Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31366 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
megnézem ezt a pislogást,elég érdekes:)én valszeg a sírástól nem vettem észre.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31365 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://www.legolasgreenleafonline.net/legolashumor.html> kérek szépen szép fordításokat, ha már találtam nektek egy angol GYU humorlapot:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31364 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De furcsa, mert amikor először néztem, akkor láttam pislogni, amikor másodszor, akkor meg rákoncentráltam, és mégse vettem észre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31363 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Igen, ezt én is észre vettem, de amikor mondtam, senki nem hitte el:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31362 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Legolas, igen, tényleg pislog, ugyanis belelóg a szemébe Aragorn zsíros haja, attól én akkor is pislognék, ha hulla lennék:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31361 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt egy baki: amikor Boromir már meghalt, és Aragorn fölé hajolt; AKKOR pislog Boromir. <br> De ez komoly...!!!???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31360 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Dominic Monaghan=Borbak Trufa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31359 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://www.cafepress.com/cp/store/store.aspx?storeid=secretdiary4> ezeket láttátok már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31358 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://us.imdb.com/EGallery?source=granitz&group=0815-osc&photo=tylerliv.%26ba&path=pgallery&path_key=Tyler,+Liv/> klikk ide a Lives képért

Dominic melyik hobbit? Trufa, vagy Pippin?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31357 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olórin!<br> A tieid egyértelműen jobbak, mint az eredetik!<br> Gratula!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31356 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ja:)))<br> Ez jó:))))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31355 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
dísznek.))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31354 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Livnek van férje... de ezek szerint minek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31353 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Oh,ez nagyon jó hír Sesy!:)))<br> Mert találtam egy képet,ahol ''csúnyán'' néz Boromirra:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31352 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ójeeeeeh livbéjbi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31351 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Robin: van egy kép Livről, ahol egy lánnyal csókolozik (megtekinthető a <i> szerelmem, Liv... </i> topicban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mi van Livvel?:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jaj, ugye csak félreértettem???<br> Vagy nem?<br> Úristen, már nem csak Liv, hanem Viggo és Dominic is...<br> Na mindegy, az ő dolguk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
uhhh,ez a kép... ááá:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez uhhh... gáz..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szegény Tolkien...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
hááát... nagyon ugy néznek ki... :-o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ÚRISTEN, UGYE EZEK NEM BUZIK??<br> sophistication.org/images/elijah ... -viggo.jpg <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Pangás van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Halnak a népek..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jók! Jövőhéten nézem meg negyedszerre a GYU-t, majd akkor megnézem ezeket is!:) Már nagyon várom Buga naplóját!!<br> <br> off: Szia Ragoran, ismerlek?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Dodie:ezek állati yok, feltétlenül meg fogom figyelni őket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ezt az rpg.hu-n találtam. igazság szerint a felét se vettem észre!<br> <br> Még a leghívebb adaptáció sem tökéletes: filmes bakikról szóló sorozatunk első darabjából kiderül, hogy mekkora igazából Frodó lába, és hogy egy százméteres szobor is lehet kétbalkezes. <br> <br> Bár sok ezren szeretjük a Gyűrűk ura friss, ropogós filmváltozatát, el kell ismernünk, hogy mint egyetlen film sem, ez sem hibátlan. A rendező, Peter Jackson erős könyvhűségre és pompázatos látványra törekedett, ám a vágásból fakadó hibák – az interneten publikáló filmmániákusok szerint legalábbis – számosak. Néhány érdekes bénaság következik, érdemes értük újra megváltani a jegyet (hogy örülhet ennek a mondatnak a forgalmazó…) <br> <br> Sauron szeme <br> <br> Abban a jelenetben, amikor Galadriel Frodót a tükör elé citálja, a kis hobbit hátrazuhan a főgonosz Sauron szemének látványától. Az esés után a kamera megállapodik az arcán, és tisztán kivehető, hogy a kontaktlencse kiesett jobb szeméből. <br> <br> A kétbalkezes szobor <br> <br> Amikor a Gyűrű Szövetségének tagjai hajón a két hatalmas szobor felé közelednek a folyón, a százméteres (komputer generálta) királyok bal kezüket emelik fel. Amikor a csoport elhagyja őket, és hátulról látszanak a szobrok, az egyik továbbra is bal kezét tartja a magasba, ám a másik a jobbat. <br> <br> <br> Modern Középfölde <br> Samu és Frodó a megye határán, a madárijesztőnél áll. Bal felől, messze a háttérben, megjelenik egy autó, és átszeli a képernyő egy részét. <br> <br> Cameo <br> <br> Cameónak nevezik, amikor egy sztár, színész, énekes saját magát alakítva bekerül egy filmbe. A Gyűrűk urában ilyen, amikor Bilbó házában, a tűzhely fölötti portré a rendezőt, Peter Jacksont ábrázolja. <br> <br> Amerről a szél fúj <br> <br> Amikor a szövetség útnak indul, egy hegy tetejéről a gonosz kémmadarak hatalmas seregét pillantják meg, amelyek felhőszerűen közelednek. Boromir el is mondja, hogy nem lehet felhő, mert a szél ellenében mozog. Eközben pedig haját az alakzat közeledésének irányában fújja a szellő. <br> <br> A nyíl helye <br> <br> Amikor az ork a film végén megöli Boromirt, kétszer nyilazza le. Eközben már látni a harmadik nyíl ütötte lyukat, ám maga a vessző csak ezután bukkan fel. <br> <br> Nagylábú <br> <br> Amikor Frodó a havas hegyen legurul (közvetlenül azelőtt, hogy Boromir felkapná a gyűrűt), látszik az a hely, ahol a színész, Elijah Wood valódi lábára felhelyezték a sokkal nagyobb és szőrösebb hobbitlábat. A film többi részében nadrág takarja ezt. <br> <br> Kő, papír… <br> <br> A trollal folytatott küzdelem után a barlangban Aragorn a sebesült Frodó felé igyekszik. Nagy igyekezetében azonban nekilökődik a sziklának, amelyek igencsak meginognak: látszik, hogy papírból készültek a félelmes kövek. <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Egy vicc alapján...<br> Frodó: Vándor, igaz, hogy ebben az erdőben el lehet tévedni? Vándor? Vándor!! Vándor??!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #31337 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bugácska hoztam neked szénát!Merre vagy?<br> Mikor leszel megírva?<br> Elnézést a türelmetlenkedésért de már teljesen ellazult a rekeszizmom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.491 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére