Tánc

Több
18 éve 7 hónapja #284289 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Rogue írta: nem tudok holnap menni, ring, és pénteken se nightquestre, míriel.. nagyon beteg vagyok.
R


Én is beteg vok, drága!

Gyógyulj meg!

Puszi: M

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284264 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
nem tudok holnap menni, ring, és pénteken se nightquestre, míriel.. nagyon beteg vagyok.
R

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284231 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Kincső (Thilanna) írta: Lau: ha egyáltalán lesz ember a Moondance-re, akkor ne ütközzünk hétfőn, oksa? :P
Ha nem lesz ember, akkor én really sorry, de nem lesz tánc se :?
(Vagy megpróbáljam átírni a vadász-részt 3 főre?... az nekem nagy meló, és annyi időm perpill nagyon nincs, de ha muszáj lesz és szeretnétek... :roll: )


ha lesz ember akkor megosztjuk a hétfőt, a batthiány alapítvány működőképes próba szempontjából? ha nem lezs ember akkor gyere lightozni! :)
pussz!


hétfőn nem, csak csüt 4-6-ig. Ameddig nincs Moondance, és vki igényli a csüt 4-6-ot próbára, szóljon és szólok az Edinának, h. mennénk. :idea: :wink:
[size=9:m75f5xu8](hm... light, az is jólhangzik :) de sztem béna vagyok mint a bűn így bő félév kihagyás után :roll: :oops: :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284221 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Lau: ha egyáltalán lesz ember a Moondance-re, akkor ne ütközzünk hétfőn, oksa? :P
Ha nem lesz ember, akkor én really sorry, de nem lesz tánc se :?
(Vagy megpróbáljam átírni a vadász-részt 3 főre?... az nekem nagy meló, és annyi időm perpill nagyon nincs, de ha muszáj lesz és szeretnétek... :roll: )


ha lesz ember akkor megosztjuk a hétfőt, a batthiány alapítvány működőképes próba szempontjából? ha nem lezs ember akkor gyere lightozni! :)
pussz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284145 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta:

Ringbearer írta: Csütörtök 4 ADS nagyterem.


Bocsi, de nem tudom, hogy hol van ADS-en a nagyterem.
Örülök, hogyha odatalálok...
Valaki leírná, hogy melyik emeleten, hol, mert akkor megkeresem, nem kell kijönni elém...
Bolyh!


Első emelet, 135-ös terem. :wink:

Lau: ha egyáltalán lesz ember a Moondance-re, akkor ne ütközzünk hétfőn, oksa? :P
Ha nem lesz ember, akkor én really sorry, de nem lesz tánc se :?
(Vagy megpróbáljam átírni a vadász-részt 3 főre?... az nekem nagy meló, és annyi időm perpill nagyon nincs, de ha muszáj lesz és szeretnétek... :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284085 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Csütörtök 4 ADS nagyterem.


Bocsi, de nem tudom, hogy hol van ADS-en a nagyterem.
Örülök, hogyha odatalálok...
Valaki leírná, hogy melyik emeleten, hol, mert akkor megkeresem, nem kell kijönni elém...
Bolyh!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284062 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Darlingok!

Táncestre készítek egy Nagy Tünc Táncot (értsd: ír light, kb8 ember).
Eredeti tervem az volt hogy kicsit felújítom a régit, de most úgy néz ki hogy új koreográfia és új zene lesz...
Szóval, próbák HÉTFŐNKÉNT lennének, délután estefele.(február közepétől, vagy március elejétől)
Akinek jó ez az időpont, és táncolna light-t, azt kérem írjon egy privit nekem! Kérlek szóljatok azoknak is akik ritkábban néznek netet.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284020 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Csütörtök 4 ADS nagyterem.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283943 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Még mindig keresek negyedik "vadászt". Ha csak az időpont a gond, szóljatok és megpróbáljuk megoldani. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283891 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Népek!!

Ezennel bejelentjük, hogy a Magyar Tolkien Társaság ezévi Farsangi Bálja február 25-én lesz.
A Bál helyszíne: Ipartestületek Székháza, Wesselényi utca 73. (1077, Bp.)
A Bál kezdete: szombat délután 5 óra.
Szeretettel várunk Mindenkit, aki szeretné fergetegesen eltölteni az aznap estét
A már megszokott módon, lehetőleg elegáns öltözékben való megjelenés ajánlott.
A jegyár: MTT tagoknak: 750 Ft.
Nem MTT tagoknak : 890 Ft.
A helyszínen: 950 Ft.


Emellett felhívjuk minden kedves érdeklődő figyelmét, hogy aki kedvet érez magában a szerepléshez, bármilyen műsorszám előadásához (tánc, ének, vers, humoros illetve komoly előadás) az jelezze nekünk a jelentkezes_farsang@yahoo.com email címen február 20-ig!!
Valamint szintén felhívjuk mindenki figyelmét, hogy ezennel elkezdődik a szokásos szavazás, a Mathom-és a Gandalf-díj ügyében.

A Mathom-díjat az az MTT tag kapja, aki a legtöbbet tette (szavazataitok alapján) az elmúlt évben a Társaságért. A szavazatokat a gumipok@tolkien.hu email címre lehet küldeni.

A Gandalf-díjat pedig az a vezetőségi tag kapja, aki szerintetek, a legtöbbet tette a Társaságért az elmúlt évben. A szavazatokat a gandalf_farsang@yahoo.com email címre várjuk.
A díjakat a Farsangon adjuk át.

Valamint kérünk Benneteket, hogy aki szeretne részt venni a Farsangi Bálon, az jelezze jegyvásárlási szándékát, ezen az emailcímen: jegy_farsang@yahoo.com.
Legyen benne: Polgári név, Nicknév, hány jegyet kíván venni. Aki a magáén kívül másnak is szeretne vásárolni (család, stb.) az írja oda az illető státuszát. (MTT tag, Nem tag)


Valamikor napokban még várható egy programokat leíró hozzászólás is a Farsang 2006 topicban.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283685 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
háhh ezzel is megvolnánk, jók voltunk ma :mrgreen:
nu, csütörtökönként lesz próba 4től az Adsen.
ha sok embernek kifejezetten nem jó, (de csak ha tényleg nem!) akkor lehet hétfőn vagy pénteken még, és akkor aki csütörtökön nem tud jönni az szóljon. Szeretném ha a jövő héten mindenki eljönne valamelyik nap.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283495 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal írta: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

[size=9:28mp0l44]Khm. Moderálom magam.[/size]

A helyzet az, hogy most csütörtökön egyáltalán nem tudok menni, a következőkön is csak max. fél hattól, mivel ötig dolozom.


részemről is ááá mert pénteken vizsgázom.
ha nagyonnagyonüberfontos, hogy ottlegyek
(betanulás is lesz, nem csak megbeszélés)
akkor el tudok jönni kb egy-másfél órára, de többet nem hiszem... :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283490 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

[size=9:3cslqapn]Khm. Moderálom magam.[/size]

A helyzet az, hogy most csütörtökön egyáltalán nem tudok menni, a következőkön is csak max. fél hattól, mivel ötig dolozom.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283483 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ringbearer írta: Helyes! 8)
Nu, akkor csütörtök ADS 4 óra az épület előttés együtt keresünk egy üres termet. Akkor akik jelentkeztek: Mil, Lau, Ladis, Esgal, Iru, Loth, Aeglos, Rogue?, Gillz, Agatha (Orsi) és a másik Orsi :)
ha valaki nem tud jönni, szóljon a számom: 06304204648

igenis:)
főleg hogy úgyis be kell mászonom a vizsgaeredmény miatt, ami legjobb esetben is 2s lesz... :P

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #283482 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Ring, istenkirály a moulin rouge zene, de...nem vagyok benne biztos hogy meg lehet csinálni farsangig...ez egy elég összetett szám, sok váltással, a sima tangó uncsi lenne rá, bár nem ismerem igazán. szóval jó lenne látni mit alkottál rá eddig! :)

Szívem, akkor nem lesz székes -tánc ? pedig az olyan jó!! :crying:
és még valami, légy oly bájos, és küldd át a táblázatokat! nem tudok táblázatok nélkül létezni! merci monsieur!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283481 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Helyes! 8)
Nu, akkor csütörtök ADS 4 óra az épület előttés együtt keresünk egy üres termet. Akkor akik jelentkeztek: Mil, Lau, Ladis, Esgal, Iru, Loth, Aeglos, Rogue?, Gillz, Agatha (Orsi) és a másik Orsi :)
ha valaki nem tud jönni, szóljon a számom: 06304204648

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283463 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Oké Ring, én benne vagyok -bár csak max. heti 1*, csütörtökönként. Bocs, de már így is túl vagyok terhelve... A táncokat pedig vettem! Viszont tényleg csináljuk meg, mert akkor nekem nem kell bajlódnom -én a Moulin Rougeből a Nővérekre akartam egy székes-erotikus táncot írni, de jobban jár mindenki ezzel, ismerve magamat, elég 'durva' lett volna... :twisted:

Video nézések!...már elég sok van: tavalyi szallagavató, idei, lep, tavalyi lep, a sulim gálája, uff... ha megvan, akkor a csempés felvétel. És nekem rengeteg dvd-m még, ami jó... na, mind1! Egyszer össze kéne jönnünk közösen, és meg kéne végre/újra néznünk... vicces lenne... 8)

Farsang: Szerintem lesz egy pas-de-deux, a vidám és szomorú bohóc témára... Nem tom Lau ráér e, vagy valaki más... :wink:

Tánc est szervezés folyamatban!

Üdv, pussz: Sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283306 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem! Minden kreatív és/vagy exhibicionista fórumlakó figyelmébe!

Mint azt tudjátok, idén is megrendezésre kerül a hagyományos Farsangi Bál. Az eddigieknek megfelelően idén is lenne egy műsoros blokk, melybe várjuk rövidebb-hosszabb, zenés, táncos, énekes, verses, szóval, szórakoztató produkcióitokat. Amennyiben tehát kedvet éreztek egy kis szerepléshez, kezdjetek el rajta gondolkodni, mit adnátok elő szívesen. A jelentkezés hamarosan megnyílik (amint eldől, ki szervez pontosan), addig lehet ötletelni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283233 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Tánc
Moulin Rouget én is :hello: !!!!!...ha tényleg van még hely...

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283222 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: viszont, Ring, a másik fás tánc???

igen, elkezdem szervezni! :oops:
+lesz még tutira kész van egy tánc a barátnőmmel

más: farsang. Lenne a Moulin Rouge-ból a Roxanne,
lehet, hogy ez lesz a nyitótánc.
(Szerintem akkoris vihetnénk, ha nem az Esgal-féle farsang lesz, nem?)
Ladis, feltétlenül kellenél, be tudnál szállni?
Csütörtökön lenne próba az ADS-en, utána szeretném ha
hetente lenne 2 próba, de ezt még megbeszéljük.
Akik mondták, hogy benne lennének (Mil, Esgal, Gillz, Iru, Lau?) ti
feltétlenül írjatok nekem! De más is jöhet!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283218 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta:


Köszönöm az Embereknek, hogy felléptek a szallagavatómon. Visszanéztem, jó lett!

Pussz: Sztiváj

bármikor :)
videót! videót! videót!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283217 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Helló!

Nos, nincs meg valakinek a szombat esti láz zenéje? Csak mert kéne belőle az a szám ami egy... nem tom... szóval a bídzsíz feldolgozás :P , és mentőautó szirénázás is van benne...meg minden... :D Köszi!

Köszönöm az Embereknek, hogy felléptek a szallagavatómon. Visszanéztem, jó lett! A lista kiegészítését meg majd elküldöm neked, Lau, jó?

Pussz: Sztiváj

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283201 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Noshát, elvileg nekem megvan videón, de azóta nem táncoltuk, viszont Ring azt mta h emlékszik még rá, meg amúgyis biztos hogy felújítjuk és megcsináljuk, mert a táncestre visszük.
Amúgy jó az aláírásod! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283198 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Kincső: nekem sajnos nem jó a hétfő, de a botokat meg tudom kérdezni, mert nálunk a szalagavatósok botokkal táncolnak, majd megkérdezem hogy honnan szerezték.

Lau: Még van Ringenek meg nekem a tűzvíztánc, meg volt még Esgalnak és Luthinnak a lidérces...több nem rémlik.


tűz+víz felvéve a listára lásd lentebb(milyen állapotban van? farsang óta táncoltátok? emlékeztek még a koregráfiára vagy le van írva?).
Esgal, a licérceset akkor írom fel, ha szeretnétek még foglalkozni vele( táncest. stb...)

viszont, Ring, a másik fás tánc???

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283188 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Lidércekkel kapcs. csak a magam nevében beszélhetek: én vállaom, ha igény van rá, hogy felújítsuk, viszont nem tudom, Lutin hogy áll az üggyel...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283185 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Kincső: nekem sajnos nem jó a hétfő, de a botokat meg tudom kérdezni, mert nálunk a szalagavatósok botokkal táncolnak, majd megkérdezem hogy honnan szerezték.

Lau: Még van Ringenek meg nekem a tűzvíztánc, meg volt még Esgalnak és Luthinnak a lidérces...több nem rémlik.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283106 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Még mindig szükséges egy 4. vadász a Moondance-hez (Adel, Lau és énmellém). És még mindig kérdezem, hogy Ladis, vállalod-e a szarvast, és hogy valaki bot ügyben tud-e lépéseket tenni, vagy szerezzek én.
:?: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #283103 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!
Szeretném összeszedni a repertoárunkat :) ehhez kérek mindenkit, hogy segítsen, mert biztosan kifelejtek dolgokat. illeteve, nem tudom hogy ti hogyan álltok a régebbi dolgokkal(nyilván van ami felejtős...de van amit érdemes felújítani, megtartani) és hogy milyen újakkal készültök.
tehát:
milyen táncaink vannak készen
milyen táncaink vannak félkészen
mik lesznek kész a táncestig(április)
egyenlőre ennyit.

1.Emberek ébredése(Cica, Ladis, Nyüfi, Julcsi, Galeneszter, Lau)
2.Boszorkánytánc - Aragorn version(Julcsi, Nyüfi, Ladis, Lau)
3.Boszorkánytánc - Extended (Julcsi, Nyüfi, Ladis, Lau + 4-8 ember)félkész!-koreográfia kész, embereket kell betanítani
4. Nightquest - Felújított (Míriel, Esgal, Milendoria, Adelard...? ) félkész
5. Fák tánca - Extended (Esgal...?) félkész
6. Gollam dance (Ladis, Lau)
7. Nagy Tünc Tánc (Esgal, Luthin, Fin, Nyüfi, Julcsi, Angwen, Cica, Lau)
8. Break the sword of justice (Nyüfi, Lau) félkész
9. Tűzvíz-tánc (Milendoria, Ring)
.
.
.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283000 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

GalenEszter írta: Ladis!
Holnap hogy lesz a táncpróba? És végül mit viszünk a szalagavatóra?

péntek 2-4 ig suliban, 5től főpróba helyszínen
ha jól tudom csak az emberek lesz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282961 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis!
Holnap hogy lesz a táncpróba? És végül mit viszünk a szalagavatóra?

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.301 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére