Iparművészet

Több
16 éve 3 hete #357398 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Megszületett a Rejtélyállat a szívbefőttel, meg még 4 másik csodalény. www gombra lehet kattintani, ha érdekel :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354068 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Iparművészet
A Baross utcában (ha a körúton a Blaha felé állsz, jobbra befordulva szinte rögtön ott van, a buszmegálló mellett) van egy anyagbolt, ahol végkiárusítás miatt 40-50% kedvezményt adnak gyönyörű anyagokból. Én nem értek hozzá, de pénteken voltunk varrónővel együtt anyagot nézni, és ő mondta, hogy ezek hihetetlen jó árak. Gondoltam, érdekelhet valakit, akár előre betartalékolni ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353683 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Narb: ez nagyon aranyos! :D

A kép beszúrására vonatkozó technikai jellegű információkat töröltem.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #353670 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ééés már megint én. Tehát:
Csináltam egy nagyon vicces kis képeslapot és gondoltam megosztom veletek:

:P

Ha tetszik, lehet böngészni a galériám :twisted:

Ha valaki tudja hogy esetleg mit szúrtam el a képbevitelben hogy nem jeleníti meg itt a fórumon, az visítson! 8)

(Szerk.: Olosta belenyúlt, és kijavította a linket.)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352755 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nóli i linantea írta: Ez már OFF de

azért Tűz csarnoka hogy tűz égjen benne. Mi arról nem tehetünk, csak későn derült ki hogy nem gyújthatunk tüzet az aulában.

ON


OFF Ha azt hiszed nem gondoltunk rá, hogy felgyújtsuk a szalmabálákat, tévedsz! :P :twisted:
ON

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352751 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ez már OFF de

azért Tűz csarnoka hogy tűz égjen benne. Mi arról nem tehetünk, csak későn derült ki hogy nem gyújthatunk tüzet az aulában.

ON

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352714 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Gandalf írta: Igazából csak a régi sárga nevezhető sátornak, az új már inkább pavilonnak minősül.


Igen a "ROMA" pavilon :lol:
Nagyon szép lett az indákkal, csak legközelebb kell oda hozni mellé egy kis hordozható fűtőberendezést, mert fílinges volt a tűz csarnokának nevezett hely 5 °C fokosan:)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352464 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Iparművészet
Igazából csak a régi sárga nevezhető sátornak, az új már inkább pavilonnak minősül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352455 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszönöm.

Caranglín: neked volt Eowynos menyasszonyi ruhád, nem? Meg népviseleteket varrsz, ha jól emlékszem.

A táborban egy másik sátor lett kidekorálva (te azt hiszem, az általam varrt sárgát láthattad, ha belinkeltünk ide valamit), ami sokkal strapabíróbb, meg persze szebb is.

Sajnos mostanság nincs itt a topicban túl sok mozgás, leszámítva Narbeleth gyönyörményeit. :wink:

Remélem, hogy a kreatív energiák most csak téli álmot alszanak és amint kitavaszodik (na meg elmúlik a vizsgaidőszak) újra nekikezdünk alkotni.
(Mostanság én sem vagyok túl aktív. :roll: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352452 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Ja, és persze gratulálok Olosta! :) :wink:
:cheers:


Én is én is! :hello: :hello: :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352070 Írta: Caranglín
Caranglín válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok népek!

Hű, de régen jártam erre! Biztos nem is emlékszik már rám senki... :cry:
Sajna döglődött a gépünk, a net meg pláne, és munka meg fősuli mellett nem nagyon lett volna időm máshol netezni. Egyébként most már hivatásos kreatív vagyok, képzeljétek el! Fogyis és pszichés beteg felnőtteknek tanítok rajzot meg kézművességet.

Olosta, gratula a topic-gazdasághoz! Mi megtesszük, amit Gazda kíván! Gazda a barátunk. :D

Meséljetek, milyen volt a tábor? Megcsináltátok a sátrat?
Sajnálom, hogy nem voltam itt az utóbbi fél évben, de remélem, újra befogadtok.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352015 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350881 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ja, és persze gratulálok Olosta! :) :wink:
:cheers:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350880 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Undorító egoizmustól vezérelve megjegyezném, hogy megváltozott a www gombocska képében található link és most egy deviantart nevű oldalra vezet, történetesen az én kis munkáim felé.
Mivel sajnos a képtár bedöglött. :cry:
Itten mostan találhatók régi és új dolgok. :gimliaxe:
Megértésüket és toleranciájukat a fölösleges betűfogyasztásért köszönjük! :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350492 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ügyeskezű Népek!

Emlékeztek még, hogy a táborban próbáloztunk némi drót-gyöngy ékszer készítéssel?
Aki akkor kedvet kapott hozzá, azoknak ajánlom az alábbi linket (meg persze mindenkinek, akik valami nagyon szépet szeretnének látni). :wink:

livewire.dawanda.com/

Mainzi egyetemisták készítik ezeket az ékszereket. Szerintem elképesztően gyönyörűek!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #347512 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszönöm a kinevezést. :wink:

Azt hiszem, hogy túl sok tennivalóm nem nagyon lesz, mert itt eddig is rendben mentek a dolgok, de természetesen, ha ide nem illő hozzászólást tapasztalok, akkor azt átirányítom a megfelelő topicba, vagy törölom.
Azért nem kell megrettenni, nem leszek véreskezű topicgazda. :wink:

Szerk.:
Hmm...... most, hogy újraolvastam a saját hosszázólásomat, azt hiszem, hogy ez is megérdemelne egy törlést, mivel nem vág a témába. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #347460 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Jó munkát a topikgazdisághoz Olosta! :D

Nazgúl jelmez: Olyat ahol venni lehetne, én nem tudok, de a varráshoz biztos lehet találni bátor vállalkozót. :wink:
A Burdától van egy kiindulásnak jó szabásminta is a köpenyhez, ami még itthon is kapható talán: klikk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #347453 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szolgálati közlemény

A topic gazdája mostantól Olosta. Sok sikert kívánunk a munkájához.

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #347340 Írta: SzekelyG
SzekelyG válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Nazgul ruhára lenne szükségem, nem tudtok egy helyet, ahol venni lehet, vagy valakit, aki varrni tudna?

Köszönettel: SzekelyG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343824 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Vikil kiegészítés: vannak tündés burda szabásminták is: a 2007/1-es számban a 127 A és
127 B jelmez (bár ez inkább Éowyn Shieldmaiden ruhájára hajaz) és a külön kapható szabásminták közül a 2484-es számú Fee/Fairy névre hallgató, szerintem ezeket a legkönnyebbb beszerezni itthon,és kezdetnek megteszik. :wink:
Simplicity 4940 meg helyet változtatott:: katt lap aljára került.
Ez is jó: Rivendell Bridal
Meg az ő oldalát is érdemes nézegetni: Yvette

Encsi, a tányér különösen tetszik! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343684 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Vikil írta: Akkor itt is megkérdezem nem :D
Nem tud valaki tünderuha szabásmintát?

2004. november 13-án Stara írta:

Csele írta: Nem tudtok a neten jó szabásmintákat tünde-ruhákhoz? Tavasszal még volt egy rakat ilyn net-címem, de elvesztek, most meg csak olyanokat találok, ahol fizetni kell.... :cry:
Valami nagyon egyszerű kellene (karcsúsított, bő ujjú, olyan, amire ővet lehet rakni, és a szélét dísziteni hímzéssel, más nem nagyon kellene...)

Csele,én is kerestem ilyeneket,de szabásmintát nem nagyon találtam,csak ugyebár rendelhetőt. Nem mintha tudnék már varrni. :roll:
Biztos ismered ezeket,de hátha nem: :wink:
Alleycatscratch
Simplicity
Lindsay Fleming
Ezek nagyrészt a filmbeli ruhák,de ötletadónak talán jó.A kész művet majd láthatjuk,ugye? :D


Az interneten általában nincs kész szabásminta, de ha van egy jó varrónőd, vagy te magad vagy jó varrónő ( :wink: ), akkor a képek alapján már meg lehet rajzolni a mintát.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343656 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Akkor itt is megkérdezem nem :D
Nem tud valaki tünderuha szabásmintát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343236 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Iparművészet
Bátorkodom közzétenni pár művemet:

Az asztalom, amit én, azaz én terveztem:
Melléklet:


Magyar címer karácsonyra apáéknak:
Melléklet:


És egy tányér, amit agyagoztam:
Melléklet:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332281 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Iparművészet
Azt a nyakkendőt szívesen viselném, nagyon szép lett ^^

Az én kék mobilomon is el tudnék képzelni egy olyan mintácskát 8)

Szép munkák! Grat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332201 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Iparművészet
A nyakkendő továbbra is überhihetetlenjó :)

OFF: én meg nőarcú nőnek olvastam szemüveg nélkül... az már a szürreális kategória...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332177 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Altaris írta:

Snuffles írta:

Altaris írta: nekem mért nem mutat semmiféle hivatkozásra? :(

Mert nincs hivatkozás, viszont Narb profilján a weboldalnál megtalálod a képtárat! ;)

*köszi* nézem is... :)

mobil&üveg :) nagyon szépek!


Nem, mert körömlakkal van lefixálva :D Mivel a porcelánfestéket elvileg égetésssel kéne és azt nem vállaltam be még levehető előlappal sem. :lol:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332113 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Iparművészet

Snuffles írta:

Altaris írta: nekem mért nem mutat semmiféle hivatkozásra? :(

Mert nincs hivatkozás, viszont Narb profilján a weboldalnál megtalálod a képtárat! ;)

*köszi* nézem is... :)

mobil&üveg :) nagyon szépek!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332111 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Cépek, nagyon cépek!
A mobilról nem jön le a festés?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332110 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Iparművészet

Altaris írta: nekem mért nem mutat semmiféle hivatkozásra? :(

Mert nincs hivatkozás, viszont Narb profilján a weboldalnál megtalálod a képtárat! ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #332109 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Iparművészet
nekem mért nem mutat semmiféle hivatkozásra? :(

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére