanem a társaság.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231152 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Én pl tuti nem megyek a lazább táborba, ha csak az egyikbe lehet menni. Szerintem pont a kötött keretjáték adja a tábor igazi varázsát. Jó az is persze, amikor "csak" együtt vagyunk, és nem csinálunk semmit - mint pl Pécsen a póttáborban (ahol azért úgy láttam, vannak jó páran 18 év alattiak, akiknek inkább egy ilyen kötetlenebb dolog való), de az valahogy nem az igazi. Alkesztáborba meg pláne nem szeretnék menni, nem Drizzt az egyetlen 26 éves antialkoholista... Szóval nem lesz a rendes táborban sem hiány felnőttekből, szvsz, és nem felügyelő-szerepben. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231150 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
valószínüleg Inczy ez az oka alkesztábor vagy más.


és SZVSZ vanak olyan felnőttek akik nem komálják a táborozás e módját így a tradícionális tábort fogják választani SZVSZ felnőttekben nem lesz hiány.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231146 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Alcarral én is egyetértek...

DE! Volna pár kérdésem... A Relax tábor eldöntött tényként alkesztáborként akar üzemelni, vagy.. mi? Mert ebben az esetben értem a 18as karikát. Ha viszont csak egy lazább programú tábor, amiben egy bizonyos szintig engedélyezett az alkoholfogyasztás, akkor miért kell a korhatár?
Ha így nézzük, akkor nem lazább és kötöttebb táborra oszlik a társaság, hanem 18 év alatti és feletti társaságra. Akik meg 18 év felettiek, és a kötöttbe mennek, vehetjük őket "nagykorú felügyelőként".
Ezzel nem feszültséget akarok kelteni, csak tisztázni szeretném a fogalmakat, mert akkor úgy állok én is a dologhoz.

Igazából sokan csak amiatt neheztelünk, h lehet, h a számunkra kedves emberek a másik táborba kerülnek, csak azért mert ott az a korhatár.
De én is fejet hajtok a szervezők döntése előtt. Csak erre az egyre vagyok kíváncsi...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 4 hónapja #231135 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT "Relax" Tábor 2005.
Legalább nem kell magam a választással fárasztani!!! :D [size=9:7erq8tkn]nesze nektek pozitív gondolkodás... :twisted: [/size]


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére