Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #255408 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Gondoljatok bele: ha Han 10 évesen talizott volna Yodával és más Jedikkel, akkor nem mondta volna azt a Falconon az öreg Bennek és Luke-nak, hogy keresztül-kasul bejárta a Galaxist, de még sehol nem találkozott olyasmivel, mint ez az Erő, vagy mi... :wink: Akkor nem lett volna olyan földhözragadt és hitetlen.


Hannak nem kell fektűnnie a filmben, találkozhatott Csubival az epizod 3 és 4 között eltelt huszonvalahány évben.
Valahol olvastam Csubi vagy 200 éves...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255407 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Gondoljatok bele: ha Han 10 évesen talizott volna Yodával és más Jedikkel, akkor nem mondta volna azt a Falconon az öreg Bennek és Luke-nak, hogy keresztül-kasul bejárta a Galaxist, de még sehol nem találkozott olyasmivel, mint ez az Erő, vagy mi... :wink: Akkor nem lett volna olyan földhözragadt és hitetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255400 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Csubi benne lesz az tuti, mint azt már sokan mondták előttem ;)
Viszont én is hallottam még régebben olyan pletyit, hogy elvileg Han is szerepelt/szerepel benne, vagyis legalább feltűnik 8O

Holtbiztos, hogy nem. ;) Pusztán az idő miatt nem lehetséges (mint Aeglos említette, Han kb. 10 éves akkor). Viszont az érdekes, a napokban olvastam, hogy a Régi Trilógia Boba Fettje, Jeremy Bulloch feltűnik a III. részben - csak más szerepben: mint alderaani pilóta. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255399 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Csubi benne lesz az tuti, mint azt már sokan mondták előttem ;)
Viszont én is hallottam még régebben olyan pletyit, hogy elvileg Han is szerepelt/szerepel benne, vagyis legalább feltűnik 8O

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255393 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Nelossel írta: A bolyhos barátja (nem állatja!), Csubi benne lesz, igen. De Han Solo? :hein:


Igen! Úgy tudom, hogy Csubwakka benne lessz, csek egy kis epizód szerepben...i :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #255391 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Aeglos írta: már csak néhány hét és bemutatják a harmadikat, így a kérdésem is elavult lesz 19.-ére

de jól hallottam, hogy Han Solo és a bolyhos állatja bennelesz a harmadik részbe? mmint a trailerben hallatszott az állat hangja.

8O

Han Solo elvileg max 10 éves lehetne a 3. részben...?


Han nem lesz benne, természetesen. :) De a szőrös állatkája, Chewbacca valóban szerepelni fog a filmben. A kashyyyki jelentben lesz látható (a Kashyyyk a vukik bolygója), sok más társával együtt (pl Tarfful törzsfőnök). Segíteni fognak Yodának elmenekülni, miután a klónok megkapták a 66-os parancsot, miszerint "Minden egyes Jedi a Köztársaság ellensége." ("Every single Jedi is now an enemy of the Republic!"). Jó kis jelenet lesz, ez biztos. ;) Csöpp kulisszatitok: a többi wookie-t a filmben ausztrál kosárlabdázók alakítják majd. :D (Egyébként megfigyelhető, hogy a IV. részben a kantinban Ben és Chewie mint régi jó barátok beszélgetnek egymással. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255390 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Star Wars
A bolyhos barátja (nem állatja!), Csubi benne lesz, igen. De Han Solo? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255388 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Star Wars
már csak néhány hét és bemutatják a harmadikat, így a kérdésem is elavult lesz 19.-ére

de jól hallottam, hogy Han Solo és a bolyhos állatja bennelesz a harmadik részbe? mmint a trailerben hallatszott az állat hangja.

8O

Han Solo elvileg max 10 éves lehetne a 3. részben...?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255362 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ezt láttátok már?

www.lucasarts.com/ep3/indexFlash ... y.trailers

A fene enné meg, PC-re persze nem jön ki... :evil:

Nagy kár, tényleg. :? Biztos jó lehet. :) (bár nekem a forgókamerás nézet, vagymi nem jön be túlságosan :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255356 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ezt láttátok már?

www.lucasarts.com/ep3/indexFlash ... y.trailers

A fene enné meg, PC-re persze nem jön ki... :evil:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255316 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Végre jadi vagyok. :D :lol: Most aztán lehet gyakni a sitheket, két fénykaszával is, végre!!! :D :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255259 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: A Second Strike első előzetese letölthető az oldalról! :) Egész jó! (Csak nem tudom, mit keres benne Darth Maul. :P )
www.secondstrike.hu/letoltes.php
Azonkívül a történet is elérhető. :)


Wow, nagyon pöpec! :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255258 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Én is fénykard párti vagyok, az egész játékban egyszer nem használtam se puskát, se robbanó töltetet... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255255 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Na sikerült megcsinálni, még egysze thanks mindenkienk aki segített. ;)
Ben: puskával ?? :P Odamenni aztán adni nekik a fénykarddal :D :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255244 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Az a pálya nagyon jó! :D A bombák hatástalanításánál én ált. úgy járok/jártam el anno, hogy fogtam az orvlövészpuskát és távolról leszedtem az összes rohamosztagost meg birodalmi tisztet, majd szép nyugodtan hatástalaíntottam a bombákat. :)

A Second Strike első előzetese letölthető az oldalról! :) Egész jó! (Csak nem tudom, mit keres benne Darth Maul. :P )
www.secondstrike.hu/letoltes.php
Azonkívül a történet is elérhető. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255217 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
www.origo.hu/filmklub/starwars/2 ... zagra.html

Kiemelnék egy részt:

Kevin Smith amúgy részt vett egy zártkörű vetítésen, ahol megnézhette A sithek bosszújá-t. A szabad szájú rendező nem bírta ki, hogy weboldalán ne írja le véleményét a filmről. "A sithek bosszúja egyszerűen qrva jó!"

:lol:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255150 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Köszönöm mindenkinek a segítsgéet, mostmár tuti menni fog. Vagy ha nem, akkor még sírok egy sort. :lol: Majd holnap prószálom, ugyse megyek suliba lesz időm :D :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255146 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Cerebrum írta: A leírás arra illik... :) Na szóval, gondolom ott akadtál el, h. nem tudsz felmenni a tetőkre... :) Ha jól emlékszem van egy központi épület, ahol emeletenként tudsz lifttel felmenni, és valamelyik szinten az egyik nagy üvegablakon törések vannak, dobd oda a fénykardot, így ki tudsz mászni, és onnantól már menni fog... :wink:


Erre már rájöttem, átjártam az összes tetőt, de egyszerűen nem tudom merre tovább, mit hol ? :D ;)


Erre Svin sem tudott rájönni, de én megoldottam! 8) A titok nyitja az, hogy van szorosan egymás mellett két épület. Az egyik tetején van a megszerzendő tárgy, de oda nem lehet feljutni. Ellenben az látszik, hogy az ikerházház tetejéről át lehetne ugrani oda. Csak az a bibi, hogy oda sem lehet feljutni, legalábbis úgy tűnik. De van egy rikító sárga-fekete (ha jól rémlenek a színek, de a lényeg, hogy feltűnő, élénk színű) cső a ház oldalán, ami a ház tetejére tart. No, arra rá lehet ugrani és onnan fel a tetőre. :wink:

Szólj, ha megvan és sikerült.

(Remélem, jól azonosítottam a pályát...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255143 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: És feltelepítetted az összes bombát? Utána még van egy olyan rész is, h. a birodalmiak bombáit kell hatástalanítani...


Mind a négyet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255142 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Cerebrum írta: A leírás arra illik... :) Na szóval, gondolom ott akadtál el, h. nem tudsz felmenni a tetőkre... :) Ha jól emlékszem van egy központi épület, ahol emeletenként tudsz lifttel felmenni, és valamelyik szinten az egyik nagy üvegablakon törések vannak, dobd oda a fénykardot, így ki tudsz mászni, és onnantól már menni fog... :wink:


Erre már rájöttem, átjártam az összes tetőt, de egyszerűen nem tudom merre tovább, mit hol ? :D ;)


Használd a "látást" a kék kis célvezérlőket keresd. Lesz egy rész, ahol elég merészen le kell ugranod (javasolt "protection", v. "rage" használata, hogy össze ne törd magad.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255141 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
És feltelepítetted az összes bombát? Utána még van egy olyan rész is, h. a birodalmiak bombáit kell hatástalanítani...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255121 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: A leírás arra illik... :) Na szóval, gondolom ott akadtál el, h. nem tudsz felmenni a tetőkre... :) Ha jól emlékszem van egy központi épület, ahol emeletenként tudsz lifttel felmenni, és valamelyik szinten az egyik nagy üvegablakon törések vannak, dobd oda a fénykardot, így ki tudsz mászni, és onnantól már menni fog... :wink:


Erre már rájöttem, átjártam az összes tetőt, de egyszerűen nem tudom merre tovább, mit hol ? :D ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255119 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A leírás arra illik... :) Na szóval, gondolom ott akadtál el, h. nem tudsz felmenni a tetőkre... :) Ha jól emlékszem van egy központi épület, ahol emeletenként tudsz lifttel felmenni, és valamelyik szinten az egyik nagy üvegablakon törések vannak, dobd oda a fénykardot, így ki tudsz mászni, és onnantól már menni fog... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255114 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
A pályát így tudnám leírni: légi platformok egymáshoz kötve, sok magas épület, vigyázni le nem esni :)
Cerebrum azt hiszem az az! (De nem biztos:))

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255109 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Az melyik is? Mikor bombákat kell telepítened az x-szárnyúaknak?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255106 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
EMBEREK!!!
Segítség kéne! Elakadtam a JK 3-ba. Ott tartok, hogy a t2 Vedge nevű pályán tartok (legalábbis a save-eket így menti :) ), és ott nem tudom mit kell csinálni. Merre tovább? Legyaktam már mindenkit, de nemtom merre tovább? 8O Please segítsetek egy béna padawannak! :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255060 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta: Nagyon is érezte.
De nem akart neki lehetőséget adni a sok vívódásra. Ha megnézed/hallgatod, nagyonis elhamarkodva, mintegy ok nélkül jelenti be, hogy "Tudnod kell, apád már végképp az enyém" meg hasonlókat... Ezt legalább annyira szánja Vadernek mint Luke-nak.


Igen, ez igaz... A villámozás hevében meg ezek szerint annyira elragadtatta magát, h. se nem látott, se nem hallott... :D

S itt látszott meg a Sithek gyengesége. A hirtelen harag a vesztüket okozta. :)
[size=9:1i5cklnv](OFF: szvsz ez a való életben is vhogy így működik)[/size]


Amúgy kíváncsi vagyok, h. ha Luke nem dobja el a kardját, akkor Sidious mivel állt volna elő... :roll: Bár abban a 7 perces trailerben SPOILER mintha Windura olyan erős villámokat szórna Sidious, h. már alig bírja védeni a kardjával.SPOILER

Hát, szerintem akkor is villámokat szórt volna. Szvsz Luke nem tudta, hogy a villámokat ki lehet blokkolni a fénykarddal. Ahogy Anakin sem az Ep2-ben...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255054 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta: Nagyon is érezte.
De nem akart neki lehetőséget adni a sok vívódásra. Ha megnézed/hallgatod, nagyonis elhamarkodva, mintegy ok nélkül jelenti be, hogy "Tudnod kell, apád már végképp az enyém" meg hasonlókat... Ezt legalább annyira szánja Vadernek mint Luke-nak.


Igen, ez igaz... A villámozás hevében meg ezek szerint annyira elragadtatta magát, h. se nem látott, se nem hallott... :D

S itt látszott meg a Sithek gyengesége. A hirtelen harag a vesztüket okozta. :)
[size=9:374sfugb](OFF: szvsz ez a való életben is vhogy így működik)[/size]


Amúgy kíváncsi vagyok, h. ha Luke nem dobja el a kardját, akkor Sidious mivel állt volna elő... :roll: Bár abban a 7 perces trailerben SPOILER mintha Windura olyan erős villámokat szórna Sidious, h. már alig bírja védeni a kardjával.SPOILER

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255049 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Felagund írta: FIGYELEM:

Ha még valaki nem tudna róla, az Átjáró napon bemutatják a Sötét Oldal 2. c. Star Wars rajongói filmet!

(néhány barátom játszik benne, és egyhangúlag azt állítják, hogy nagyon jó :D )

Wow! :) Hivatalos weboldal címet nem tudsz szerezni? :) Volt, de már nem él. :? Apropó, nemsokára elkészül egy elég jó magyar fanfilm, a Second Strike. Előzetes képek alapján jól néz ki. A kb. 1 órás film majd a honlapjukról lesz leszedhető.
www.secondstrike.hu
www.lanima.com/secondstrike/

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255047 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars
FIGYELEM:

Ha még valaki nem tudna róla, az Átjáró napon bemutatják a Sötét Oldal 2. c. Star Wars rajongói filmet!

(néhány barátom játszik benne, és egyhangúlag azt állítják, hogy nagyon jó :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére