Tánc

Több
18 éve 11 hónapja #273225 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ery írta: Bár nekem van itt a legkevesebb szavam, de ennek roppant kicsi az esélye. Ugyanis akkor ugrik az A&E...


Nem én kértem, de ez Rátok tartozik.

Holnap mikor s hol találkozunk?


Érjetek rá, érjetek rá, különben semmi se lesz a LEPből, és csak és kizárólag az én harminc percig tartó szólómban fogtok gyönyörködni, irgum-burgum! Befenyítlek benneteket! Szal érjetek rá...

Angie és Daca Blackbird néven tánciskolát nyitottak. NEmsoká' fölhívom őket :)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273204 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Szóval, a levelet kivettem Aeglos kérésére. Aki nem olvasta volna, a lényeg annyi, h átmegy a Talentumba, mert ott van olyan csoport, ami kicsivel van csak fölöttünk, viszont neki jobb lesz, mert jobban stimmel az időbeosztása. Kábé ennyi.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273203 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Kincső (Thilanna) írta: Bocsi de én meglincselődöm ha nem megyek Aldarionpróbára... :roll: :)
Szóval a csüt. részemről kilőve, amíg ütközik a kettő. :(


Beszéltem Cue-val, és valszeg át fogjátok rakni azt a próbát más időpontra ;)


Bár nekem van itt a legkevesebb szavam, de ennek roppant kicsi az esélye. Ugyanis akkor ugrik az A&E...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273200 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Öh, lehetőleg ne rakja át, mert nekem máskor nem kifejezetten biztos, h jó lesz, márpedig én rendezem, szóval izé.

[size=9:5lsybigf]Ez az értelmetlen postok napja.[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273173 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Bocsi de én meglincselődöm ha nem megyek Aldarionpróbára... :roll: :)
Szóval a csüt. részemről kilőve, amíg ütközik a kettő. :(


Beszéltem Cue-val, és valszeg át fogjátok rakni azt a próbát más időpontra ;)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273172 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Bocsi de én meglincselődöm ha nem megyek Aldarionpróbára... :roll: :)
Szóval a csüt. részemről kilőve, amíg ütközik a kettő. :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273166 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Kincső: Valóban nem szakad rád a plafon 8) ... de vannak dolgok, amit muszáj a szervezés miatt megoldani... a kérdéseimre nem igazán kaptam viszont válasz. Nos? Ring fás tánca is jöhet azért valahogy? A Moon Dance akkor végképp törölve nálatok?...

A CSÜTÖRTÖKI PRÓBA átadható, tehát, az jön be előzetes egyeztetés után, aki akar 2-5ig... De most csütörtökön, NightQuest próba mindenképp kéne, vagy rosszul látom :twisted: ?

A PÉNTEKI PRÓBÁN várom a sulimba 2-töl: Lau, Julcs, Loth, Galen, Cica, Rogue, Felícia...ööö... a modernt fogjuk próbálni az elkövetkezendő egy hónapban... utánna jön a Szombat esti láz, a nyitó tánccal, és a boszival.

A modern is mehet lepre, mert könnyen "átalakítható" tolkienesre, és nagyon látványos. Ezenkívül, szerintem minden táncból könnyen lehet olyat csinálni, ami megfelel az "elvárásoknak" :D . Részemről ennyi, a LEP számomra is olyan fontos, mint a többieknek, csak azt Nem értem, mi köze a kettőnek egymáshoz :roll: ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273100 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Brisa írta: Azonban szerintem ti elég kreatívak vagytok ahhoz, h pl. a hastáncos-gyertyázós dolgohoz (is) kitaláljatok egy tolkienes címet/témát. :wink:


:wink: Hű, hát akkor valami Üdvözlet Haradból, vagy hasonló lesz a címe XD

A Nq tudom, hogy volt tavaly, de mivel az van javarészt félkészen, ill majdnem készen, azt is be lehetne rakni, aztán a többi dolgot, amit még "gyártunk".

Én úgy vettem ki Gandalf szavaiból, hogy rengeteg időnk lesz a színpadon - és minél több mindent viszünk igényesen a nézőközönség elé, annál nagyobb sikerünk lesz...[/u]

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273043 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta:

Gandalf írta: Értékelni bizony, mivel egész napra meg kéne tölteni valahogy a Millenáris nagyszínpadát és a színdarabok önmagukban ehhez nem lesznek elegek! Minél több színpadi produkció kéne! :wink:


Hát, az a helyzet, hogy készülünk mindenfélével a Ladis-féle táncestre - tehát alapvetően azokat vinnénk színpadra. Azok közül pedig nem mindegyik tolkieni téma - például ott van a hastáncos-gyertyázós dolog. Ez gondot jelent?


Igen, a Tolkien Születésnapra értelemszerűen tolkienes cuccok kellenek. A külsős programoknál nagyon kell ragaszkodnunk Tolkien-hez, hiszen ezért jönnek el az emberek.

Azonban szerintem ti elég kreatívak vagytok ahhoz, h pl. a hastáncos-gyertyázós dolgohoz (is) kitaláljatok egy tolkienes címet/témát. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #273040 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
még valami, más téma...nem is szívesen írom ki nyilvánosan(ronan észrevenné kb leszedi a fejem), de fontos hogy tudjátok, angie nyit egy tánciskolát, blackbird néven októbertől. a terem az örs vezért terén van. órák eleinte csak heti egyszer lesznek egy másik tanár vezetésével(ő is nagyon jó!) mert angie-t köti egy szerződés hogy jan1ig nem taníthat.

ha valakinek úgy alakult hogy nem tud járni ronanhez, de szeretné folytatni a táncot, nagyon ajánlanám, de hát úgyis ismeritek angiet:)

egyéb info priviben.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273037 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ha már a lepnél tartunk...valóban kell produkció. tradicionális-tolkienes. nq szvsz ne menjen, mert az volt tavaly.
nekem van egy ötletem. amihez le kell nyúlni ladis valamelyik teremidejét, vagy az oktogon-termet. persze nem akarok elnyomni senkit akinek van valami elképzelése:)

esetleg fel lehetne újítani valamelyik táncot tavaly farsangról...
ring+mil?
luthin+esgal?

illetve valami gyertyás...az jó...a hastáncban nem vagyok biztos...bár legalább megfognánk a férfi közönséget is :P

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273030 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Valószínűleg a fejünkre fog szakadni a mennyezet, ha módosul a műsor 1-2 ponton :D

Csütörtök nemjó mert 4-7 Aldarion. Ez Esgalt is érinti.
Sorry, szvsz a LEP fontosabb perpill :P


Erről csak annyit, hogy a Nq is menne LEP-re... De mind1.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272970 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Valószínűleg a fejünkre fog szakadni a mennyezet, ha módosul a műsor 1-2 ponton :D

Csütörtök nemjó mert 4-7 Aldarion. Ez Esgalt is érinti.
Sorry, szvsz a LEP fontosabb perpill :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272958 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Szóval, ahogy nézem, sekinek, se ideje, se energiája... no nem baj, azért megpróbáljuk összehozni a dolgot valahogy, max rövidebb lesz egy fél órával.... Akkor elkezdem össze szedni a dolgokat hozzá... újra... és kiírok egy új műsort...
Szóval a fás táncok azért mehetnek most, vagy nem??? A Nightquestel mi lesz? Csak mert csütörtökönként tudnánk próbálni...
A MoonDance... januártól próbák?? Ez így necces, mert meg kell hírdetni legkésőbb jan elején, és, ha -tételezzük fel- nem jön össze, akkor mégis mit csináljak? Nem tom... Ezt még végig gondolom, hogy oldjuk meg...
Van még valami, amiről tudnom kéne, mert akkor még most szóljatok, minnél előrébb haladunk az idővel annál gázabb... November elejétől, már nem sok változtatást engedhetünk meg...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272782 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Gandalf írta: Értékelni bizony, mivel egész napra meg kéne tölteni valahogy a Millenáris nagyszínpadát és a színdarabok önmagukban ehhez nem lesznek elegek! Minél több színpadi produkció kéne! :wink:


Hát, az a helyzet, hogy készülünk mindenfélével a Ladis-féle táncestre - tehát alapvetően azokat vinnénk színpadra. Azok közül pedig nem mindegyik tolkieni téma - például ott van a hastáncos-gyertyázós dolog. Ez gondot jelent?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272757 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Értékelni bizony, mivel egész napra meg kéne tölteni valahogy a Millenáris nagyszínpadát és a színdarabok önmagukban ehhez nem lesznek elegek! Minél több színpadi produkció kéne! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272746 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: LEPre tudjuk vinni a Nightquestet, de lehet hogy nemigen fogják értékelni ezúttal sem :D


Öööö szerintem nem lesz rajtunk nagy nyomás, és a szervezőség értékelni fogja - úgyhogy menni fog ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272745 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
LEPre tudjuk vinni a Nightquestet, de lehet hogy nemigen fogják értékelni ezúttal sem :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272688 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Ladis, neharagudj de nem tudok részt venni a Nightquestben, és a fák táncát sem tudom összehozni. Bocsi, de nem megy. :(


Semmi baj, Ring :* Ne aggódj, azért még a szívünk csücske maradsz :)

Akkor ezek szerint ha Iru meggyógyul, akkor ő lesz tünc a Nightquestben :)

Istennő vagy, Lau, több szinten is XD

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272653 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272568 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, neharagudj de nem tudok részt venni a Nightquestben, és a fák táncát sem tudom összehozni. Bocsi, de nem megy. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272560 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
míriel, megírom azt a toszt:) igyekszem tényekkel:)
bécsi verseny durva volt, steven scariff terminátor-lányokat képzett ki. :twisted:
aki mégegyszer kitöri a bokáját annak levágom a lábát, tessék bokavédőt, fáslit hordani, bemelegíteni és sportkrémet használni! :evil:
kezdő-ír-tánctüncök, most hogy álltok? ki jár hova mikor?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272559 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Hát a júniusi fellépés előtt elméletileg minden héten.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272551 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Még mindig lusta voltam megírni azt a toszt... :(

:o Meglepően aktívak voltatok. :) Mármint h Míriel tudjon válaszolni. :lol:
Összeírom, ami itt van a topikban, csak annyit kommunikáljatok még, kb milyen gyakran vannak próbák és akkor kész is az egész. Köszi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272533 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Íííííííííííííííí, Iru és Aeglos, gyógyulgasson a tappancsotok, szegénykéim! :/

Oké, Esgal-senpai, ha Ladis kitalálja, mikor lesz a köv. próba, akkor hozd kérlek a ruhákat ;)

Még mindig lusta voltam megírni azt a toszt... :(

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272463 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Azt én sem vállaltam h. LEP előtt bármit kezdek a Moondance-szel :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272396 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
...izé, szóval kedves ronanes másodéves trallala. az a helyzet, hogy nekem is szétment a lábam (vagyis a szalagok a balban) és egy ideig biztos nem tudok táncra járni... :( ami akárhogy is van meg minden rossz ellenére nagyon szeretem csinálni, szóval kb 2 hétig még ne is számítsatok rám. tudtok szólni andinak? köszi :)
:cry:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272391 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Le7, h elszomorító leszek...

Az a helyzet, h nincs és nem lesz időm megcsinálni a Moondance-et a Táncestre. Illetve de, ha januárban kezdjük. Sajnálom, ez van. Kincső, ha neked még van kedved és időd, megcsinálhatod.

Tudom, meg lett hirdetve, és bocsánat, de túlvállaltam magam, és most ez az, amiről leginkább le tudok mondani.

Az eddig bevállalt táncokat (Fák, Sonofthesun, Nightquest) természetesen továbbra is vállalom.

Ja, és hogy off is legyek: Míriel, ha erre jársz: nálam van két ruhád, amit a táborban adtál kölcsön különféle személyeknek, szólj, mikor lesz mondjuk köv. Nightquestpróba, arra elviszem.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272387 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Köszi szépen, Mil a jókívánságokat!!!

Hát igen, mingyá kezdődik a táncotok és én megint nem lehetek ott......

És ezuton is szeretném mondani Ladisnak is, meg Mirielnek is, hogy nagyon-nagyon szeretnék táncolni a márciusra(remélem jól tudom...) tervezett dologban, de a sors megint k.kedves volt hozzám. De ha meggyógyulok, szívesen vállalok akár extra intenzív próbákat is, csak táncolhassak...persze csak akkor ha nem ficamitom ki harmadszorra is a bokám....de akkor esküszöm, hogy levágom a lábam!!!!!!!!!!


..iru..

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272216 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
nem míriel mi musical est óta nem léptünk föl.én nem is voltam farsangon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére