Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 6 hónapja #180082 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Jay Leno-t én is letöltöttem, de még mindig nem néztem végig, csak addig jutottam el vele, hogy nagyon aranyos benne... :D
Viszont volt a napokban a TRL-ben is, amiről meg sikeresen lemaradtam megint... :(
Kész szerencse, hogy itt van nekünk a bagendinn!!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180053 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Szia Fangie!Küldtem neked egy üzit amiben egy képről beszéltemDe aképet nem mutattammeg!Itt van,de csak akkor nézd meg ha NEM VAGY GYENGE :cry: :cry: :cry: :cry: IDEGZETŰ!



van egy kis gond nem linkelted be a képet igy,nem igazán tudom megnézni.
:roll: De vállalom a felelőséget magamért.Szivesen megnéznén azt a bizonyos képet.
:lol: :) Egyébként továbbra is érdemes sürün meglátogatni a bagendinn oldalát,és nem utolsó sorban a forever oldalát. :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180016 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Hűha Fangi,ez a videó nagyon jó lehetett.Melyik oldalról töltötted le?

A bagendinn.com főoldalára mindig be vannak linkelve az új videók. Ezeket pl itt találod, szvsz: www.livejournal.com/users/msallegro/366902.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180003 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hűha Fangi,ez a videó nagyon jó lehetett.Melyik oldalról töltötted le?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179873 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Fangie!Küldtem neked egy üzit amiben egy képről beszéltemDe aképet nem mutattammeg!Itt van,de csak akkor nézd meg ha NEM VAGY GYENGE :cry: :cry: :cry: :cry: IDEGZETŰ!

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179870 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
off:volt egy osztálytársam aki megmütette,és kb egy hónap alatt rendbe jött,bár igaz egy hónapig csak napszemüvegbe járt,mert óvni kelett az erős fénytől.Bár nem igazán vagyok jártas ebben a témában.Valóban kontakot hord?Észre se vettem.Bár szerintem ha nem is hord szemüveget vagy akár kontakot sem nem hinném,hogy olyann nagyon rossz lenne neki a szeme.gondolom én. 8) :wink:

viszont nekem lenne vmi érdekeségem ám nektek,szeretném is megosztani veletek!Megnéztem a Jay Leno showt.Ennyit nem nevettem mint mikor megnéztem.
Egyre jobban birom a Jay Leno-t.Megprobáltam lefordítani azt amiről beszéltek.

Jay:úgy mozogtál mint a chip and dale fiuk.
Elijah:Úgy gondolod?
Jay:Minden oszkáron,és gálán jelen vagy.
Elijah:igazán klassz.
A napot a 3 hobbital töltöttem,együtt mentünk.
Jay:Mindannyian ott voltatok
Elijah:Igen ,és ott voltak a rajongok is,nagyon sokan voltak,vagy 2000-en.
Majd beszélnek Peter Jackson –ról.Ott Elijah vmit mond a hajáról,de nem értem mit,szókincs hiányában…..de megjegyzi,hogy egy elképesztő ember.
És egy nagyon aranyos rész jön,most.figyeljetek:
Elijah:Dominic és én elmentünk inni.Dominic sokkal kevesebbet ivott mint én,mondhatni elég sokat ittam,miközben ittunk hirtelen úgy éreztem hogy ennem kell fokhagymát(a video alatt úgy hangzik mintha pork szót használna.nos az angolban a pork fokhagymát jelent..)
És csokoládét..és a végét nem értemL
Jay:mikor itt voltál azt mondtad,hogy Nem Yorkban laksz.Mot is ott élsz?
Elijah:Nem most Los Angelesben lakom.
A közönség sikit.
Jay:Visszmentél a mamádhoz?
Elijah:.Nme igazán használtam ki .így végül is visszaköltöztem az anyukámhoz.
Igen visszamentem anyuhoz.
Majd rátérnek az új filmjáről,azz Eternal Sunshine-ról van szó.
Jay:milyen a memoriád?
Elijah:Jó a memoriám.
Jay:Emlékszel mikor találkoztunk?
Elijah:hmmmm 11 éves voltam,akkor.
Jay:Milyen kocsira vágytál akkor?
Elijah:Erre nagyon emlékszem,repülö autot szerettem volna.
Jay:Remek.nézzük meg.
Jay:Nagyon jó.
A közönség elérzékenyül mikor a vetitön megjelenik Elijah 11 évesen,
Jay:Emlékszel hogy akkor mivel leptelek meg?
Elijah:mühabbal fujtál le.
Látjuk amint Jay lefujja a 11 éves Elijah mühabbal,és Elijah felúgrik a székre.
Akövetkező jelenten az látható,hogy Jay a video után megint lefújja úgyanúgy mint 11 éves korában.Elijah ijjedtében felugrik a fotelbe és védekezés képpen maga elé tartrja a kezét.
Majd nevetésbe tör ki.
Azután beszélnek a az új filmjéről,egy kis vdeo is látható.
Jay:Gyorsan meséld el nekünk a filmet hogy miről szól?
Elijah:Gyorsan?
Jay:igen.
Elijah:Ez egy romantikus komédia.Egy olyan emberről szól aki elvesztette az emlékeit.
Stb………..

Remélem meglesz a cikk leirva is,mert akkor többet tudnék lefordítani,és pontosabb is lenne.De szerintem ezek amiket elmondtam tuti hogy jók

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179835 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Énszerintem Elijah inkább válassza szemüveget,mert a kontaklencsében nem lehet látni azt a gyönyörű kék szemeit!De úgy látom a képein,hogy inkább a kontalencsét választotta!De így is IMÁDNIVALÓ!MERT a mosolya és az arca olyan ÉDES!!! :D :frodo2: IMDJUK FRODÓT ÉS ELIJAHT.UGYE?PUSSZANCS:A GYŰRŰK ÚRNŐJE

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179738 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Fangi, talán azért nem lézerezteti meg, mert az egy elég komoly beavatkozás, és ha nem sikerül tökéletesen, akkor utána már nem használhat kontaktlencsét... ami azért az ő szakmájában elég komoly hátrány lenne... meg a javulás nem azonnali, hanem kell hozzá kb fél év, mire beáll a véglegesre, és az alatt vigyázni is kell vele...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179727 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nos pingvines filmje amiben a hangját kölcsönözte 2006-ban lesz látható.
mostanbában nem gyözök feljöni a netre.Annyi minden van,nem akarok lemaradni róla.Ti már letöltötték a Jay Leno videokat,én azt teszem most. :)
azon spekuláltam,hogy ha Elijah szeme nem az igazi,van egy kis baja vele akkor miért nem lézereszteti meg?Én már rég megtettm volna a helyében........ha tehetném :roll:
persze ő tudja......... :roll:
hál isten a lézer nem tünteti el a kék szemeit! :D
nem lesz töle barna:) :lol:
nem tudom lehet elfogult vagyok,de én sosem éreztem hogy bogár szeme lenne,vagy gülü,pedig nem hinném,hogy elfogult lennél ebben a témában.na jó egy kicsit. :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179675 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Március 27-én, szombaton Háború a Viasat 3-on, 19:05-kor!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179641 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, képzeljétek, tegnap valami okán mutatták Elijah-t a tvben, erre anya megszólal: "Valahogy nem bírom ezt a színészt. Talán a gülü szemei miatt."! 8O "Anya!"-mondom-"ezzel most a lelkembe gázoltál!" :crying: Mert aaaaaaanyira szép szemei vannak, én nem tudom, hogy lehet rá bármi mást mondani! Na, jó, ízlések és pofonok.....

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179543 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: Hát, ettől a képől én majdnem lehidaltam...sztem hihetetlen ez a tekintet... :oops:
www.elijahfan.com/gallery/gal/Premieres/.../sunshine-la-021.jpg

arelenwen:lehet,nekem ez jobban bejön:
www.bagendinn.com/group/images/events/20...unprem/sunprem60.jpg
vagy ez:(talán tudod, miért...)*
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/ealij1.jpg
bár akkor már ez inkább:
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/ea3.jpg

ezek a képen naon királyak! tök jók ezek a dorkók!(tornacipőmániás vok)
www.bagendinn.com/Elijah/images/posed/russiandoll.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/posed/elijahufo.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/misc/Newzealand.jpg

*[size=9:38j0tba1]ugyanis a sulinkba jár egy gyerek, aki tök hasonlít, lijre, csak magasabb, és barna a szeme. meg az arcformája se teljesen olyan, de jellegében annyira, de annyira, de annyira olyan, mint ő, h csak na!.[/size]

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179404 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma reggel a Lazacban is volt szó az Örök napfényről, részletet is mutattak belőle, de sajnos Lij nem volt benne. Ott is úgy beszéltek róla, hogy " a hamarosan nálunk is látható film". Nagyon jó lenne már, én is állandó látogató leszek a moziban az biztos :lol:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179372 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: -Örülök,hogy gondoltak rám,igenn nagy megtiszteltetés,és föleg nagy váltás ez nekem hogy sokkal könyedebb szerepet játszahattam el,ellentétben a gyürük urával.
Hát nem édes? :lol:

De az. :D Na és jó, hogy végre biztosabb, hogy itt is bemutatják a filmet. Nagyon jó! Azt hiszem rengeteget fogok ám moziba menni. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #179327 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: Hát, ettől a képől én majdnem lehidaltam...sztem hihetetlen ez a tekintet... :oops:
www.elijahfan.com/gallery/gal/Premieres/.../sunshine-la-021.jpg


mire gondolsz azalatt hogy hihetetlen ez a tekintet?
nem semmi a kék szeme,úgyirigylem hogy ilyen kék szeme van!
és egyben csodálom is:) :roll:
nem néztétek az aktivot volt benne Elijah! :lol:
azb új filmje ami neálunk nemsokára látható nlesz.........tudjátok a sunshine......amit a magyar örök napfénynek becézett el :roll:
nem is olyan rossz filmcijm........és a drága beszélt az ottani szerepéről,
-Örülök,hogy gondoltak rám,igenn nagy megtiszteltetés,és föleg nagy váltás ez nekem hogy sokkal könyedebb szerepet játszahattam el,ellentétben a gyürük urával.
Hát nem édes? :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179313 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, ettől a képől én majdnem lehidaltam...sztem hihetetlen ez a tekintet... :oops:
www.elijahfan.com/gallery/gal/Premieres/.../sunshine-la-021.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179301 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Nincs valami új híretek Lij-r

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179215 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: a huligánok nincs a lista között.


a The Yank azt hiszem ugyanaz.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179171 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen persze, azt Én is rühellem, ha ilyesmiről írnak, de ez a cikk épp azért nem zavar, mert nem akarnak belemagyarázni semmit... csupán azt írják le, hogy Ian mit gondol, de az újség nem foglal álláspontot... illetve inkább ott, hogy a fiúk normális életet élnek.

Különben vannak barátságok igen, de ilyen mélyek nem hiszem, ennyi mindent nem szoktak az emberek megtenni a másikért sajnos. :roll: (bár ilyen helyzet nem is adódik mondom)

Egyébként nem volt tegnap Jay Leno a CNBC-n... egyetlen reményem talán, hogy hétvégén lesz... ha nem, akkor az tök szar lesz. :( :evil:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179116 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a huligánok nincs a lista között.
Vajon miért?
Amúgy megjegyzem hogy olvastam egy interjúban hogy Peter Jakson nagyon sajnálta hogy nem jelölték szinélszi kategóriára egyik szerepelöt sem,bocesz az offért.
:roll: de ezt le kelett irnom.
ja és a játékot is megnéztem.nagyon klassz és a figurák is aránylag élethüek,ja és van interjú többekközt Elijah-val a játékról.
No :roll: nagyon aranyosak ott.
most éppen szedfem le a videokat,nagyon jók.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179103 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
tessék, itt ír párat:
www.imdb.com/name/nm0000704/

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179090 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Az az igazság, hogy ma már nincs ilyen őszinte és mély barátság... meg ilyen a valóságban nem is fordul elő, ahol ennyire egymásra lenne utalva két igazán jó barát...


ööö...ezzel tudnék vitatkozni.
Ma apám a kezembe nyomott egy újságot Népszabadság
mellékletében volt Viggoról...akkor vágtam le a földre, amikor
megláttam, hogy "Arwen a tündérhölgy". :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179088 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello.!!!Nem tudtok új olyan filmeket amikben Elijah van!!! :lol:

Hol van Elesszár,Elesszár???


Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178966 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pont igy gondolom én is. Nekem is van egy olyan mély barátságom, amit máskepp nem is lehet magyarázni. Szerintem azok az emberek magyarázzák bele az ilyen dolgokat, akik meg nem tapasztaltak ilyen mély barátságot... sajnos pont a laikusok szólnak hozzá, és nem azok akiknek már van "régiségük" ilyen téren... Az ujságíróknak nincs más dolguk, csak hogy szenzációról írjanak, csak könyörgöm, ne ilyenről.... ami ne is igaz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178880 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az igaz, hogy olyan mély barátság, mint Frodó és Samu között nem lehet a mai világban. De most is vannak még igaz barátságok (pl. nekem is van egy-kettő nagyon-nagyon jó barátnőm), és az ilyesmibe nem lenne szabad belemagyarázni bármit is. De hát, így megy ez ma, kell a szenzáció! :evil:

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178796 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sir Iant lassan nem fogom szeretni, ha ilyen erőszakosan próbál jópofa lenni... :roll: :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178780 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Egyébként ezen miért vagytok kiadakadva? Nem kötözködésképp, csak kérdezem?

Engem csak az idegesít, hogy már megint ilyen témát vesznek elö. Manapság ez annyira divat. Én irtó toleráns vagyok, de van egy határ. Meg egyébként is, utálok mindent, amiböl divatot csinálnak, és nem szeretem, ha A Gyürük Urával is ezt teszik! Meg igazából az zavar, ha valakinek magától is csak ennyi jön le Frodó és Samu kapcsolatáról.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178727 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, teljesen igazad van, ilyen barátság sajnos nem létezik. Frodót és Samut az kovácsolja szerintem igazán össze, amit együtt megélnek. Bár biztos, hogy előtte is létezett a barátságuk. Jó, hogy a valóságban is ilyen jól megértik egymást. Szerintem ők évek múlva is barátok lesznek, nem úgy mint sok szinész, aki a forgatás alatt hangoztatja, hogy hű de jó pajtások, aztán a film után szóba se állnak egymással. :wink:
A cikk szerintem se olyan szörnyű, olvastam már "különböket" is ebben a témában. Lijt már Dommal is "összehozták" egyszer, ha jól emlékszem, mikor együtt laktak. Sőt mintha Iannek is lett volna hozzá némi köze:)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178717 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az az igazság, hogy ma már nincs ilyen őszinte és mély barátság... meg ilyen a valóságban nem is fordul elő, ahol ennyire egymásra lenne utalva két igazán jó barát... Ez a cikk meg nem homokosozza le Őket... amelyik meg igen, az egy darab szar... az egész újság...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.938 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére