Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31246 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Az az Elrondos kép nagyon klassz!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31245 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Éljen Trufiádok, a Tündöklő:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31243 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nekem legjobban Gimli első naplója, és Trufa úrfi naplója tetszett:-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31244 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Valaki írja meg Bombadil Toma naplóját iiiiis:-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31242 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Azok tényleg királyak!<br> Jó vagy Olórin:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
azok a tünde-mátrix-betűk Elrond mögött haláliak!!! :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lehet én is rászánom magam, hogy írjak ilyen paródiákat, csak nincs időm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gargaff: Szép név.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek! Négy nap termését olvastam végig egyben! Képzelhetitek milyen állapotban vagyok. Görcsben van a rekeszizmom, és véresre harapdáltam a számat. (Sokan vannak még rajtam kívül a teremben) Ennél jobb paródiákat még soha életemben nem olvastam sehol. A zseniális is kevés erre, amit ti alkottok. Csak így tovább!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tolkien tünde volt!<br> <br> <a href=http://www.ringfan.com/~mbass/www.tolkienmovies.com/images/humorous/jrrelf.jpg> www.ringfan.com/~mbass/www.tolki ... jrrelf.jpg <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin: Jó a kép, tudsz még valahol ilyeneket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A kép klassz!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
(a mátrix stílusú tündebetűk a háttérben... nagyon finom...)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
kis áthozat az index terméséből:<br> <br> Elrond ügynök:<br> <a href=http://www.ringfan.com/~mbass/www.tolkienmovies.com/images/humorous/regan-agentelrond.jpg> www.ringfan.com/~mbass/www.tolki ... elrond.jpg <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31232 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Thingol: Még valami, ami azért nem ennyire vicces: A film alapján eddig sajna bárki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31230 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Thingol: Én, mert Gimli lassan fut, én meg gyorsan!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ÉSzAH: megtaláltam a válaszodat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31229 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:-D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31228 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na nyápicok, ki merne Galadrielnek szőke (tünde)nős vicceket mesélni Gimli jelenlétében???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31227 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr Arkhon: :o DDDDD<br> ÉSzAH: még mindig nem tom, hogy mit jelent a neved, de most már legalább ki tudom ejteni!!:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31226 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Garrgafff a neve... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31225 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Yo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31224 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
KIRÁLYY!!! azaz TROLL!!!! :D DDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31223 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na milyen???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31222 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!<br> Kezdek kisebbségbe kerülni...<br> De azért...<br> Még kéne valamit írnom...<br> De mit?<br> Megvan!<br> <br> A Barlangi Troll naplója<br> <br> 1. nap: Garrgafffnnnevvve...<br> <br> 2. Garggaaafff nevvveeee....<br> <br> 3. A nnneeeevvvvv.... Garrrrgaffff!<br> <br> 4. nap: Úgyí döntöttem, hogy inkább diktálok<br> <br> A nevem Gargaf!!!<br> <br> 5. nap: A papa megdícsért, hogy milyen jól tudok már írni. Hehe. Zurga be akart köpni, hogy ő írta az egészet, de leharaptam a fejét.<br> <br> 6. nap: Ellég hejtelenül fog ezentull irodni a naplom. Merthogy Rosssgav, az uttolsó irní tudo ork tegnap mekhalt. Ety ismerettlen leharrpata a felyét. Hehe.<br> <br> 7. nap: A paapa adot egy tutti nyakláncot, bár ety kicit hosssszú... De naggyon szép...<br> <br> 8. nap: Ma lefexem aludni.<br> <br> 3456. nap: Ma végre visszajöttek a kaja-népek, akiket a papa kergetett el. Azért kellett aludni. De újra lehet kajálni!<br> <br> 3457. nap: OOOÁÁÁÁÁ!!! A papa nem engedi, hogy egyek a kaja-népekből. Azt akarja, hogy bányásszanak egy kicsit, mert a Főnök imádja a mithrilt.<br> Ki lehet az a főnök?<br> <br> 3458.nap: Unatkozom.<br> <br> 3460. nap. Tegnap meghívtam vacsorára 10 orkot. Jól is laktam velük.<br> <br> 3700. nap: Megint lefekszem aludni, majd a papa felébreszt.<br> <br> 23000. nap: Végre! Megszólalt a vekkerem! Azok ott fent valami dobokat emlegettek... A papa akcióba lendül, és én velemegyek.<br> <br> 23001. nap: Mit ne mondjak: jóllaktam tegnap. A papa szétégette a kis szakállasokat, én meg megettem. Nőnöm kéne még egy kicsit, mert a papa sokkal nagyobb. Bár azt mondja, hogy egy ork nő szült. Hát én láttam a papa... hmmm... szóval fogalmam sincs, hogy fért rá egy ork nő...<br> <br> 23002. nap: Ma megettem a tegnapi írnokot, mert kisbetűvel írta a Papa nevét.<br> <br> 230118. nap: Ma végre teljesen felmehettem egy csapat orkkal. Szóltam a bátyámnak, hogy jöjjön fel, és gátat is építettem.<br> <br> 230119. nap: Ma feljött a bátyám és megette a fele munkásomat. Nem baj. <br> Vajon őt ki szülte???<br> <br> 23020: Találkoztam néhány szakállassal. Hogy ezek milyen puhák!<br> <br> 23021: A Papa tutira feljött, nem sok van már hátra a kis mitugrászoknak. <br> <br> 23022: Ma végre jóllaktam. A mithrilért elküld a Főnök valakit.<br> <br> 23023. nap: Ma eljöttek a mithrilért. A Papa tisztára be van tojva. Fél a Főnöktől. Ki lehet a Főnök? És mért fél tőle a Papa?<br> <br> 23123. nap: Ma végre kinyírtuk az utolsó betolakodót. Pihenhetek egy kicsit.<br> <br> 24675. nap: Ma megint jön valaki. A Papa még alszik, de jött futár a Főnöktől. Felkészültünk. Hívtam a bátyámat és levakartattam a szikláról a ez itt Mória kapuja, mond azt, hogy mellon és kinyílik az ajtó feliratot. Hehe.<br> <br> <br> 24677. nap: Mégis bejöttek! Hogy csinálták? Még a bátyuson is kifogtak. Bereraktam az 1. számú csalit és hozzákötöttem a papa órájához...<br> <br> 24678. nap: Jeee! Megyünk, elkapjuk őket! Hátha van egy írástudó köztük, meret Gururkha már öregszik...<br> <br> később: Hát ezek a nyápicok!!! Az egyikkel megpróbáltam ugrókötelezni, de valami tűket szúrt belém...<br> <br> később: Ennek a kis göndörnek páncélból van a bőre! A mindenit! Pedig milyen jó desszert lett volna...<br> <br> később: Elgáncsoltak!!! Azt hiszik hulla vagyok. Nem az én súlycsoportom... Majd a Papa!!!!<br> <br> <br> később: Neeeee!!!!! Papaaaaa!<br> A hidat aláaknáztam!<br> Ne menj rá! A dinamit tűzre is működik.... na puff...<br> <br> Üdvöz légy Gargaff Mória új ura!!!<br> <br> Éljek, éljek...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31221 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kirááály:DDD<br> kisfiú?:DDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31220 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Zsákos Bilbó naplója (saját):<br> <br> Első oldal:<br> Kedves naplóm. Eddig nem igazán írogattam hozzád hasonlókat, de most unalmamban mégis hozzádfogok.<br> <br> 1. nap. <br> Kinnt ücsörögtem a kertben, s éppen pipafüveztem, amikor valami vén fószer elém áll. Nagy orra van, szúrós szemei, s igen csinos, hegyes süvege. Sokáig kínos csend, majd köszönök neki, hátha elhúz a fenébe. Nem ez történt. Elkezdett kioktatni a köszönésről, majd meghívatta magát szerdára teázni. Hát már csak ez kellett nekem! Szerdán épp golfozni akartam volna a Tuk-bácsikáimmal, akiknek hatalmas golfpályájuk van. De most jött ez az eszelős, és... valami Kandalf a neve, vagy mi...<br> <br> 2.nap<br> Tök jól érzem magam! Ellátogattam kedves rokonaimhoz, Tarisznyádi-Zsákosékhoz, de nem örültek nekem. Hálából feltúrtam a veteményesüket, s elloptam néhány kosárnyi gombát. Hehehe, ez a Tuk-vér!<br> <br> 3. nap<br> Borzalmas délután. Törpe-koldusok szállták meg a házam, nekiestek a kamrámnak, majd beállít ez a Kandalf-fószer (lehet, hogy Gandalf? Mindegy...), s rájuk akar tukmálni. Mi ez, az öreg rabszolgakereskedelemmel is foglalkozik? Őrület! Az egyik törp, aki a Thorin nevet viseli, s folyton köpköd beszéd közben, hosszasan ecsetelte a családja históriáját. A szép asztalom tele lett nyállal, alig győztem utána feltörölni... Majd énekelni kezdtek, ekkorra már elő kellett vennem egy esernyőt (a múltkor vettem kölcsön Lobéliától - azóta sajnos új van neki). <br> <br> 4. nap<br> Őrület! Reggel Gandalf szabályosan kilökött az ajtón, s elkezdett lefele rugdosni a lejtőn. Hát ez nem komlett! Azóta is sajog a püspök-falatom...<br> Odalennt a kocsma mellett (gondolom, ide jöttek koldulni egy kicsit) már vártak az addigra hótrészeg törpök. Micsoda büdös csürhe! Bezzeg mi, Zsákosok, mi tudjuk, mi az elegancia! Bár kissé kínos számomra az a ronda sötétzöld (?) csuklya, amit a fejembe nyomtak. S ráadásul pónival utaznak! Hát ezek nem ismerik a lovaskordélyt?<br> <br> 6. nap<br> Elhagytuk a Megyét. Csak tudnám, meddig tart ez az őrület! Valahányszor ismerősök jöttek szembe az úton, mindíg az arcomba húztam a csuklyámat, nehogy rám ismerjenek. Bríben megpróbáltam meglógni előlük, de az a hülye fogadós, valami Papsajt, beköpött!<br> <br> 10. nap<br> A kaja fogy. A pipafű is. Hideg van. Fázom. Hiányzik a hobbit-lyukam. Mamiiii, haza akarok menni!!<br> <br> 20. nap<br> Gandalf előre lovagolt. Thorin ideges. Egy Balin nevű, bűzölgő törpe megpróbált közelebb kerülni hozzám. Én meg minél távolabb tőle.<br> <br> 21. nap<br> Gandalf még mindíg nem jött vissza. Eleredt az a rohadt eső! Megpróbáltunk szállást találni, de a törpök nem voltak hajlandóak egy nyúlüregben éjszakázni. Mi bajuk lehetett vele? Szerintem elég tágas volt.. Mindegy, ha nekik sziklabarlang kell, keresek egyet!<br> Találtam is! Csak éppen három rohadt nagy és kövér trollé volt. Először meg akratak enni, de én megmondtam nekik, hogy ne, és akkor nem ettek meg. Ehhelyett leültem velük sörözni, s megkínáltak a birkasültjükből is. Egészen összehaverkodtam velük, de ekkor megjelentek a törpök. Thorin hebegett valamit az ősi törp-troll ellenségeskedésről, majd egy ággal ráütött az egyik trollra. Az csak röhögött. A törpéket utána zsákokba raktuk. Majd eladjuk őket a tündéknek, ők úgy sem szívlelik őket.<br> <br> 22. nap<br> Hajnalban visszatért Gandalf, s beugatott a trolloknak. A trollok se hagyták magukat, visszaugattak neki. Ezt addig csinálták, amíg föl nem kellt a nap és kővé nem válltak. Kár volt értük. Most már kénytelen vagyok a törpékkel tartani. Hiányzik a hobbit-lyukam.<br> <br> 30.nap<br> Megérkeztünk egy tök nyálas völgybe, mindenütt vízesés, meg fehér szobrok, s mindenütt daloló tündék és énekesmadarak. Hát ez elképesztő, ezt a giccses helyet!<br> Elrond egész jó fej, annak idején tökre bírtam a Mátrixban. <br> Megismerkedtem egy nagyszájú kisfiúval, aki ember, s az Estel névre hallgatott. Folyton arról dumált, hogy ő király. Hiányzik már nagyon a hobbit-lyukam.<br> <br> (folyt. köv.)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31219 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Azér:))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31218 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
/off/ :-) Oké! /on/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #31217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ebben a topicban nelegyen semmi off!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.504 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére