TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Több
16 éve 5 hónapja #349671 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én kérek majd 10 plakátot.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349664 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Büfé (hobbitok)!!!

még mindig várok embereket, árusításra, előkészítésre :lol: jelentkezés a héten !!!!

Plakátolás

Már most várok jelentkezőket, akik december 10-e környékén vállalják pár plakát kihelyezését a saját iskolájukba, a helyi könyvárba, a mellettük lévő iskolába/főiskolába/egyetemre/volt iskolába.
Budapesti és Pest megyei szórással. Vecsés, Vác, Gödöllő, Szentendre, Érd, stb nagyobb központok.
Plakátosztás többszöri alkalommal a belvárosban

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349662 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Vállalom!:))

AKI SZERETNE INFOPULTOZNI LEPEN AZ ÍRJON NEKEM EMILT!!!

Ja és negyedikén megyek díszíteni is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349660 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én meg azt szeretném kérni, hogy az egyes részlegek vezetői (szervezői , stb...) akár folyamatosan is jeleznék felém, hogy mire van szükségük a raktárból vagy amúgy is. Persze mindenki beszerezheti még magának amire egyébként szüksége van, csak kérjen róla számlát az MTT nevére.
Ugyanis idén nem szeretnénk , hogy gondd legyen a szállítással , eszközökkel stb., ezért megpróbáljuk szervezett formába önteni. ehhez viszont az kell hogy mindenki DECEMBER 14. 23:59:59-ig legkésőbb eljuttassa hozzám (itt, privi, emil, msn, sms) hogy mire van szüksége, én majd listát vezetek, úhogy nem muszály egyszerre (persze nem is baj).Idén nem szeretnénk ha olyan lenne (és nem is lesz rá nagyon lehetőség) hogy nap közben kelljen ide-oda, raktárba futkozni, mert valaki, vmit elfelejtett.Előtte nap délután lesz odaszállítás és aznap este el.
Ehhez viszont még emberkékre is szükségem van. Olyan(okra) aki segít nekem bevásárolni, illetve akik 4-én este segítenek bepakolni, berendezni az AKG-t illetve akik 5-én este segítik ezt lejátszani csak visszafelé. Nem kell mindenhova ugyanazoknak az embereknek jelentkezni, csak jelentkezzetek , mert magától nem fog elkészülni a hely.
Ja igen, az infopultot nem én csinálom, úgy gondolom Rabyn örömmel beválalja, Orsie bíztos segít, a beosztás is a tietek.
És ami a legfontosabb talán:.[/color]Ha valaki valami nagyobka járművet (kisbusz, transit, kamion, repülő vagy amibe jó sokmindent lehet pakolni)soförrel tud szerezni 3-4 útra az SZÓLJON,az MTT ha úgy van állja a benzin (v gázolaj, kerozin) költséget. Nem hiszem hogy metron v másként szeretnénk cipekedni.[/size]
Ennyi :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349614 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Milendoria írta: én szeretném a táncosokat összekoordinálni, rugdosni meg meghallgatni ha lehet.
persze tudom hogy ez a színpadi produkciók kategóriába tartozik, majd Márkkal egyeztetek, de szerintem így neki is egyszerűbb én meg szeretném úgy érezni magam, mintha szerveznék valamit :D


ha jól emlékszem a KGY-n elhangzottakra, Márk meg szeretné úgy érezni magát, hogy segítesz neki szervezni ;) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349607 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
én szeretném a táncosokat összekoordinálni, rugdosni meg meghallgatni ha lehet.
persze tudom hogy ez a színpadi produkciók kategóriába tartozik, majd Márkkal egyeztetek, de szerintem így neki is egyszerűbb én meg szeretném úgy érezni magam, mintha szerveznék valamit :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349593 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Halihó!

Nekem volna egy olyan kérdésem, hogy a tavaly előszervezés hiányában elmaradt szerepjáték live-ot idén meg akarjuk-e csinálni? Mert nekem van hozzá pár ötletem, amivel kiterjetszhető volna a játék hosszabb időre, akár egész napra a dolog. Össze lehetne kötni valamelyest minden egyéb területtel (előadások, kézműves foglalkozás, büfé,...) Ha van rá igény, megszervezhetem, csak szóljatok.
Persze, innen Szegedről nem tudok fölmenni a megbeszélésre mára...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349563 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
:D :D :D
Köszönöm.

[size=9:3di0cauo]Ahogy az egyszeri orvos mondta a sztriptízbárban: És én még azért jöttem ide, hogy elfeledkezzem a munkámról....

:P [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349562 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
fogadóba várlak Artemisz :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349561 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Kedves Szervezőcsapat!

Felajánlom jelentős energiakészletemet a nemes cél érdekében a család/gyermek/kreatív szekcióba, az árusítópultba vagy akár a Hobbit Fogadóba. Rendelkezzetek velem!

Egyben kérnék egy kedves embert, aki elkalauzol a Gandalf-rezidenciára. Köszönöm előre is.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349553 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Bocsi Gandalf, csak úgy emlékeztem (én legalábbis), h k.gy. azt beszéltük meg.De lehet, h megint a tábori dolgokkal keverem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349526 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Lehet a megbeszélés a Gandalf-rezidencián.

De ha még egyszer az előzetes (és udvarias) megkérdezésem nélkül akarnátok oda bármit is szervezni, akkor az MTT többet nem veheti igénybe semmire.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349503 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Kedveskéim:

Akkor a korában elhangzottakat megerősítve: a 2008. évi LEP első előkészítő megbeszélése hétfőn (nevember 26-án) 18 órakor előreláthatólag Gandalféknál lesz. (A helyszín még nem 100 %, ha változik, akkor Gandalf itt jelzi.)

Mindenképpen jönnie kellene a fő területek vezető posztjára vállakozóknak:
- esti színpadi produkciók,
- ismeretterjesztés,
- logisztika (szállítás, pakolás, dekoráció, elpakolás)
- infopult (amibe beletartozik a helyszíni koordináció és a beosztás-készítés)
- büfé,
- árusítás,
- hobbit fogadó (folyamatos szórakoztató programok egész nap),
- harci bemutatók,
- családi/gyermek kreatív programok
- játékok

Aki ezek bármelyikére szeretne vállalkozni, az vasárnap délutánig küldjön nekem egy e-mail-t, függetlenül attól, hogy más módon jelezte-e már ezt. A jelentkezés természetesen semmit sem garantál, a szereposztást hétfőn a megbeszélésen véglegesítjük.

Azon is gondolkodjatok el, hogy az egyes területek felelősein kívól szeretnék három főszervező helyettest is, akik nagyobb területet felügyelnének.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 5 hónapja #349483 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Úgy gondolom Gandalf rezidencián lesz.Cimet ne tőlem kérdezzétek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349478 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ankalimon 6 órát mondott még KGY-n, de hogy hol azt nem. És mivel egész héten nem dolgoztam, és még a hétfőt nem tudom, ezért kétesélyes vagyok még én is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349477 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
basszus, hétfőn mikor? mert én kb kizárt, hogy ráérjek :( nekem a hétfők sose jók, angolom van :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349476 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Kedves Kispajtások,

jól sejtem, hogy hétfőn (26.) várható valamiféle megbeszélés?

Jó lenne, ha minél hamarabb kiderülne, hogy mikor és hol... köszönet előre is!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349403 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Így van!A "csapatvezetők" azt írják meg nekem kik segítenek és egyáltalán miben így lehet majd beosztogatni az embereket, de egyenlőre csak azt , h ki miben segít, a beosztás majd csak akkor lesz, h mindent tudunk arról , h pontosan milyen programok lesznek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349398 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
No, akkor mielőtt mindenki beírja az x-féle vállalását, és minden részterület vezetője megcsinálja a beosztást, mégis megragadnám az alkalmat, h. szóljak: tavaly időbe telt, míg az azonos időben 2 helyre beosztott illetőket kicseréltem, majd a szünet nélkül egész napra beosztottaknak felszabadítottam némi pihiidőt... szóval nem biztos, h. jó ötlet, ha külön a területek (büfé, kreatív, stb) vezetői csinálják meg a beosztást, mert úgyis bele kell nyúlni. Vagy ha igen, akkor jelentkezzen mki az első hely vezetőjéhez, aki megcsinálja a beosztását, közli h. x-y óra között foglalt, és azon túl lehet (mérsékelt időtartamban, tavaly a 10-18/19 között, tehát a 8-9 órás napból 5 óra meló volt az átlag, de sokan fellépők is ennyit melóztak előtte). De sztem ebből csak kavar lesz, mert a "második helyesek" nélkül úgysem tudnak részterületi beosztást csinálni :P
Szal javaslatom, h. a segítő felajánlásokat rangsorolva kéne 1 embernek (Celebromnak v. általa kinevezett illetőnek) elküldeni, aki megcsinálja a teljes beosztást.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349396 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én is szívesen segítek akár őrzésben akár jelmezesként őrzésben (tavaly meg tavalyelőtt is gondori őr voltam úgyhogy van szakmai múltam :D )
de szintén szívesen tartok tudományos/ismeretterjezstő előadást, ebből sajna tavaly kimaradtam (de az előtte való két évben szintén tartottam és állítólag azért nem volt olyan borzalmas).

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349385 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én szívesen segítek:
:arrow: Kreatívban
:arrow: Büfében
:arrow: Árusításban
Szigorúan ebben a sorrendben és arányos időelosztással. vagyis fele időmet tölteném az első, két harmad a második, és egy harmad a harmadik helyen :D
És ha van a harmadik helyre elég jelentkező, akkor oda nem is kellek :lol:
(Na, nem vagyok rigolyás ugye? :D )

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349373 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Tavaly segítettek a büfében és még nem jelentkeztek idén :( nem akarnátok jönni? :szépennéz:

Adelard
Inczy
Artemisz
Namarie
Rohin
Aranill

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 5 hónapja #349285 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Uff.

Az esti - az eddigiekhez hűen kb. két órásra tervezett - színpadi gálaest szervezését bátorkodtam a hátamra venni.

E-mail-ben várnám november 30-ig azok kvázihivatalos jelentkezését, akiknek szándákában áll fellépni. Fellépő csoportok esetén _egy_ felelős jelentkezését, telefonos elérhetőség megadásával várom tisztelettel.

Levélcímem: ubi(kukac)chello.hu

{A levélben foglaltasson benne, hogy milyen műfajú, hosszúságú, és hogy mikor lesz megtekinthető állapotban a csoda [nem cenzúrázni akarok, pusztán "infrastruktúrális" okból szeretném felmérni, hogy milyen hosszú, mi a tartalma, milyen technikai támogatás kell hozzá ( zene, fény, függöny, stb.).].}

Közönöm
Márkfaun
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349264 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szervusztok!

A Fogadó vonzáskörzetébe tartozó programokat efkúval együtt elvállaltuk, és a héten nekikezdünk a munkának.

Szoros együttműködésre számítunk és készülünk Tündével, a Fogadóssal; Celebrommal, a logisztikai szervezővel és koncepcióügyben a főszervezővel.

Mozgósítás:
Aki táncot tanított, bábelőadást tartott, dalárdában részt vett, az kezdjen gondolkodni arról, hogy idén is tud-e vállalni kedélyes szórakoztatást és népmozgató programvezénylést.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349262 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
A LEP-en immár hagyományosan szokott lenni MTT SHOP , ahol a saját kiaványaink - Lassi, MTT póló, MTT Galéria - mellett könyvárusitással és egyéb, Tolkienhez és az MTT-hez kötődő termékekkel jelenünk meg .

Ennek főszervezői posztját vállalom, de a

KÖNYVÁRUSITÁS MEGSZERVEZÉSÉHEZ KERESEK LELKES, AGILIS, TÁRGYALÓKÉPES EMBER(EKET) magam mellé

Az alábbi feladatokban kérem a közreműködést, hogy ne egyedül csináljam:
a könyv- és egyéb beszerzések, rendelések megszervezése
a könybeszerzés logisztikai megszervezése,
az árusok "beszervezése"
azaz sok-sok emilezés, levelezés és telefonálás . Kontaktok megvannak, csak nyüzsögni kell!
Nem gyűlésezünk, dolgozunk, távmuka, szervezés msn-en, emilben.

Akinek van ötlete, tippje, beszerzési forrása, hogy mit lehetne még az MTT SHOP-ban árusitani az eddigieken túl, ami profilba vág, szóljon.

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349259 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
no Celebrom, kocsim nincs, jogsim se, de amúgy segítő-futkosó vagy egyéb dolgot vállalok :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349255 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
feljegyezve

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349252 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Büfébe kellene raktárból, köszi

Tálca
Nagylábos
Hosszabbító
Merőkanál
Tea és egyebek ha vannak (nincsenek sztem)
Asztalterítő, fehér, damaszt
Konyhai eszközök

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349250 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szóval itt vagyok, uhogy nyugalom 8) !Bocs csak tartottam egy relaxációs napot :) .Szóval nekem is sántított a dolog, hogy Ancalimon miért vegyíti az infopultot a logisztikával.Természetesen mindkettőt bevállalom. Rabbyn üdv a csapatban! Kincsővel és Rózsával is egyeztetek , s fenttartom velük a forródrótot. Addig viszont amíg nem tudom hogy mire , mennyire lesz szükség addig nemigen tudok mit kezdeni, de már agyalok és spekulálok. Ankalimonnal mivel ő a főszervező eléggé összekell dolgoznunk.Tehát azok jelentkezését várom akik főleg kocsival oda és elszállításban tudnak segíteni, valamint még 1-2 segítő, futkosó emberkét, valamint őrségbe embereket. És akkor talán csinálhatunk olyat is, hogy akinek amire szüksége van a raktárból arra a napra, az jelezze felém, persze ez csak az előkészületek folyamán derül ki.Azt hogy a raktáron kívüli dolgok (pl amit venni kell)beszerzése hogyan lesz még 1eztetnünk kell. Persze tudnom kell hogy az egyes szekciókban mi, mennyi , mennyi emberrel és kikkel lesz, hogy napi programot ki lehessen dolgozni és az embereket be lehessen osztani.
További ötletbörzét ezenel megnyitom :) !!!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére