Iparművészet

Több
14 éve 6 hónapja #384425 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Csak jelezni szeretném, hogy csináltam sok új ékszert. Íme: nyul-ek.deviantart.com/gallery :cool:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382340 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Iparművészet
Aki szeretne vízzel higítható alapozót akril és olajfesték alá, az sikítson rám.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382290 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Dodiee írta: Mivel Olostát és Annist is érdekelte a dolog mikor meséltem róla, itt a link a Népi játék és kismesterségek oktatója tanfolyamhoz:
www.hagyomanyokhaza.hu/main/oktatas/kezmuvesseg/nepijatek/

Úúúú..... köszi-köszi-köszi!!!!! Amint lesz melóm, tudom, mire fogok gyűjteni! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382282 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Mivel Olostát és Annist is érdekelte a dolog mikor meséltem róla, itt a link a Népi játék és kismesterségek oktatója tanfolyamhoz:
www.hagyomanyokhaza.hu/main/oktatas/kezmuvesseg/nepijatek/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379010 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
"Most jön a naaagyon izgalmash! Miiindenki örhüljön!"
Nagyon sokminden történt ide: nyul-ek.deviantart.com éés ide is narbelethwererabbit.deviantart.com Orhoszlánok! Tigrhisek! Medvék!
Na jó, nem is... (de attól még izgalmaas)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376640 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Azt hiszem volt már, ami ide felkerült, de ezek a képek talán egy picit jobb minőségűek (azt leszámítva, hogy az Artemiszes festmény hátulján rajta felejtettem a vignettát amit még a suliban raktak rá, a másik festménybe meg belenyúltam manccsal :D ). Elég régen készültek, még a szaksuliban 4 éve kb :)
img1.tar.hu/dodie/img/37368492.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368493.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368494.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368495.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368496.jpg#3

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376601 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Iparművészet
Finom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376515 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Roppant pofátlan, hogy itt próbálom népszerűsíteni a cuccaimat, de ezt már rég óta szerettem volna megmutatni Nektek:

gyertyatartó

December végén lett kész. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373434 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta!
Bocsi,már látom :D Előbb jár a kezem mint a szemem. :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373433 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szia Olosta!
Egy kérdés: a fülbevalóid kb. milyen árkategóriában mozognak? :D
Előre is köszike!

Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372637 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Éljen-éljen-éljen!!!!
Ha lehet, amint lesz időm, beteszem a linketeket az én ékszeres oldalam gyűjteményébe. :wink:


Húha! Köszi!!! :cheers: :hello:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372634 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Éljen-éljen-éljen!!!!
Ha lehet, amint lesz időm, beteszem a linketeket az én ékszeres oldalam gyűjteményébe. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372624 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nagy örömmel jelentem, hogy immáron létezik a művészeti oldalunk közösen Lyonával, ahol megnézhetitek az ékszereinket! Lehet tőlünk venni is, egyelőre személyes átvétellel működik a dolog, aztán lesznek erre profibb megoldások is! Folyamatosan pakolom fel az ékszerekről és hűtőmágnesekről, kulcstartókról a képeket, tehát érdemes lesz később is ránézni annak, akit érdekel!

Íme: :!: :idea::!: Nyul-ék :!: :idea::!:

(Illetve a saját oldalam a rajzaimmal és iparművészeti próbálkozásaimmal valamint fotóimmal továbbra is működik: Narbeleth oldala

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367188 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet
IPARMŰVÉSZEK figyelem!!!!!!!!

Iwiwről Továbbított üzenet:
"Egy hónapja találkoztunk egy családdal , akinek a tulajdonában felbecsülhetetlen értékű viseletgyűjtemény van. A ruhákról annyi tudható, hogy úgy 15 évvel ezelőttig be voltak falazva. Azóta viszont így állnak egymás hegyén-hátán. A család 15 éve próbál embert találni, arra, hogy valaki kezébe vegye a gyűjteményt, rendszerezze, megmutassa a világnak. Ilyen ember eddig nem akadt. A ruhák pedig napról napra rosszabb állapotba kerülnek.

Mi két hónapja próbáljuk jó kezekbe adni a gyűjteményt, de nem sok sikerrel. Mindenki akinek megemlítjük nem a nemzet javát nézi, hanem a sajátját és rögtön kér inkább pár darabot, de a saját ismeretségét restelli segítségül hívni.

A viseletek megtekinthetők az alábbi lapon:
picasaweb.google.hu/gluckvea/RuhK

Ha bármilyen ötletetek van, keressetek meg minket, mert kb ahány nap, annyi molylepkével több:
Segítségüket előre is köszönöm: Szabján Viktória"

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367109 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Iparművészet
Húú, Olosta! Bevallom őszintén, nem értek hozzá, szóval nagy dicséretnek számít tőlem: ezek nagyon szépek! Gratu! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367097 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta, Olosta lányom te aztán jól kinőtted magad! :itscool:
Gratulálok! Csak így tovább! :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367010 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Örülök, hogy a táborban olyan nagy sikert arattak az ékszereim! :oops: :D
Aki vett tőlem, viselje egészséggel! :wink:
Aki lemaradt, vagy aki még szeretne, az további látnivalókat talál ezen az oldalon.

Folyamatosan (pontosabban, amint készítek egy-egy újabb darabot) kerülnek fel ékszerek, érdemes figyelni! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366329 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
perpill csak olyan van itthon amit éppen hazsnálunk :mrgreen:
És az sajna eltakarja a csontokat, pedig ez esetben szeretném ha látszódnának. :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366326 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Iparművészet
:idea: Inakkal, izomszövettel, és bőrrel. :look: Ezek mindig beválnak... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #366324 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Őőőő hát nem egészen tudom hogy jó helyen járok-e, de talán még ez a legközelebb eső topik a témához.... 8O
Szóval kis ötletvadászatként járok erre, augusztusban készülök összeállítani egy csirkecsontvázat, és érdeklődnék hogy ti mivel rögzítenétek egymáshoz a csontokat? (ragastzó elvetve, minimálisan legyen mobilis, ne törjön azonnal, eddigi ötlet a drót, csak hátha van valakinek világmegváltó ötlete :) )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359688 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Iparművészet
Pályázat az új székház kirakatának dekorációjára!

Cél egy kellően "dizájnos" kirakat kialakítása.
Felhasználható eszközök: raktárkészlet (zászlók, térképek, fegyverek, jelmezek drapériák.

Terveket és elképzeléseket várunk. Ezeket nekem küldjétek el, emailben postán, személyesen levadászva stb.

Tervek benyújtási határideje: május 23 péntek
Tervet benyújtó legyen kész arra, hogy levezényli a dekorálás folyamatát.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359523 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
:dance: Olosta nagyon szépek!

Eglar: privi ment

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359515 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok! Vmikor egyik LEP előtt hallottam, h vki tündefülek előállításáról beszélt, és nekem most éppen kelleni fog egy pár június végén egy live-ra. Ha tudtok valamit arról, honnan szerezzek / milyen anyagok kellenek hozzá, légyszi, osszátok meg.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359303 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nóli i linantea írta: Majd szólj ha rendelésre is csinálsz :lol:
Nagyon szépek :oops:


Tervben van. 8)
Ha lemennek a vizsgáim nekidurálom magam a komolyabb munkának, és egy weboldal összepakolásának a témában.
A táborba meg úgyis viszek mintapéldányokat. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359298 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Majd szólj ha rendelésre is csinálsz :lol:
Nagyon szépek :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359286 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta, ezek gyönyörűek! :eek2: :itscool:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359267 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Kedves Ügyeskezű Topiclátogatók!

Alkottam pár drótékszert, remélhetlőeg lesz még több is.
Itten vannak.

Ehhez kapcsolódva meg találtam egy oldalt, ahol vannak nagyon jó videók is az ékszerek készítéséről:
Ez az
Kattintsatok a "Class list"-re, és ott vannak, egy része ingyenes, egy része fizetős. Ahhoz, hogy meg tudjátok nézni a vidókat, regisztrálni kell.
Jó szórakozást! :wink:


Nagyon ügyi vagy! Nagyon szépek lettek! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359266 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Caranglín írta: Hű, Olosta, ezek tök jók lettek! Ügyi vagy. :)
Megnéztem a többit is, és nem is tudtam, hogy ördögbotokat is csinálsz.
Én is megcsinálhatnám végre a netes fotótáramat, főleg, hogy megint vannak új alkotásaim.


Köszi. :D

Hát ja, készítek én mindenfélét, de semmiből sem vagyok profi (majd talán ékszerekből egyszer 8) ).

Megadod a képtárad címét?
Kíváncsi vagyok a munkáidra!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359261 Írta: Caranglín
Caranglín válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hű, Olosta, ezek tök jók lettek! Ügyi vagy. :)
Megnéztem a többit is, és nem is tudtam, hogy ördögbotokat is csinálsz.
Én is megcsinálhatnám végre a netes fotótáramat, főleg, hogy megint vannak új alkotásaim.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #358001 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Kedves Ügyeskezű Topiclátogatók!

Alkottam pár drótékszert, remélhetlőeg lesz még több is.
Itten vannak.

Ehhez kapcsolódva meg találtam egy oldalt, ahol vannak nagyon jó videók is az ékszerek készítéséről:
Ez az
Kattintsatok a "Class list"-re, és ott vannak, egy része ingyenes, egy része fizetős. Ahhoz, hogy meg tudjátok nézni a vidókat, regisztrálni kell.
Jó szórakozást! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.597 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére