Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #256840 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: i6.photobucket.com/albums/y213/icevitaman359/dfbmain5.jpg :lol:


Nagyon teccik!
/nem is kell sorban állniuk.../

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #256823 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: i6.photobucket.com/albums/y213/icevitaman359/dfbmain5.jpg :lol:


"Látod, fiam, a Jedik olyanok mint ezek a fasírtok. Sok van belőlük, egyfomrák és ízetlenek. "

"A Sithek pedig mint ezek a finom húsok. Kettő van belőlük és mindkettő az enyém"

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 4 hónapja #256748 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
Szombaton TK előtt megvettem a filmzenét. Sokkal jobb, mint az EP II-é volt. Néhány helyen kellően drámai, de kell is. A 3,4 nekem is kedvencem, de azon kívül a 10,14 és persze az egyveleg 15 tetszik. Az, hogy a vége főcím zene ilyen hosszú, jelenthet valamit? Mondjuk valami pluszot a "betűkön"kívül? Tudtok-e erről valamit, vagy csak rosszul filózok? Én mindenesetre meg fogom várni a teljes végét mindenképpen.
Már van jegyem 19-re reggel 10-es előadásra. Még 49 óra addig, hogy lehet kibírni? Az origo játékban részt vettem, de nem úgy néz ki, hogy nyertem. Persze még életemben nem nyertem semmit, ezért is vettem meg a jegyet már a múlt héten, attól függeltenül, hogy nyerek-e jegyet rá vagy nem. Bár valószínűleg nem egyszer fogom megnézni.
A zenéhez mellékelt DVD fantasztikus!! Minden nap megnézem. A kedvenceim a 15, 16, és természetesen a III. rész klipje. Egy kis ízelítő a filmből ez is. Mind a 16 klip nagyon jó. Igaz, hogy van egy kevés ismétlés benne, de nem feltétlenül hátrány. Igazi csemege. Azt hiszem, ezt inkább az ajánló topicba kellett volna írnom, nem?

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256613 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Obi-Wan a Clone Warsban is mondja... asszem kétszer :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256598 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A JO-ban Kyle is legalább kétszer mondja... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256594 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
De egyszer sem alaptalanul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256593 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Ben Kenobi írta: Megjelent két új tvspot!
obiwan1.uw.hu/saga/prequel/episode3.htm


Össze kéne számolni Obi-Wan hányszor mondja a saga során, h. "I have a bad feeling about this...". :)


Hát nem egyszer, az biztos... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256557 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Megjelent két új tvspot!
obiwan1.uw.hu/saga/prequel/episode3.htm


Össze kéne számolni Obi-Wan hányszor mondja a saga során, h. "I have a bad feeling about this...". :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256521 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Megjelentek az első magyar kritikák a filmről (sajtóvetítés volt):
Cinematrix, Origo, SG.hu, Moziplussz.hu, Mozinet.hu... érdemes figyelni (bár fokozott spoilerveszély állhat fenn)!

Hát, a Cinematrix, amióta új helyre költözött, eléggé lehúzó, fikázó kritikát ír a filmekről... Szerencsére a III. részt nem húzta le annyira, de azért nem tudom.. Az [origo] cikke jóra kerekedett. :) Többihez még nem volt szerencsém.

Más:
Megjelent két új tvspot! :D
obiwan1.uw.hu/saga/prequel/episode3.htm

Persze, már fent is vannak. :) Mindkettő nagyon pörgős, szvsz túlzottan is, a Brothers az jobb, amikor Anakin felkiált: "Mit tettem?", az számomra ütős volt... A Celebration is jó, visszatér néhány jelenet az Új Reményből, csak kár, hogy dumál alatta a bemondó. :? (tudom, neki is élnie kell valamiből, de akkoris)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256492 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Star Wars
Mivel jobbára titeket is érint a dolog, a több szem többet lát elvet követve vetem itt fel ezt a témát:
Az MTV-n (az amerikain, amilyen mázlink van :? ) a TRL névre keresztelt rendkívül színvonalas és jellemépítő műsorban tegnap, ha jól tudom Star Wars napot tartottak.
A központi probléma, ami ezzel felmerül, hogy nem tudom, a mi MTV-nken mikor kerül vetítésre ez az adás. Abban reménykedem, ti is hallottatok erről, és esetleg tudtok is valami közelebbit mondani, mint hogy minden nap 4-től bámuljam ezt az egyébként elég érdektelen műsort.
(Be kell vallanom, engem leginkább azért érint a dolog, mert Elijah Wood lesz az egyik meghívott vendég. :oops: )
Előre is köszönök minden segítséget, és hogy kiönthettem itt a lelkemet!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256460 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Megjelentek az első magyar kritikák a filmről (sajtóvetítés volt):
Cinematrix, Origo, SG.hu, Moziplussz.hu, Mozinet.hu... érdemes figyelni (bár fokozott spoilerveszély állhat fenn)!

A mai Népszabiban meg George Lucas-interjú van, a lap online-változatán is elolvasható!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256387 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Nileth írta: Megyek a Star Wars 3. részének legeslegelső premierjére, a családommal, és ráadásul INGYEN! :D

Gartula hozzá! ;) Dejó neked. :D Én az origós nyereményjátékban reménykedek csöppet, de nagy reményeket úgy se fűzök hozzá. :P /me pesszimista. 8) Éjféli premierre sem, mert 19-én nem érek rá (MR-kontroll Pesten, szal nem tudok menni), meg amúgy is suli lenne. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256379 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Nileth írta: Megyek a Star Wars 3. részének legeslegelső premierjére, a családommal, és ráadásul INGYEN! :D


És ezt ilyen büszkén mondod, itt ?? :mrgreen:
Gratula és jó szórakozást :D

[size=9:a9iguy7t]mákvadász :mrgreen: (csak irigyellek ám :D )[/size]

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256378 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Nileth írta: Megyek a Star Wars 3. részének legeslegelső premierjére, a családommal, és ráadásul INGYEN! :D

Danubius rádió? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256377 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Én mennék, olorin, csak Nyíregyen lakom :D
Május 19. 0:01 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256376 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Győrben május 19-én már adják a filmet, és lessz premier előtti vetítés is...
Én megyek, és esetleg ha csatlakozna hozzám egy-két győri fan is, csinos csapatot alkotnánk...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256375 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: Star Wars
Megyek a Star Wars 3. részének legeslegelső premierjére, a családommal, és ráadásul INGYEN! :D

Az élet szép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256298 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Tegnap végre teljes terjedelmében meghallgattam a III. rész filmzenéjét, a hifin, vagy miaszöszön. :D Nagyon jó! Az utolsó számnál tényleg felcsillan a remény, szinte látom, ah Leiát Bail és feleség, Luke-ot pedig Larsék veszik gondjaikba. :) (szvsz először Leiát, mert felcsendül a Han és Leia téma, az ESB-ből, aztán a lemenő nap. 8)) Tök jó, utána, amikor a stáblista megy, akkor is visszatér erősebben Han és Leia szerelmi témája meg a Battle of Heroesból részletek. :) A Tragdey 2 alatt hallható zene nem a Trójából van, a 8. száme lején hallható, asszem. :)

Aham, a 8-as számból van, Padmé's Ruminations... :)
Nekem 4 nagy kedvencem van a lemezről: a 3,4,8,9 track :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256295 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Tegnap végre teljes terjedelmében meghallgattam a III. rész filmzenéjét, a hifin, vagy miaszöszön. :D Nagyon jó! Az utolsó számnál tényleg felcsillan a remény, szinte látom, ah Leiát Bail és feleség, Luke-ot pedig Larsék veszik gondjaikba. :) (szvsz először Leiát, mert felcsendül a Han és Leia téma, az ESB-ből, aztán a lemenő nap. 8)) Tök jó, utána, amikor a stáblista megy, akkor is visszatér erősebben Han és Leia szerelmi témája meg a Battle of Heroesból részletek. :) A Tragdey 2 alatt hallható zene nem a Trójából van, a 8. száme lején hallható, asszem. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256281 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Egyszer régen, egy messzi-messzi Galaxisban...
Két Jedi lovag beszélget:
- Mondd Luke fiam, van errefelé Praktiker?
- Erre csak Obi van Kenobi...


Biztos mindenki ismerte már...

Én más formában:
Obi-Wan és Vader beszélgetnek:
-Hol található a galaxisban Baumax?
-Itt csak Obi van, Kenobi.
De tökugyanaz a lényege. :D ;)

Felkerült a hivatalos oldalra a "Tragedy 2" tvspot csak "The end of wars" címmel. :) Először megörültem, h új, de rájöttem, h ua. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256267 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

_newra írta: Star Wars II. Klónok Támadása Pünkösd vasárnap 20 h RTL Klubon
Országos tvpremier!
De gondolom ezt már tudtátok... :D :)


Igen, és Mr. Gumicsirke megint nagyot alkotott :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256242 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyszer régen, egy messzi-messzi Galaxisban...
Két Jedi lovag beszélget:
- Mondd Luke fiam, van errefelé Praktiker?
- Erre csak Obi van Kenobi...


Biztos mindenki ismerte már...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256241 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Star Wars
Star Wars II. Klónok Támadása Pünkösd vasárnap 20 h RTL Klubon
Országos tvpremier!
De gondolom ezt már tudtátok... :D :)

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256140 Írta: cortez71

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255860 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

cortez71 írta: Sziasztok!
Új TV-spot rulez :)
Hoztam nektek mást: A Revenge of the Brick című, LEGO kisfilmecskét (nagyon poén :D )
cache.lego.com/movies/starwars/m ... 3/SWNS.mov
cél mentése más néven :)
Jó szórakozást!



:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Ezt Mindenkinek látnia kell!
:itscool: :up: Én szétröhögtem a fejem... :lol: :lol: :lol:

A végén Dhart Veder fénykarddal vezényli a Rohamosztag Filharmonikusokat! :up:

Az nagyon jó jelent volt :D
Meg amikor a wookie elájul a képtől XD
Meg Grievous, mint TV-Antenna :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255790 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Sziasztok!
Új TV-spot rulez :)
Hoztam nektek mást: A Revenge of the Brick című, LEGO kisfilmecskét (nagyon poén :D )
cache.lego.com/movies/starwars/m ... 3/SWNS.mov
cél mentése más néven :)
Jó szórakozást!



:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Ezt Mindenkinek látnia kell!
:itscool: :up: Én szétröhögtem a fejem... :lol: :lol: :lol:

A végén Dhart Veder fénykarddal vezényli a Rohamosztag Filharmonikusokat! :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255776 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Sziasztok!
Új TV-spot rulez :)
Hoztam nektek mást: A Revenge of the Brick című, LEGO kisfilmecskét (nagyon poén :D )
cache.lego.com/movies/starwars/m ... 3/SWNS.mov
cél mentése más néven :)
Jó szórakozást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255767 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én is most töltöm a tv-spotokat. Nagyon frankók, thx Ben ;)
Lesz valamikor JK IV? A harmadikat végignyomtam, és nagyon bejött :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255763 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Ben Kenobi írta:

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta: Szerintem is ez a legjobb.
Ugye ilyen lesz a film is??

Dark-szomorú-tragikus...

:twisted:

A film eleje valószínűleg még oldottabb hangulatú lesz, a végére darkosodik majd be teljesen, ahogy egyre gyorsabban bontakozik ki előttünk a tragikus végkifejlet. Aztán egy pár perces katarzis zárásként.

Jah, az űrcsatában meg a Láthatatlan Kézen Obi-Wan és Anakin viccelődnek egymással, minden. Aztán komorodik a helyzet... :) Először a Tanács és Anakin, majd Anakin és Obi-Wan között. De végül Anakin és Obi békében vának el. :)


Rest in peace-ben, isn't it? :D

Hehe. :D Nem. Anakin elnézést kér Obi-Wantól, amiért megalázta, vagymicsinálta a Tanács előtt. Obi-Wan megdícséri, hogy jó tanítvány, és átadta neki az összes tudását (ez a későbbiek tudatában elég ironikusan hangzik :D ). Majd a szokásos "May the Force be with You!"-köszönés. :)
Fent van az utolsó tvspot is :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére