Tánc

Több
18 éve 9 hónapja #277783 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv népek!
Nos, a pénteki próbák fél3kor fognak csak kezdődni, de remélem, hogy akkor ehhez képest már nem nagyon fogtok késni... :!: Egyébként jól állunk... lassan haladunk, de biztosan 8) ... az eleje, már egyre jobban megy, csak azért jó lenne tovább lépni is, és ezt úgy érhetjük el, ha ti magatok megpróbáljátok rendesen fejben tartani a dolgokat, és nem késtek, és odafigyeltek az órákon....ect. Szeretném, ha most pénteken mindenki időben ott lenne, teljes létszámmal, mivel csak akkor tudjuk normálisan térformába tenni...kb. 5próbánk lehet még lepig... :roll:

Hétfőkről: Jövő héten fél 3kor talizunk a sulim elött, bemelegítés után kortárs lesz most, és nem balett -így készüljetek lelkileg... Ja és a házit ne felejtsétek el megcsinálni. Ha van még valaki aki szeretne jönni, örülnék neki...És: :arrow:

Gillz: Még több Cravest!!!! Imádom!!! :twisted:

Táncest:
Várható helyszín, időpont, jegyár:
OMK-Óbudai Művelődési Központ- Bp. 1032.San Marco u. 81.
2006. márc. 4-én (szombat) 18órai kezdettel. Elővételben: 600Ft , helyszínen: 1000Ft
A jegyeket januártól lehet majd venni nálam...

A műsort lerövidítettük 1órásra- a minőség elérése érdekében...
I. Emberek ébredése
II. Nyitó beszéd
III. Nightquest
IV. Hiphop 1.
V. Gyertyás-medúzás t.
VI. Fátylas hastánc
VII. Mtt-s latin táncok
VIII. Flamenco
IX. Fák táncai
X. Közös hastánc
XI. Lau-Lincz kopogós/ lau új elképzelése
XII. Tűz-víz/ legyezős tánc
XIII. Hiphop 2.
XIV. Kortrárs duett
XV. Profi latin páros
XVI. Záró beszéd
XVII. Boszi ext.

Technikai adatok:
Színpad méretei:kb. 10*10m
Nézőtéri ülőhelyek száma:kb.280ember
Kihangosítás:2hátsó, 2 nézőtéri, 1 mikroport a műsor veznek meg minden.
Fények- Színek:piros, narancs, zöld, kék stb.
Spot:kb. 30felett… UV: van, színpadi

Teaházas megbeszélést szeretnék tartani -a közelgő lep és a táncest miatt- szombaton, ahova várom az összes táncost, segítőt, hogy megbeszéljük a részleteket, az egyéni óhajokat, sóhajokat, és a lehetséges végleges műsort, és időpontot, mivel, hamarosan levelet kéne írni a műv háznak. (ha annyira sok műsorszám összegyűlik (kb. még 15perc kéne), összedobhatunk akár egy 2órásat is...)
Társszervezőnek szeretném felkérni Laut, mert ő többet ért a hivatalos dolgokhoz, műsorvezetőnk Kriszana lenne, ezenkívűl szükségem lenne kb. 4 segítőre is a táncest ideje alatt.
Szóval SZOMBATON 18:30as kezdettel TÁNCTOPICTALI- a helyszín jelentkezőktől függően dől el...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277636 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

GalenEszter írta: Cica: Bakó-bérlet mondhatni örökké érvényes. :) Mindig azt mondja, hogy nála nincs határidőhöz kötve.

a két évvel ezelőtti bérlet is vajon?...ööö... :oops:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277465 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncök, ma hihetetlenül jók voltatok! Puszi Nektek érte! Csak így tovább, és nagyon jók leszünk!

Esgal, igazán sajnálhatod, h nem jöttél el :cry:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277455 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Cica: Bakó-bérlet mondhatni örökké érvényes. :) Mindig azt mondja, hogy nála nincs határidőhöz kötve.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277410 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Lau: szerintem a koreográfiát minimál gárdára írd, hogy esetleg még össze is lehessen egyeztetni... :wink:

Más: tudja valaki, h egy Bakó-bérlet meddig érvényes? :oops:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277313 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: Aki úgy érzik hogy tánckapacitása nincs még eléggé lefoglalva írjon ide fórumba !
Mert találtam egy olyan zenét hogy hajjaj és már készül rá a koreográfia :twisted:
Táncestre gondoltam(ha valami csoda történik esetleg lepre is)

Azt is írd meg, hogy mikor érsz rá!!!!
tünc


Hát, a csodában a Nq-tel kapcsolatban sem bízom, viszont ráérek, mondjuk du 4 után :)

Hétfőt és pénteket leszámítva minden más délután jó :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277222 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Emberek, tüncök, entek, hobbitok, akármik!

Tessék jönni Ladisórára, mert jó, mert ingyenes, mert szebbek és jobbak leszünk tőle :) Tényleg :)

Sokat segít az izmaink karbantartásában, nyújtásában, kecses tartás elsajátításában, és istenesen megmozgatja a tested, a lelked és az elméd is.

Úgyhogy kapjátok magatokat, és hétfőnként du. 2kor a suli előtt találkozzunk!

Jah, ugyanez az időpont vonatkozik a Nq-próbára, du 2, suli előtt, péntek!

Tsók!


hameg sokan jöttök olyan előképzetlenek, mint én, akkor örülni fogok :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277203 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tánc
hááát...én most velevágnék vmi ilyesmibe, az egyetlen időpont a péntek délután, legkorábban olyan kb 14:30 ra tudoké rni a nyugatiba....
ha úgy okés, akkor beszéllok:)))
meg kéne mozgassam magam kicsit:))

ha nics hely, akkor np, túlélem:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277163 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Aki úgy érzik hogy tánckapacitása nincs még eléggé lefoglalva írjon ide fórumba !
Mert találtam egy olyan zenét hogy hajjaj és már készül rá a koreográfia :twisted:
Táncestre gondoltam(ha valami csoda történik esetleg lepre is)

Azt is írd meg, hogy mikor érsz rá!!!!
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277161 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
mogyi, asszem én is jönnék... :)

és megyek ladis szépítő óráira is de múlt héten derült ki hogy hogy van még az a fránya magyar néptánc-eltés órám nov21-n is, úgyhogy csak utána.
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277148 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek, tüncök, entek, hobbitok, akármik!

Tessék jönni Ladisórára, mert jó, mert ingyenes, mert szebbek és jobbak leszünk tőle :) Tényleg :)

Sokat segít az izmaink karbantartásában, nyújtásában, kecses tartás elsajátításában, és istenesen megmozgatja a tested, a lelked és az elméd is.

Úgyhogy kapjátok magatokat, és hétfőnként du. 2kor a suli előtt találkozzunk!

Jah, ugyanez az időpont vonatkozik a Nq-próbára, du 2, suli előtt, péntek!

Tsók!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277024 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tánc
ja, azt elfelejtettem modnai, hogy kezdés este hétkor:)
ls ha vki nem talál oda, hívjon fel, és talizhatunk _legkésőbb_ negyed órával kezdés előtt az újpest központi metrókijáratnál.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277014 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

mogy írta: Hy!
Ez egy nem fizetett hirdetés, csak gondoltam, hátha érdekel valakit.

November 25-én, Ír est lesz az újpesti Ady Endre utcai művelődési házban (Bp., IV, Tavasz utca 4, megközelítés: 3-as /kék/ metróval Újpest központ végállomásig, és onnan kb 5 perc gyalog)
A hangulatfelelős a M.É.Z együttes (1988 óta játszanak skót és ír népzenét), lesz táncház, és minden látogatót vendégül látnak egy tányér ír gulyásra.
A belépőjegy ára 1200Ft.
ha vki nem tudna odatalálni, hívjon fel, küldjön emilt, és megbeszélünk egy meetin pontot...
csak ennyi....


Hű, ez jól hangzik! Én még gondolkodom a dolgon, de nagy valószínűség szerint megyek ;-)

Más: Nq-próba most péntek, suli előtt du. 2 óra! Nem három, hanem kettő! Tudom, Milendoria késik, viszont mindent megtesz, h odaérjen ;-)

Nos, addig is pussz, és ne hiányozzatok!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277008 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tánc
Hy!
Ez egy nem fizetett hirdetés, csak gondoltam, hátha érdekel valakit.

November 25-én, Ír est lesz az újpesti Ady Endre utcai művelődési házban (Bp., IV, Tavasz utca 4, megközelítés: 3-as /kék/ metróval Újpest központ végállomásig, és onnan kb 5 perc gyalog)
A hangulatfelelős a M.É.Z együttes (1988 óta játszanak skót és ír népzenét), lesz táncház, és minden látogatót vendégül látnak egy tányér ír gulyásra.
A belépőjegy ára 1200Ft.
ha vki nem tudna odatalálni, hívjon fel, küldjön emilt, és megbeszélünk egy meetin pontot...
csak ennyi....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276624 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal írta: Utólag is elnézést, h nem tudtam jelen lenni a mai próbán. Sajnos, ez az állapot konstans dolog, fél4ig, de van, h tovább dolgozom. Viszont ha jó nektek, át lehetne tenni péntekre, mert akkor csak fél2ig vagyok, és odaérek.

Nagyon sajnálom, és bocs, h kavarok - melózni muszály, viszont nem szeretnék kilépni a projektből.


Oké, ezt megbeszéltük, hogy Milendoriának is jó a péntek, Adelardnak is, és ugyanott a suliban kéne lennünk.

Vagy más helyszínen, de az csak 1 dolog miatt gáz: Ladis és Rogue mindenképp a modern táncon lesz (ami jogos és érthető).

Úgyhogy ha mellette lennénk 1 teremben... az még jobb lenne :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276612 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Utólag is elnézést, h nem tudtam jelen lenni a mai próbán. Sajnos, ez az állapot konstans dolog, fél4ig, de van, h tovább dolgozom. Viszont ha jó nektek, át lehetne tenni péntekre, mert akkor csak fél2ig vagyok, és odaérek.

Nagyon sajnálom, és bocs, h kavarok - melózni muszály, viszont nem szeretnék kilépni a projektből.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276547 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Remzy_mama/Eldawen írta:

Vewy írta: Bármit is ajánlasz, tedd előbb úgy, hogy ismered a zenét :wink:

Ami most jelent meg album: The Corrs októberben. Amit - 4-5 szám - hallottam róla szerintem hagyományos ír zene, de minekután nem értek hozzá, csak segíteni szerettem volna, nem mondok véleményt . :(


Megkövetlek, tényleg van egy "fergeteges" új albumuk, a Home - eddig három olyan számot találtam rajta, amit már másutt elsütöttek, a többi meg népdal. Összesen 1 track táncolható rajta. :( Züllik a világ, a Borrowed Heaven után már nem Chieftains-os népi zenét vár az ember :( ((
És érdekes minősítése a rajongóknak, hogy eddig a soulseeken (egy fájlcserélő) 1 szem ember tette letölthetővé. Nem is kíváncsiak rá.


Nos, Ladis, köszönöm az órát, nagyon jó volt :) Rég nyújtottak ki ennyire, igazán jólesett már, és nagyon sokat tanulhattam belőle, jó volt föleleveníteni a régi fényemet (csillog-villog).
Szerintem gyertek. Tréningnek remek, mozgáskultúrát ad, és ha így folytatom, le fogtok maradni, mint a borravaló :P PPP

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276221 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Lesz hétfőn tréning... márha legalább ti ketten (Míriel és te) hajlandók vagytok eljönni... Hozzatok rendes váltóruhát, meg ilyenek. Fél 3kor találkozunk a flórián téren. :wink:

Ja, és ma voltam benn OMKban, és a táncest sinen van...Már csak össze kell szednünk vagy 100embert -rokonok, barátok, mttsek-... (inkább 120at :roll: )...és minden rendben. No meg a műsort be kéne gyakorolni. Márc 4-ére mindenki tegye magát szabaddá (szombat) :!: Január elején szeretném a táncok nagy többségét készen, tökéletesen látni... tudom, naiv vagyok 8) ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276035 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Vewy írta: Bármit is ajánlasz, tedd előbb úgy, hogy ismered a zenét :wink:

Ami most jelent meg album: The Corrs októberben. Amit - 4-5 szám - hallottam róla szerintem hagyományos ír zene, de minekután nem értek hozzá, csak segíteni szerettem volna, nem mondok véleményt . :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276034 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Akkor jövőhét hétfőtöl kezdve elindítjuk a hétfői tréningeket. Akkor az eddig jelentkezett emberek: Mírc, Gillz, Lau -nov21től-,...még szükségem lenne min. két emberre, hogy kezdhessünk (max. 6-7ember lehet egyszerre). És ne feledjétek, aki nem tud jönni, 2 nappal elötte szóljon!!!
Szombat helyett választhatjátok még a csütörtököt, ha az jobb nektek (3-5ig), arra ki járna? -a kedd kilőve Mírielnek, a péntek nekem, szerda meg nem jó szinte senkinek....
Üdv: Lad 8)
[size=9:2hp24huv]u.i: a balett zsír...imádom... vicces... mindenkinek ajánlom[/size] :twisted:


lesz hétfőn?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275633 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Remzy_mama/Eldawen írta:

Erda niire (Area) írta: bocsánat, hogy csak úgy betolakodom hozzátok, de segítségre lenne szükségem. Megkértek, hogy szerezzek ír sztepphez zenéket, és én a Hevián kívül nem ismerek más előadókat. Ha valaki tudna nekem esetleg pár albumcímet, vagy előadót modani, azt szentté avatnám. Lécci aki tud segíteni, írja meg nekem priviben! Köszönöm előre is!


Most jelent meg itthon, szerintem jó: The Corrs


Khmm. Az új albumra gondolsz, az jelent meg "most" - jó egy éve, és a címe Borrowed heavens - na, ez már színtiszta pop.

Az előző albumokon (időbeli sorrendben: Unplugged; Forgiven, not forgotten; Talk on Corners + special edition; Blue) elvétve akad egy-egy instrumentális folkdallamos szám, (kb 5 db ilyen van) de sztem neki olyan kell, amin az egész cuccos táncolható.
Egyébként a The Corrs tipikusan ír pop, de mind1. Bármit is ajánlasz, tedd előbb úgy, hogy ismered a zenét :wink:


Hát most is jelent meg Corrs, 2005-ben, és azon kifejezetten tradicionális stílusú cuccok vannak. :) Bár mondjuk nem tudom, táncolni lehet-e rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275604 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ja, és Rómeó plátói szerelme, aki kikosarazta az elején, összejött Tybaltal... :roll:
Jövő héten minden próba szünetel... Egyébként Bakó lesz???[/i]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275545 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Ezer és millió bocsánat hogy nem voltam kedden, de órám volt sokáig, viszont jövő héten sem tudok jönni mert elutazunk.. ne utáljatok nagyon léci!!! Utána már meg fogok minden tőlem tellhetőt tenni, hogy eljussak! Amúgy a mozgáskultúrás cucc nekem lehet h jó lenne csütörtökön, de szombaton is.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275432 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Cicaful írta:

Laurelen írta: és júlia ölte meg tybaltot...


és Rómeo kómában volt...


Az hagyján, de Belvolio transzvesztita volt!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275341 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: és júlia ölte meg tybaltot...


és Rómeo kómában volt...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275330 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: És mi a helyzet a kortárs neopunk darabbal? Tünc átvette a jegyeket?

és júlia ölte meg tybaltot...

Nos, én azt javallom, hogy a Putamayo-collections-ból nézz ki magadnak olyat, ami ír népzenével, tánczenével foglalkozik: szóval keresd a Celtic collections-t. Ha eredetiben veszed meg, ez sem húzós összeg, kb 2e-4e között változik az ára.

ez nekem megvan, bár eddig nem tűnt fel hogy ilyen vicces neve van. :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275049 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
És mi a helyzet a kortárs neopunk darabbal? Tünc átvette a jegyeket?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274964 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor jövőhét hétfőtöl kezdve elindítjuk a hétfői tréningeket. Akkor az eddig jelentkezett emberek: Mírc, Gillz, Lau -nov21től-,...még szükségem lenne min. két emberre, hogy kezdhessünk (max. 6-7ember lehet egyszerre). És ne feledjétek, aki nem tud jönni, 2 nappal elötte szóljon!!!
Szombat helyett választhatjátok még a csütörtököt, ha az jobb nektek (3-5ig), arra ki járna? -a kedd kilőve Mírielnek, a péntek nekem, szerda meg nem jó szinte senkinek....
Üdv: Lad 8)
[size=9:2finyc2y]u.i: a balett zsír...imádom... vicces... mindenkinek ajánlom[/size] :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274938 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Ezúton szólok, h a mai próbára késve fogok odaérni, 3ig tanfolyamom van, jövő héttől pedig nagyjából 4re tudok majd odaérni (fél négyig dolgozom).
Szombaton nem jön senki táncolni?:( lehet, h azt be tudnám vállalni... de valsz csak a LEP után.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274882 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta: Mennék én is szívesen, de hétfőn órám van fél 3ig :P :roll: ez sajna kötelező...
de kedden megyek, akkor 3óra Flórián tér ugye?


Igen, kedd, du. 3 óra, Flórián tér :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.695 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére