Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30931 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf :) )) ez nagyon jó lett :) ) itt mindig jókedvem lesz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30930 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Helyszín: Orrtank melletti pöcegödör.<br> Szaruhám egy felfordított vécécsészén áll, s szónokol az ürülékben tocsogó orkoknak. Mellette Schultz álldogál vigyorogva, a páncél, amivel szétverte a kovácsműhelyt, még mindíg a kezében.<br> Sz: Eljött a mi időnk!<br> Ork1: Na, már megint rájött a bolondóra...<br> Ork2: Csitt! Lehet, hogy kapunk tőle valamit!<br> Ork1: Persze, megint munkát! Nem emlékszel, milyen sokáig tartott kivágni Fosudvar fáit?<br> Sz: Végre elérkezett a pillanat, amikor kezünkbe vehetjük a hatalmat!<br> Ork1: Én inkább valami ehetőt vennék magamhoz...<br> Ork2: Csönd legyen már!<br> Sz: Most elindultok innét, elhagyva az otthon meghitt nyugalmát...<br> (harsány röhögés mindenhonnan)<br> ...hogy északi irányba masírozzatok, s felkutassatok nekem valamit.<br> Ork1: Kutat a fene! Keresd meg magad!<br> (Szaruhám int, Schultz leüti Ork1-et a páncéllal.)<br> Sz: Hol is tartottam?<br> Ork2: Hogy elhagyjuk az otthon meghitt nyugalmát (höhöhö) és északon kutatunk valamit...<br> Sz: Ja, igen! Tehát van egy igen apró termetű nép ott északon...<br> Ork2: Törpök?<br> Sz: Nem, nem törpök...<br> Ork3: Mória apró orkjai?<br> Sz: Nem, nem azok, hane...<br> Ork4: Vargok?<br> Sz: Csönd legyen már! Hadd mondjam már végig! Több tiszteletet egy mókusnak!<br> (Hatalmas röhögés. Schultz elkezd vicsorogni, mire csönd lesz.)<br> Sz: Félszerzetekről van szó!<br> Ork2: Mitől fél?<br> Ork3: Nem tudom, biztos attól a rondaságtól ott mellette (Schultzra mutat).<br> Ork2: De hát ő vele van!<br> Ork4: Akkor talán...<br> Sz: CSÖNDET! CSÖÖÖÖÖNDEEEET!!!<br> (Toporzékolni kezd. Megint harsány röhögés.)<br> Ork3: Te, ezzel felléphetne valami vándorcirkusznál!<br> Ork2: Ja, tök jópofa, amikor hisztizik!<br> Schultz: Böööööööfff!!!!<br> (Mindenki undorodva befogja az orrát.)<br> Sz: Egészségedre, Schultz! Szóval, a félszerzetek apró teremtmények szőrös lábakkal....<br> Ork2: Akkor biztosan valami rágcsálófélék lehetnek....<br> Sz: ... üregekben laknak...<br> Ork2: Mondtam!<br> Sz: ... és szeretnek pipázni, zabálni, piálni, lustálkodni.<br> Ork2: Legalább ehetőek?<br> Sz: Naná! De most már tényleg hadd fejezzem be! Elindult északról egy társaság, mely tudomásom szerint kilenc főből áll, s vannak köztük félszerzetek is. Vagy más néven hobbitok.<br> Ork4: Nekem a varrogatás a hobbim!<br> (Hatalmas röhögés, mindenki a hasát fogja kínjában.)<br> Sz: A hobbit a félszerzet, te nagyon hülye!<br> Ork3: Szóval neki az a hobbija, hogy félszerzeteket gyűjtöget?<br> Sz: Elég!!!!! (vesz egy mély lélegzetet, majd folytatja) Ezeket a félszerzeteket élve, ismétlem, éppen és nagyjából egészségesen hozzátok ide minden felszerelésével együtt! A többit megölhetitek!<br> Ork3: Milyen többit? Hát nem csak hobbitok vannak északon, de többitek is?<br> Ork4: Nem mindegy?<br> Sz: KUSS! Szóval, ez a parancs, a vezetőitek uruk-hai orkok lesznek...<br> (Hatalmas felháborodás, befütyülések, meg minden.)<br> ... a csapat fővezére pedig Schultz!<br> (Többen elindulnak kifele, mások elkezdik trágyával dobálgatni Schultz-ot.)<br> Sz: Hagyjátok abba! Ne bántsátok szegényt! Ő a ti továbbfejlesztett létformátok! A Tökéletes élőlény!<br> (Schultz üvöltve lóbálja meg maga fölött a páncélt, s rávicsorog a dobálókra, de véletlenül Szaruhámot kólintja fejbe. Mindent elsöprő harsány röhögés, gúnyos megjegyzések. Szaruhám előtt elsötétül a világ és ledől a vécécsészéről...)<br> <br> (folyt. köv.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30925 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lestat, nagyon ott vagy szakmailag. Nagyon várom a folytatást. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30921 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez is tök jó!!!<br> <br> Nekem nem jutnak eszembe ilyen paródiák!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30920 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Dodie :-) ))<br> <br> Nos, meghallgattam azt a kazit... És tényleg eszembe jutott. Nos, íme életem első paródiája, azt inkább nem mondom, hogy ne nevessetek ki! :-) Kezdésnek megteszi... :-) <br> <br> Helyszín: Zsáklak<br> Szereplők: Frodó (F), Gandalf (G), Samu (S)<br> Gandalf elmondja Frodónak, hogy az Egy Gyűrű van nála...<br> <br> (Gandalf beront az ajtón és a Gyűrűt borítékkal együtt a tűzbe dobja...)<br> F - Mit csinálsz? Ne piszkáld a cuccaimat, jó?<br> G - Nyújtsd ide a kezed, Frodó!<br> F - Miért, tenyérből is tudsz jósolni?<br> G - Egész hideg...<br> F - Ja, hideg van idebent...!<br> G - Nézd meg jól! Látsz rajta valamit?<br> F - Hááát... Megint nem mostam kezet... És a körmeim is piszkosak...<br> G - Ne azt, hanem a Gyűrűt nézdd!<br> F - Ja... Semmit! Nincs rajta semmi. Várj csak! Jeleket látok! Tünde betűk lehetnek... Mondtam már, hogy nem az én cuccaimra firkálj! Egyébként is, ne tünde betűkkel írj, mert nem tudom elolvasni...<br> G - Te nem, de én már elsőben megtanultam olvasni. Esetleg neked is iskolába kellett volna járnod, nem pedig gombát dézsmálni a szomszéd földeken... Na mindegy, egyébként is, mordori nyelven írodott, azon pedig meg nem szólalok!<br> F - Szóval mégsem tudsz olvasni... Többet értél volna a gombákkal...<br> G - A közös nyelven ez annyit tesz: ''Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen'' Ez az az Egy Gyűrű és nem én, hanem Szauron, a Sötét Úr írta rá e szavakat.<br> F - Szóval ő piszkálta a cuccaimat... Legalább elkérhette volna, nem is ismerem... Úgy is odaadtam volna. És különben is, mi az, hogy ''egy gyűrű''? Samu is hord gyűrűt, meg a faluban egy csomóan. Mit jön ezzel az ''egy gyűrű'' szöveggel...?!<br> G - Ez nem egyszerű Gyűrű, ezt a Végzet Hegyének tüzében kovácsolták. Később Isildur vette el Szauron kezéből.<br> F - Akkor adjuk vissza Isildurnak<br> G - Nna, neki aztán adhatod, ugyanis már meghalt... De jó lenne, ha nem szakítanál félbe, mert nem két percembe került, amíg betanultam a szöveget...<br> Szóval, ezután 60 évig Bilbónál volt a Gyűrű, aki Gollamtól szerezte. Így rajta nem mutatkoztak az öregedés jelei.<br> F - Hú, akkor mégsem adom vissza És meghalni sem fogok? Vagy csak az arcom marad olyan, mint ha 16 lennék?<br> G - Ennek vége, Frodó... Az ellenség felébredt és vissza akarja szerezni, ami az övé...<br> F - Áh, értem én...! Szeretne ő is ilyen fiatal maradni, mi? Keresse meg a Bölcsek Kövét, az most úgy is Roxfortban van...<br> G - Az egy másik mese, Harryt hagyd ki a buliból, rendben? Szóval, ott tartottam, hogy az ellenség mozgolódik Mordorban és a Gyűrű megérezte gazdája hívó szavát.<br> F - De Szauron elpusztult!<br> G - Ne szólj már bele állandóan! Nem pusztult el... Itt áll előtted<br> F - Gandalf?! (ilyedten hátrébb lép)<br> G - Áh, neked sincs semmi humorod... Csak vicc volt. De Szauron szelleme valóban vissza tért és Mordorban egyre szaporodnak az orkok.<br> F - Ja, azok a hegyes fülő izék? Akik olyan jól énekelnek?<br> G - Nem, azok a tündék...<br> F - Ja, bocs...<br> G - Frodó! Szauronnak már csak a Gyűrű kell, hogy újra homályba borítsa Közpföldét! Épp ezért sosem találhatja meg!<br> F - Rendben, akkor rejtsük el! Mondjuk... Beteszem a cukortartóban! Vagy a sütis dobozba!<br> G - Az nem lesz jó, Gollam is tud a Gyűrűről és ő elmondta, hogy a Megyében van! Megszökött a Bakacsin-erdei tündéktől és az ellenség előbb talált rá.<br> F - Ja, azok a ronda, zöld szörnyek? Miért bíztátok rá?!<br> G - Nem, azok az orkok, Frodó...<br> F - De hisz akkor ide jönnek! udod mit? gy is elfelejtettem, hogy mikor van a szülinapod... Neked adom!<br> G - De nekem nem kell!<br> F - Ajándék lónak ne nézd a fogát... Tehetek róla, hogy Szauroné volt?<br> G - Akkor sem... Meg kell semmisíteni ezt a gyűrűt! Hagyd el a Megyét és indulj Brí felé! A Zsákos nevet is kénytelen leszel magad mögött hagyni. Csak nappal utazz, és ezentúl Alagi a neved.<br> F - Rendben, úgy is félek a sötétben... Pataki? Ezt lehetetlen megjegyezni!<br> G - Mert nem is ezt mondtam... Na mindegy, örülök, hogy... HASALJ LE! Itt vannak!<br> (oda ugrik az ablakhoz, kintről kiáltás hallatszik)<br> G - Samunak álcázza magát! Azonnal mondd meg, ki vagy!<br> S - Én? Samu... Ki lennék? Csak itt hallgatóztam az ablak alatt!<br> G - Aha! Én is ezt mondanám! Egy kém...!<br> F - Gandalf, nyugi, ő TÉNYLEG Samu... Azért ha lehet, ne változtasd azért orkká, hogy igazad legyen...<br> G - Jó, nem is mondtam komolyan... És különben is, tök sötét van itt, nem csoda, hogy alig látok... Na jó, akkor viszont menj Frodóval, nekem úgy sincs semmi kedvem kísérgetni!<br> <br> (Folytatást nem ígérek :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30915 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lestat: nagyon jó ez a szöveg, legalábbis Nekem személy szerint nagyon tetszik!!! Várom a folytatást!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem az első jobb, de ez van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30904 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lestat: ez jó :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mónika bányájában<br> <br> Legó-las:-Jajj jönnek az orrok!<br> Argó-n:-Baromir, gyere fúljd meg a tulkodat hátha elijeszted őket!<br> Baromir:-Minek!, nem fogom ezek miatt kiköpni a tüdőm, ez nincs benne a szerződésemben!Inkább használjuk föl ellenük a Gyűrűt!<br> Argó-n:-Ne ejtsd ki itt azt, hogy EGY GYŰRŰ, mert még veszéjbe sodrod vele FOGÓ-T A GYŰRŰHORDOZÓT!!!<br> /DUMMM-DUMM-DUMM/<br> Gimi:-Oh, jaaaj szegény törp kinek ősi sírját meggyalázzák ezek a lények! Bosszut állok rajtuk..hosszút, bosszút!<br> Argó-n:-Inkább gyere segíts tartani az ajtót, mert szegény tati nem bírja már sokáig!<br> /DUMM-DUMM/<br> Gimi:-Nem mostanra gondoltam a bosszút...és a tati nem tudna valami varázslatot? Nem igaz!, hogy akarja PJ ekkore összegből fizetni a gázsimat ha ilyeneket kell csinálnom?!... na jó megyek de most segítek utoljára egy tündének.<br> Fogó:Gyertek szerzetesek..ööö...félszerzetek, bujjunk el, amíg a nagyok elintézik ezt az ügyet! <br> Pipim:-Ok, de te vagy a fogó:oP<br> Fogó:-tudom, ez a nevem, de most nem érünk rá viccelődni, siessünk!<br> /Egy troll és egy csomó ork bedönti az ajtót, és befelé igyekszik/<br> Troll:-Aki bújt, bújt bújt...<br> Pipim:-Hé, de mi most nem fogócskát játszunk?!<br> Troll:-Ö, izé...má megin rossz stúdióba jöttem vagy erre most mit kéne mondanom?<br> (PJ:-...hörr)<br> Troll:-Ja, ok...HÖRRRR!!!<br> Legó-las:-Most meghalsz! /és egy nyilat röpít a szívébe/<br> Troll:-Ah, erről nem volt szó, nekem azt mondták, hogy ezen a jelmezen semilyen nyil nem megy át! Egyébként is én játszani jöttem ide. Ki ismeri azt, hogy egy kötelet kell körbe-körbe húzgálni és a játékosoknak fölötte kell elugrálni?<br> Legó-las:-valami rémlik...ja ien, megvan az nagyon jó játék, de hogy jön ez ide? Mert nekünk most harcolni kéne!<br> Troll:-Túl sok akciófilmet nézel! Na gyere játzunk, de sajnos ugrókötél helyett be kell érned egy lánccal...na kezdem figyelj!<br> Legó-las:-Álj le én nem akarom ezt játszani!!!<br> Troll:-Mostmár nem szállhatsz ki!<br> Gimi:-Hagyd békén azt a tündét, kezdj egy hozzád illővel!<br> Troll:???<br> Gimi:-Én törp vagyok velem ne mert pimaszkodni!<br> Troll:-Anyád!<br> Gimi:-Gráááá!/és nekirohan a trollnak majd visszapattan 3 m-rel arréb/<br> Baromir:-Még mindig tartsam az ajtót tati?<br> Tati:-Te barom, már rég bedöntötték...mi a fenére vársz segíts a többieknek!<br> FOJT KÖV.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr :) )))))) A babó paródiáját nem akarja vki megírni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ez valóban nem semmi. Ki vagyok akadva. :) )))))) Ha ilyeneket alkotsz bömöbölő zene mellett, akkor milyet tudsz anélkül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30897 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez itten nem chat!<br> Az a szeressük Elijah Woodot szobában van...<br> Nos: <br> Szilmarilok, avagy Eru botlása, avagy: milyen szerencsétlen baleset következtében jöttek létre az elfek... <br> Kezdetben vala a Főisten, akit már akkor is több néven hívtak, amikor egyedül úszkált az univerzumban.<br> Tekintve, hogy a saját nevét se tudta sokáig észben tartani...<br> Ezért aztán előbb-utóbb teremtett néhány gyereket, akiknek eleinte egy nevük volt, de mivel Eru mindig elfelejtette, a nevek csak szaporodtak. <br> Aztán jött a zene. Eru zenélni kezdett. A gyerekei csatlakoztak. Mind szépen énekeltek, mert ezt mind tudtak. Kivéve Melkort. Mert őneki botfüle volt, és a szép dalba bele-belerikoltott. <br> Ekkor aztán a többek jól leszidták. A testvérei kicsúfolták, így ő többet nem is énekelt. Helyette tervezett egy tuti szintetizátort, de mivel anyag még nem volt, nem tudta megcsinálni.<br> Ekkor Eru megteremtette a bolygót, rajta Középföldét, a messzi nyugatot és a messzi keletet. A valák elköltöztek a messzi nyugatra, de Melkort kitaszították, mert még mindig nem tudott énekelni. A valák megalapították Valinort, Melkor pedig megcsinálta az első szintetizátort, de csak titokban. <br> Ekkor sok-sok év telt el. <br> (ezt csak azért írtam le, nehogy valaki összezavarodjon)<br> Aztán megjöttek az elfek, azaz tündék, és ők is Valinorban laktak. A Valák fényt akartak, de mivel takarékoskodtak, csak csillagokra telt. Ez a tündéknek kevés volt. De a valák kicselezték őket, és kinevezték a vörös csillagot jelképnek, és megalapították a Tündék épköztársaságát a Tengerparton, röviden: TNT-t. <br> Melkor eközben Középföldén ügyködött, nagy fekete tornyokban, orkokat, trollokat, pókokat és hasonló hangzású lényeket teremtett. Abban hasonlítottak a teremtőjükhöz, hogy egyiknek se volt hallása.<br> Egy idő után a tündék már lázadoztak a valák ellen, úgyhogy azok csináltak két fénycsövet, egy fehéret és egy sárgát, azzal a feltétellel, hogy a számlát a tündék fizetik. <br> De Melkor megirigyelte a fénycsöveket, úgyhogy fogta legjobb haverját a Nyanyapókot, és elment értük. Egy véletlen baleset következtében a pók öszetaposta a fénycsöveket. <br> Ennek a tündék nem örültek, úgyhogy egy E di Son nevü csinált három villanykörtét, amit a titkosság kedvéért szilmariloknak nevezett el. De ezeket melkor ellopta.<br> A tündék utánamentek, és sokat háborúztak.<br> Végül is Melkort kiiktatták, a villanykörtéket visszaszerezték, de el is vesztették. <br> Ám a veszedelem nem múlt el, Melkor szintetizátora megszólalt, és kibújt belőle Szaru ón. <br> Ő aztán elölról kezdte. Megalapította Mordort, felépítette a White Dűrt, de mivel az Orrodruin nevű vulkán mellette volt, bepiszkolódott és kénytelen volt átnevezni Barad-dúrnak. <br> Eközben a TNT Középföldei változatában a tündék csináltak 19 gyűrűt. Az első 3 még úgy ahogy működött, de a többi... <br> Egyet Szauron is csinált, ami kapásból jobb lett a többinél, ez is mutatja, hogy a hallás hiánya nem gátló tényező. <br> Naszóval Szauron csinált egy tuti gyűrűt, ám a tervrajzok beestek a Tűz-katlanba...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30898 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom ilyen lett, mert mellettem bömbölt a zene, meg ilyenek, de remélem nem rossz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30879 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Én is írtam még a múltkor, de annak nem volt ekkora sikere!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30872 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmo :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30870 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mondjuk a film paródiája? Megfelel?:)<br> <br> Gandalf megérkezik a megyébe<br> <br> Frodó: késtél.<br> Béla bá: hozzám beszél?!<br> Frodó: hopsz, elnézést, eltévesztettem a kocsit...<br> Megjön a 13-as busz s 13 kísértet száll ki belőle. Egy részeges hajléktalant dob ki a sofőr a buszból.<br> F: Gandalf!<br> G: nem, sör...<br> F: öhm, késtél...<br> G: egy mágus mindig időben késik vagy vmi ilyen poént kell mondanom...de sajna a szövegkönyvemet elveszítettem kártyán...<br> F: és...hol a lovad?<br> G: azt is kártyán...<br> F: s a ruhád?<br> G: ja, igen, azt is...<br> F: és...a botod?<br> G: az megvan...jó helyen...<br> F: mármint a varázsbotod...<br> G: jaaa, az...<br> PJ: itt van, Mckellen!<br> G: köszi, Jack...itt van, Frigó!<br> F: Frodó...<br> G: ja, bocs, Fridzsi...elvinnél legalább egy wc-bódéhoz...<br> F: de én egy hobbit vagyok!<br> G: de te Wood vagy!<br> F: ...<br> G: ez meg mi?<br> F: három pont, ha nem vennéd észre...<br> G: ja...hé, Jack, vigyél mán el Bimbóhoz!<br> PJ: visz a Halál!<br> G: így is már közel vagyok a véghez, még segítesz is hozzá?!<br> <br> Na jó, befuccsoltam...ALYR, ÍRJÁL MÁN!!!!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30860 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmo: persze! csak ne legyen tele trágársággal:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30859 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Én írhatok???:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30852 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
hmmm... így jár az ember, ha egy hétig nem jár a fórumon- egyben kell elolvasni az egészet, úgyhogy már potyognak a könnyeim a nevetéstől :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30818 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom, hogy miért nem jelent meg itt még két napja a sok vigyorgó pofám, pedig elküldtem :(

Szóval, a mostani 'termések', alkotások, műremekek értékelése Vicnél: :) ))))))))))))))))))

Csak így tovább mindenki, még...még...még...!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30809 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Orrtank tornya:<br> (Szaruhám duzzogva vonul vissza a gömbjéhez)<br> Szaruhám: Azok a hülye lovasok!<br> (a gömb el kezd izzani, megjelenik benne a Szem)<br> Szaruon: Nos, útbaigazítottad a lovasaimat?<br> Szaruhám: Kiket? Ja... hát őőő...<br> Szaruon: Nos?<br> Szaruhám: Már úton vannak... (nyel egyet)<br> Szaruon: És az a vén kéjenc Kandalf?<br> Szaruhám: Ő is... azaz... nem. Szóval minden rendben.<br> Szaruon: Ajánlom is. Kész van már a seregem?<br> Szaruhám: Aha. Épp a fővezért gyártom.<br> Szaruon: Igyekezz, az idő sürget...<br> (adás vége)<br> Szaruhám: Anyád! Ja.. neked nem is volt. Na nézzük azt az uruk-hait...<br> (Lemegy a gödör aljára. Az egész egy nagy pöcegödör, tele ürülékkel. Az ürülékből kiemelkedik egy ronda figura.)<br> Szaruhám: Áááá, végre! Tökélyre vittem az orkok fajtáját!<br> Uruk-hai: BÖÖÖÖÖFF!!!!<br> Szaruhám: Tökéletes! Mostantól.... Schultz a neved!<br> Schultz: HÖRRRR!!!<br> Sz: Na, ki a gazdád?<br> Schultz: Szar....<br> Sz: Ki?<br> Sch: Szar...<br> (Szaruhám ráüt a fejére)<br> Sch: úúúú...<br> Sz: már csak a hám hiányzik!<br> (Schultz bekap egy kisebb orkot, aki az ürülékel szorgoskodott)<br> Sch: hámm!<br> Sz: Na végre! Ott találsz páncélt, amott meg fegyvert!<br> (Schultz odamegy egy íjhoz és megpróbál belebújni)<br> Sz: Az a fegyver, te nagyon hülye! A páncél mellette van!<br> Sch: Ágű?<br> (felkap egy pánlét, s lóbálni kezni. Szaruhám épp csak el tud hajolni a suhintása elől)<br> Sz: Elég! Hagyd abba!<br> (Schultz játékos örömmel az arcán a kovácsműhely felé fut)<br> Sz: Neee! Hagyd azt békén! (hatalmas csörömpölés)... Vigyázz (tompa puffanás)!<br> Sch: ÁÚÚÚ!<br> (Schultz fogja a páncélt, s szétveri vele a kovácsműhelyt. Az orkok rémüldözve futnak előle. Az egyik odafut Szaruhámhoz)<br> Kis Ork: Ki ez az állat!<br> Szaruhám: Ő egy uruk-hai. Ő a ti továbbfejlesztett, jóval fejlettebb létformátok.<br> Kis Ork: Na ne. Ez a kuka? Ürülékből jött a világra, még beszélni sem tud, s szétveri a kovácsmester műhelyét!<br> Sz: De belőle lesz a sereg parancsnoka!<br> K.O.: Atyaég! Ugye ez csak vicc?<br> (Schultz bamba vigyorral mutatja gazdájának legújabb szerzeményét: Két piszkavasat dugott a fülébe, s az orrába pedig nyílvesszőket.)<br> Sz: Ügyes vagy, fiam! <br> K.O.:Miért nem Mordort szolgálom! Ott legalább a vezetők értelmi szintje meghaladja az óvodások intelligenciáját.....<br> Sz: Hallgas, ork! Schultz mostantól fogva a parancsnokod!<br> K.O.: Honnét vetted ezt a hülye nevet?<br> Sz: Peter Jackson mondta, hogy kell egy ilyen szereplő, bár a könyvben nem volt...<br> K.O.: Felmondok! Hol is forgatják az Episode II.-t? Talán még beállhatok klónharcosnak...<br> <br> (folyt. köv.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30803 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hogy hívják a transzfesztita varázslót?? <br> <br> Terry Potter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #30804 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:D hehe<br> <br> Ki a Gyűrűk ura?<br> Csollány Szilveszter...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30798 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Khiráááááály!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30793 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:-D DD<br> Jól elszórakoztatjuk egymást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Elanor :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát megtörtént! Én is megírtam első paródiámat! Olvassátok el, és mondjatok ítéletet!<br> <br> Helyszín: Völgyzugoly, Frodó és Bilbó beszélgetnek:<br> <br> F: - Tudod én a Megyében mindig úgy tettem, mintha valahol máshol lennék…<br> Bilbó erre hevesen felpattan: - Micsoda? Tehát sokszor elcsented a Gyűrűmet???<br> F: - Ugyan miért csentem volna el?<br> B: - Hát te mondtad, hogy mindig úgy tettél, mintha máshol lennél, vagyis felvetted a Gyűrűt, és mindenki azt hitte, máshol vagy!<br> F: - Dehogyis! Nyugodj meg és ülj le!<br> Bilbó megnyugszik és leül.<br> F: - Tudod Bilbó, én más vagyok, mint te…<br> Bilbó erre gyengéden megsimogatja Frodó arcát: - Előttem ne szégyelld, én mindig is tudtam!<br> <br> Később, Bilbó szobájában:<br> B: - Frodó, ez itt a Fullánk!<br> F: - Hmm… nem is tudtam, hogy nekünk van fullánk… mi az a fulla? <br> B: - Az egy kard, te hülye… öö, úgy értem…, nézd: ez meg a mithril ing!<br> F: - Hogy mit ríl az ing? Jaj Bilbó, én nem tudhatom, hogy mit ríl az ing! Szerintem semmit se ríl!<br> B: - Mit gagyarászol itt??? Tudod mit, inkább vedd fel!<br> Frodó elkezdi kigombolni az ingét, Bilbó erre láthatólag izgalomba jön: - El kell valamit mondanom: én is más vagyok!!<br> Frodó sietve visszagombolja az ingét.<br> B: (magában) Hmm… nem vevő rá, gyorsan kamuzni kéne valamit! (hangosan): Úgy értettem, hogy csak a régi Gyűrűmet szeretném a kezembe fogni újra!<br> Frodó, ha lehet, még jobban begombolja az ingét. Erre hirtelen látni véli, hogy Bilbó valami rémséges szörnnyé változik. Gyorsan megrázza a fejét, és újra csak a jó öreg Bilbó látja.<br> F: (gondolja) Azt az utolsó adag pipafüvet nem kellett volna elszívnom!<br> B: - Drága unokaöcsém…<br> F: - Unokaöcséd???? De hát én nem a harmad-unokabátyád vagyok?<br> B: - Az én harmad-unokabátyám Bilbó!<br> F: - Hmm… de hát az te vagy!<br> B: (elgondolkodva) Tényleg… Szóval te az én anyám másod-unokatestvérének a fiának a sógorának az óvodatársának a legjobb barátjának a nagymamájának a halálos ellenségének az unokájának az aranyhalának az ügyvédjének a lánya vagy. Ezért te vagy az én unokaöcsém! Tiszta sor, nem? <br> Frodó hosszú ideig gondolkodik.<br> F: - Na és Trufa kicsodám nekem?<br> B: - Trufa a féltesvéred! Tudod, az ő anyja megcsalta a férjét a te anyáddal!<br> F: - Nem inkább az apámmal????<br> B: - Az az igazság, hogy ők (is) ferdehajlamúak voltak! Elmentek a hobbit-spermabankba, és, így lett Trufa!<br> F: (szemöldök ráncolva) De hát akkor nem is a fétestvérem!<br> B: - De, de, hiszen az ’’anyag’’ a te apádtól származott! Vagy az övétől (hmm, az nem ugyanaz?), vagy tőlem, vagy esetleg…<br> F: - Jó, jó, inkább azt mondd el, hogy Trufa és Pippin közt milyen a kapcsolat?<br> <br> * * *<br> <br> Három óra múlva Gandalf benéz Bilbó szobájába, hogy megtudja, mit csinálnak. Ezt látja:<br> Bilbó gesztikulálva magyaráz: <br> - …és akkor a nagymamája odament az én anyai ági nagybátyámhoz, akinek a kutyája ki nem állhatta Samu unokanővérének a macskáját…<br> Frodó pedig a csillárra kötött kötéllel a nyakán himbálózott… <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30778 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Köszike... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30777 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ez jó:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #30775 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lestat's 1st parody of LOTR:<br> <br> Helyszín Lórien...<br> Gal:-Gyere, nézz bele a tükrömbe!<br> Fro:-Mit fogok benne látni?<br> Gal:-Amit akarsz, úgyértem a jelent a jővőt meg a múltat...<br> Frodó:-Tök jó, akkor megnézem, hogy Gandi hogy a fenébe tudott egy sason elrepülni<br> Vasudvarból, mert szerintem megint beszívott az öreg...<br> Gal:-Nem a jövőre vagy kíváncsi?!<br> Fro:-Kit érdekel a jövő, úgyis egyeztettem PJ-vel.<br> Gal:Köhöm...NEM A JÖVŐRE VAGY KÍVÁNCSI?!!!!<br> Fro:ÖÖ, izé, hát hogyis mondjam...azt is megnézhtem éppenséggel.<br> Gal:-szüpp..szüpp..akkor nem is mutatok semmit.<br> Fro:Na, bocsi nem úgy gondoltam..mutass valami izgit, kérlek!Légyszi légyszi!<br> Gal:Izgit? Akkor figyúzz ide!De csak ha nagy, bátor fiú vagy!<br> Fro:Ő, izé, hát persze!<br> (belenéz a tükörbe, amelyben a szemet látja, amely rákacsint)<br> Fro:-Jajj, nagyon félek...nem kell az Egy fülbevaló?<br> Gal:ö..izé..köhöm.<br> Fro:Vagy Gyűrű?<br> Gal:Mán van egy...de ezzel én lehetnék a világ Urnője és teleraknék mindent ilyen cuki ezüst fákkal, meg aranyos <br> fletekkel és Celeborn meg itt maradhatna Legolassal és boldogan éklnénk.<br> Én pedig Uralkodnék mindenki felett...<br> (ezt mind egy levegővel mondta el, tehát zöld lett a teste és szemei elGollamosodtak)<br> Fro:-Ugye tudod, hogy így nagyon ronda vagy?<br> Gal:Akkor inkább nem kell...nekünk tündéknek a szépség az első!<br> Igérd meg, hogy az előbb történteket nem árulod el senkinek, mert ha igen, akkor beköplek Aragornak, hogy fűzöd a csaját.<br> Fro:Na jó, megegyeztünk, de tényleg tartsd a szád!<br> <br> lehet, hogy folyt köv. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.429 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére