Film <-> Könyv különbségek

Több
21 éve 6 hónapja #105223 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
szerintem a TTT-ben a legnagyobb(és legfeleslegesebb)eltérés,az Haldír a Helm-szurdokban!

Westu Théoden Hál!!!


" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105033 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

Amikor Aragorn hátradob egy almát, Trufa elkapja. A második leesik, de Pippin kezében már ott van az alma.


Persze, mert Trufa közben odaadta neki.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105015 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Amikor Szauron a buzogányát belevágja Elendil arcába, a penge ott marad. Legközelebb már nincs ott.
Amikor Aragorn hátradob egy almát, Trufa elkapja. A második leesik, de Pippin kezében már ott van az alma.

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104117 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Jesszusom! Arwen a Helm-szurdokban?! Hát, jó, hogy nem hagyták benne!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104032 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A TTT-ben állítólag, ott van az arwen a helm-szurdokban, de végül is "kivágták" bel&#337;le (állítólag, felvették és benne is volt a filmben, de biztos úgydöntöttek, hogy jobb ha nem lesz benne, és megpróbálták eltüntetni...)
meg olyanok vannak benne, hogy az orkok lába "átmegy" egymáson harc közben(rossz a digitáció, vagy mi :D )

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103846 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Tehát leszögezném. :D Én nem mondottam, hogy az márpedigcsakazértis egy traktor, csupán annyit, hogy állítólag ott egy traktor látható.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103710 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Traktor? Én azt kocsinak néztem... :roll: Amúgy a DVD-r&#337;l kivágták (elvileg)
Amúgy sztem ne firtassuk a bakikat... a TTT-ben is észrevettem párat (pedig nem figyeltem) de nem érdekelnek...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103704 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nálam van egy lista a Fotr-ról,csak elég hosszú...Ha akarjátok beszúrhatom,bár a 4/5-e kötözködés :evil:
Elég alapos,bár nincs annyi,mint a www.moviemistakes.com-on(vagy vmi ilyesmi...)
Ja,Telu:nem kell felháborodnod :) ,én is utálom,hogy ennyire lehúzzák a hibák miatt...mondom,csak ha vki kíváncsi rá 8)

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103590 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én is láttam valamit de az nem traktor volt az tuti!!!!

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103589 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #103588 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

Layla Nénimë írta: A traktor télleg nincs ott!!!Egyébként meg én piros kisbuszt hallottam de semmi!Még számítógépen is megnéztem,kinagyítottam és SEMMI egy kis por de télleg nics traktor :wink:



Tényleg nincsen ott traktor....énis néztem eleget a dvd-n....kicsit durva lenne, hogy épp forgatják a Gy&#369;r&#369;k Urát, 1000km-es körzetben levanzárva minden, de azért egy traktor betud jutni és elmegy a színészek háta mögött anélkül, hogy észrevették volna (biztos használta a Gy&#369;r&#369;t...) :D
És milyen Elendiles meg almás bakiról van szó?Lemaradtam valamir&#337;l?

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103339 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Valaki rossz lábbal kelt fel ma? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103335 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
A traktor télleg nincs ott!!!Egyébként meg én piros kisbuszt hallottam de semmi!Még számítógépen is megnéztem,kinagyítottam és SEMMI egy kis por de télleg nics traktor :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103330 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Grrr... :x ****** bakik... hátnemá.... Elendilesnél hol van baki? És mien almás? Szvsz ezeket ne nagyon feszegessük.. ugyanis szvsz amikor van a Megyés Samu&Frodós rész akkor NINCS ott traktor... mert:
1. tuti hogy le volt zárva az egész terülte körbe... perszr majd PJ hagyja hogy az Újzélandiak ott szántsanak miközben &#337;k elszántan filmet forgatnak :roll:
2. Ugyanmááá...csak port lehet látni.. az pedig egyébként is van... hiszen az ott mellette szántóföld.. tehát nem a mai betonutak vannak mellette hanem sima földes út... ahol POR van...tehát csak a por száll fel a szél miatt..

de ez csak szvsz!!! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103288 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Jé, én ezeket nem ismerem! Viszont annál a résznél, mikor Frodó és Samu útnak indulnak a Megyéb&#337;l, az egyik résznél Samu azt mondja "Még egy lépés és messzebre kerülök az otthonomtól, mint valaha is voltam". No, ennél a résznél egy traktor föstölög a háttérben a kép jobb fels&#337; oldalán...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103281 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nem ide illik, de kérdeznék valamit. Biztos többször láttátok a Fotr-ot, mint én (6). Tudnátok pár bakit? Az Elendilesen és az almáson kívül.

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103278 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Az az egyik kedvenc Nasmith-képem! Tényleg gyönyör&#369;.

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102331 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102301 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Örök hála.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102294 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

leguanember írta: Sesy: Nana, én csak megállapítottam... Igaz, a palira vették nem túl tényszer&#369;
Gandalf, én is a Galadriel-monológra hajlok.
Hogy képzelte el John Howe Szürkerévet?

www.extra.hu/lothlorien/havens.jpg - lehet h nem az &#337; képe, lehet h Ted Nasmith-é. Mindenesetre gyönyör&#369;.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102286 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy: Nana, én csak megállapítottam... Igaz, a palira vették nem túl tényszer&#369; :)
Gandalf, én is a Galadriel-monológra hajlok.
Hogy képzelte el John Howe Szürkerévet?
Nálam lassan megel&#337;zi a FOTR-t a TTT, negyedszerre már vetekedett vele.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102227 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

Gandalf írta: Sesy: az a kép Arwenről, amikor fekszik, Völgyzugolyban van. valószínűleg egy kimaradt jelenet a TTT-ből, mert a trailerben (a legutolsóban) ugyanez a ruha van rajta, amikor apját kérdezi a jövőről.
Egyébkén meg tényleg átmegy Lórienbe... de ez majd csak a ROTK-ban derül ki.....


Jó... bár még mindig nem gy&#337;ztél meg teljesen... És most már semmin nem lep&#337;dnék meg...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102062 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy: az a kép Arwenről, amikor fekszik, Völgyzugolyban van. valószínűleg egy kimaradt jelenet a TTT-ből, mert a trailerben (a legutolsóban) ugyanez a ruha van rajta, amikor apját kérdezi a jövőről.
Egyébkén meg tényleg átmegy Lórienbe... de ez majd csak a ROTK-ban derül ki.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102043 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy:szerencsére ezek ugyanazok voltak de szvsz voltak benne szarvashibák/..inkább változtatásoknak mondanám../amik eléggé üt&#337;sek voltak számomra de ett&#337;l is MEGA COOL volt...hmmm.egyszer&#369;..úgy kell megnézni hogy nem azt várjuk maximálisan ami a könyvben van...

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101996 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Némeik képe egy az egyben ugyanaz, mint ami a filmben volt... pl. Helm-szurdoki csatánál a fal berobbantása meg Szméagol elfogása... remélem Szürkerévet Jonh Howe (most ezt jól írtam?) képe alapján fogják megcsinálni...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101993 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Tudom, h &#337;t kérték fel, csak vki még régen méltatlankodott Edoras kinézetén a filmben. Valószín&#369;leg Alan Lee, nem véletlenül ilyennek csinálta meg! Akárki akármit mond ez így jó ahogy van!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101990 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

bersel írta: Egyébként vki megjegyezte,h Edoras hogy néz ki a filmben hát itt van Alan Lee elképzelése Edorasról.
www.warofthering.net/gallery/ala ... ge35.shtml
Szerintem nagyon hasonlít a kett&#337;!


Nemhiába kérték fel hivatalosan a film illusztrátorának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101984 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Egyébként vki megjegyezte,h Edoras hogy néz ki a filmben hát itt van Alan Lee elképzelése Edorasról.
www.warofthering.net/gallery/ala ... ge35.shtml
Szerintem nagyon hasonlít a kett&#337;!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101977 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek

Gandalf írta: Sesy, az a kjép nem biztos, hogy a halottm Arwen, szvsz egy álmodó Arwen!
Amúgy meg Gollam útjáról nem sook derült ki a FOTR-ban, lehetett akár Bakacsinban is egy ideig..

De akkor miért van lórienben... na mindegy... egyébként is, mit szerepel ennyit...
A Filmkönyvben is csak Barad-dur van megemlítve, és azt a filmr&#337;l irták...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101976 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sesy, az a kjép nem biztos, hogy a halottm Arwen, szvsz egy álmodó Arwen!
Amúgy meg Gollam útjáról nem sook derült ki a FOTR-ban, lehetett akár Bakacsinban is egy ideig..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.704 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére