Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!<br> Először is leszögezem, amiket én ide írtam, mind a saját agyszüleményeim....<br> Közkívánatra: Szauron naplója: folytatás...<br> <br> A Harmadkorban:<br> A tündék végre hajóznak elfele! Jeee! Végre rájöttek, hogy Középfölde az Enyém!!!!! <br> Gáz így testetlenül írni...<br> <br> később:<br> Gondornak annyi! Kihaltak a királyok! A helytartónak egy palantírt adtam, még hasznát veszem...<br> Kéne már egy test! Az a Banyapók nagyon izgat már...<br> <br> Gollam megtalálja a gyűrűt:<br> Valami van. Érzem. Először kezem nőtt, aztán... nos aztán már én választhattam...<br> <br> később:<br> Pocsék ez az új test... A szememet nem tudom lehunyni, és valami tűzben forog, így állandóan csepegtetni kell...<br> <br> később: Előkerült volna a Gyűrű? De hol?<br> A főnazgult elküldtem egy helyre, aminek azóta Dol Guldur a neve... már építi a házamat...<br> <br> később: A bakacsinerdei tündék majd beszartak, amikor visszamentem! Végre félnek tőlem! Azt a Galadrielt elkapnám, kár hogy nem itt él...<br> <br> később: Elkezdtem az orkok szaporítását, itt van a 9 lidérc...<br> elküldöm őket, hogy nézzenek körül MOrdorban...<br> <br> később: Elkezdtem a Gyűrűk gyűjtését, de hiába szedtem össze hetet, egyik sem az... pedig tudom, hogy itt van... DRÁGASÁGOOOOOOM!<br> <br> később: SZarumánnak is küldtem egy palantírt, aláírtam, hogy SZ. <br> DE nem jött rá, hogy ki adta. Vén hülye. Majd odaígérgetem neki az édeskét. hehe. koppan majd a feje.<br> <br> később: Visszajöttek a nazgulok, pocsék híreket hoztak. Az én tornyocskámat ledöntötték, az olajkutamat betemették, és beültették virággal az egész földemet. SEhol egy ork.... Hát ezért harcoltam ennyit????<br> <br> később: Visszatértem!!!! Éljek! Éljek!!!<br> Itt van a Banyapók, egészen közel... elküldök érte.<br> <br> később: A futár nem jött vissza. Lehet, hogy valami baja történt? Szegény picim mindig is falánk volt egy kicsikét... <br> <br> később: JÖnnek az orkok csőstül. Lehet, hogy megint tudok háborúzni?<br> <br> később: Kipróbáltam az akaratomat. Rájuk parancsoltam, hogy öljék meg egymást. A megmaradt egy elmehet futárnak a kedvesemhez, ha elföldelte a többi ötezret. <br> <br> később: Valami érthetetlen okból meghalt a sírásó ork. Lehet, hogy kicsit gyors tempót javasoltam neki? Pedig az első kettőnél még bírta...<br> <br> később: Megcsináltam a mordori fekete uruk fantázianevű orkokat! <br> Felépült az első troll iskola! <br> <br> később: Már mindenki jön hozzám. Elkezdtem Szarumán és Echtelion befolyásolását. <br> <br> később: A drágaság! Valami kis békánál volt! MOsat egy másik vakaréknál van... VISSZZZAaAaaaa!!!<br> <br> egy óra múlva: A kiáltásomtól felébredt az olajkút, de összedőlt a torony. Ezek a mai építészek...<br> <br> később: A nyomában vannak...<br> <br> később: elveszették! HÜlye Elrond...<br> <br> a napló többi része elpusztult... egyesek szerint gazdája tépte szét, mielőtt lehúzta volna magát a Barad dúr WC-jén, ezzel túlterhelést és tömődést okozva magára döntve a tornyot.<br> <br> <br> Így ért véget Szauron uarlma...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Elolvastam az angolon Gandalf és Boromir naplóját. Olórin, Áfonya: fordítsatok még! Légyszi! Magyar szövegeken jobban tudok röhögni.<br> <br> Egyébként az eddigiekből a Balrog tetszett a legjobban. Gratula Olórin!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most már tényleg ez az utolsó mára (tegnapra?), de olyan jó ezeket fordítani, az ember újra meg újra pusztul rajtuk...<br> <br> Csavardi Samu nagyon titkos naplója<br> <br> 1. nap: <br> Frodót megszúrták egy Morgul tőrrel. Szörnyűség! Pippin még sírt is. Mondtam Pippinnek, minden rendben lesz, mert Frodó úr túl szép ahhoz, hogy meghaljon.<br> <br> Hoppá, elszóltam magam?<br> <br> 3. nap: <br> <br> Elmentem Frodó úrral Völgyzugolyba, ahol a tündék majd meggyógyítják. Gandalf utasított, hogy segítsek Frodó úrnak megszabadulni a piszkos ruhadarabjaitól. Így hát levettem róla a ruhákat és megfürdettem. Aztán még egyszer. Meg még egyszer. Gandalf bejött, és azt mondja, hat fürdetés már bőven elég lesz, Csavardi Samu.<br> <br> Hülye vén strici, tuti nem fürdött már a Másodkor óta.<br> <br> 4. nap: <br> <br> Vajon nem kellene Frodó urat megint megfürdetni?<br> <br> 5. nap: <br> <br> Tünde habfürdő, színes és oan szép.<br> <br> Gandalf hülye játékrontó.<br> <br> *duzzog*<br> <br> 6. nap: <br> <br> Frodo úr felébredt! Egész jól van, bár csodálkozik, miért ráncosak az ujjai.<br> <br> Azt hiszem nem szólok neki a fürdőkről.<br> <br> 7. nap: <br> <br> Beosontam Elrond Tanácsába. Frodó felajánlotta, hogy elviszi a Gyűrűt Mordorba. Frodó úr olyan bátor, meg jóképű; nagy és csodálatos!<br> <br> Na jó, talán nem olyan nagy.<br> <br> 8. nap: <br> <br> Megyünk Mordorba. A Szövetség többi tagja elég gázos. Főként Boromir. „Megtanítom Trufát és Pippint vívni”, peeersze, Lobélia nénikémet, azt. Nyilvánvaló, hogy hobbitokra beinduló perverz alak, aki imád rövidnadrágos kis fickókkal henteregni. <br> <br> 9. nap: <br> <br> Aragorn pont olyan perverz, mint Boromir. Nyilvánvalóan nyomul Frodó úrra. Ha bármivel próbálkozik, megölöm.<br> <br> 10. nap: <br> <br> Mória Bányáiban töksötét van. A kard lapos felével mindig odacsaptam Aragornnak, amikor megpróbálta megcsipkedni Frodó urat a sötétben.<br> <br> Gandalf belezuhant egy feneketlen szakadékba. Frodó úr később valami csúcsos mágussüvegről motyogott, de nem értettem, mert hát én csak egy ártatlan ifjú hobbit vagyok a Megyéből, akinek nem megy jól a szóforgatás.<br> <br> Pippin azt mondja, Legolas összejött Gimlivel.<br> <br> Fuj.<br> <br> 15. nap: <br> <br> Lothlórien oan szép. Szőke tünde hölgy, totálban nyomul Frodó úrra, előről-hátulról. Pippin is így látja. Mondtam Pippinnek, a magasságbeli különbség lehetetlenné tenné a kapcsolatot. Pippin azt mondta, elég ha Frodó úr gólyalábakra áll.<br> <br> Utálom Pippint.<br> <br> 22. nap: <br> <br> Elhagyjuk Lothlórient. Pá-pá, tapizós tünde maca.<br> <br> Nem tudom, pontosan hová megyünk, de valami víz lehet a dologban, mert csónakokat kaptunk. Nem is igazán érdekel, amíg Frodó úrral ülhetek egy csónakban.<br> <br> <br> 23. nap: <br> <br> Boromir ma végre levezette felgyülemlett vágyát Frodó úr iránt. Persze lelőtték (éljen!), de előtte nagy műsort csinált. Azt állította, csak a Gyűrűt próbálta elvenni, hogy legyőzze a gonoszt, de mindannyian tudjuk, hogy ez csak kamu, nem igaz?<br> <br> 24. nap: <br> <br> Boromirt kicsinálták az orkok. Tudtam én, hogy az orkok is jól valamire.<br> <br> Frodó megy Mordorba. Visz engem is, hurrá! Frodó úrnak most szüksége van valakire aki felvidítja, mert elég szomorúnak tűnik amiatt, hogy el kellett válnia Gimlitől. Most azt mondogatja, hogy biztosan szűzként fog meghalni a Sötét Úr kietlen pusztaságaiban.<br> <br> Na majd meglátjuk. <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Áááááááááááááááá! Mockosz, torszult fantásziájú banda!!!!!!!!!!!!!!!<br> <br> ...imádlak Titeket!<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Látom, megint nagyon ráérek... na, itt van Frodó naplójának fordítása...ezek egyre durvulnak, vettétek észre? :) <br> <br> <br> 1. nap:<br> <br> Jó nagyot aludtam Elrond házában, már sokkal jobban vagyok. Samu istenien megmasszírozta a hátamat és meg is fürdetett. Hát nem csodálatos az ártatlan, testvéri szeretet? Azt ugyan nem egészen értettem, hogy közben miért szopogatta a lábujjaimat, de biztos vagyok benne, hogy ez valamiféle ősi tünde gyógymód.<br> <br> 3. nap: <br> <br> Beleegyeztem, hogy elviszem a Gyűrűt Mordorba. Jobban belegondolva, lehet hogy rossz lépés volt.<br> <br> 4. nap:<br> <br> Aragorn és Boromir jól összevesztek azon, hogy ki cipeljen fel a Caradhras tetejére. Aragorn belelökte Boromirt egy hóbuckába. Boromir fülön harapta Aragornt. A Gyűrű nagyobb hatással van rájuk, mint gondoltam volna.<br> <br> 6. nap:<br> <br> Arra ébredtem, hogy Aragorn az inggombjaimmal játszadozik.<br> <br> Biztos a Gyűrűt kereste. Átkozott csáberejű jószág az!<br> <br> Á mindegy, Samu úgyis megöli, ha bármivel próbálkozik.<br> <br> <br> 10. nap:<br> <br> Ma Legolas elkezte simogatni a combomat az íjával.<br> <br> Teljesen elképedtem. Nem gondoltam volna, hogy Legolasnak is kell a Gyűrű.<br> <br> Valóban iszonyatosan nagy hatamú tárgy lehet!<br> <br> <br> 11. nap:<br> <br> Gandalf mutatott egy nagyon furi trükköt. Úgy látszik a csúcsos mágussüveg nem csak dísznek van. <br> <br> Kíváncsi vagyok vajon ő is a Gyűrű hatása alá került, vagy csak egyszerűen elvont az öreg.<br> <br> 24. nap:<br> <br> Végre egy kis nyugalom. Mória Bányáiban túl sötét van ahhoz, hogy Aragorn folyton megcsipkedjen, mint azt az utóbbi időben teszi.<br> <br> Gandalf belezuhant a homályba. Nagyon sajnáltam a csúcsos süveget.<br> <br> 27. nap : <br> <br> Lothlorien oan szép. Galadriel is oan szép. Felajánlottam neki az Egy Gyűrűt, de ő folyton csak azt hajtogatta: „Nemnem, inkább valami mást szeretnék tőled, Zsákos Frodó”, és megpróbált benyúlni a nadrágom alá. Így hát nekiadtam a tartalék pár nadrágomat, mert úgy látszik, nagyon tetszett neki. Lehet, hogy Lórienben nincs elég nadrág.<br> <br> 30. nap : <br> <br> Ma egész nap csónakban eveztünk. Nagyon elfáradtam. Trufa és Pippin felajánlottak egy csoportos masszázst. Milyen jó, ha az embernek ilyen aggódó barátai vannak! Örülök, hogy őket nem kísértette meg a Gyűrű. Habár nem kellett volna olyan erősen dörzsölniük a hátamat, meg más részeimet sem.<br> <br> Pippin ugye tudja, hogy mi unokatestvérek vagyunk?<br> <br> Ugye?<br> <br> 33. nap : <br> <br> Boromir megpróbálta elvenni a Gyűrűt. Nem vagyok benne teljesen biztos, de azt hiszem megpróbált letapizni is. Ez kicsit megrémített, mert Boromir elég nagydarab.<br> <br> 36. nap : <br> <br> Mindenki rám nyomul. Nem bírom tovább. Húzok Mordorba.<br> <br> Samu is jön. Szuper, így legalább lehet még részem több ártatlan, testvéri lábmasszázsban. Bár szomorú vagyok, hogy el kellett válnunk a társaság többi tagjától, asszem Gimlit szívesen megdöntöttem volna. Azok a kócos copfok meg a nagy sisak egész izgatóak. Á, mindegy, úgysem jöttem volna be neki. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok! Még nem írtam eddig egyik topikba sem, de most muszáj hozzászólnom. :) Amikor megláttam, hogy felfedeztétek Cassie Claire naplóit, majdnem leestem a székről! Ezek már jó egy hónapja cirkulálnak a Neten, és mindenki véresre röhögi magát rajtuk... :) ) A csaj egyébként hatalmas arc, rengeteg fanfictiont írkált már és elég sokan ismerik a nevét. Na de hogy kis magyar hazánk rajongótábora is felfedezi a naplókat, azt nem is hittem volna! *ámuldozik* Ami még jobb: a lány egyik ismerőse egy NY-i díjátadón Ian McKellen kezébe nyomta ezeket az ominózus írományokat... :) )))) Szóval most már Gandalf apó is ezeken vidul (mert hogy vidul, azt nem kétlem...) Ja, egyébként én is fordíthatok párat, ha gondoljátok (persze csak ha nem aratom le itt mások elől a babérokat ;) )). Mellesleg az eddigi fordításokhoz gratula, eszméletlen jól sikerültek! Persze Olórin plusz agyszüleményei sem semmik... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ti itt annyira pihentek vagytok, hogy az már fáj! De tényleg. Hülyére röhögtem magam a naplókon. Személyes kedvencem (kb. negyed órig próbáltam felolvasni a családnak, de állandóan hisztérikus röhögésbe torkolltam): Sercli fia Kifli. Gandalf, az öcséd is nagyon ott van beszólásilag. :-) <br> Csak így tovább. Eszméletlenek vagytok. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:-D DD<br> Kezdem megkedvelni ezt a napló műfajt!<br> Egy jópofa sztori:<br> Amikor az öcsém megetette a tevéjét, azt mondta:<br> -Tök jó, holnap már megtanul szörfözni!<br> Mire Én: - Akkor nevezd át Orlando Bloomnak!<br> Ő: Neem! Tök király!<br> Én: Akkor Aragornnak! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31087 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Az ARAGORN és a LEGOLAS naplók <b>fordítások!</b><br> <br> A GIMLI, FRODÓ és BALROG naplókat <b>én alkottam.</b><br> <br> De:<br> <br> MIUTÁN megírtam az ökörségeimet, <b>megtaláltam egy angol nyelvű weben egy csomót! Mások is olyan hülyék, mint mi :) </b><br> <br> Ak angolul tud, hülyére röhögheti magát: katintsatok az alábbi linkre:<br> <br> <a href=http://www.livejournal.com/users/cassieclaire/> www.livejournal.com/users/cassieclaire/ <br> <br> Szarumán, Gandalf, Samu, az 5. Gyűrűlidérc, Pippin és Trufa naplói...<br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31084 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Közkívánatra!<br> Zsákos Drogó fia Frodó titkos naplója<br> (részletek)<br>
<br> <br> 23. nap<br> Elrondhoz mentünk tanácskozni.<br> Tudtam, hogy rámsózzák a Gyűrűt.<br> Mindenki engem nézett a tanácsban.<br> Főleg a tündék. Nem tudom, miért.<br> <br> 25. nap<br> Felmentünk a havas hágóra.<br> Legurultam és elejtettem a Gyűrűt.<br> Aragorn felsegített, de mintha túl sokáig tartott volna a karjaiban.<br> Boromir látszólag a Gyűrűt nézegette, de közben engem lesett.<br> Ez nyugtalanít.<br> <br> 26. nap<br> Hiába kértem Gandalfot, hogy lavinaveszélyes hegyek között ne kurjongasson.<br> Egy köhintés elég lett volna annak az öt tonna hótömegnek, ami ránk omlott.<br> Szerencsére a többiek kimentettek a hó alól.<br> Mindegyik engem igyekezett erősen megmarkolni.<br> Legolas selymes pillantásokat vet rám.<br> Aggódom.<br> <br> 30. nap<br> Móriában vagyunk. <br> Félek, hogy valamelyik társam a sötétben mögém kerül.<br> Jó hogy itt van velem Samu. Olyan jókötésű srác.<br> Irigylem Csűrös Rozit.<br> <br> 32. nap<br> A Krónikák Termében megrohantk bennünket az ellenség.<br> A társaim az orkokat lekaszabolták, de egy nagy troll engem kergetett körbe a teremben.<br> Nem tetszett a nézése... Mit akarnak ezek tőlem?<br> <br> Ugyanaznap, délután:<br> A páncéling megóvott a troll döfésétől.<br> Társaim megcsodálták a finom mithrilt, de mintha túl sokáig tapogatták volna.<br> Gimli tekintetében mohó vágyat látok... Vagy csak képzelődöm?<br> <br> 33. nap<br> Balrog a Hídon. Gandalf lezuhant. Gáz.<br> Kedveltem az öreget, bár sokszor ok nélkül megölelt.<br> Tudtam, hogy Boromir kihasználja a pillanatot, és hátulról átölel.<br> Hiába ordítottam, hogy oooo!, nem engedett el. Erőszakos pasi.<br> <br> 40. nap<br> Lothlórienbe értünk.<br> Tudtam egy kicsit pihenni, de éjjel felébredtem.<br> Galadriel mezítláb lement a forráshoz. Néztem és ismeretlen vágyat éreztem.<br> Samut valahogy nem találom már olyan vonzónak. A lábai is rondák.<br> Összekavaradott bennem a világ...<br> Félek...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31079 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Naplókat akarok!Még! Még! Még! Folytassátok légyszi! Iszonyatosan jók. Már megint mindenki hülyének nézett akönyvtárban, annyit röhögtem. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31076 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kkkkkku.... baromi jooooooooook!!!!!!!!!!!
Gennyesre rohogtem magam rajtuk!!! :) )))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31074 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Akkor folytatom...<br> Itt egy rész elveszett, a rövid összefoglaló Sz. kézírásával:<br> Kellett nekem annyit írni! Most minden elveszett!!! Röviden: A főnök összekapott a tündékkel a kövekért, nagy háborúk voltak, de a Főnök húzta a rövidebbet. Közben megjelentek az embeek, sokan hű szolgáim lettek.<br> Na, azt elmondom, nekem is részem volt a főnök lejáratásában, és elküldésében...<br> <br> később: Olyan könnyelműek az emberek!<br> Mindent elhiszek nekem! hehe. <br> <br> később: Mindjárt megyümk valinorba!<br> Sikerrel jártam! Készül már a templom Melkornak, ennyirót megérdemel, ha mást nem is...<br> <br> a csaták után: Affranc. Ezek a valák rohadt szemetek!<br> Elsüllyesztették a szigetet! MÁr csak diktálok, mert a testem oda...<br> <br> később: Testet öltöttem! Elkezdtem építeni egy kis hétvégi házat itt Mordorban...<br> <br> később: A tündék mindenféle mütyüröket csináltak... Gyűrűket, vagy mi... <br> <br> később: Tök tutik a Gyűrűk!!! Nekem is kell egy!!!!<br> <br> később: ITt a szomszéd olajkútban csinálam egyet. Persze tutira jobb lett, mint a nyamvadt kis tünde gyűrűk.<br> <br> később: le kellett csapatnom kétezer ork fejét, mert zöldre festették a tornyomat. Hülyén nézett ki...<br> <br> később, a másodkorban: Az emberek gyengék! Egyszerre kilencet tettem a magamévá... kilenc erős férfit... bele is haltak, de övék a 9 gyűrű...<br> <br> később: A lidércek jó fejek! Tuti, ahogy kilncen felállnek sorba... Elkezdtem az orkok kiképzését.<br> <br> később: Háború van, tök tuti! A csatában odamegy egy nazgul az ellenfél királyához, rákiált, mire az összetojja magát és elszalad, a többiek utána. Tök jó ez a gyűrű! <br> <br> később: Fuj! Ezek a primitív emberek szövetkeztek a nyápic tündékkel ellenem! A sereget egy Gil-galad nevű önimádó vezeti. Drágasááágooooom! <br> <br> később: Szemetek! Itt vannak Mordor kapuinál!<br> <br> később: Megint diktálnom kell, mert elvették a drágaságomat!!!!<br> később:<br> Nem baj, az ő bajuk, majd visszajön hozzám... Visszaküldtem a főlidércet Angmarba...<br> <br> <br> megint mennem kell, de folytatom<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31073 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:D DDDDDDDDDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31072 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tudom, nem lett se jó, se hosszú, de itt az új:<br> Szauron naplója:<br> <br> Valamikor az idők kezdetén:<br> megszülettem. hogy honnan?<br> <br> kicsit később:<br> Találkoztam egy jó fej valával, aki nem olyan nyálas, mint a többi, Melkor a neve. <br> <br> még később: beálltam Melkorhoz!<br> Tökjó! <br> <br> annál is később:<br> Megyünk Középföldére!<br> A Főnök beavatott a terveibe, nagyon tuti!<br> <br> Középföldén:<br> Itt csak tündék vannak... kiábrándító. Pocsék. A főnök elküldött téríteni<br> <br> Később: Szörnyű!!!!! Az ég tökéletes sötétjét valami fényes izék rondítják el! Iszonyat!<br> <br> KÉsőbb: Nem igaz! A valák elviszik a tündéket. Csak Feanorral sikerült beszélnem az indulás előtt. Adtam neki egy távbeszélőkövet.<br> <br> A tündék elmenetele után:<br> Csak néhányan maradtak itt.... Pocsék. A tündék önérzetesek, és tetszik nekik a világosság. Várjuk Eru többi gyermekét...<br> <br> PÁr ezer év múlva: <br> Létrejöttek a törpök, de mielőtt a főnök beszélni tudott volnba velük, elaludtak. A főnök elkezdte építeni Angbandot.<br> <br> Később: <br> Felépült Angband! A Főnök megkezdte a tündék nemesítését.<br> <br> Később: Feanor üzent, a valák valami fákat csináltak, amik világítanak.<br> <br> KÉsőbb: A Főnök elment a Pókkal a fákért. <br> <br> utána: Kialudtak a fák! Nem lehetett elhozni, ezért a pók kiszívta őket. HOgy nézhettek a valák meg a kis szolgáik!<br> <br> később: Feanor hallagtott rám, megkovácsolta a Szilmarilokat, de csak most árulta el. A Főnök megy értük....<br> <br> <br> most be kell fejeznem, de még folytatom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31071 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) )))))))))))))))))<br> Ez elképesztő!!!!!<br> DE én is írok egy kicsit, még a régebbi formátumban, aztán meglátjuk...<br> <br> Szarumán Orthancban, vele van a legújabb genetikailag manipulált lény is.<br> Sz: Na! Ne nézzed már magad! Tisztára úgy nézel ki így is, mint egy tünde!<br> A lény: Yttort név et dojab im tsom?<br> Sz: He? Tanulj már meg beszélni?<br> L: inlézseb kodut né!<br> Sz: Na, mindegy, hívjuk Szauront!<br> (odamegy a palantírhoz) <br> Sz: Szauron, izé, Sötét akármi.... <br> (kicsit liheg, izgul, mint egy Oscar-díj kiosztó előtt)<br> Sz: Köbüki jelkezz! Izé...<br> Szauron hangja: KI ZARGAT MÁR MEGINT, AMIKOR A SZEMEMBE CSÖPPENTEK???<br> Sz: Én, vagyok... én vagyok az, mester!<br> SZH: MI A FENÉT AKARSZ?<br> SZ: Megvan a lény!!!<br> SZH: HOL?...VÁRJ! VISSZATESZEM A KONTAKTLENCSÉMET!<br> Sz: Kék a szemed? egészen tünd...<br> SZH: KUSS!<br> (Ijedten előretaszigálja a lényt)<br> SZH: MI EZ? NE A...<br> Sz: Ez a tökéletes lény, az Egyetlen, a kiválasztott, a...<br> SZH: EZ EGY NŐ!!!<br> Sz: Az Ötödik elem!<br> SZH: TE VÉN KÉJENC! NEM EGY NŐT KÉRTEM, HANEM TÖKLÉETES HARCOST! mOSTMÁR ELEGEM VAN! <br> (Szarumán áll egy ideig, aztán...)<br> Sz: Gyere kedvesem, megmutatom, hogy kell zuhanyozni...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31070 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin: ez eddig... hát nem is tudom, talán a legjobb... :O) De nem merem sorrendbe állítani őket, mert egyik jobb, mint a másik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31069 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<br> Suttog fia Mormog, móriai balrog titkos naplója<br>
<br> Első Kor vége:<br> A Főnököt marhára elverték a valák.<br> Kilakoltattak bennünket. <br> Lelépek keletre a hegyekbe.<br> <br> 1200 évvel később:<br> Itt csövezek a Ködhegységben.<br> Szar hely. <br> A törpök mithrilt bányásznak a fejem felett.<br> Hihetetlen nehéz naplót írni, mert folytan elég a kezemben.<br> <br> Harmadkor, mittudmén mikor:<br> Ezek a barom törpök rám omlasztották a födémet.<br> Elég volt. Felmegyek.<br> <br> Ugyanabban az évszázadban, este:<br> Megettem valami Durin nevű szakállast, meg a fiát.<br> Most persze nyavalyognak.<br> Lesz itt rend!<br> <br> Párszáz évvel később:<br> A törpök elhúztak, de orkok jöttek helyettük.<br> Ezek legalább nem bányásznak.<br> Enyém az alagsor. <br> Sokat hörgök és dobogok, a tekintélyem fenntartása céljából.<br> <br> Másnap:<br> A Főnök valamelyik spannja üzent Mordorból, hogy új klubot szervez.<br> Lehet, hogy tud nekem valami melót.<br> Végre történik valami.<br> <br> Kedd:<br> Valami turisták jöttek a bányába.<br> Az egyik lelökött egy kiállítási tárgyat a szemétledobóba.<br> Szólok a Kőagyúnak, hogy nevelje már meg őket, ne kelljen felmennem.<br> <br> Szerda:<br> Kinyírták Kőagyút. Gáz.<br> Az orkok szart se érnek.<br> Megint nekem kell mindent intézni.<br> Megyek felfele.<br> <br> Ugyanaznap, később:<br> Ezek a hülye orkok egész nap dobolnak.<br> Így nehéz lesz meglepni azokat ott fent.<br> Bárcsak kinyújthatnám egyszer a szárnyamat!<br> <br> Másnap:<br> Lepukkant egy hely ez a Mória. <br> Egyet mordulok, ledől a fél folyosó.<br> A turisták között van egy csibész Valinorból.<br> Most Gandalf álnevet használ. Ismerem, nagy spiller. <br> Félek, hogy megszívat.<br> <br> Péntek:<br> Utolértem őket.<br> Ásítottam párat, erre ész nékül menekülnek.<br> Ha lenne hely a szárnyamnak, utánuk repülnék.<br> Ehelyett most billeghetek ezen a hülye hídon.<br> Ilyet is csak részeg törpök építenek.<br> <br> Ugyanaznap, később:<br> Az öreg kókler kemény gyerek.<br> Ráadásul megrongálta a Hidat, ami leszakadt alattam.<br> Gáz. Tudtam, hogy beszopat.<br> <br> Fél perccel később:<br> Odavágtam egyet a korbáccsal, ez meglepte a vén majmot.<br> Esek lefelé, de jön ő is.<br> Ha leértünk, folytatom.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31068 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez eszméletlen jó!!!<br> Pontosan hol van az indexen? Elolvasnám angolul is. Bár szenzációs a fordítás.<br> (Ezek szerint Legolas tényleg goblint mond Móriában. Vajon miért?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31064 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Glóin fia Gimli Titkos Naplója<br> <br> <br> 1. nap:<br> Elmentünk a haverokkal valahova Eru háta mögé tanácskozni.<br> Agyoncsicsázott tündeházak, de ablaküvegre nem futja nekik.<br> Jött egy rakás további tünde is, mintha nem lenne belőlük itt is elég.<br> Van egy Legolas nevű köztük, az összes tükröző felületen megnézi magát.<br> <br> 2. nap.<br> Ma összeült a tanács. Semmi kaját nem adtak.<br> A vendég tündék nyilvánvalóan egymás pasijai.<br> A Gyűrűt megpróbáltam szétverni. Nem jött össze.<br> Szegény Bóglinak majd veszek egy új szekercét.<br> <br> 4. nap<br> Nekivágtunk a túrának. <br> Gandalf az összes útbaeső várromot megnézeti velünk.<br> Bolond az öreg, hegyet akar mászni, amikor ott van Mória.<br> Legolas ma reggel kétszer mosott hajat és újrafonta a füle mellett a tincseit.<br> <br> 6. nap<br> Egy csapat varjú miatt Gandalf felmászatott bennünk a hágóra.<br> Utálom a havat. A hobbitok csak nyűgnek vannak velünk.<br> Legolas a hó tetején járkál, nőies mozgással. Gusztustalan.<br> <br> Ugyanaznap, este:<br> Gandalf addig ordítozott, amíg a nyakunkba nem szakadt a fél hegyoldal.<br> Frodó azt mondta, menjünk Móriába. Most mászhatunk vissza.<br> <br> 8. nap<br> A Tó Őre ránk döntötte a Nyugati Kaput.<br> Legolas be van szarva, már goblint mond ork helyett.<br> Boromir szólt, hogy minden tele van hullákkal.<br> Miért én veszem észre ezeket utoljára?<br> <br> 9. nap<br> Attól félek, a tervezett Balin-féle lakomával baj lesz. <br> Az egyik csontvázban felismertem Sercli fia Kiflit, a legjobb pékünket.<br> Legolas minden pajzsban megnézi magát és Gandalf botjának fényénél fésülködik.<br> Gandalfnak fingja nincs arról, merre kell menni. Nekem sincs.<br> <br> 12. nap<br> Ma megnéztük Balin szarkofágját és a Krónikák Termét.<br> Balin sírfelirata tele van helyesírási hibákkal, elbőgtem magam.<br> Pippin belökött egy csontvázat a kútba. Gázos dolog, az alagsorban valakire ráeshetett.<br> Most majd feljönnek balhézni.<br> <br> Ugyanaznap, később:<br> Hát fel is jött egy troll, meg pár ork.<br> Felálltam Balin sírkövére, így magasabb vagyok mindenkinél. Yess!<br> Legolas véletlenül torkon lőtte a trollt, most persze nagy az arca.<br> Frodóról kiderült, hogy titokban testhez tapadó ezüstflitteres kombinét hord.<br> Az összes társam végigtapogatta... <br> Hova kerültem?<br> <br> 14. nap<br> Ma találkoztunk egy balroggal. <br> Olyat lehelt, hogy Gandalfnak szétcsúszott a választék a hajában.<br> Még nekem se ilyen büdös a szám.<br> Gandalf beszólt neki. Van vér a pucájában.<br> <br> Ugyanaznap, este:<br> Gandalf leesett a Hídról. Gáz.<br> Kimentünk a Keleti Kapun.<br> A hobbitok gyász ürügyén egymást ölelgetik.<br> <br> 15. nap<br> Megyünk Lothlórienbe.<br> Legolas ma tizenhétszer állt meg frizurát igazítani.<br> Az erdő állítólag tele van tündékkel.<br> Már előre hányingerem van.<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31063 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
EZ ELKÉPESZTŐ! Ezez a legutóbbiak haláliak voltak! :-D DDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31061 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<br> <br> A társaság Lothlórien első fái alá ért. <br> A Nap már nyugovóra hajlott, az árnyak megnyúltak, és Gimli gyanakodva fürkészte a sűrűséget.<br> -- Cirkuszban mutogassák a fiaim fiait, ha nem gyanús ez az erdő -- morogta.<br> <br> Legolas úgy kapta fel a fejét, mint akibe nyílvesszőt döftek:<br> -- Mi bajod ezzel a csodálatos ligettel, ahol a rokonaim lakoznak? -- förmedt rá a törpre.<br> -- Csodálatos liget? -- szólt vissza Gimli unottan. -- Tűzifának való az egész. <br> <br> Legolas csodaszép arcát nemes düh vonta pírba. <br> Szakállon ragadta a törpöt, orruk majdnem összeért.<br> -- Bugris bányamanó! -- sziszegte. -- Semmi érzéked a széphez! Nézz végig magadon, hajat is az Öt Sereg Csatájának idején mostál utoljára...<br> <br> Gimli hörögve kitépte arcának díszét a tünde markából:<br> -- Te meg naponta kétszer mosod, és megnézed minden patakban, hogy jól állnak-e a tincseid! Mi az ilyeneket odahaza buzgul-nak nevezzük!<br> <br> Aragorn békítőleg közéjük lépett és lefogta társai kezét:<br> -- Ugyan barátaim, ne civakodjunk! Itt jön Haldír! Inkább figyeljétek, mennyire király vagyok a sinda szövegekben!<br> Ezzel a fák közül kibukkanó erődtündék elé sietett és beszélgetni kezdett velük.<br> <br> Lehet, hogy a sindában király vagy, de Gondorban még nem, gondolta Boromir. <br> Torkig volt az eddigi úttal, és még mindig füstölgött magában, hogy lehurrogták az ő útvonaltervét. Gandalf meghülyítette őket, mérgelődött. A vén marhája! A francnak állt le a Hídon bámészkodni meg a balroggal vitatkozni, ahelyett, hogy velünk együtt átfutott volna! Most meg itt bolyongunk, ez a hülye kerek pajzs meg töri a hátamat...<br> <br> Haldír társai ezalatt mindegyikükre felajzott íjakat szegeztek. <br> Legolas szintén megfeszítette az íját, és büszkén az erdőtündék felé fordította. <br> Amazok sötét arcot vágtak, és az egyikük halkan így szólt:<br> -- Tedd le azt a vacakot, kölyök, még kárt teszel magadban.<br> <br> Legolas a halántékfürtjeiig elsápadt. Gimli harsogva felnevetett:<br> -- Ezt se nekem mondták, ecsém! -- És barátian hátbavágta a tündét, akinek elakadt a lélegzete. <br> A törp hüvelykujjával megvetőleg Haldír embereire bökött: -- Ezek a lennének a tesók? Te, láttak ezek már nőt?<br> <br> A tündéknek szikrát szórt a szeme, de Aragorn és Haldír végre befejezték a diskurzust és a csapathoz léptek. <br> Haldír a Közös Nyelven így szólt:<br> -- Az Úrnő már vár bennünket, ne tartsuk fel. Jöhet a köpcös vájárgyerek is -- intett Gimli felé. <br> <br> Legolas diadalmasan elvigyorodott, de még idejében ellépett a törp mellől.<br> <br> (egyelőre ennyi is elég, most lusta vagyok tovább írni :) )<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31059 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Legolas titkos naplója<br> <br> Első nap:<br> Elmentem Elrondhoz, a Tanácsra. Én voltam a legszebb az egész gyűlésen.<br> Elva'llaltam,<br> hogy elkísérek néhány aprócska embert Mordorba, hogy valami gyűrűt beledobjunk<br> egy vulkánba. Nagyon fontos küldetés --az aranygyűrű roppant veszélyes.<br> <br> Negyedik nap:<br> Boromir nagyon idegesítő. Miért kell állandóan azt az óriási pajzsot viselnie?<br> Fölmásztunk a Caradhrasra, de a csira emberek miatt, akik nem tudnak járni a<br> havon, vissza kellett fordulni. Határozottan én vagyok a legszebb a Szövetségbe<br> n.<br> Sirály!<br> <br> Hatodik nap:<br> A Bányában még ahhoz is sötét van, hogy rendesen megfésüljem a hajam. Nagyon<br> félek, hogy gubancos lesz. Az orkok tök hülyék. Még mindig én vagyok a legszebb<br> .<br> <br> <br> Tizedik nap:<br> Gandalf belezuhant a homályba. Másrészt, azt hiszem, egy pattanás fog nőni az<br> orromra. Ez roppant nagy baj, mivel a tünde-pattanások akár 500 évig is megmara<br> dhatnak.<br> Még mindig én vagyok a legszebb, a rohadt ragya ellenére.<br> <br> Tizenegyedik nap:<br> Lothlórien. Azt hiszem, Galadriel szebb, mint én. Viszont biztos, hogy leutánoz<br> ta<br> a frizurámat. Én is pont így néztem ki ezer évvel ezelőtt, mint ő most. Hülye<br> muff. Totál kiakadt, hogy a tükrös szökőkútjában vettem habfürdőt. Ráadásul<br> azzal vádolt, hogy az én hajamtól dugult el a lefolyója. Hazugság, nyulcszáz<br> éve egyetlen hajszálam se hullott ki, miért pont most kezdene el? Messze én<br> vagyok a legszebb.<br> <br> 30. nap:<br> Evezünk, a nagy vízfelület miatt tisztára leégett az arcom. Aragorn szemmel<br> láthatóan különös módon vonzónak találja Frodót. Ha bármivel próbálkozik, Samu<br> megöli. Még mindig én vagyok a legszebb.<br> <br> 33. nap:<br> Boromirt megkísértette a gyűrű. Olyan unalmas már ez az egész. Engem nem tud<br> megkísérteni, nekem mindenem megvan, amit csak akarok (tökéletes haj és kőkemén<br> y<br> fenék). Mostanában elég furcsa leveleket kapok egy, magát Staceynek nevező vala<br> kitől,<br> aki különböző obszcén dolgokat óhajtana tenni szerénységemmel. Szerencsére itt<br> van a hiper-szuper éles tünde látásom, szóval elszaladhatok, hogyha azt látom,<br> hogy jön.<br> <br> 35. nap:<br> Boromir halott. Elég gázos volt, nem igazán hiányzott most ez. Aragorn megcsóko<br> lta,<br> amikor elhunyt. Hát ez nem igaz, az embernek tele kell lövetnie magát nyilakkal<br> ,<br> hogy végre történjen valami? Boromir egyáltalán nem volt szebb, mint én. Nem<br> értem.<br> Úgy érzem, balhé lesz. Frodó elhúzott Samuval Mordorba. Milyen cukik ezek a<br> kis emberek, hogy így törődnek egymással. Egészen biztos vagyok benne, hogy<br> bejövök Gimlinek. Tök gáz. Pont a csípőmig ér, szóval lenne előnye is a dologna<br> k,<br> de a vastag copfok és az a nagy sisak totál kiábrándítók.<br> Azt hiszem, sötét idők jönnek. Nagyon sötét idők.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
!EZ NAGYON DURVA!<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31057 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Majd talán folytatom, de addig is egy kis fordítás:<br> Az eredeti az INDEX egyik topikjában jelent meg angolul, de ÉN fordítottam le (kissé szabadon), ide nektek:<br> <br>
<br> Arathorn fia Aragorn Titkos Naplójából<br> <br> 1. NAP<br> Leöltem 4 Gyűrűlidércet. Remek.<br> Talákoztam a hobbitokkal. Gyalogoltam 40 mérföldet. Megnyúztam egy mókust és megettem.<br> Még nem vagyok király.<br> <br> 4. NAP<br> A hegyen rekedtem a hobbitokkal együtt. Boromir az agyamra megy.<br> Nem vagyok még király.<br> <br> 6. NAP<br> Egyetlen orkot se öltem. Ez égő.<br> Borostás vagyok és durván férfias. Yess!<br> Gimlinek továbbra is legszívesebben páros lábbal ugranék a képébe. Fékesem magam.<br> Még nem vagyok király.<br> <br> 10. NAP<br> Nemigen volt mit írnom, sajna. Mória bányái töksötétek. Nagy balrog.<br> Ma se lettem király.<br> <br> 11. NAP<br> 7 orkot öltem. Remek, remek. Külsőm ápolatlan.<br> Legolas biztosan sokkal vonzóbb.<br> Vajon akkor is kedvelne, ha király lennék?<br> <br> 28. NAP<br> Kezdem Frodót zavarbaejtően vonzónak találni. Az az érzésem, hogy ha közelednék hozzá, Samu megölne. Ja, és a szőrös lábak elég kiábrándítóak.<br> Még nem vagyok király.<br> <br> 30. NAP<br> Lothlórienben: Galadriel a vesémbe lát. Szemtelen ringyó.<br> Jót dumáltunk Boromirral. Nem is rossz fej.<br> Ma letusoltam. Huh!<br> De még mindig nem vagyok király.<br> <br> 32. NAP<br> Leölt ork: egy darab se. Jó borostás vagyok.Legolas arról beszélt nekem, hogy árny és félelem költözött a szívébe.<br> Szerintem Lego buzi.<br> Továbbra sem vagyok király.<br> <br> 33. NAP<br> Többezer orkot csaptam le. Szuper.<br> Boromirt levágták az orkok. Ez gáz. Bár bátran halt meg a karjaimban, most már biztos vagyok benne, hogy kétségtelenül buzi volt.<br> Gimli felől nem vagyok meggyőződve.<br> Nyugodj békében, Boromir.<br> Nem vagyok király, de úgy látszott, Boromir azt hitte, hogy az vagyok. Ez is valami.<br> <br> 34. NAP<br> Frodó lelépett Mordor felé. Azt mondta, egyedül megy, de Samut mégis magával vitte. Vajon miért..?<br> <br> Atyaisten, rajtam kívül mindenki buzeráns ebben a filmben?<br> Már magamban sem vagyok biztos.<br> És még mindig nem vagyok király, a fene enné meg.<br>
<br> <br> <br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31055 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) ))))))) Bocs, most épp a földön rángatózok és vadul röhögök! Olórin! Folytasd tovább!!! Tök yo! :) ))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31052 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Guinness rekord!<br> 2,5 óra alatt elolvastam! <br> (virágot az öltözőbe..)<br> Elakad a szavam. ZSENIÁLIS!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31048 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
EZ ESZMÉLETLEN!!!!!!! TE JÓ ÉG, én ma nem fogok aludni! Amíg ezt az egész fórumot végig nem olvasom!!<br> De félek, hogy fel fogom röhögni a családot... :) ))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31046 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Elsőkből lesznek az utolsók ;-P<br> (főleg, ha ilyen ritkán írsz!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #31045 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: jó vót, öcsím! (bár nem olvastam, de biztosan jó volt:) De a nyomomba sem érsz:) az alapító mindig az ELSŐ:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.656 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére