Tánc

Több
18 éve 9 hónapja #279801 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: Aktuális projektek:) -remélhetőleg valami flamenco is...

:)


Ha lesz flamenco, szóljatok mindenképpen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279716 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Szombati fellépők, ugye tudjátok, hogy pénteken megint pontosan 2-kor találkozunk az iskolában?? No késés, és úgy készüljetek, hogy a szólókat is akkor kéne megmutatni egymásnak (nekem, höhö)... No pá.

Mekkora avatart találtam!!! Kb így is érzem magam :mrs_green: :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279677 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Lau!
A farsangra lehetne egy tánc, akár többen, Moulin Rouge-ból a Roxanne. Akár maszkkal vagy mittoménhogy, de van egy alapkoncepció a fejemben amihez min. 3 pár kellene, de meg lehet csinálni 1 fiú, és 5 lánnyal is. Én ezt már egyszer megcsináltam, igaz nem az egész számra de most meglehetne csinálni, mert a vége a legjobb. Akinek nincs meg a szám annak szívesen átküldöm. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279591 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Vettem Mírc!
Egyébként én is el vagyok úszva... úgyhogy holnap nem lesz tánc... sorry! Pussz: Lad

u.i: Ez olyan giccses, olyan színes, olyan sznob...tiszta nagymamám...ilyen kell nekem! Megveszem! -(Tiffany lámpa) :P

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279583 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Már említettem, de a biztonság kedvéért beírom ide még 1x: holnap ZH-t írok kettőtől, úgyhogy nem tudok táncra menni :S
Puszi!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279247 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Pénteken lesz próba. Ha érdeklődtök, ha nem :P PP

Amúgy mégegyszer elnézést a mai dologért: beosztottak, és nem engedtek telefonálni :/


Millió bocsi, de én meg e héten nem tudok menni... Nekem a múlt hét jó lett volna, de most semmiképp :roll: :shake: Sajnálom.. tegnap derült ki :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278992 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Pénteken lesz próba. Ha érdeklődtök, ha nem :P PP

Amúgy mégegyszer elnézést a mai dologért: beosztottak, és nem engedtek telefonálni :/

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278881 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Aktuális projektek:) igen nem ártana kissé tisztázni őket....:
több minden készül az április-i táncestre, köztük:
-modern tánc
-kortárs
-ír
-remélhetőleg valami flamenco is...
-a fenti 3 bármilyen formájú keveréke (pl: nightquest -> info: miriel)
- moondance (info: kincső)
- 20-30s évek beli kalapos pálcás
- farsangra keringő vagy valami egyéb társastánc


ez most elég összeszedetlen, de kb. ilyesmikről van szó... :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278870 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Tánc
Milyen aktuális projectek vannak? :tongue:
Mindegy, úgyis gondolom mindenki Pesten lakik/ott jár egyetemre/fősulira. És ott vannak a próbák. Gondolom. Én meg Gyöngyösön. :boromir1: Megtaláltam Boromirt.

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278867 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Bocs, h csak most szólok, de valszeg nem megyek ma táncra, mert leadandóim rengetegek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278850 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nem... sajnos nem egy táncz-együttes... :P ... ez csak egy topik táncszerető embereknek, akik nem csak nézni, hanem csinálni is szeretik a táncot, és az esetleges produkciók, fellépések, zenék, és sorolhatnám, itt kerülnek megbeszélésre. Minden esetre, ha szeretnél táncolni, akkor vagy kapcsolódj be valamelyik aktuális projectekbe, vagy te magad alkoss valamit, táncos és kreatív emberkékre mindig szükség van :wink: . Egyébként nyugodtan kérdezz, nem harapja le itt senki a fejed...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278827 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!
Ez itt egy táncegyüttes?
Ha igen, akkor én részt vehetek benne? És ha még mindig igen akkor hogyan? :) Egyelőre mindösze ennyit kérdezek, mert sokat tudnék és... :aragorn2: Azt hittem, ez Boromir...

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278637 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
A mai Nq próba érdeklődés hiányában elmarad. Azért kíváncsi lennék, hogy én miért tudok ottlenni úgy, hogy a hét minden napján nyolcórázom, és mellette órákra járok, tanulok, ti meg nem. Nagyon morcos vagyok. B*szhatjuk a LEPet, de mind1.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278455 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
nu,
előszöris, lesz egy ír tánc.végülis az legalább olyan amihez értek...egy kicsit.
Esgal, Milendoria,Iru és Angwen nagyon lelkesedtek :) remélem tartósan :P

ha emellett még marad humán erőforrás akkor mehet a török is:) csak abban nem vagyok biztos hogy meglesz táncestre az ír mellett.
csók!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278413 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
És melyik a Lau-féle nagyonjó találtzenérekitalált fejbenalakuló koreográfia? :D
Az ugye nem marad el? 8O

bolyh!

Laurelen írta: Aki úgy érzik hogy tánckapacitása nincs még eléggé lefoglalva írjon ide fórumba!
Mert találtam egy olyan zenét hogy hajjaj és már készül rá a koreográfia :twisted:
Táncestre gondoltam(ha valami csoda történik esetleg lepre is)

Azt is írd meg, hogy mikor érsz rá!!!!
tünc


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278342 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ezekszerint mindenkinek, minden oké? Nem fog senki semmit visszamondani??? Az jó!!! :D
Míriel: Hááát, kicsit rosszul írtam fel a sorrendet, az eredetin a Nightquest a hiphop után jön, és a kalapos csak rá 13-14percre...., ja és Lauék kopogósa is elöttetek -legyezős- van... így van a gyertyás után kb 17percetek öltözni... ennél többet nem adhatok... azt ne mond, nem elég? :P Ja, és a hastánc v. MoonDancet pedig megcseréltem a flamencoval, ez utóbbi lesz előbb... csak ennyi a különbség... :wink:
Kincső: Csak annyit, ha mégse csinálnátok meg, akkor se legyünk gázban, akkor helyette egy másik hastánc produkció lesz... Igazság szerint kéne minden műsorszám mellé alternatíva, mert már nem igazán bízom senkiben... egy órát tutia összehoztunk volna, de mivel leszavazták, így lesz 2órás... aztán vagy sikerül, vagy buktuk az egészet.... :roll:
Szóval szedjétek össze magatokat, gatyákat felkötni, és sokat próbálni... :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278287 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Lad, sztem a Nq-t meg a kalapos-botos táncot, és a gyertyás dolgot meg a legyezős táncot túl közel tetted egymáshoz...

Mi lesz velem kabuki-maszk nélkül? ;-)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278266 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta:
15.MoonDance? v. hastánc -rázás-


ez így mit takar?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278170 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv Táncoslábúak!
Nos, szerintem elég jól sikerült a TriplaTé :P (tánctopictali), elég sok mindent sikerült megbeszélnünk, és nem alaptalanul, mivel már megint megváltozott minden... de úgy tűnik, hogy végre véglegesen -apróbb dolgokat kivéve-.
Végigvettük a várható táncos programokat táborig, és megállapítottuk, hogy nem is olyan sok :roll: 8) , először itt a lep januárban, aztán farsang februárban, majd táncest áprilisban :!: , és már táborig semmi. -legalább lesz időnk pihenni.

Lep: lesz emberek ébredése, gollam tánca, és Míriel koreográfiája... sztepp is lesz nem? Lau, nem csinálsz valamit Lothszal, Julcsal, Linczel?

Farsang: Lényegesen bonyolultabb téma volt... Először is, kell egy nyitótánc -nem feltétlen keringő-, a lényeg, hogy karneváli hangulatot teremtsünk, bohócokkal, zsonglőrökkel, díszes ruhákkal, álarcokkal. Ja és terveink szerint lesz egy kalapos, botos, frakkos tánc is a 20évekből... bár azt még nem tom, hogy oldjuk meg, mivel többségüket be kell szerezni, ami pénz.. :roll:

+infó:
+Míriel monumentális projekte is elkezdődik januártól, a b*sz*tt nagy legyezőkkel, és akrobatikával, ha minden igaz. Egy goth fesztiválra készül, de ez csak jövő novemberre kell. Részleteket Mírieltől kérjetek.
+Gödörben múlt évben is volt olyan est, ahol az amatőr művészek saját programjaikat, műsoraikat bemutathatták, egyfajta promóciós est keretében. Szerintem idén is lesz, úgyhogy tavasztól érdemes utánna nézni a dolgoknak-akiket érdekel. Abban nem vagyok biztos, hogy fizetnek e érte...ez majd kiderül... :roll: :wink:

:arrow: Táncest:
3 a magyar igazság! Így harmadszorra is tovább toltuk a táncest időpontját, 2006. április 8-ára -de nincs menekvés, mert le lesz fixálva már az időpont, és nem tudjuk tovább halogatni, úgyhogy csapjunk bele a lecsóba, mert nem akarom megenni a főztöm :D ...
Részletesen:
Januártól, már az összes táncot próbálni kell!!!! Nincs kifogás, nincs nyafogás, nincs desszert!!!! :twisted: Annak, aki valamit még vissza akar mondani, az még e héten péntekig megteheti, viszont később készüljön rá, ha nem teljesíti, akkor felnégyeljük, és kitűzzük a darabjait a város négy szegletében, és éhező árva ír gyerekeket küldünk "kincs"keresésre :twisted: ....
Febr. végéig szeretném az összes táncot készen látni -vagy legalább 3/4éig tökéletesen!
Helyszín maradt az OMK, a helyszíni főpróba az előadás elött lesz: 15-17ig, majd az előadás maga 18-20ig -2órás lesz!!!-, 3blokkban. A jegyárak végül így változtak: elővételben 700ft, helyszínen 900Ft. Akárki -Míriel-, akármit mond, ez nem sok, ahhoz képest, hogy 2órás, elég jó nívójú helyen lesz, és profikkal ellentétben, nekünk sokkal több munka egy ilyennek létrehozása... 100-120embert kéne összeszedni, úgy, hogy az én 30-40emberem már nincs ebben... tehát tessék hírdetni az igét!!!

Műsor (végleges...ha nem történik péntekig visszamondás, v. plussz)
-A bokkok kicsivel több mint fél órásak, és a 3 között van két 10perces szünet...-
I. blokk :
1. Emberek ébredése- Nyitótánc
2. Nyitóbeszéd
3. Hiphop
4. Szombat esti láz
5. Verona
6. NightQuest
7. Kortárs duett
8. Pálcás-kalapos tánc
-SZünet-
II. Blokk:
9. Gyertyás tánc
10.Fátylas tánc
11.Fák táncai
12.Legyezős japcsik
13.Tűz-víz
14.Lau-Lincz kopogós t.
15.MoonDance? v. hastánc -rázás-
16.Flamenco
-SZünet-
III. Blokk:
17. Nagy tüncz tánc
18. Mtts latin
19. Hiphop
20. Grand prod. hastánc
21. Prof. latin páros
22. Boszi ext.
23. Záróbeszéd
24. Finálé
A különféle segítőket akikre szükésgünk van, megkeresem priviben, körülbelül 8embert fog érinteni a dolog...
Ha bárkinek bármi kérdése, hozzáfűznivalója akad, az most tegye meg!! :!: !! Vagy itt, v. priviben, v. MSNen (ált kedd, csüt 6tól fenn vagyok)...
Lau: Pénteken megbeszéljük a papírügyeket, aztán neki állok, foglalót leteszem, a jegyeket, plakátokat, szórólapokat elintézem... a pestiestben is biztos meg lesz hírdetve majd....
Bárki aki más fórumokra is jár, ott is hírdesse!!!!
Egyenlőre ennyi, hétfőn talizok egy jópárotokkal 2kor a sulimnál... Aki pénteken jár az jöhet, mivel egy fél órát gyakorlunk egy kicsit, és aki meg nem táncol benne, repertoárt fejleszt... :wink:
Most lépek, üdv!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277975 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Kincső: MoonDance? hát meglátjuk, azért póbáld meg beszotrítani ezt a talit az igen elfoglalt, és biztos nagyon fontos programpontjaid közé... :P

[size=9:1bzudjsh]
Beszólunk, beszólunk? :P

Igenis fontosak, és nem tőlem függ jórészük, és nem magam miatt kell ottlegyek, hanem mások miatt (kötelességtudat, ígéret, rokonság...). :roll:
Fenét kell mindent ugyanarra a napra tenni :roll: :D [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277954 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, én nem biztos, hogy odaérek a szombati táncostalálkára, 4-től szalagavatón vagyok, nem valószínű, hogy addig vége.
Más: A Szombati esti láz, akkor törölve a műsorról? (Én azt szerettem volna. :oops: )

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277942 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Csőgörény! :twisted:
Nos, Ring gyere el kérlek, mert mindenképp beszélni akarok veled, please!!!!
Kincső: MoonDance? hát meglátjuk, azért póbáld meg beszotrítani ezt a talit az igen elfoglalt, és biztos nagyon fontos programpontjaid közé... :P
Míriek: Igen... fél3om mindenkinek. Ígérem hogy legalább egyszer elpróbáljuk a közös részeket is... A Sirius már le lett foglalva Lau tüncz közreműködése által... :D
Pussz: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277923 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Népek!

Nekem tökéletes a szombat fél hét, Sirius. Ladis, foglalsz helyet? Mert az jó lenne :D

Más: tudna valaki hitelezni egy 38-as soft shoe-t? Egy barátnőmnek kéne egy darab karácsonyi műsorszámhoz, és az én tappancsom ehhez kicsi...

Ladis, a pénteki fél három ránk is vonatkozik? Mert nem bánnám, ha mondjuk a közös részünket el tudnánk próbálni...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277907 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Szombat nemigen esélyes, aznap kb. 6-7 helyen kéne lennem és csak 3 fog beleférni :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277887 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: akkor a Rómeó és Júlia nem kell? Egyébként ugyanezzel a csajjal csinálunk egy másik táncot a szalagavatóra, egy kortárs szerű cuccot, Robbie Williams Love Somebody c. számra, és dec. 17-re kell és még csak a múlt héten kezdtük el, szal...szurkoljatok!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277863 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Kincső (Thilanna) írta: Moondanceről végleg letettetek? LEP után heti 2-3 délutánom felszabadul :P :wink:

szvsz ha január végéig vagy február x-éig kész és megnézhető akkor jöhet...persze a végső szó görényelftársé...


Szerintem kezdjük ott, hogy Ladis mozgásfejlesztő óráira kéne járniuk azoknak, akik abban részt akarnak venni - a kortárs mozdulatok szvsz ott jól jönnének.

Ha megcsinálod... csak ne ütközzön más próbákkal, mert már így is elég zavaró például a péntek :/

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277801 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Rengeteg lehetőség van, csak tényleg jöjjön el mindenki a teaházas talira, mert ott véglegesítünk mindent!!!
mégegyszer SZOMBAT 18:30tól SIRIUSBAN TÁNCTOPICTALI!!!!! -19:00fussatok be kérlek, hogy el tudjuk kezdeni...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277798 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Moondanceről végleg letettetek? LEP után heti 2-3 délutánom felszabadul :P :wink:

szvsz ha január végéig vagy február x-éig kész és megnézhető akkor jöhet...persze a végső szó görényelftársé...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277795 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Moondanceről végleg letettetek? LEP után heti 2-3 délutánom felszabadul :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277790 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ha a gyertyás medúzás dolog az amire gondolok, akkor inkább hanyagolnám, szvsz az felülről néz ki jól...ellenben az esernyőkben látok fantáziát :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.708 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére