Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31276 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: :D DDD<br> A mérgezett csirke volt a legjobb... :) ))) Behalok!<br> Na meg hogy Smith ügynök mindent Elron(d)tott... :) )) Ezen kénytelen voltam hangosan röhögni, most is visszhangzik a szoba... :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31275 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Banyapók lennék? Jó is az! Csak ne nyársaljál föl!<br> Tényleg, erről jut eszembe, volt már Banyapókos paródia? Esetleg Banyapók naplója?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31274 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hmmmm.... <br> Hehehehehe... már kigondoltam a szerepet... hehehehe... <br> Ugye lány vagy?<br> Banyapók? :) )))))))))<br> (nem szabad komolyan venni!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31273 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Igen, félek... de azért jó szerepem legyen ám:))<br> Elolvastam! Király:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31272 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hmmmm.... Akkor olvasd, mert különben!!! <br> Különben beleraklak a legközelebbi humorba mint szenvedő szereplőt! <br> Most aztán megijedtél, mi? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31271 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Majd akkor lesz kereszizom fájdalom ha elolvastam!<br> mivel azt csak most fogom megtenni:)<br> az előbbi csak udvarias gesztus volt (vagy inkább az én nevemet akartam látni:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Csak ennyi? Semmi halálra röhögés meg rekeszizomfájdalom... :) )))<br> Muszály volt már megírnom, hogy mégse mindenki homokos a GYU-ban...<br> elvégre valahogy csak szaporodnak... :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31269 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Remek! Nagyon jó! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31268 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31267 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gríma naplója: folytatás:<br> <br> sokadik nap: A Gazda ütései kegyetlenül fájnak... <br> Hát igen, eltörte rajtam a vasbotját... <br> A magifix se bírja összeragasztani, hiába, nem jó egy másik filmből lopni... <br> <br> sok+1 nap: A Gazda ma megmutatta a legújabb találmányát, Lurtz után Lilut, a Kiválasztottat, a Tökéletes Lényt... kicsit hasonlít Jeanne D'Arc-ra. Amikor ezt megmondtam a főnöknek, kitiltott a moziból. <br> <br> sok+2 nap: Valami gond lehet. Nagy dörömbölés van kint...<br> <br> sok+3 nap: Valami fák jöttek, és kinyírták a Gazda kedvenc Uruk-haijait. Hiába vigasztaltam, hogy magam loptam el a mordori fekete urukok terveit és még megvannak, nem vigasztalódott... <br> Hiába no, Lurtz 2-nek igazán nagy és erős MINDEN testrésze... illetve nagy volt... <br> Bezzeg a régi szép idők, amikor a Gazda Középfölde összes jó nőjét kipróbálta, ABC sorrendben, és a neki nem tetszőket nekem adta... <br> <br> sok+4. nap: A Gazda ma palantírozott a Főnöknek, jól lecseszték, mert mindent elrontott. Mondta, hogy Smith ügynök volt az, aki Elron(d)tott mindent, de hiába...<br> <br> később: a Gazda teljesen letargikus. Észrevettem, hogy nem tanítottas meg Lilunak a szemérmet. hehe<br> <br> sok+5. nap: Elkísértem Lilut a fürdőszobába, és... nos, mégse olyan rossz ide bezárva lenni...<br> <br> később: ráhúztam a WC-t erre a hülye dörmögő fa izére és erre azt mondta, trágya... ennél azért Lurtz okosabb volt. Egy kicsit. Merthogy nem mondott semmit. Amíg le nem vettük a szájkosarat. Aztán se. Csak azt, hogy: Szaruhám... <br> <br> sok+6. nap: Lilu... Jeeeee! Teccem neki! Azt mondta, hogy én vagyok a legszebb férfi akit látott. <br> <br> később: elmondta, hogy eddig csak a Gazdával, Lurtzzal (mind a kettővel) és velem találkozott...<br> <br> sok+7. nap: Ma megmutattam Lilunak, hogy a jó dolgokhoz nem kell fürdőszoba, jó az ágy is... tetszik neki... Hasonlít Éowynra. Külsőre...<br> <br> sok+8. nap: Jöttek ezek a... nos... ez a Gandalf! És tudta, hogy Szarumánnak el van törve a botja... rosszat sejtek...<br> <br> később: Neeeee.... Lilu meglátta a palantírban Faramirt! Ki innen ezzel a vacakkal!!!! <br> <br> sok+9. nap: Lilu holnap megy. Addig még az enyém. Olyan jó, mindent elhisz... azt mondtam, jó lenne egy búcsúéjszaka, és belement. Azt, hogy miket hazudok neki... heheheheheheheeeee...<br> <br> sok+10. nap: (más kézírás) Te szemét! Most megkapod! Gonosz! Hazug!!!<br> <br> később: Nem! Lilu megtalálta a naplót! Pedig micsoda kapcsolat volt...<br> <br> sok+sok nap: Megyek a Gazdával el...<br> <br> sok+sok+1 nap: A Megyébe megyünk. Az entek kiengedtek...<br> <br> sok+sok+2 nap: Héj! Ezek megaláztak!!! Gonoszok! Felfújt hólyagok! Csak azért mert ők a legjobbak, még nem kéne úgy viselkedniük, mintha ők lennének a legjobbak...<br> <br> sok+sok+3 nap: Megérkeztünk a Megyébe. A Gazda emberei már vártak... Mi vagyunk a Királyok...<br> <br> sok+sok+sok nap: Hmmm... jó hely ez... a hobbit lányok kicsik, de készségesek... kinyírtam azt a hülye Loszót... <br> <br> sok+sok+sok+sok nap: Na, innen is elküldenek. Pápá hobbitlányok...<br> <br> később: Kinyírtam a Gazdát! Én vagyok a... mi ez a hátamban? valami szúr... nem vagyok én tűpárna!!!!! Felugrott a föld és pofoncsapott! A szemét!!! Nesze! Nesze..Nesz... aaaaaaaaarrrgggghhhhhhhh.....<br> <br> <br> <br> és így ért véget élet, mely például szolgálhat mindannyiunknak... :) ))))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31266 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Turin:))))))))))))<br> Alyr: Folytasd:)))))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31265 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Turin: jó, csak rövid...<br> Nos: Gríma naplója:<br> 1.nap: a Gazdám ideküldött ebbe a tetűfészekbe.<br> 3.nap: Ez az Éowynn nem semmi...<br> 4. nap: Ma megpróbáltak felültetni egy LÓRA!!!! Leestem, ezek meg röhögtek! Na várjanak csak, beszélek a Gazdával...<br> 5.nap: A gazda mérgeket küld. Éowynnt nekem ígérte, neki Éomer kell... hiába, vén mágus már, belefáradt a nőkbe...<br> 6.nap: A fél palota meghalt. Vajon feltűnik valami nekik?<br> 7. nap: Senki se szól hozzám, csak a király. A kis hiszékeny... adok én neki...<br> 8. nap: Ma meglestem Éowynnt öltözés közben... holnap is...<br> 9.nap: Ma rávettem a királyt, hogy rúgja ki Éomert. Ki is rúgta. <br> <br> később: Ez fááájjj... Éowynn észrevett!<br> <br> 10. nap: Muszály volt elsötétítenem a tróntermet. Ha a mester meglátja ezt a vörös tenyérnyomot...<br> <br> 11. nap: A király fiát is elküldtem. Készítem a bizonyítékot Éomer ellen...<br> <br> 12. nap: A Gazda meglátta a tenyérnyomot, és egy ötlet pattant ki a fejéből... <br> remélem nem fáj az ilyen, a Gazda fejéből újabban úgy pattannak elő az ötletek, mint a pattogatot kukorica...<br> 13. nap: A főnök 300 orkja megpróbált átlopózni a nyílt mezőn.<br> Na persze észrevették őket...<br> A Gazda szerint ezek még nálam is hülyébbek... én nem is vagyok hülye... okos vagyok!!!!<br> 14. nap: Éomer elment! Neeee!<br> <br> 15. nap: Megöltenm mindenkit már, Hámán a királyon és Éowynen kívül...<br> <br> 16. nap: Készítem a mérget. Beraktam a csirkébe...<br> <br> később: találtam egy csirkét az asztalomon... fincsi!<br> <br> később: Valami nincs rendben. Nem birok felállni...<br> <br> 16. nap: elrepültem valahova...<br> Valaki jön...<br> <br> később: a Gazda az rózsaszín pizsamában... cuppog... ajjajjj....<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31264 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na, nem tudom milyen, erdemes, vagy hagyjam?!<br> <br> Hummm, hummm Yavanna feltette a fait, kerte Erut, hogy teremtsen orzoket... humm humma hummm... megteremtett engem... humma bumma... domm domm dommm... igy szulettem.....hummmm....... Szilszakall naploja hummm<br> <br> 1. nap: Hummm hummmm, ma erre jart valami... humm hummm, ket laba volt bummma bumm ilyet meg nem lattam... gondolkodom meg rajta vagy 10 evet...<br> <br> 50. nap: Hummma hummm, irgummm burgummmm, mar megint itt van hummm! Pedig csak pislogtam egyet, hummma bummm. Szoknom kell a tempojat hummm!<br> <br> kesobb...<br> Humm hummm, itt all elottem, es hevesen artikulal hummm. Hangokat ad ki bummm. Hmmmm, vicces figura hummm. Ejnye, most mit rancigal...hummm! Ebreszto? Hiszen nem is alszok hummmm! Je, hmmm,hmmmm tudok beszelni! Gondolkodnom kell ezen vagy 100 evet! Hmmmm...<br> <br> 60. nap: Hummm, maszkalok az erdoben, tok jo! Ezek a kis fickok sok mindent tanitanak! Hummm. Rajottem, hogy en vagyok a gore! En orzom a nyajat! Nem lesz nehez, nem megy az sehova! Hummm, de hamari lettem irgum, burgummm. Ramragasztjak a kapkodast, mar alig van hummm. Bepotolom! Hummmm, bummmm, hummma, hummma, hummmm, dummm dudummmm, hummmm. Kompenzalaskent tunodok rajta 200 evet.<br> <br> 100. nap: Humm, hummm! Tobben lettunk. Hummm, megyek az erdoben, es latom, hogy mennek mellettem hummm. Ket het utan, csak eszrevettem hummm. Az egyiket Hamariberkenyenek hivom-hom-homm-hommm. Ugy rohangal, mint egy eszelos hummm. <br> <br> 200. nap: Hummm, hummm, csajok is vannak a csapatban... hummm, hummm.<br> Nagyon cukik, kulonosen Jegenye Erzsoka bajos hummmm. Azt hiszem, tetszik, hummm. 1 ev mulva majd randira hivom, hummm! Csak semmit se elsietni! Humm!<br> <br> 565. nap: Hummmm, hummm, mondtam, hogy randira hivom, hummm bummmm. Bemutatkozok neki, hummmm, hummmm...<br> <br> 566. nap: Bemutatkoztam neki, hummm. Most o jon, hummm hummm.<br> <br> 567. nap: Hummm, hummmm, bemutatkozott hummm. Mutatok neki egy kis tisztast, hummmm, hummm. Biztos tetszeni fog neki hummm. Akar evekig is elalldogal ott az ember! Hummm!<br> <br> 5. ev: Hummm,hummmm, jo kis este volt, hummm. Alldogaltunk, hummm, aztan jott a bummm! Hummm, hummmm, Berkenye is kinezte maganak, hummm, de en gyorsabb voltam, hummm. <br> <br> 10. ev: Erzso beragott ram, hummm, hummm. Azt allitja, hummm, hogy megcsalom Fenyo Rozaval, bummm! Hummm, hummm, igazan lehetne elnezobb, hummm, csak egy ropke kaland volt, hummm, fel evig alldogaltunk egyutt az esoben, hummm hummm.<br> Na, ragja szu, 1 evig! Hummmm!<br> <br> 500. ev: Hummm, hummm, uzenetet kaptam az oreg Fuzfatol, hummm. Azt mondja, hummm, hogy idegesiti a sok ketlabu-bummm! Hummm, hummm, koran oregszik, hummm, szerintem klimaxos hummm hummm.<br> <br> (Folyt kov. ha kell meg ;) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31263 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
No csak azért, Alyr!<br> Egyébként ha nem tévedek, te M.A.G.U.S. vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31262 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jó... esetleg... talán...<br> :) ))<br> Még gondolkodom vala...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31261 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Talan kiprobalom magam en is egy Szilszakall naploval, meg nem tudom... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31260 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr! Kegyelem! HUMOR híján elvonási tüneteim lesznek.... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31259 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nahát... akkor nem írok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31258 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tőlem írhatsz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31257 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kérdeztem valamit... <br> Vagy már senkit sem érdekel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31256 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin: Tolkien Hobbit volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31254 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hmmm... és Macaulay Calkin mint Frodó (tudjátok: Reszkessetek betörők...) ?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31255 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Írjak még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31253 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Brad Pitt nem rossz pasas, de Legolast agyonvágta volna :) ))))))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31252 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
fúúúúúúúúúúúúúúj!!!!!Le Brad Pittel!!!!!!!!!!:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31251 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Brad Pitt mint Legolas?<br> George Cloony mint Aragorn?<br> <br> :) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31250 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
És Galadriel még egész tűrhető volt, képzejétek ha Gwyneth Partlow vagy Uma Thruman alakítja.<br> Vagy Gandalfot Connery; 'Gyűrűk ura-csak egy maradhat!' Brrr...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
MORGANA itt vagy még?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31248 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin: Egyszer éppen az Elrond-Smith párosról beszéltem valakinek, mikor ezt mondtam véletlenül: Elrond ügynök. Először nem esett le, mi olyan nevetséges... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #31247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nekem a Trufát játszó szinész tetszik! Trufa nem annyira... viszont az az 'ugrálós' mozgása állati :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.461 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére