Star Wars

Több
19 éve 3 hónapja #257704 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Én eddig azt hittem, hogy a Tábornok robot, és még vigyorogtam is, hogy köhécselt... :heu: :look:
de a végére kiderűlt, hogy nem... csak kívül viseli a csontjait... :eek2: :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257697 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Szombaton semmiképpen sem tudok menni, mert hétfő reggel vizsgázom.

Jövő héten, monnyuk csütörtökön nem lehetne egy tartalékos mozibamenést rendezni?
Vagy menjek egyedül?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257693 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars
Én sajnos szinkronnal láttam, de így is remek! Mellesleg régebb óta voltam SW rajongó, csak aztán elhanyagoltam... valami szőrös lábú kis izék meg egy fényes csecsebecse miatt...

Nekem R2 a kedvencem ebből a részből. A film elején hangosan vinnyogott és derült a mozi, olyan aranyos volt.
"Szarumán" szegénykém itt sem végezte túl dicsőn...
Kár, hogy a Kashyyyk-i csata nem hosszabb! Vukik rulz!
Palpy... Császár.
Vader... na végre. Nálunk néma csend volt, mikor felkerült a sisak, és először hangzott fel a "hhhhhhh... ssszörcccsss..."

Most a következő célom: megnézni feliratosan...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257676 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars
Én nem hezitálok az biztos :) Sztem minden film jobb eredeti nyelven :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257661 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha valaki hezitálna, hogy feliratost vagy szinkronost nézzen, akkor annak a feliratost ajánlom. Nincsenek nagy litániák, nem kell olyan sokat olvasni. Másrészt az eredeti hang azért mégiscsak jobb. Főleg színészügyileg. Anakin magyar hangja nem a legjobb (bár ua.mint az EP II esetén, és már ott sem volt oké), Grievous tábornok eredetije meg messze jobban tetszett, mint a szinkron. Onnan van az összehasonlítási alap, hogy mindkét változatban láttam tegnap. Ez a monorierdei vonat balesetnek volt köszönhető. Előre vettem jegyet magamnak meg anyunak, előbb felmentem Pestre, mert dolgom volt, anyu jött volna utánam, de sajna csak a baleset után. Persze nem ért fel kezdésre, így aztán elsóztam a jegyét, én megnéztem,és vettem du-ra mindkettőnknek újra jegyet. Még jó, hogy kaptam.
Ugye ember tervez, MÁV végez. Nem először. Így késtem le majdnem A király visszatért is.
Egyáltalán nem bántam a kétszeri nézést. Fantasztikus volt!!
Azt hiszem júniusban még egyszer megnézem. Most nem írok ide szuperlatívuszokat, ezt már mások megtették.
Mindenkinek jó mozizást, aki még nem látta.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257644 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Tegnap megnéztem a filmet, és hát...
NAGYON ÜT!
A király visszatér után ez az első olyan film, ami után csak tátogtam... Nagyon ottvan, nagyon szuper, kedvenc SW filmem lett :)


ÉN így ,hogy tátvamaradt a szám a Gladiátornál volt de , hogy lássam a
SW-t márcsak 6 óra van :hello: :hello:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257539 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars
Digitális változat??
Én a 8 órásira foglaltam 6 jegyet(igaz eddig még csak öten vagyunk, de a biztonság kedvéért :) ) de még van hely amugy rá, 8 sor üres..legalábbis náhány órája még az volt :) Sztem odaérünk. Kgy-nek elvileg 6kor vége és ősszel is hamarabb befejeződött..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257528 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
:hello: Én ma néztem meg, és nagyon tettszett.
Ha nem lenne a GyU, ez lenne a kedvenc filmem. :crying:
annyira sötét, és rettenetes, ha nem láttam volna a későbbi részeket, nagyon el lennék szomorodva. 8)
A "mi kis Szarumánunk" megint nagyot játszott. :up:
Nagyon tettszett még, hogy finoman átkötöttek az ep.4-re, úgy mint a zenében, és a szinkronban is... (Kránitz Lajos) ( :oops: remélem nem spoiler)
Finom kis fogalmazás beli humor is fellelhető a filmben, ami szintén óiási... :P
Csubi tényleg benn van... :up: :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257504 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta:

Adelard írta:

Estel Adániel írta: Ha egy mód van rá, feliratosan, a hétvégén... kgy után nem is volna rossz... :)


A 8 órási, az feliratos. Thaurral meg Arwenaával megyünk eddig. Szóljatok, ha jó, mert akkor megveszem a jegyeket:)
(el ne fogyjanak)


Oks, én is jövök. De ha már MOM Park, akkor a digitális változatra vegyetek, asszem, ahhoz is van magyar felirat! (Biztos odaérünk a kgy-ről időben? :roll: )

Van hozzá magyar felirat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257502 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Adelard írta:

Estel Adániel írta: Ha egy mód van rá, feliratosan, a hétvégén... kgy után nem is volna rossz... :)


A 8 órási, az feliratos. Thaurral meg Arwenaával megyünk eddig. Szóljatok, ha jó, mert akkor megveszem a jegyeket:)
(el ne fogyjanak)


Oks, én is jövök. De ha már MOM Park, akkor a digitális változatra vegyetek, asszem, ahhoz is van magyar felirat! (Biztos odaérünk a kgy-ről időben? :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257466 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars
A Király Visszatér után én is csak tátogni tudtam... Illetve egy idő után hápogni is... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257463 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Tegnap megnéztem a filmet, és hát...
NAGYON ÜT!
A király visszatér után ez az első olyan film, ami után csak tátogtam... Nagyon ottvan, nagyon szuper, kedvenc SW filmem lett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257462 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars

Estel Adániel írta: Ha egy mód van rá, feliratosan, a hétvégén... kgy után nem is volna rossz... :)


A 8 órási, az feliratos. Thaurral meg Arwenaával megyünk eddig. Szóljatok, ha jó, mert akkor megveszem a jegyeket:)
(el ne fogyjanak)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257437 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha egy mód van rá, feliratosan, a hétvégén... kgy után nem is volna rossz... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257417 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars
Kgy után MOMpark? :) Valaki? :) (én rájöttem h akkor megyek :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257402 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem is Bp.
A szinkronos lenne a jobb, habár eredeti nyelven biztosan ütősebb lesz a "Jes Master".
A hétvége netszes, inkább egy hétfő este. [size=9:276gcsr5](kedden meg már vizsgák...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257397 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Jó. Javaslom, hogy Budapesten történjen a dolog. :lol:

Szinkronosan vagy feliratosan szeretnétek? Melyik moziban?

Ez a hétvége jó Nektek vagy jövő héten valamikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257325 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Szervezzünk! Így viszgaidőszak elején...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257281 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Az bizony jól hangzik! :D
[size=9:2xfvsnbw](nosztalgia ON
mint a Klónok támadására anno, ha emlékszik még rá valaki... 8)
noszalgia OFF)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257273 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Adelard írta: Csak szeretném kérdezni, h nincsen e véletlenül közös Star Wars III. nézés, olyasmi mint pl tavaly a HP3 előtt volt?

Szervezhetünk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257267 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars
Csak szeretném kérdezni, h nincsen e véletleül közös Star Wars III. nézés, olyasmi mint pl tavaly a HP3 előtt volt?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257204 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Én nemtudommikor nézem meg. Talán hétvégén, vagy valamikor. :) Az így készültet is vsz videóra fogom felvenni, mert nem lehet most fennmaradni, holnap nagyonkorán kelés. :P Jó mozizász annak, aki megy ma, vagy az elkövetkezendőkben! ;) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257164 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Már 9 óra sem választ el! :)
Éjfélkor nézem, már alig bírok magammal :) :D !

Énekem csaka ohgy készult marad éfélre de péntakig kibirom
( :( talán :cry: )

TharThalion írta: PÉNTEKEN LÁTOM A SITEK BOSZÚJÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Akkor neked annyi...ugye nem vagy Jedi ?


A sötét oldal csábító de allenálok egy ideig :roll:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257144 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Már 9 óra sem választ el! :)
Éjfélkor nézem, már alig bírok magammal :) :D !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257117 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Nnna, holnap eljön a Nagy Nap... :D Kár, h. csak pénteken nézhetem meg. :( Közben meg persze mindenhol SW-os reklámokba ütközöm, az utcán, az újságban, az interneten. Szinte hívogatnak... "Nézd meg ma éjjfélkor, nééézd meg!" :lol:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257094 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Sajnos nálunk Kiskunhalason csak később adják.(értsd: jövő hónapban vmikor) :cry: Itt Pesten pedig nincs senki olyan ismerősöm, aki eljönne velem megnézni. :bawling: Mert egyiküket sem érdekli annyira a téma :bawling: [size=9:1i4a0g4h] /Miért?! Ezért még bosszút állok... :twisted: /[/size]Úgyhogy még jegyem sincs... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256894 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Csütörtökön megxek győrbe, a plazaba, és megnézem én is... :hello:
Valszg az egyórási előadásra megyek, keresem azt, aki velem együtt nézné meg a filmet... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256884 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: PÉNTEKEN LÁTOM A SITEK BOSZÚJÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D 8) 8) :lol: :lol:


Akkor neked annyi...ugye nem vagy Jedi ? : PPP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256854 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta:

Gandalf írta: i6.photobucket.com/albums/y213/icevitaman359/dfbmain5.jpg :lol:


Nagyon teccik!
/nem is kell sorban állniuk.../

Csodálkozol? :D Palpi biztos mindenkit eltaszított az útból egy kis erővillámlással. :) ) A kép rúlz. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256852 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
PÉNTEKEN LÁTOM A SITEK BOSZÚJÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D 8) 8) :lol: :lol:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.668 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére