Tánc

Több
19 éve 1 hete #270449 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek biztos jó az néktek ha én kb. fél5-re érek az Árpád hídhoz és még onnan kell továbbmenjek nemistudomhová?... :roll: :?
Ha csak félórára megyek oda morcos leszek.
Ja és szeretném tudni hová is kell menjek. :P

u.i. másnap (szerda) reggel: ha nem kapok egy sms-t 15:15-ig hogy pontosan utca házszámra hova kell menjek és hogy jutok oda, nem megyek. Majdnem egy hete kérdeztem, basszus. :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270443 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta: Ebben ki szerepelhet? ( a "tüncök" elnevezés konkrétan valakikre utal vagy akinek kedve van az is jöhet? ) Mert én szertornáztam-igaz rég volt és felejtettem sokat de szívesen csinálok minden ilyesmit;)


Az szerepelhet, aki majd tudja teljesíteni a feltételeket. Szívesen látunk :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270412 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Tüncök!

Most - tehát még időben - szólok, hogy januárra tervezek valamit. A részleteket majd jóval a Táncest után megbeszéljük, csak gondoltam, szólok: kellően pozőr hajlamokkal rendelkező emberek kellenek nekem.

És azért szólok jó előre: nem árt, ha kicsit rágyúrtok a szerepre, mert szeretnék kicsit akrobatikusabb, látványosabb produkciót színre vinni...

Úgyhogy súlyzók és ugrálókötelek előre!


Ebben ki szerepelhet? ( a "tüncök" elnevezés konkrétan valakikre utal vagy akinek kedve van az is jöhet? ) Mert én szertornáztam-igaz rég volt és felejtettem sokat de szívesen csinálok minden ilyesmit;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270376 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, a "rejtélyes tosz"hoz csak annyit fűznék hozzá, hogy sokkal hosszabb távon gondolkodom, mint a Nq-nél, hogy TÉNYLEG jó dolgokat tudjunk megcsinálni, hogy SZÉP legyen, hogy LÁTVÁNYOS, és hogy TECHNIKÁS.

Tehát: tessék egy jó fél-egy éves intervallumban gondolkodni! :)

Úgy szeretném, hogy erőnléti- és balettórák, meg technikaórák lesznek előtte, és aki bennmarad, és meg tudja csinálni a dolgokat, azzal fogjuk csinálni.

És ez kivételesen LÉTSZÁMFÜGGETLEN lesz :) Tehát: ha mindnyájan megmaradtok, akkor OK., ha mindenki kiesik, akkor egyedül állok a színpadra, és kész.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270334 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nekm is tetszik, bár akro elemekre ha rágyúrnék talán menne, magától nem akarnak sajnos, cigánykerekezni sem tudok túl jól, de sztem menne mert vmennyire hajlok. :D Majd Mírielnéni megmondja hogy alkalmas vagyok vagy kellek-e, ilyesmi.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270267 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Eddig tetszik, kérdés, hogy lesz-e rá időm... (meg hogy mennyire jelent hátrányt, hogy egy bukfencet is alig bírok egyenesen megcsinálni, de roppant lelkes vagyok :P )

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270250 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: ugrálós cucc, vagy más tánc? :D


Neeem, csak kevesen ugrálnak benne, viszont nagyon jó kondi kell hozzá. De tényleg.

És nem, nem musical-estre gondolok, bár ott is előadhatnánk. Valami tényleg durvára, és megmondom, hogy casting is lesz előtte - a konditok végett. Szépség és báj nem fontos, viszont a hajlékonyság, és ilyen speciális képességek, mint kézenátfordulás, vagy cigánykerék, előny. Továbbá nem hátrány a kecses mozgás sem...

Tehát: súlyzók és ugrálókötelek elő!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270246 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Tüncök!

Most - tehát még időben - szólok, hogy januárra tervezek valamit. A részleteket majd jóval a Táncest után megbeszéljük, csak gondoltam, szólok: kellően pozőr hajlamokkal rendelkező emberek kellenek nekem.

És azért szólok jó előre: nem árt, ha kicsit rágyúrtok a szerepre, mert szeretnék kicsit akrobatikusabb, látványosabb produkciót színre vinni...

Úgyhogy súlyzók és ugrálókötelek előre!

ugrálós cucc, vagy más tánc? :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270232 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Lehet, hogy a musical-estre gondol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270231 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Tüncök!

Most - tehát még időben - szólok, hogy januárra tervezek valamit. A részleteket majd jóval a Táncest után megbeszéljük, csak gondoltam, szólok: kellően pozőr hajlamokkal rendelkező emberek kellenek nekem.

És azért szólok jó előre: nem árt, ha kicsit rágyúrtok a szerepre, mert szeretnék kicsit akrobatikusabb, látványosabb produkciót színre vinni...

Úgyhogy súlyzók és ugrálókötelek előre!

8O

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270215 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel ezt nemértem... január jóval táncest előtt van :roll: :P
[size=9:308rmba9]De /me se nem pozőr se nem súlyzós/ugrálóköteles, és ideje senemvan, úgyhogy ne számíts ebben rám... :roll: :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270209 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncök!

Most - tehát még időben - szólok, hogy januárra tervezek valamit. A részleteket majd jóval a Táncest után megbeszéljük, csak gondoltam, szólok: kellően pozőr hajlamokkal rendelkező emberek kellenek nekem.

És azért szólok jó előre: nem árt, ha kicsit rágyúrtok a szerepre, mert szeretnék kicsit akrobatikusabb, látványosabb produkciót színre vinni...

Úgyhogy súlyzók és ugrálókötelek előre!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270158 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Én viszont korábban eljövök valszeg. De háromra ott leszek!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270139 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Szerda... jó! 3kor ugynott talizunk! Csak Kincső jön később??? Mert akkor neked majd elmagyarázom hogy gyere! Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270084 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
De szerdán hánykor??!! Jó hogy ott van egy hozzászólással lejjebb, kedves Míriel, h. nekem 15:20-ig van órám... :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270035 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Üdv!
Akkor mivel döntésképtelennek látszotok, ezért kinézem a keddet 3-6ig próbának -idéglenes, most-, és akkor azon leegyeztetünk mindent.
A találka 3kor az árpádhíd pesti hídfőjénél (2es metro vonal, 1es villamos) a metró elött (újpest központ felé). Innen villamosra szállunk és egy negyed órán belül ott vagyunk a sulimnál. -nem várunk senkire!!! Tessék pontosnak lenni!!!
Akiknek ott kell lenniük: Míriel, Rogue, Esgal, Kincső, Mil, Ring és Én
Na most tessék tiltakozni, hogy ez nem jó így!!! (most legalább már van valami amire lehet)


Akkor tűzzük ki a szerdát, remélem, az jó lesz mindenkinek. (igen, még nekem is ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269940 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Kedden 7 órám van tehát aligtöbbmint félóra alatt kizárt h. elrepülök az Árpád hídhoz. Ajtósi kb. hn óra, abból mondjuk 10 perc a séta, tehát ha nem szállok le az 1-esről, az Árpád híd is kb. hn óra. Vagy netán visszafelé jönnénk 1-essel a Hungária krt-on? :P
Szerdán 15:20-ig van órám :( csütörtök péntek az csak 6 óra, az oks. ja de pénteken lehetne Ajtósin színjátszó előtt, h. ne kelljen utazgatni (feltéve h. nem Aldarionozunk akkor, de ha igen akkormeg seholsemjó :P ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269938 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Izééé... szóval nem lehetne inkább szerdán v. csütörtökön v. pénteken??
:oops:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269934 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Akkor mivel döntésképtelennek látszotok, ezért kinézem a keddet 3-6ig próbának -idéglenes, most-, és akkor azon leegyeztetünk mindent.
A találka 3kor az árpádhíd pesti hídfőjénél (2es metro vonal, 1es villamos) a metró elött (újpest központ felé). Innen villamosra szállunk és egy negyed órán belül ott vagyunk a sulimnál. -nem várunk senkire!!! Tessék pontosnak lenni!!!
Akiknek ott kell lenniük: Míriel, Rogue, Esgal, Kincső, Mil, Ring és Én
Na most tessék tiltakozni, hogy ez nem jó így!!! (most legalább már van valami amire lehet)

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269855 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Jó, ha 6-tól lesz a kórus fél6-ra oda tudok menni. :roll: Ha 5-től akkor... :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269852 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Izzéé... lévén meló után járkálok majd valsz, így nem tudom. Eddig elvileg minden jó, de nem lehetetlen, h az utsó pillanatban kiderül, hogy épp interjúra kell mennem. Szóval passz, rátok bízom.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269845 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
No emberek!

Akkor jövő héten melyik nap próbálunk?

Időpontalternatívákat kérek!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269841 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc

Cicó a levelében írta: Sziasztok Szépségeim!

A tánc szeptember 12.-én, a Forgách utcai teremben kezdődik, szal úgy ahogy
az Oktogon meghírdette, annyi különbséggel, hogy ők ezt kezdőnek hírdették!
Ez nem kezdő tanfolyam lesz, hanem TI! Arra kérlek benneteket, hogy
szóljatok mindenkinek, mert egy csomó e-mail címet elvesztettem :( és nem
tudok mindenkit értesíteni!!! Köszi!!!

Remélem sokan visszajöttök és találkozunk. Az is jöjjön akinek amúgy nem
lenne jó ez az időpont, valami megoldás biztos lesz...

Puszi!

Cicó


Na, akkor ezexerint hétfőn ez úgyis szóba kerül...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269836 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Javaslom minden "másodéves Ronanesnek", akiknek hasonlóképp problémái vannak az időponttal, h. írjon Cicónak e-mailt (én már megtettem), mert minél többen minél előbb jelezzük a gondot, annál esélyesebb h. megoldják. :roll: *szokás szerint optimista bár lehet h. alaptalanul*


Szerintem meg mindenki jöjjön el hétfőn a Forgáchba, és beszéljük meg együtt...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269818 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Holnap megtudom az órarendem és megmondom mely napok jók. Az már biztos, h. nem tudom hol van ez a suli, de vagy 13:40-kor vagy 14:25-kor végzek majd vsz minden nap + ebéd (de azt esetleg megoldom szünetben), attól függően 6 avagy 7 órám lesz, és továbbrais Pesterzsébeten járok suliba, szóval kalkuláljátok bele az utazási időt. :P

Javaslom minden "másodéves Ronanesnek", akiknek hasonlóképp problémái vannak az időponttal, h. írjon Cicónak e-mailt (én már megtettem), mert minél többen minél előbb jelezzük a gondot, annál esélyesebb h. megoldják. :roll: *szokás szerint optimista bár lehet h. alaptalanul*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269815 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta:

Kincső (Thilanna) írta: ***********
MIÉRT HÉTFŐ??!! :evil:
Mi a *****-nak kell egy csütörtöki csoportot hétfő-péntekre tenni?! Mindenki úgy alakította tavaly is az életét h. aznap ért rá. Szerintük ez annyit változik?? Mi a gánynak kell megváltoztatni??!! :?

De ha úgyis másik teremben vagyunk, nem lehet h. az szabad mondjuk egy órával előbb is? *reménykedik*
Áhh úgyse :?


Nekem ígyis hatkor ér véget az általános kémia számolás gyakorlatom, úgyhogy lóghatok el a végéről, hogy ideérjek táncolni.

Egyébként szrintem se jó, hogy átrakták... :evil:
Ezvan


Erre már csak azt tudom mondani, hogy a pénteki órára el sem tudok menni, ha 9-kor van vége, mert onnan hazamenni ilyenkor rákosborzasztóra háát... (meg persze el sem engednek) szóval szerintem beszélnünk kéne majd valakivel mert ha emlékeztek tavaly megkérdezték hogy esetleg van-e egy jobb időpont mindenki számára mert akkor át lehetne tenni (hogy ne hiányozzon annyi ember) csak akkor nem találtunk, de majd most.... :D
Ráaásul asszem én voltam a Forgách utcai helyen és egyrészt elég vacak másrészt jó messze van (bár ez relatív), szóval viccesek a dolgok. :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269807 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Egyébként kérnék mindenkit, hogy adjon bele apait-anyait, mert:
1. ha jól sikerül lehet minden 2. évben 1 ilyen...
2. rengeteg embert hívok el- profik, társulat vezetők, menedzserek (pénzes emberkék akik táncosokat keresnek fellépőknek klubbokba pénzért)
3. meg lesz több helyütt hírdetve (külsősöknek)
4. ha nem jön össze, egy adag pénzem, időm, és a jövőm kerülhet veszélybe :roll: ...
Szóval sok sikert! :twisted:
---Őrült vagyok!!! Jeee!!!

:D
A 800Ft pedig nem olyan sok, ahoz képest milyen helyen lesz, milyen lesz az előadás, és mennyi kiadásunk lesz....-csak az átlag MTTs rendezvényekhez képest....
Jövő héten próba és megbeszélés...(gyertyás és Nightquest)... Ha a 2-6ig jó, akkor a sulimban, csak melyik nap? Ha nem, akkor pedig hol? -bocs, ha túl sok a kérdés 8) ...
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269798 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: ***********
MIÉRT HÉTFŐ??!! :evil:
Mi a *****-nak kell egy csütörtöki csoportot hétfő-péntekre tenni?! Mindenki úgy alakította tavaly is az életét h. aznap ért rá. Szerintük ez annyit változik?? Mi a gánynak kell megváltoztatni??!! :?

De ha úgyis másik teremben vagyunk, nem lehet h. az szabad mondjuk egy órával előbb is? *reménykedik*
Áhh úgyse :?


Nekem ígyis hatkor ér véget az általános kémia számolás gyakorlatom, úgyhogy lóghatok el a végéről, hogy ideérjek táncolni.

Egyébként szrintem se jó, hogy átrakták... :evil:
Ezvan

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269761 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ööö... igen... nagyjából megvan a fejemben egy koreográfia csak a zenéhez kell egyeztetni meg leírni :P de ha neked van készebb verziód küldd át :wink: aztán majd egyeztetünk. [size=9:33xbcpn8](az alapkoncepció nálam, mint talán már mondtam, magának a vadászatnak + a győzelmi ünnepnek a megjelenítése. ez azt jelenti, h. kell egy "szólista", az üldözött állat (pl. szarvas v. ilyesmi) + x darab vadász. ha jól emlékszem Te valami olyat mondtál h. csak valamilyen "pogány szertartás" lenne. szerintem meg tudunk egyezni. :) )[/size]

Ja és Adelard, akkor számítunk Rád! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269756 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Annyi ember meglesz, márcsak azért is, mert előrelátó emberek hozhatják pl a t. családot, aki jó esetben fejenként is pár ember... mért ne? még lelkesek is lesznek :)

Jövő héten még tán ok, bár fogalmam sincs az időbeosztásról... de a videozás jól hangzik, azt akár nálam is meg lehet ejteni:) majd találjunk ki 1 időpontot, és akkor jó is lesz.

Apropo, próbák: Kincső, vállalod még a Moondance-t, ugye? (azért kérdem, mert láthatóan elég zsúfolt éved kezdődik:P) Mert akkor össze kéne dobni már vmi koreográfiafélét, legalább az elejét. No?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére