Tánc

Több
18 éve 7 hónapja #282702 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Kincső, engem érdekelne ez a vadász ügy:)! a hétfő+csüt jó is lenne

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282670 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, érdeklődtem terem-ügyben...
Sajnos mostanság sok rendezvény van, úgyhogy egyedül a csütörtök jött szóba, 4-6-ig. DE még nem biztos ez sem.
Egyéb helyszín az Ajtósi...

Közben alkottam koreográfiát, 3:32 soook idő, még akkor is, ha az első 18 mp-ben meg közben majdnem 1 percig csak a "szarvas" táncol/haldoklik, és azt nem írtam meg :P
Nincsen benne semmi nehéz lépés, de remélhetőleg kellően látványos. Meg asszem fárasztóóó lesz a zene tempója miatt :)

Viszont gondolkodtam, és igencsak valószínű, hogy heti két próba nem ártana. :idea: Úgy gondoltam, hétfő Ajtósi, csütörtök Eötvös (ha összejön). Végülis csak 2 hónapról van szó.
A koreográfia perpill 4 vadászra és 1 szarvasra íródott, ebből ez utóbbinak nem kell minden próbán jelen lennie, viszont jó lenne ha megkoreografálná a saját részeit, mint már írtam. Ladis, ha tényleg részt vennél[size=9:39svccmw] (ez a "ha tényleg jó lesz" kicsit ijesztő :P )[/size], vállalod? *szépennéz* A vadászok 6 főre átírhatók, de egyelőre csak Adel jelentkezett, nomeg én. Szóval mééég szeretnék embert :wink:

Ja igen, még fontos. A szám utolsó 1 perce annyira botot igényelt a kézbe, hogy nem átallottam elereszteni a fantáziám és beleírni (4 db bot a 4 db vadásznak). :P Ha nagyon akarom, még tudok is szerezni, csak nem túl jó viszonyban váltam el a néptáncegyüttestől ahol táncoltam, tehát ha lehet megkerülöm ezt az utat, úgyhogy ha valaki tud szerezni, ne tartsa vissza magát :idea: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282495 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Nightquest: remélem nekem is jó lesz a kedd, bár még nemtudom az órarendemet de akkor majd megpróbálom úgy igazítani.
Lau: grat :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282494 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
FELVETTEK!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ja, egyéként szerda,péntek tehát ronc ugrott... :( bár lehet hogy kedd csütre tudnék hozzá járni

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282477 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Nightquest már csak azért is jó volna kedden, mert én csak akkor érek rá... :? bocsánat, ez van, én is melózom. Fél hatra oda is érnék az Eötvöshöz.
Monndance-ben viszont sajnos nem tudok segíteni, nem jó a hétfő, ha viszont egy próbára sem tudok eljutni, sok értelme nincs, hogy belepofázzak.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282461 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nightquestes mindenki!!
Mikor legyenek a próbák? Míriel ugye nem ér rá pénteken, ezért javaslom a keddet, aztán ha nem jó, sikítsatok! Megmég megkérdezem majd h mikor kaphatnánk meg az Eötvös utcai termet (Kincső, ha megdobnál egy telszámmal, megköszönném!) Szóval népek, aktivizáljuk magunkat mert nemsokára táncest!!!

Amúgy indul kezdő tanfolyam a Ronanmorgen táncsuliban!
Infó: 06/20-9443815

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282428 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Népek!
Nagyon köszönöm, hogy olyan sokan eljöttek a pénteki próbára...khümm... igazán nagyon rendesek vagytok! :? Rátok mindig lehet számítani... De jövő héten szallagavató, szombaton 5től, 6tól, vinném az embereket, az átírt gollamot,... és legközelebb a főpróbán találkozunk, mégis milyen lesz?.... Egyáltalán ki ér rá?
Lau: Hogy sikerült a felvételi? Végül melyikre fogsz járni?...Tök jó lesz! ööö...jövő héten te ráérsz? :roll:
Kincső: Én jelentkezem, ha tényleg jó lesz, meg minden... De én hétfőn, szerdán és pénteken nem érek rá.
Pussz: sztiváj :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282424 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Gratula a táncosoknak! Fantasztikusak voltatok! :P

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282323 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nahkéremszépen.

Aki kedvet érez Moondance-re táncikálni, dobjon privit/e-mailt.
Kell egy szólótáncos szarvas vagy vmilyen állat, aki jó lenne ha nagyrészt maga tudná a táncát koreografálni; illetve min. 3-4 vadász.
Esgal, vállalod még h. segítesz a koreografálásban?

Próbák: megkérdezem, melyik nap kaphatjuk meg rendszeresen az Eötvös utcai termet, ha jólsejtem ez hétfő délutánlesz (legalábbis ősszel még az merült föl). Aki jelentkezik, írja meg, h. mikor ér rá.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282192 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Tánc
Gratula minden táncoslábúnak, lehettetek volna sztárvendégek is. :D
Nem utolsó, hogy fantasztikus hangulatot teremtettetek, nagyon feldobta az estét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282151 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Na, végre én is géphez jutottam. :D

Szóval, őszintén szólva tényleg zseniálisra sikeredtek a táncok! Az emberek nagyon jó volt, a LEP felirat még mindig jó :D , Aragorn és a nők hihetetlen jó, mindenképpen érdemes korrigálni (phűű hát tényleg rengeteg hiba volt benne..) és nem elfelejteni, mert szvsz ez tényleg egy profi dolog lett, érdemes lenne máshol is még előadni. Gollam és Déagol: kicsit beteg, kicsit elszállt de pont azért volt olyan jó!
Szóval hajrá, mert ezt folytatni kell, ez a sok tehetség nem veszhet kárba!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281927 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
szuperek voltatok! :!: :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281870 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Én csak annyit mondanék a táncosoknak, köszönöm azt a rengeteg próbát, időt, és energiát, amit ráfordítottatok! Látjátok, érdemes ezt így csinálni, mert így elmondhatjuk, hogy megtettünk mindent... és ez számít igazán! Minden esetre visszanézzük a felvételeket, és a hibákat korrigáljuk, mivel ha ennyit bajlódtunk már vele, miért ne lehetne tökéletes... :twisted:
Launak külön még annyit, hogy jó volt a táncház, bár fárasztó, de élveztem...és szerintem ezzel a résztvevők is így voltak. (Jó pillanatok: -Jé! Ez egy másodpercel hosszabb, mint az előző! :P ) Ja és köszönöm, hogy beugrottál az uccsó pillanatban Déagolnak, és a kedvemért összetörted magad :D ...
De ne feledjétek, még hosszú út áll elöttünk...ööö... farsang, meg táncest... nehéz lesz, de megéri. Pénteken fél3-tól várok mindenkit megint :twisted: ! Pussz: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281869 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Miközben leakadt állal néztem a táncaitokat, próbáltam belegondolni, hogy milyen lehet ezt csinálni, mert Ti nem látjátok az eredményt... de egyszerűen VÉRPROFI volt! :wink: Le a kalappal mind a koreográfusok, mind az előadók érdemei előtt! :hello:
[size=9:2rrsf5tz]Ha volt is hiba, semmi nem látszott, nyugi :) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281845 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

hát, nekem teljesen leakadt az állam. elég, ha ti tudjátok, mik voltak a hibák; majd kijavítjátok :) de én semmit sem láttam belőlük. gratula mindnyájatoknak! ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281837 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon tetszett az Emberek, utólag nagyon sajnáltam, hogy nem voltam benne de sajnos a mindentakarokdeaztmoströgtön elvén már rég megszakadtam volna :D

A Gollam is nagyon jó volt, pont olyan beteg, amilyennek lennie kellett én egy kicsit sajnáltam, hogy kevés volt a közös részetek, Ladis szólója kicsit hosszúra sikerült szvsz.

A boszorkánytánc no komment. Kár, hogy olyan hangos volt a zene, hogy a kopogást nem hallottuk, de nem veszített semmit az értékéből! 8)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281836 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Azt hiszem a világ bármely táján megállnátok a helyeteket. Nagyon köszönöm azt az élményt amit nyújtottatok :hello: :hello: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281751 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
CSodálatosak voltatok!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281719 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncikék!

Emberek az eddigi legjobb, bár az ugrások még mindig katasztrófálisak, a karjaimat meg le kellene vágni... ezúttal ünnepélyesen megígértem hgoy nem pofázok többet színpadon előadás közben.
csinájuk addig amíg nagyon utálni fogjuk és egész jó lesz! :)

gollam dance, ladis-szóló nagyon ütős lett, most néztem vissza felvételről!

nők&aragorn, elnyűhetetlen klasszikus... :P


nagyon köszönöm amit a táncházért és értem tettetek. a türelmet, a megértést.
remélem vannak olyan jó pillanataim, amikért megéri elviselni a rosszakat.

lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281319 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
További próbamenet...
Bocs a pontatlanságért -az infó áramlás megint csak rulz :roll: -... Lau valami olyasmit mondott, hogy pénteken 12-től a helyszínen fogunk próbálni... jó lenne már jelmezben, amit tudunk...teljes létszámmal :P ... és szombatok 10től...(eligazítás...aztán próbák)...Jó sokat fogjuk egymást látni :twisted: ...

Lau: Csütörtökön ha jösz a trafóba hozz már három szürke harisnyát :P , kifizetem, csak még neki kell esnem a jelmeznek... :twisted:

Egyébb: Ki akar jönni az Akhram Khanra, ez egy kortárs-keleti táncelőadás, élőzenével, meg minden, nagyon jó lesz! A jegyárakat pontosan sajnos nem tom, de a diák nem lehet drága (1000Ft körül vannak ált.), csütörtökön 7kor tali a trafó bejárata elött (Ferenckörútnál, Liliom utca 14?), nem... inkább a metrónál legyen 7kor!!! bocs :D ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281201 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Brandir írta: A Boldog Újévvel a LEP hajrájába érkeztünk, így a színpadi produkciók próbái és főpróbái is kissé szaporodnak.
-Technikai próba holnap január 3-án 14-19-ig a Millenárisban. Találkozó pontosan 13:45-kor a Millenárisban, a Teátrum (második épület) fedett szabadtéri színpadánál. A próbák párhuzamosan több helyszínen mennek majd, a színpadi próba sorrendjét ott megbeszéljük.
-Próba január 4-én szerdán 16-18-ig Budapest, VI. ker. Eötvös u. 24., ahol a közgyűlés is volt
-Főpróbák január 7-én szombaton előreláthatóan délelőtt 10-től sokáig, vagyis látástól-mikulásig. A szombati próbák helyszínét szerdáig megbeszéljük.
Pihenjetek ma este, mert holnaptól egymás orcáját nézzük a hét nagyrészében :twisted:
Mindenkinek jó próbákat és sok energiát a mostani hétre!

élmény lesz :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281191 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncök és emberek!

Először is: BÚÉK, meg malackák, kéményseprők, miegyebek...

Másodszor is: mivel átmásztam részmunkaidőbe, hétvégenként (vagyis egyelőre pénteken is) dolgozom. Úgyhogy sajnos újabb próbaváltoztatást kéne eszközölnünk :S

5letek?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281171 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc
A Boldog Újévvel a LEP hajrájába érkeztünk, így a színpadi produkciók próbái és főpróbái is kissé szaporodnak.
-Technikai próba holnap január 3-án 14-19-ig a Millenárisban. Találkozó pontosan 13:45-kor a Millenárisban, a Teátrum (második épület) fedett szabadtéri színpadánál. A próbák párhuzamosan több helyszínen mennek majd, a színpadi próba sorrendjét ott megbeszéljük.
-Próba január 4-én szerdán 16-18-ig Budapest, VI. ker. Eötvös u. 24., ahol a közgyűlés is volt
-Főpróbák január 7-én szombaton előreláthatóan délelőtt 10-től sokáig, vagyis látástól-mikulásig. A szombati próbák helyszínét szerdáig megbeszéljük.
Pihenjetek ma este, mert holnaptól egymás orcáját nézzük a hét nagyrészében :twisted:
Mindenkinek jó próbákat és sok energiát a mostani hétre!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281045 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: nem lesz nehéz

na persze...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280915 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Népek!
Nos, mint bizonyára már tudjátok, jan 3-án dután valamikor a helyszínen főpróba lesz... és nem ártana addig készen lenni a táncokkal :twisted: ...
Tehát az Emberek ébredse/ tündék bukása :P próbarendje -ezeken megjelenni kötelező!!! Dec. 30/holnap/ délben Launál próba és tisztázás, stílus, meg minden... ez kb. ha mindenki időben érkezik nem több másfél óránál. Aztán Jan.2/hétfő/ a sulimban 2-től 4ig 'előfőpróba' itt már mindennek tökéletesnek kell lennie, és a ruhák, egyebek leegyeztetése is megtörténik. Jan. 3/kedd/ 'helyszíni főpróba', azt még nem tom pontosan mikor, megjelenés teljes harci díszben kötelező!!!!! Aztán Jan.6 /péntek/ fél 3-fél5ig 'rendes főpróba' a sulimba, ez az utcsó lehetőség már a próbára!!! Ha mindenki eljön mind a 3ra, és komolyan veszi a dolgot, akkor akár még jól is sikerülhet a tánc :P !

Más: Déagol kerestetik mivel Aeglosz nem ér rá, nem lesz nehéz, de koncentrációt és időt igényel... kb 1perces kontakt tánc az alap...no meg színészet és mazoizmus :twisted: ... a próbák dec. 30, 31, jan. 2 és 6.án lesznek délután Launál, aztán a sulimban. A ruhák harisnyákból, hobbit cuccokból és sminkből fognak állni, a zene nagyon alter /klasszikus/ :D ...

Táncest: Januárba ha minden igaz végre tisztázódik minden és konkrét, végleges dolgokkal tudunk jelentkezni Lauval. Valószínüleg a hétfők már nem egyszerű tréningek lesznek, hanem egyben próbák is, és azok akik arra járnak, velük lesz megcsinálva a nyitó tánc...ööö... és péntekenként a jazzt tanuljuk majd fél3-4ig, meg az embereket tökéletesítjük /kb. mindig csak egy fél óra, 4-fél5ig/... Jó lenne ha a többit is elkezdenénk próbálni végre, mert akár hiszitek, akár nem már a nyakunkon van... A boszit elég majd hétvégente átnézni, és a kortárs duettet is valószínűleg hétvégente fogjuk próbálni. Részemről mindent megteszek, hogy amit bevállaltam teljesítsem, ti is így tegyetek :D ! Mégegyszer várok egy visszajelzést (privit) minden táncról jan. 8-áig, amit vinnétek. Tartalmazza a hosszát, stílusát és a táncosok neveit, plusz ha már megvan akkor a zenét, a próba-programot...egyebeket. Aki ezt nem küldi vissza, az valószínűleg nem is fog táncolni, mivel még erre is lusta :? ... előre is köszönöm :wink: !

Előre népek, táncra fel! :wink:
Holnap tehát délben talizunk Lauéknál, pussz: Sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280624 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Vewy írta:

Laurelen írta: Aktuális projektek:) -remélhetőleg valami flamenco is...

:)


Ha lesz flamenco, szóljatok mindenképpen!

ÖÖÖÖ szólok, amint rájövök, hogy lesz-e :) ) De sztem lesz. Csak vizsgák után...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280401 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Batthyányi alapítvány? Elvileg nekem még azt mondták anno hogy szinte bármikor mehetünk, csak előre kell szólnunk.


Bármikor, amikor van aki felügyeljen :!:
Hívjátok fel az Edinát, h. ráér-e, de gondolom neki(k) is ünnepek vannak. :roll:
[size=9:qw010o3f](Telszámot priviben kaphattok.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280342 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Batthyányi alapítvány? Elvileg nekem még azt mondták anno hogy szinte bármikor mehetünk, csak előre kell szólnunk.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280169 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, mint tudjátok, mivel szünet alatt nincs suli, nem lesz tréning sem. Az első foglalkozás jan. 10-én indul. De a táncpróbák nem szünetelhetnek a Lep miatt, így teremre lenne szükség. E héten csütörtökön, v. pénteken próba lenne, csak hol? Várom a lehetséges alternatívákat...
Lau: Akkor lesz a harcotok, meg humorosként a boszi átírva? mert ez esetben már 12-13perc tánc lenne... :wink:
Üdv: sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279839 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: Aktuális projektek:) igen nem ártana kissé tisztázni őket....
-ír


és mikor lesznek a fentire a próbák?
8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére