Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31216 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Off:On

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31215 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
On: On

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31214 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Off: Off

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31213 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Off: Ragoran, ejtem a nevem végén a h-t, úgyhogy mehet a teljes hasonulás. :-) <br> ÉSzAH(hal)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31212 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ancsa: :D DDDDD<br> ez tökjó... nem szóltál bele, mert nem volt mibe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31211 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!<br> Nagyon teccettek a naplók:)) <br> Van 1 lotr-os viccem.... lehet, hogy ismeritek...nembaj ;DDD<br> -Mi 8 hobbit?<br> -1 hobbyte<br> ennyi volt... sorry, hogy beleszoltam;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31209 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ismét egyetértek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31210 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ÉSzAH-val

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31208 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Elrond... :D DDDDDD<br> <br> legalább hordhatott volna fülbevalót :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31207 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na ugye, hogy tudtok poénokat költeni buzizás nélkül is. Ez az Elrond-napló ismét nagyon tetszett. Csak így tovább és ne feledjétek: a karikatúra attól karikatúra, hogy tisztelettel túlozza el az eltúlozható vonásokat!<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31206 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mert???Azt hitted azt mondjuk:'Hogy volt képed ezt iderakni!!!':-)))De nem mondjuk!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31205 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
huh, most egy picit megnyugodtam..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31204 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nekem tetszik!!:-)))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31203 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos, remélem ez nem számít szentségtörésnek. Igyekeztem úgy leírni, ahogy valóban írna, ha élne, de persze a stílus sokszor sántít.<br> <br> JRRT naplója<br> <br> A mennyországból<br> <br> 1.nap<br> Valami készül odalent. A filmstúdiók környéke az én könyvem címétől hangos. Hmm.<br> <br> 2.nap<br> Csak nem MEGFILMESÍTIK? <br> <br> Terettőm!!!<br> <br> Hol a pipám?!<br> <br> 3.nap <br> Na nee! Ez a pojáca?? Szőrős mint egy törp, kövér mint egy hobbit,és pipázik. Hmm. HMM.<br> <br> 5.nap<br> Új-Zélandra mentek! Hiszen ott csak birkák meg <br> tetovált bennszülöttek vannak!!<br> <br> 6.nap<br> Láttam néhány szereplőt. Frodó fekete hajú, pedig megírtam, hogy ő a leszőkébb. Boromir bezzeg szőke, pedig neki feketének kellene lennie.<br> Arwen viszont csinos.<br> <br> 7.nap<br> áá, nem, tudtam!!! Kihagyja Bombadil Tomát! Az Öregerdő! Jaj, a Fűztekerest és a Fűzfa-apót is! A Sírbuckákat is... <br> <br> Na várj csak, Peter Jackson! Jössz te még az én utcámba!!<br> <br> 11.nap<br> Ma megvívták az Utolsó Szövetség csatáját, s a Gyűrű levágatott Szauron kezéről. <br> Meg vagyok elégedve a hadvezérekkel.<br> <br> <br> 111.nap<br> Végre történik valami. Egész eddig a díszletekkel vacakoltak, a hobbitokat tanították vívni, meg a tündéket beszélni.<br> Ma lesz Bilbó 111.születésnapja.<br> <br> (később)<br> A tüzijáték káprázatos volt, jó volt látni a vidám kis hobbitokat.<br> Meg persze a jó öreg Gandalfot... hmm, azok a régi szép idők...<br> <br> 123.nap<br> Most indultak tovább Bríből. Tegnap azért nem írtam, mert igencsak megijedtem a Gyűrűlidércek hangjától. Bizonyára valami förtelmes masinából csiholták ki ezeket a szörnyű hangokat.<br> <br> 140.nap<br> Na de ez azért már sok! Felháborító!<br> Kihagyták Glorfindelt, ráadásul az én gyöngéd és nőies Arwenemet harcias amazonná változtatták!<br> Annyira megmérgesedtem, hogy már azon sem gondolkodom, mitől lettek olyan savószínűek Frodó szemei. <br> <br> 150.nap<br> A Tanács siralmas. Alig beszélnek benne. Igen rövid.<br> A hobbitok viszont mindig megnevettetnek.<br> <br> 163.nap<br> Lehiggadtam, már nem remeg a toll a kezemben.<br> <br> Útnak indultak.<br> Samu elfelejtett kötelet vinni magával.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31202 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt olvasható az Egy naplója.Megjegyzem nem lett túl jó,de hát ez vagyok én&#61514;<br> A Gy&#369;r&#369; naplója:<br> <br> 1.nap:<br> Ma elkészültem.A Gazda elkészített.Zseniális.Nagyon gonosz,nagyon er&#337;s vagyok!Milyen jó a Gazda ujján feküdni&#8230;<br> <br> 2.nap:<br> Még mindig itt vagyok a Gazda ujján.Egyre jobb.F&#337;leg,mikor le &#8211;f&#337;l csúszkálok.<br> <br> (kés&#337;bb)<br> Az emberek és a tündék nagyon nem csípnek engem.Ne értem mi bajuk van.Szép kerek vagyok,csillogok és egy csodás szöveg van rám írva.Rettenet.Na,mind1,úgy is megszivatom &#337;ket.<br> <br> 3.nap:<br> Csata van.Itt vagyok a Gazda ujján.Most nem mozogtat.A szemét.Hullanak az orkok mint a legyek.Amikor majdnem eelvesztjük a csatát,a Gazda és én lesétálunk a az emberkékhez.Dobnak jó sok hátast,mikor meglátnak.Azért &#337;k is látják milyen szép vagyok.<br> <br> (kés&#337;bb)<br> Levágtak a Gazda kezér&#337;l!Szörny&#369;!Nincs több isteni csuszkálás&#8230;<br> <br> 4.nap:<br> Egy Isildur nev&#369; emberkének a láncán lógok.Nagyon dörzsöl ez a lánc&#8230;Nem olyan kényelmes mint a Gazda ujja.Apropó Gazda.Nélkülem egy senki.Elvesztette az erejét.Tudtam én,hogy a lényeg bennem van.<br> <br> (kés&#337;bb)<br> Na,ennek a pojácának is annyi.Már láncom sincs.Itt fekszem az iszapban és unatkozom.Azért a semminél jobb volt a lánc&#8230;<br> <br> Sok nappal kés&#337;bb:<br> Valami béna,törpe félszerzetszerüség talált meg.A barátja meg kinyírta miattam.Milyen megható!<br> <br> 1.nap:<br> Új naplót kezdek.Gollam(az új hordozómat így hívják) elég hibbant,de azért kezdem megkedvelni.a Drágaszágának hív,mindenhova elvisz.Olyan aranyosz!Jaj,ez a beszéd ragályos.<br> <br> 2.nap:<br> Gollammal új otthont kerestünk.Egy hegység bányáiban lakunk,egy kis szigeten.Olyan romantikus.<br> <br> 3.nap:<br> Valami hobbit szerencsejátékon elnyert a drágaszágomtól.Már megnit vége a jó id&#337;knek.<br> <br> 4.nap:<br> Új helyen vagyok.Valami Megyében,Hobbitfalván.Mindenhol csak dombok...<br> <br> 5.nap:<br> Ez az &#337;rült Zsákos Bilbó nem sokat vesz az ujjára.Mindig csak a zsebében hordoz.Na,ez így nem frankó.Ez nekem nem élvezet.<br> <br> 10.nap:<br> Jött egy vén mágus-utánzat Bilbóhoz.Asszem Gandalf a neve.Nagyon furcsán néz rám<br> Ja,ma van Bilbó 111. Szülinapja.Ezt is nekem köszönheti.<br> <br> 11.nap:<br> Bilbó elhagyott.Nem is érdekel,már túl öreg volt hozzám.Most azt hiszem egy a fogadott fiához,Frodóhoz kerülök.Végre valaki fiatal,bizosan többször vesz majd az ujjára..<br> <br> (kés&#337;bb)<br> Ez az &#337;rült Gandalf megtiltotta,hogy az ujjára huzzon Frodó.Milyen jogon szól bele má magánéletébe?<br> <br> 12.nap:<br> Frodóval,meg 2 barátjával + egy szolgával elindultunk Bríbe.Ez a szolga-gyerek igen furcsán néz Frodóra.Kezdek féltékeny lenni.<br> <br> innen Fojt. Köv.<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31201 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez tetszik!!!Állati klassz!!Nagyon Király!....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31200 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
jaj, ez naggyon tetszik... eddig nem olvastam bele a 'naplókba',mert az elsőtől akartam kezdeni, de ennek nem tudtam ellenállni... :) ))<br> Háromszoros hurrá Olórinnak! (meg mindenkinek, aki ilyet ír)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31199 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin: nagyon jó, mint mindíg! a sajátjaid sokkal jobbak, mint a fordítások!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31198 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
bőregér, <br> ennek nem itt van ám a helye! <br> A választ lásd a NYELVEK ÉS ÍRÁSOK topikban!<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31197 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin! Meg tudnád mondani nekem, hogy mit vezényel Elrond a tündéknek a film elején?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31196 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
(nem fordítás, nem buzis)<br> Elrond Titkos Naplója<br>
<br> <br> Másodkor, tegnap<br> <br> Ma összecsaptunk Szauron seregével.<br> A fiúknak romlik a hallása. <br> Amikor azt üvöltöttem, hogy lövéshez készülj, letámasztották <br> a pajzsukat a földre. A sortűznél meg valamelyik marha <br> majdnem átlőtte a fülemet.<br> <br> <br> Másnap<br> <br> Szauron kijött és megmutatta az új gyűrűjét. <br> Csapatszám estünk hanyatt a meglepetéstől, amikor láttuk, hogy <br> ezüstkesztyűhöz képes volt futtatott aranyat feltenni.<br> Ebbe a pasasba semmi jóízlés sem szorult.<br> <br> <br> 2. nap<br> <br> Szauron gyűrűjét le akartam adni a portán, de Isildur <br> lenyúlta és otthagyott. Gyakoroltam a nevét, de most se <br> vagyok benne biztos, hogy Z-vel vagy SZ-szel kell-e kiejteni.<br> Tiszta kosz vagyok és be is rekedtem.<br> <br> <br> 35. nap<br> <br> Találtunk egy völgyet, alacsony ingatlanárakkal. <br> Sikerült lecsapnom pár üres telekre.<br> A társaim szerint csak egy magamfajta balek hagyhatta,<br> hogy kilátás nélküli, huzatos, dohos és sötét telkeket rásózzanak.<br> <br> <br> 47. nap<br> <br> Szépen halad az építkezés. <br> Sajnos, a társaim kekeckednek.<br> Zavarja őket, hogy ablaküveg híján minden reggel tele a <br> szobájuk falevéllel. Hiába magyaráztam, hogy ez csak ősszel van így.<br> Dilettánsnak, kreténnek neveztek.<br> Ettől nyugtalanság lopódzott a szívembe.<br> <br> <br> 79. nap<br> <br> Kiadtunk pár szóróanyagot, de a címünknél Imladris helyett <br> Völgyzugoly szerepel bennük. A marketingesünket kirúgtam, <br> de ez már nem sokat segít.<br> Még Gandalf is alig talál ide.<br> <br> <br> 94. nap<br> <br> Bilbó hozzánk költözött. <br> Nem örülök, mert ahogy a régi mondás tartja:<br> ''A hobbit ritkán jár egyedül''. <br> Tegnap is azt álmodtam, hogy négy hobbit hancúrozik a kertben.<br> Más se hiányzik.<br> <br> <br> 98. nap<br> <br> Arwen ma megint elkötötte szegény Glorfindel lovát.<br> Glorfy tök dühös. Azt mondta, Asfaloth teljesen elszokik tőle.<br> Ebben lehet valami, mert a múlt héten is csak hatodjára<br> tudta megülni.<br> <br> <br> Ugyanaznap délután:<br> <br> Arwen megint az én vízátemelő parancsaimat használta, pedig ezerszer<br> megmondtam, hogy az az én dumám.<br> <br> Frodó ébredésekor különös késztetést éreztem, hogy Smith ügynökként<br> mutatkozzam be neki és üdvözöljem a való világban.<br> Ez valami gonosz varázslat lehet.<br> <br> <br> 102. nap<br> <br> Ma ordibálást és veszekedést tartottunk az udvaron, de szóltam a<br> krónikásunknak, hogy írjon ''tanácskozás''-t helyettük.<br> Gimli fegyverzet hatásbemutatót akart tartani, de hát már<br> a törp ipar se a régi. Nem röhögtük ki. <br> Legalább is ott nem.<br> <br> <br> 103. nap<br> <br> A Társaság nekiindult, hogy beteljesítse magasztos célját.<br> Kész röhej. A hobbitok egy bokorban is elvesznek, Gimli <br> mérföldekre bűzlik, Gandalfnak tériszonya van...<br> Ork legyek, ha Lothlóriennél messzebb jutnak.<br> <br> <br> 104. nap<br> <br> Fogadtam Bilbóval három kiló mithrilbe, két pofon ellenében, hogy<br> Frodó eljut Mordorba és vissza. Addig kanasztázunk.<br> <br> <br> 591. nap<br> <br> Semmi hír nem jött sehonnan.<br> Gyűlölöm a kanasztát.<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31195 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
azám!! :) )<br> <br> áááá, és persze a haja lóg szegénynek, nem a szeme.... bleee... kocsányon.. :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31194 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez jóó!!Túl kell járni a lefagyós gépek eszén!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31193 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
midjárt jön a vége is...<br> azért örültem ennyire, mert már megint lefagyásgyanús volt- de résen voltam. hehe. <br> <br> szóval, hol is tartottam?<br> <br> Időközben a fehér bácsi meg a vörös bocs bíbor párna köré 9, hosszú fekete köpenyt viselő alak került, akik most élénken vitatkoztak arról, hogy ki vezesse a szertartást és melyik részét- mivel az illetők papok voltak, de persze mind más felekezethez, sőt valláshoz tartozott. A vörös hoppá bíbor párnát tartó aprócska (u.akkora,mint az előbb) emberke láthatóan feszélyezve érezte magát, egyik szőrös lábáról a másikra állt, és félénken pislogott ki göndör fürtjei alól. Szerencsé(jé)re a fehér köpenyes elunta a vitát, megfordult, előrántott egy varázspálcát, majd motyogott vmit maga elé (amiből csak annyit lehetett érteni, hogy 'pipitér fénylik, minden manó, aki itt van' - de lehet, hogy nem) mindenesetre a fekete alakok abbahagyták a vitát, aztán testületileg, bár eléggé disszonánsan felvisítottak, és futásnak eredtek(persze előtte ők is megfordultak, e.i.-an). Egy épp arra járó Kósza Szélfoszlány azonban fölkapta őket, s néhány pillanat mulva már csak fekete pöttynek látszottak az égen, lévén, hogy feketék voltak, meg a vörös amúgy is tiltólistán volt.<br> Fehér bácsi elégedetten fordult vissza, s maga elé dörmögte:<br> G: T úgysem helyeselné, hohy holmi papok flangáljanak a történetében, mint holmi teológiai konferencián.<br> <br> A fák közül épp ekkor lépett ki a társaság, s elindultak a fehér ember felé. Mikor odaértek, megálltak, mivel épp csak addig kellett menniük. A ruhák, hajak és lobogók lobogtak a szélben, és akkor kiváló alkalom nyílt arra, hogy sok szép beszédet halljon, sok szép ruhát és nemes főt lásson az ember, de ezzel a lehetőséggel a nézők közül csak kevesen éltek, mivel addigra mindenki a kardjára(ba?)/lándzsájára/nyilára/lovára/lovasára dőlve aludt. Középen a hölgyek töredezett kezeiket ápolgatták, Aragorn egy gyermekkorában hallott Végtelenített (tünde)Történetet mormogott maga elé, s a csomós hajú tünde volt az egyetlen,aki látta, amint a Fehér Bácsi sokadik nevelt fiának fejére helyezi a koronát jelképező pántot. S akkor így szólt magában:<br> E: Kedves fiam, milyen jól áll neked az a korona! Végre nem fog folyton a hajadba lógni a szemed!<br> És szemébe könnyek gyűltek, mert fénylett a korona Aragorn fején. S akkor szél támadt nyugatról, majd észak felől is, majd dél felől, s aztán kelet felől is; és annyira összeborzülta mindenki haját, hogy néhányan felébredtek, és így kiáltottak:<br> -Ó! Utulien aure!<br> S erre fölébredtek a többiek is, és mindannyian látták az Aragorn homlokán pislákoló fényt, és mindannyian kiáltották:<br> -Utulien aure!<br> Akkor pedig ünnepelni kezdtek, és volt sok ének meg zene meg tánc meg persze egy kis evés, hisz négy hobbit is volt velük, és a Mekkoronázott mosolygott, és a hölgyek mosolyogta, és mindenki mosolygott, egészen addig, míg el nem fáradt a mosolyizmuk, és nyugovóra nem tértek.<br> A bölcsek közül néhányan pedig azon gondolkoztak, hogy a túróba tuodtt az a sok koszos rohani meg sötét gondori a nemestündék nyelvén szólni. <br> <br> <br> <br> löpp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31192 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon KIRÁLY!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31191 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ááá!!! csodás!!! nemtom mi van ezzel a géppel, biztos unja már, hogy eglsz nap én ülök előtte... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31190 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
egy óvatlan pillanatban sikerül végre Aragorn hátára teríteni a palástot. <br> B: Látod, drágám, mindjárt kész is vagyunk.<br> B: várj csak, drágám, megigazítom ezt a csatot...<br> Sz: Siess, drgám, ööö, akarom mondani kedves fiam... (elvörösödik, de aztán eszébe jut, hogy a vörös szín pillanatnyilag tiltólistán van, gyorsan visszasápad és felveszi szokásos zöldesen foszforeszkáló színét, ami... de ez már egy másik történet)A barna hölgy szeme villámokat szórt, s még szerencse, hogy nem tudott igaján varázsolni, különben a szőke hölgyből nem sok értékelhető maradt volna. De szerencsére eszébe jutott, hogy ha ő itt most levillámozza a drága nagymamit, akkor ki fog fánkot sütni? Így hát gyorsan el is felejtette a dolgot, min t minden mást is a világon, s teljes figyelmével a.. a... aaa... valami másra koncentrált. Hogy mire, azt nem jegyezte fel krónika.<br> Az bejárati fák előtt egy nagyon kicsi (mondom nagyon! NAAGGGYON!.. na jó, azért ennyire nem... most jó) emberke állt. Ő volt az ajtónálló valószínűleg (remélem ez a szín nem tiltott). Amikor Aragorn és kisérete kilépeet a fák közül, s Aragorn észrevette a kisembert, elmosolyodott. Háta mögé lépett, befogta a szemeit, s magas, majdnem éneklő hangon így szólt:<br> A: Na, ki vagyok?<br> Aztán el is engedte a kis emberkét, aki így végre előírásosan megpördülhetett a tengelye körül, el.írás.osan tágra nyithatta szemeit, e.ír.san leejthette az állát, majd szintén e.ir.n felvehette, csak azért, hogy újra kinyithassa, mivel megszólalt:<br> - Hö...kiirály!<br> Közben ámuló villantást vetett a most már büszkén és mosolyogva feszítő A.ra. A hölgyek persze sértődötten pillantottak rá, ő pedig rögtön kapcsolt, s néhány e.í.-s bókkal illette az illető hölgyek ruháját szépségét és főztjét. Majd miután ily módon eljutottak a küszöbig, lépteiket a fehér szakállas úriember és a vörös akarom mondani bíbor párna felé irányíthatták.<br> folyt.köv. (nehogy megint lefaggyak!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31189 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Teljesen megfelelő!!:-))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31188 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
skajgfsjhgv:))))))))))))))<br> Így jó Ragoran?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31187 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Részvétem!!Voltam én is így!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.376 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére