Iparművészet

Több
18 éve 2 hónapja #298161 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Iparművészet
Narb!

Ez nagyon szép, s a többi rajzod és pólóid, tojás-festésed + stb gyönyörűek!

*csodálkozik nagyon*

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295843 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Elkészült egy új szülemény- ? egy selyempongré- egy mostanság el(?)készül?ben lév? sorozat els? darabja :)
- Fenn van a képtáramban, megtekinthet? ( kep.tar.hu/narbeleth ).
Sajnos csak egy kép lett jó...


Ty?, Narbeleth! Mindig is csodáltam, hogy mennyi türelmed van az ilyen aprólékos minták kidolgozásához! Ez fantasztikus! :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295821 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Elkészült egy új szülemény- ő egy selyempongré- egy mostanság el(ő)készülőben lévő sorozat első darabja :)
- Fenn van a képtáramban, megtekinthető ( kep.tar.hu/narbeleth ).
Sajnos csak egy kép lett jó...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #293209 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Tünde, köszönöm, hogy elküldted nekem. :D Gyönyörű dolgok vannak itt, csak kicsik a képek.


Ha rákattintasz kinyílik és lementheted, de találtam még egy csomót

Mindenkinek: sablonok

www.stencil-library.com/docs/catalog.htm
andi71.fw.hu/
www.robertoddy.com/Level0/Gallery.html
kreativ.lap.hu/

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #293147 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Tünde, köszönöm, hogy elküldted nekem. :D Gyönyörű dolgok vannak itt, csak kicsik a képek.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #293120 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Remzymama/Tünde írta: Sablonok :http://www.stencil-library.com/docs/catalog.htm
nekem :lol:


Tyűűűűűűűűű a mindenségit, hát ez nagyon jóóóóóóóóóó! :hello:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #293113 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290403 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Iparművészet
Na elkészítettem áll-tiffany-lámpámat:

Lámpa

Mivel lusta voltam fehér festéket venni, megint fogkrémet használtam :mrgreen: így illata is van - szabadlamaztatom
Sűrítéshez pedig lisztet, mert a fogkrém néha nem volt elég sűrű... :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290072 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet
Kedves Csopvezek és Tagok, Kreatívok!

Én lettem a Fan Fiction rovat szekesztője a Tolkien.hu-n.

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy a közérdekű közleményeket (próbákat, előadásokat) illetve az alkotásokat (rajzokat, zenét, verset, novellát, bármilyen kreatívot) a rovatomba is töltsétek fel. Nagyon örülnénk neki, hisz itt is keresgélnek a látogatók és a galéria eléggé üres még.

A következő kérésem az lenne, hogy a még meg nem alakult csoportok alakuljanak meg mielőbb, mert így az oldaluk üres marad.

A kevésbé aktív csoportokat pedig szeretném aktivitásra buzdítani, itt a tavasz, mindenki tele van energiával, ébredjetek fel Ti is téli álmotokból

Nagyon várom, hogy munkát adjatok nekem , mindenkinek sikeres alkotást kívánok

Remzymama/Tünde

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287873 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta:

A Gyűrűk Ura írta: Köszi nektek az infokért! A zászló készítése nálam gyorsan haladna, ezért kellett olyan sürgősen valami kép! :wink:


Milyen technikával készíted a zászlókat?

Hát nem egészen én készítem, csak segítkezem. A nagymamám a város varrodájának az igazgatója és ezért mondtam, hogy gyorsan megtudnám csinálni a zászlót. Azt még nem tudom milyen technikával készül, de ha megkérdezem szívesen leírom! :wink:

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287858 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

A Gyűrűk Ura írta: Köszi nektek az infokért! A zászló készítése nálam gyorsan haladna, ezért kellett olyan sürgősen valami kép! :wink:


Milyen technikával készíted a zászlókat?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287857 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszi nektek az infokért! A zászló készítése nálam gyorsan haladna, ezért kellett olyan sürgősen valami kép! :wink:

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287814 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta: Képek szerintem asszem nem nagyon vannak, de itt van pár oldal, ahol szétnézhetsz:
mywebpages.comcast.net/mithrandircq/Sil_Heraldic_devices.htm
Hopsza, többet most nem találtam...


A Gyűrűk Ura, további ötletnek,igaz többnyire a filmből:
címerek,egyebek
filmes zászlók
Alleycatscratch zászlós szekciója

[size=9:1ovmy055]Khmm, na igen,az én címerem is nagyon-nagyon lassan halad. :) [/size]

Brisa, nagyon szépek lettek, a fakanálbáb meg annyira aranyos. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287812 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

A Gyűrűk Ura írta: Aiya Suilad!
Nagyszerű ötletek és gondolatok vannak itt!
Valaki nemtud, vagy ismer olyan címet ahol Középfölde népeinek zászlajairól vannak képek/minták? Nagyon nagy szükség lenne rájuk, mert szeretném elkészíteni a másukat. Előre is Köszönöm! :D :wink:


Zászlókészítés már itt is felmerült (és részemről még mindig folyamatban van az ügy, csak nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon lassan halad :P ).

Képek szerintem asszem nem nagyon vannak, de itt van pár oldal, ahol szétnézhetsz:
mywebpages.comcast.net/mithrandircq/Sil_Heraldic_devices.htm
Hopsza, többet most nem találtam...

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287811 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Iparművészet
Aiya Suilad!
Nagyszerű ötletek és gondolatok vannak itt!
Valaki nemtud, vagy ismer olyan címet ahol Középfölde népeinek zászlajairól vannak képek/minták? Nagyon nagy szükség lenne rájuk, mert szeretném elkészíteni a másukat. Előre is Köszönöm! :D :wink:

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287790 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Nagyon ötletesek a dolgaitok, remélem nem bánjátok, ha én is szaporítom a hozzászólásokat.

A papírvirágok nagyon szépek, asszem anyumék megint azt kapnak anyák napjára.
A tavalyi ajándék elég bénán sikerült, mert decoupageolt fa vödröt kaptak kezdetleges papírvirággal...

Amúgy én is a saját készítésű ajándékok híve vagyok, de sajnos a
kézműveskedés inkább csak a kacatok gyűléséhez vezetett, úgyhogy
egy éve karácsonykor már a saját recept alapján készülő bonbonoknál tartottam.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287787 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Jahajj, de jó! Nekem a LEP-en már herótom is lett a sok harisnyától, de most majd dolgoztok ti is! :twisted:
Na, de hogy ne legyek annyira marhára nagyon negatív: azért már nagyon várom ám a szombatot, és remélem, hogy Ti is legalább olyan ügyesek lesztek, mint a LEP-en a sok kiskölök! :wink: :D

Brisa: nagyon szépek a készítményeid! :wink: Főleg a tányérok tetszenek nagyon!

Én legutóbb egy bőrszütyőt készítettem, majd holnap teszek be róla képet (ha nem felejtem el). Majd a táborban megmutatom nektek a bőrözést is, ha szeretnétek. Szerintem marha jó! :D
Most meg majd nemezelni akarok.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287771 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Iparművészet
Jajjdejó, LEPen egyéb teendők miatt nem volt időm ilyesmire, de majd most ^_^

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287770 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Mogy, a szombati Tolkien Fogadón harisnyavirágokat lehet készíteni. De a papírvirágokat is bevethetjük majd egyszer, ha tetszik a népnek. :)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287748 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: ezek valami übergyönyörűek!
remélem lesz majd lehetőség közös kézműveskedés közben ilyesmit csinálni. Meg valaki megtaníthat a harisnyavirágokra is:)))
ezek tényleg nagyon szépek:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287735 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nézzétek csak (különösen Olosta), eztet találtam: www.mek.oszk.hu/02700/02711/html/01.htm

Szerintem tök jók. Ki lehetne találni a Tolkien-virágok változatait is, mint a harisnyavirágnál.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287731 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Iparművészet
Igazán nincs mit. ja, és ha még nicns, akkor vegyél puha, nagy méretű ecsetet (mint ált. iskolában a 10es kb...), és nem baj, ha van egy vékonyabb is, a kényes, apró felületekre:) azzal pl dobodok éleit szépen lehet kenni. És csak csínján a ragasztóval, ne ázzon el a szalvéta, mert akkor elszakad:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287670 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

mogy írta: ha bemégy az első kreatív boltba, és azt mondod, hogy neked ilyen kell (Így ejtik asszem: Dekopázs), akkor valsz tudni fogja az eladó. Kivéve, ha egy 25 éves, tanulatlan plázababa, akkor mondd neki, hogy olyat adjon, amit a szalveétaragasztáshoz használnak. Egyébként én eddig csak olyan tégelyben láttam, és ez olyan fehér trutyi...elég fura állaga van:)


Értem, köszi :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287662 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Iparművészet
ha bemégy az első kreatív boltba, és azt mondod, hogy neked ilyen kell (Így ejtik asszem: Dekopázs), akkor valsz tudni fogja az eladó. Kivéve, ha egy 25 éves, tanulatlan plázababa, akkor mondd neki, hogy olyat adjon, amit a szalveétaragasztáshoz használnak. Egyébként én eddig csak olyan tégelyben láttam, és ez olyan fehér trutyi...elég fura állaga van:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287660 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nóli írta:

Alison West írta:

Brisa írta: Igen, szalvétatechnikával.


És ha megkérdezhetem, az alá milyen ragasztót kell kenni? Van valami speciális, vagy elég csak sima folyékony ragasztó?

decoupage ragasztó kell hozzá


Az milyen?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287658 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet

Alison West írta:

Brisa írta: Igen, szalvétatechnikával.


És ha megkérdezhetem, az alá milyen ragasztót kell kenni? Van valami speciális, vagy elég csak sima folyékony ragasztó?

decoupage ragasztó kell hozzá

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287657 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Igen, szalvétatechnikával.


És ha megkérdezhetem, az alá milyen ragasztót kell kenni? Van valami speciális, vagy elég csak sima folyékony ragasztó?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287642 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Igen, szalvétatechnikával.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287631 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa írta: Tálca 1
Tálca 2

Rózsás óra
A túl rózsaszín óra...


Ezek szalvéta-technikával készültek?
A rózsás óra nagyon szép :) Meg a többi is. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287610 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Narb, az a póló szenzációsan jó lett!. Mennyi ideig készült?

No, én is felpakolom a saját kezűleg készített karácsonyi ajándékokat:

virágos tányér
harangos tányér

Ezt a két tányért megpakoltam saját sütéső karácsonyi sütikkel és celofánba csomagoltam egy szép masnival. Szerintem tök jól nézetek ki. (Kár, h úgynem fotóztam le őket.)

Tálca 1
Tálca 2

Rózsás óra
A túl rózsaszín óra...

Újság-gyűjtő

Fakanál-báb

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére