Versek

Több
18 éve 5 hónapja #289737 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Ja és nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy örülnék egy versestalinak. Nem tudom mi az árvízhelyzet Szentendrén, a Margitszigeten meg nagyon vicces új játszótér épült (tesztelve),szóval ez csak egy kósza ötlet. Tessék lecsapni rá.

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289736 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek

Uruviel írta: Arlith: Ezer bocs. Nem direkt volt. Amikor avatart néztem megamnak, próbáltam előtte szétnézni a fórumon, hogy van-e valakinek ilyen. Akkor nem láttam.


Továbbra is off, Jacopo majd nyugodtan pakold ki innen, ha erre jársz!
Szóval nem gond, meg tényleg nincs is jogom nyafogni, csak úgy a szívemhez nőtt ez a hülye kép. És használd nyugodtan, ha nem találsz másik olyat, ami tetszene.
Magyarázkodok, pedig azt úgy utálom. Szóval izé, én meg bocs, hogy szóltam. De tényleg. És köszi, hogy így reagáltál, jól esett :)


eflú: Imádlak! És persze igazad van... :P

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289730 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Versek

Sötét Úr írta: "Melodrámázó kisemlősök vonyítanak a sarokban. (...) Én csikargatom a kis hasukat" - általában a hascsikarást nem kívülről okozzák...

Igen, értem,de ha az előző sorral együtt olvasod:
"miközben bennük vagyok.
Én csikargatom a kis hasukat" - persze lehet, hogy így sem helytálló

Azt hittem az "empátiák"-ba fogsz belekötni, ami igen jogos lett volna, arról tudom hogy helytelen, de nem tudtam a helyére mást. Azért raktam idézőjelbe.

Amúgy köszönöm.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289725 Írta: Halálvirág/Gemini
Halálvirág/Gemini válaszolt a következő témában: Versek
Ez az! Igen! Csak így tovább! Csináljátok! Szívesen közbeszólnék, de a nagy igyekezetben még ráharapnék a nyelvemre és nem tudnék élőben társalkodni, ami hatalmas érvágás volna nekem.

Nincs véleményem, ezért másokkal értek egyet, körülbelül mindenkivel.

Ne vegyétek magatokra, nem szarakodom én senkivel, de tényleg! Hanem ölelés Nektek és írjatok tovább, mert kellemes perceket szerez.

csók
GemO (a Halálvirág)

darált Halál
bang bang

Elvakít a napfény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289704 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
implementálatlan felületekbe csavarva
somebody else needs taking care of in
most nyilvántalanított metódushívások
got amazing powers of observation and
cikáznak és visszapattannak tűzfalaim
to fly but i've got nowhere to fly to
gondosan konfigurált savmarta pajzsán
when i was a child i caught a fleetin
és már tudom hogy efkú is egy paraszt

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 5 hónapja #289702 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Drága Alcar! Picit lekéstem erről az asszóról. Én privit írtam kriplinek, ahogy feltűnt, mert szerintem az úgy etikus. És én feltételeztem, h esetleg megint Mecsi unatkozik - bocs, Fater, szánombánom. :oops:
Mélységesen együtt érzek veled, és örülök, h nem én voltam a megtámadott, mert le7, h én még ennél is szalonképtelenebbül reagáltam volna.

Efkúnak van logikailag és racionálisan igaza, és köszönöm, h helyre rakta a dolgokat. Azonban, ha jól emlékszem, őt még senki nem támadta meg... Ez csak egy egyszerű... nem tény, feltételezés. Ezen sem árt elgondolkozni. Hogy mit tenne hasonló helyzetben. Ha mondjuk épp amúgyis összecsapnának a feje felett a hullámok, és még egy ilyen tapló állat is belékötne. Mind1. Köszönöm. Végülis amikor operál, akkor a sebész sem együttérez, hanem dolgozik, "pontosan és szépen". Csak erre én képtelen vagyok. És irígy. De ez már mélyen az én egyéni szociális problémám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289693 Írta: Uruviel
Uruviel válaszolt a következő témában: Versek
Arlith: Ezer bocs. Nem direkt volt. Amikor avatart néztem megamnak, próbáltam előtte szétnézni a fórumon, hogy van-e valakinek ilyen. Akkor nem láttam.

"De az aki volt már fent, az tudja mit jelent a tiszta égbolt"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289691 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Egyébiránt arról szól a téma, hogy engem idegesít az a hozzáállás, amit kripli képvisel; mármint hogy itt mindenki tré, meg lepra meg sz*r,meg minek is írunk ide, meg ha nem tudunk írni, akkor ne is tegyük, stb. persze ez alól csak ő a kivétel.
A múltkoriban volt itt ez ügyben egy kis csörte, ha emlékszel rá, és bevallom k**vára utálom ezt a fajta tahó leosztást. Én örülök, ha a fiatalok írogatnak, és nem várom el mindenkitől, hogy született József Attila legyen.
Na, ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289689 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Köszönöm mindenkinek, Arlith, Tim, Shaman, Well, Remzymama és fq.
fq! Képzeld, komolyan veszem. Mauval meg ne gyere plíz, vele ezt régesrég lerendeztük. Nem izgat, ha valakinek nem tetszik, amit írok, képzeld, a kritika sem, van, amikor én kértem, kaptam is (nem csak itt), pl.: Szofi, Sú, stb., és megköszöntem, mert jó szívvel adták. Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy ez már rég nem kritika volt, hanem gusztustalan gyökérkedés. ARRA vagyok allergiás, a rosszindulatra, nem a kritikára. Felőlem kritizálhat bárki, de ne gyökérkedjen velem, mert nem teszem én sem, így ezt joggal várhatom el, azt hiszem.
Persze igazad van, hisztis **** vagyok, ingerült is és pocsék napjaim vannak, pedig nem is menstruálok:))) Az irodalmi rádiós cuccal meg nem állt szándékomban kérkedni. Némileg elegem lett, ennyi.
"baltával csinálok művészi kompozíciót a fejedből"
Barom:DDD, hogy én ezen mekkorát röhögtem, :D
Egyébként kösz, és bocs mindenkitől, amiért ingerült lettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289675 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
egyébként meg, halvaszületett ötlet másként tekinteni egy akármilyen versestopikra, mint szubkultúrális közegre, ahol a verseknek (vagy szutymákoknak, karakterhalmazoknak, stb) elsősorban kommunikációs funkciója van. ilyen körülmények között nem lehet pusztán az a funkciója a versnek, hogy megfeleljen mindenféle idióta szabályszerűségnek, vagy éppen transzcendens darabkáknak, ezért aztán nem is szokásunk definiálni a verset, mert a topik élettartamának azon hányada alatt, amit én láttam belőle, soha nem is sikerült. talán azt lehetne mondani, hogy vers az, amit a szerzője annak nevez. ennélfogva a kritika is hasonló műfaj kell, hogy legyen, azzal a kitétellel, hogy tuppó, undorító arrogancia, ha nem eléggé explicit, vagy ha hülye cinikus-viccelődős formában van megfogalmazva. az meg a legundorítóbb, ha valakit ilyen IQ-dumával küldünk el, hogy "hát ha nem érted, akkor úgyis mindegy".

még egy apróság, ami kifejezetten Alcarnak szól (a többiek meg ingezhetnek, ha van kedvük): nem először reagálsz úgy kötözködésre, és/vagy kellemetlenebb hangvételű kritikára, ahogy most (pl. Mauval is volt már ilyen), hogy elkezdesz az irodalmirádiós dolgaidra hivatkozni, meg ezzel az idegbeteg cinikus dolgaiddal jönni, hogy aki téged zaklat az a jani, és te inkább meg se szólalsz. úgy is fogalmazhatnék, hogy hisztis picsa vagy. ezeket a verses cuccokat nem kellene ennyire komolyan venned: az irodalmi élet elitje is csak egy olyan szubkultúra, aminek sajátos nyelvi kódjai vannak, és egyáltalán nem tekinthetőek különbnek, mint akármilyen másik nyelvi kódú szubkultúra, mint mondjuk az úgynevezett blogtársadalom, vagy a politikai sóder. mi mindannyian komolyan veszünk, és kevés kivételtől eltekintve értékeljük a munkád/művészeted, ezért aztán nem kellene allergiásnak lenned arra a kevés kivételre, még akkor sem, ha prosztón, feleslegesen cinikusan, vagy felsőbbrendűségtudattól átitatottnak tűnően nyilvánulnak meg. a leggyökérebb módon megfogalmazott kritikából is tanulni kell, nem pedig idegbetegnek lenni tőle (lásd még: nagytábor. :P )
szóval nem mész te sehová, mert baltával csinálok művészi kompozíciót a fejedből.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289672 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Versek
Alcar: ha nagyon szépen megkérünk, hogy azok kedvéért, akik szeretik a verseidet maradj itt és írj ide is, akkor megteszed? Nem hiszem, hogy foglalkozni kéne azokkal, akik ilyen stílusban hozzák az emberek tudomására a véleményüket.

Kripli: én ugyan egyáltalán nem értek hozzá, de nagyon szeretem olvasni Alcar verseit, és miattad nem szeretném ha megfosztana tőle.
Befejeznéd? Köszönöm....

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289671 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Versek
Úgy hiszem Kripli szereti megkavarni az állóvizet. Megjegyzem ezt a leg undorítóbb módon teszi.
Alcar, ezért még ne tégy elhamarkodott kijelentést, hiszen egy olyan ember véleménye, - aki amúgy műveli a verselést, de nem ért hozzá - áll szemben sokak véleményével, akik nem elhanyagolható módon értenek is hozzá, és szerintük értékesek a verseid, ez az ami számít, semmi más. Jelzem én magam sem értek hozzá, csak ugatom a témát, ettől függetlenül úgy hiszem kivételesen jól írsz. Kripli még azt sem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Kérlek, ne foszd meg a topicot a verseidtől!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289670 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Alcar: Nem élet az élet itt Nélküled!!!! Ne „szórakozz” itt velünk, mert itt a helyed.




Trigell

Kettészeli, megosztja, majd a történelem hasítja, csonkítja.
Az elázott zászló vérben izzad, hajnaltalan éjszakákon a keserű elesettség.
Ki ad majd reményt?
A felcsillanó emlékek. - Holdanyó melyben tekintetem látom.
Arcok, a felsíró gyermeteg gyermekek. Az ököl, a szorítás.
Egy fájdalmas kiáltás, és megosztott a megoszthatatlan.

Léptek, mindenütt léptek...
nem telihold,
fél.
Félelem,
féltem,
féltettek.
Valaki bujkál a bokrok mögött!
Figyelnek!
Látatlan, áthatlan,
s irgalmatlan.
Leselkedik ránk „egy” halál,
nem más ez sem , mint a többi,
mert pergő dobok, égett kanóc.
Tizenkétezer szemben áll,
s százötven vár.
Várja, hogy a vár...
De szemben áll,
pusztulás és magány.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289669 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Versek
Off: Én is utálom, hogy más is használja az avataromat. Tudom, nincs ráírva a nevem, de akkor is. Az enyém. Nem is tudom mióta. Szóval akinek inge vegye már le! Köszi!

Alcar: Te meg nehogy már felhúzd magad! Mia a fenének? És különben is.

Mi a jó fene van itt? :)

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289662 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
Nincs OFF. Shaman Ferikém, senki sem gyanusított:)
Kripli jó fej. Isten. Mindentudó. Húdenagy. Zseni! Akinek a véleménye az etalon, mert ő tud írni, más nem.
Nem is fárasztom továbbá a nagyérdeműt. Én csak próbálkoztam szerény képességeimből tellően. Ó, elnézést, ha műveim nem ütötték meg a kellő mércét:) Mármint a vérprofik mércéjét. Bocsesz, azt hittem ez egy amatőr oldal; de úgy látszik tévedtem, át is adom a helyem a kripli-féle írástudóknak. Mi majd csak lesünk és csorgatjuk a nyálunkat és méltatjuk zsenijét, és dehogy merünk ide beírni bármit is, nemnem, elvégre amit mi csinálunk az bizony gyenge... Hát! Taníts minket, kripli, plíííííz! Ezügyben máér amúgy is kifejtetted egyszer veretes véleményed, hát rajta!
Anyám, az a sok marha, aki eddig engem dicsért, hát bocsánat, az a hülye, aki beválogatta az Irodalmi Rádióba 5 versemet, meg kiadta CD-n, nyomtatásban, ezt a tehetségtelen marhát, hogy a többiről ne is ugassak...
SÚ, az ökörködéssel nincsen gond, azt veszem. Ez, amit ez a kripli csinált, nem volt más mint szándékos, rosszindulatú kötözködés, méghozzá olyan gyerekes és tré, amilyet rég nem láttam. Erről nem kell meggyőződni.
Finwe: jaja. Mindenki olyan avatart használ, amilyet akar. Igazad van ám. Kripli is használja csak nyugodtan ezt, amit úgy két és fél éve használok, pláne úgy hogy most vette fel. Tegye csak, elvégre ez a demokrácia.
A netikettet meg majd én olvasom el bazmeg.
Részemről nem óhajtok a továbbiakban a verses topicba bármilyen cuccot is bettenni. Majd a kripli megteszi.
Csók mindenkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289656 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Versek
Na most én is Off leszek!

Neki már volt avatárja, és nem ez! De látom engem is kóstolgatott.


Na ennyi :D


Ui: Gyerekek ha valami lúzer felkerül a Tolkienre, vagy erre vetődik ha lehet nem kell összekapcsolni velem. Nem úgy hiszem hogy valami negatívat is elkövetnék ellenetek. Tehát valaki s***g beszólást használ ismeretlen néven az nem én vagyok. Tudom ez olyan mint a kiskanász esete :D



ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289655 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Versek

Kripli, te pedig légyszi lásd be, hogy itt az ideje abbahagyni. Amúgy teljesen igaza van Alcarcalimonak, hogy más által már (évek óta) használt avatart illetlenség használni

Ne vicceljetek már 6000 felhasználó van és kevesebb mint 1000 avatar, ez elvileg sem lehetséges. Különben is mindenki azt használja amelyiket akarja. Honnan is tudná bármelyik ujonnan regelt felhasználó, hogy melyik használt melyik nem, főleg ha mindegyik foglalt ne adj isten:)

Én se választanék olyat amelyet olyasvalaki hasznák akivel egy helyre írogatok jó ideje, de ugyanakkor szóvá se tenném végül is az ő dolga

Bocs az OFF-ért

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 5 hónapja #289650 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
Nemes Nagy Ágnes: Kiáltva

Irgalmazz, Istenem! Én nem hiszek Tebenned,
Csak nincs kivel szót váltanom.
S lám, máris megadod az első kegyelmet,
Hogy legalább imádkozom.

Bűnöm csak egy, de nagy: a gőg fogai rágnak.
És most porig aláztatom.
Hörgök, vonaglok, mint egy nyomorú állat,
Kínomban a port harapom.

Életem vékonyul, gyökere félbemetszve,
Virága tán nem nyit soha.
Irgalmazz, Istenem, húsvétvasárnap este,
Hisz él az embernek fia.

Itt megaláztatás, ott szorongattatások,
Kín és életveszedelem.
Ne hagyd el sok papod hitetlen unokáját,
Ne hagyd el nyomorult fejem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #289649 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Versek
A soha el nem mondott monológ
(A Monologue Never Told)


Nem ismerlek.
(I don’t know you.)
Sohasem ismertelek.
(I never knew you.)
De egyszer rég
(But once upon a time)
Élt bennem valaki
(Lived someone inside me)
Aki szeretett téged.
(Who loved you.)
Őt azonban már
(But I have already)
Kiirtottam magamból
(Killed her)
Az emlékeddel együtt.
(Along with your memory.)
Útjaink itt végleg elválnak.
(Our ways has parted.)

060413

***********************

Elfakulóban
(Fading Away)


Minden hajnallal kevésbé fáj.
(It hurts less by every dawn.)
Belefakul az emlékek sorába.
(He fades into the line of memories.)
Egy régi képeslap színei –
(Colours of an old magazine --)
Tudom, nincs már sok neki hátra…
(I know, he has not much time left
Inside me…)

060415

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289631 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Versek

Kripli írta: Tudjátok mi a tanulság? Na mi?
Hogy aki nem tud írni, az hozzá se kezdjen, de ha mégis, legalább legyen humorérzéke.

De a versíráshoz nem kell humorérzék :wink:

:idea: De ván ám itt humor topic is, ha netán vki humorizálni akar :idea:

Alcarcalimo írta: A minap meg pulcsimra dzsekit húztam
a szutymákos, csotrogány égre nézve,
erre a póló is lerohadt rólam,
s mint az igásló, kiizzadtam délre.


Tényleg nem mindennapi szóhasználat, de nekem kifejezetten tetszik :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289628 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Versek
értettem Sötét úr! :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289625 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Ej, barátaim, ne vegyétek már annyira a szívetekre a dolgot. Ne a rosszat tételezzétek fel, amíg be nem bizonyosodik, hogy nem csak egyszerű bolondozásról van szó.
Alcarcalimo, nem hinném, hogy célpontja, inkább apropója vagy az ökörködésnek, úgyhogy légyszi ne haragudj.
Kripli, te pedig légyszi lásd be, hogy itt az ideje abbahagyni. Amúgy teljesen igaza van Alcarcalimonak, hogy más által már (évek óta) használt avatart illetlenség használni, és a minimális udvariasság is megkívánja, hogy te változtass. Kérlek, hogy tedd is meg - engem is zavar, hogy nem ismerem úgy fel első látásra Alcar hozzászólásait, mint eddig.
Toma gazda: valóban igazad van, Chuck Norris elég régi - annyira, hogy már van, akinek új. Ezért arra kérlek, ne ítélj túl szigorúan. És ne vedd zokon, ha egyesek időnként gyerekesen viselkednek. lehet, hogy tényleg gyerekek, vagy éppen csak kiszabadult belőlük a gyermeki énjük. Végül is igazad van ugyan, de elszomorítasz vele - mert öregszem. Biz'Isten, élveztem egy kicsit idiótának lenni. :o ) Remélem, hogy nem bántottam meg vele senkit, főleg Alcarcalimot nem - nem az volt a szándékom.
(NB. Chuck Norris má' annyira régi, hogy a nagy "harcostársa" - és KripLee névrokona - Bruce Lee már nincs is az élők sorában. Kár.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289621 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Versek
Chuck Norris már nagyon régi szerintem ez lecsengett...

Vidéken mindenki belenéz a napba ez nem Pest. 8)
És ha nem tudsz úgy pulóvert felvenni hogy közben nézed a napot akkor
valamit rosszul csinálsz. Én megtudom csinálni, ha kell, meg ha olyan kedvem van.

Valamint te se írj olyat ami szinten aluli. Kérlek. Az ilyen UFO-s történetecskék általános 7.ikben voltak menők nálunk. Nem tudom nálatok mi a szitu, de szerintem ez is kicsit unalmas.

Ha a jövőben iylen példázatokkal szeretnél valakit szekálni akkor rosszul csinálod. Javaslom a privát üzenetet, melyben elmondod szemtől szembe a problémádat.

Vagy ha humor akkor nemtudom. LEhet hogy csak én vagyok ennyire konzervatív :roll:

üdv: Toma

ui:elnézést az előforduló íráshibákért

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289615 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek

Kripli írta: Alcar: Egyébként hol veszed a ruháidat? Szívesen hordanék olyan pólót, ami lekívánkozik rólam. Hogyan közölte ezt veled? (csak mert ezt a részt ugye a balladai homály fedi)

Nem csak ezt fedi homály a jelek szerint...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289614 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
nem baj kripli,
ha teli a krigli
húzd meg jól!

Ennyi.

Mellesleg lekattanhatsz rólam, kripli. Üvölt az egész dumádról a rosszindulat meg a kötözködés. Ha vannak fölös energiáid, van pár ötletem, hogyan használd ki...

Mellesleg neked még nem mondták, hogy parasztság más avatarját használni csak úgy? Nyilván nem. Nyilván te ezt helyén valónak véled. Akkor közlöm veled én: nagy parasztság, ami csinálsz. Ha neked jó így, ám legyen. Lelked rajta. Kinek kinek IQ-ja szerint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289612 Írta: Kripli
Kripli válaszolt a következő témában: Versek
Shaman! Szofi szerint mi egyazon személy vagyunk! Na de kérem!

hehe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289611 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Alapprobléma

Hogyan leljek az igazságra? A Google
kétmillió-kettőszázhúszezer változatot kínál.
De hát ki dönti majd el, melyik az igazi?


(jó, tudom, 42...) :o )))

[hülyevagyok]
Alcarcalimo: na meg ne magyarázd már nekem, hogy a villamos az jelző... :o DDDDDDD
Na jó, nem bosszantalak tovább, abbahagytam.

Kripli: Az a bizonyos póló ősi török találmány, vö. Beszélő köntös. Ez lehet az oka a balladai homálynak is.
Az öngyilkos trolloknak nem kell felemelniük a fejüket (úgysem tudnák eléggé). Ők úgy járnak el, hogy még napkelte előtt kifekszenek egy tisztásra, és az égre bámulva várnak. Így aztán ők is nézik a napot. Nagyon rövid ideig.
A kairói állatkertben azok már csak alig-aligátorok... A mecseki tigrisről meg nem annyira a fókusz, hanem a pécsi Sherman lenne a megszólalni hivatott, nem? :o ĐĐĐ
[/hülyevagyok]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289610 Írta: Kripli
Kripli válaszolt a következő témában: Versek
Sötét Úr: Hát persze, hogy nitrogén! Ezért is keltette fel az általános érdeklődést az N mellé odabiggyesztett kis a betű. (Valójában szintén földönkívüli tréfa) A trollok pedig nem nézik, hanem érzik a napot. (Nem marad már idejük a fej felemelésének aktusára) Az aligátorokkal részletesen foglalkozott a fókusz stábja, információik szerint a Mecsekben bújkáló tigris csalta őket lépre. Mellesleg Kairónak is van állatkertje. Hát még az istennek...
Alcar: Egyébként hol veszed a ruháidat? Szívesen hordanék olyan pólót, ami lekívánkozik rólam. Hogyan közölte ezt veled? (csak mert ezt a részt ugye a balladai homály fedi)

hehe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289608 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Versek
! A csotrogány itt negatív jelző, teljesen általános:) Nem jármű, hanem ócska, vacak, lepra, tré:)
Az eredeti jelentés kissé átalakult. Az eredeti főnévből lett általános jelző.
itt a jelentése: ócska, semmire sem használható:)
Raia Aiwart: jó, majd akkor röhögök alkalomadtán:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289603 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Alcarcalimo: pedig még tartozol egy magyarázattal. Hogy lehet az ég csotrogány? A csotrogány rossz állapotban lévő, rendeltetésének alig megfelelő járművet jelent. Az ég viszont nem közlekedési eszköz, legalábbis szerintem. Közlekedni ugyan lehet rajta, ld. Ré bárkája, vagy éppen Luke Skywalker, esetleg némelyik légitársaság, de ezekben az esetekben az ég nem a közlekedés eszköze, hanem a helye.
(Bocs, csak kötözködöm én is... Kedvet kaptam Kriplitől) :o }}}}

Kripli: kifelejtettél a felsorolásból néhány dolgot. Kik nézik a napot? (folytatás)
    - a napmajmok, akik babuin, vagy pávián alakban feltartott kézzel (adorálás, azaz imádat) figyelik Ré fényességes felragyogását
    - a napórák, ugyanis egyébként nem tudnák megmutatni, hogy mennyi a pontos idő
    - a strandolók (pontosabban a napozók), akik számára fontos, hogy milyen irányba kell feküdniük
    - a helioszkópok, akiknek ez default tevékenységük
    - a napraforgók, akiknél ez szintén default
    - az öngyilkos trollok
    - a kevésbé öngyilkos, de meglehetősen buta orkok
A felsorolás még most sem teljes, csak a legfontosabbra tértem ki. :o )
A következők problémásak még az okfejtéseddel:
    - A levegőnek nem nátrium, hanem nitrogéntartalma kb. 80% (áfával).
    - A Nílus deltájában nem élnek nőstény alligátorok. Hímek sem. A Nagy Gát megépülése óta az első katarakta alatti szakaszon egyáltalán nem él alligátor. Igaz, hogy ez lehet éppen az ufók tevékenysége miatt is.
    - A nevezett anyósjelölt nem csak megcsókolta T.M.O'B-t, hanem meg is ölelte, ami súlyos traumát jelentett a neves kutató számára. Ezért is lett metaurológus. Az események következtében a coriolis-erő fordítva hatott rá, így az óramutató járásával megegyező irányba pörögve zuhant. Ezt fontos tudni! Vagy nem...
(Összefoglalva: tetszett a szösszeneted, mégha nem is vers...)
Ja, és igazad van, ha nem mered Chuck Norris nevét hiába szádra venni. Bizonyára tudod, hogy ő az egyetlen, aki elszámolt végtelenig. Kétszer.

Raia: ez teljesen jó helyen van itt, egész jól sikerült szabadvers, amit írtál. Kifejezetten tetszik a téma és a megközelítése. Lám, az unalmas nyelvtanóráknak is van értelme! :o ))))

Legyen a ti szíveteknek nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.949 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére