Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 5 hónapja #182767 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

büzsü2003 írta: I can see the Shire...Bag End...
Gandalf's fireworks...
the lights in the party tree. :crying: :cry: szerintem Frodó tudta a szive mélyén, hogy valahogy haza fog térni... :)

Én meg pont az ellenkezőjét érzem. Hogy ő akkor már elbúcsúzik a világtól. És a tomboló vulkán közepén ő a legnagyobb nyugalommal hunyja le a szemét. Megmentette Középföldét - véghezvitte, amiért élt. Szerintem akkor már nem is reménykedett, hogy valaha hazatér. :cry:


Abban viszont gondolom egyetértünk, hogy megnyugodott, és most már béke volt a szivében, mert tudta, hogy megcsinálta: megmentetteaz ő mindennél kedvesebb Megyéjét, meg az egész Középföldét!!!!!!!!! Millió köszönet ezért neki!!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182765 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: I can see the Shire...Bag End...
Gandalf's fireworks...
the lights in the party tree. :crying: :cry: szerintem Frodó tudta a szive mélyén, hogy valahogy haza fog térni... :)

Én meg pont az ellenkezőjét érzem. Hogy ő akkor már elbúcsúzik a világtól. És a tomboló vulkán közepén ő a legnagyobb nyugalommal hunyja le a szemét. Megmentette Középföldét - véghezvitte, amiért élt. Szerintem akkor már nem is reménykedett, hogy valaha hazatér. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182756 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.warofthering.net/photoforum/ ... =525&page=

Ennél a képnél vettem észre azt a szöveget a filmből, aminél mindig elérzékenyültem....:

I can see the Shire...Bag End...
Gandalf's fireworks...
the lights in the party tree. :crying: :cry: szerintem Frodó tudta a szive mélyén, hogy valahogy haza fog térni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182750 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak felvettem, de az első 20 percről lemaradtam. :( Abban mi történt? Így pont azt nem tudtam meg, hogy hol és mikor is játszódik. Még végig se néztem, de mihamarabb kerítek rá időt!
(Anyu nagyon meglepődött, hogy már ilyen kicsi korában is játszott filmekben. Abban egyészen egyetértettünk viszont, hogy irtó aranyos kisgyerek volt - és most se kevésbbé az!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182722 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én nem tudtam megnézni a filmet, mert nem voltam itthon...de ha nem lenne nagy kérés, akkor azoknak a nevében, akik nem láttuk egy kicsit mesélnétek, arról hogy miről szól, és hogy mi tetszett benne - és főleg arról, hogy hogy alakított Lij :D - bizti nagyon jól :D :D - de azért meghallgatunk titeket is :) :) :) Előre is köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182721 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért abban a filmben meghal?Azt nem láttam még eddig! :cry: :cry:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182687 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legalább nem hal meg, nem úgy mint a Jégviharban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182674 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MOST NÉZTEM MEG A FILMET ÉS ANNYIRA ÉDES VOLT BENNE LIJ CSAK NAGYON SZOMORÚ IS.!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182654 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én már láttam a filmet,De megnézném mégegyszer.Csak épp nincs viasat3-on! :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182633 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is várom már a filmet! Eddig csak részleteket láttam belőle, az egészet még nem. Úgyhogy kíváncsi vagyok rendesen!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182632 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még nem láttam,szal már nagyon kíváncsi vagyok rája!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182600 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Rég voltam már itt, majd visszaolvasgatok...
Nagyon várom már a ma estét!!! :D Igaz már láttam a filmet, de akkor is...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182599 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MEGNÉZZÜK A KIS LIJ-T.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182505 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: szombat 19.05 Háború a Viasat3-on!!!


Sirály!!!! :D :D :D Állandóan az előzetesét adják, hát már kiváncsi leszek rá! :D 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182497 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szombat 19.05 Háború a Viasat3-on!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182313 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy kis interjú!

Milyen érzés volt részt venni a filmben?
Nos valójában teljesen más volt mint a gyürük urában, olyan vfantasztikusn és intenziv élményü forhatés nem lesz mint a gyürük ura,de attól függetlenül ,de a film mégjobban meggyözött abban amiben eddig is hittem.Nagyon örültem neki,hogy teljesen más karaktert kelett megformázni.Vicces volt,éppen vezettem hazafele mikor az ügynököm felhivott,és közölte,hogy lenne a számomra egy forgatókönyv amit Charlie Kauffman irt.majd megkérdeztem,hogy ki fogja rendezni a filmet,mire ő azt válaszolta,hogy Michael Godgry,mire én nem hittem a fülemnek,és csak annyit mondtam,hogy !mi???
Egyszerüen nem tudtam elhinni,mivel nagy rajongója vagyok Gondry-nak.Rengeteg videoját láttam.Otthon elolvastam a forgatókönyvet,és egyszerüen beleestem.Romantikus és nagyon az érzelmekre alapul,ilyet még nem éreztem eddig Kauffman más filjeiben.
Szerettem Patrick karakterét,aki igaz hogy egy kicsit bolond,de egyben befolyásolható,és kiderül hogy nagyon édes is de szomorú.Ney-York-ban találkouztunk hogy megbeszéljük a dokgokat,ott végre megkérdezhetem egy két dolgot a videorióról,

Ez a film egy egyedülállóan romantikus film,ami mint már mondtad teljesen magával ragadott.
Igen,mivel imádom a romantikus fimeket,mivel magam is nagyon szeretem a romantikát.
Az ilyen filmeken mindig úgy szoktam sirni mint egy gyerek.


Ha lenne rá lehetőséged kitörölnél a fejedből vmilyen emléket,vagy esetleg a többi emberéből?
Igen erre a kérdésre mindig azt válaszolom,hogy nem változtatnék meg semmit,nem törölném ki.,és a többi emberét, sem mert az ember a saját kárából tanul,ha vmit elrontott az többé nem rontja el,ezért nem élnék ezzel a lehetőséggel!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182308 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: www.bagendinn.com/elijah/images/candids/girlfriend2.jpg
www.bagendinn.com/elijah/images/candids/girlfriend1.jpg
Azért kissé csodálkozom, hogy azt írták a kép alá,h Elijah és barátnője... :? Pedig tökre hasonlítanak.(De Hannah lábbelije kissé...bizarr... :o h: )

nos a cipő tényleg érdekes,:)

gyerekek micsoda hirem van, Elijah a jövöhéten kezdi forgatni a hulligánokat......... :lol:
nagyon dolgozik a drága,ami nagyon,nagyon klassz! :roll: :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182302 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/elijah/images/candids/girlfriend2.jpg
www.bagendinn.com/elijah/images/candids/girlfriend1.jpg
Azért kissé csodálkozom, hogy azt írták a kép alá,h Elijah és barátnője... :? Pedig tökre hasonlítanak.(De Hannah lábbelije kissé...bizarr... :o h: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182005 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azzal is nagyon jókat lehet csinálni, úgy van, hogy mnden programot ki kell tapasztalni... nem volt olyan szoba amibe fel tettem volna ezt a linket, így hát ide teszem: csináltam Gollamról is egyet... :D :D

aureentuluva2004.125mb.com/gollam.html

A más szereplőkől érdekelnek hátterek, amiket én csináltam, akkor itt vannak: :D :D

aureentuluva2004.125mb.com/aragorn.html
aureentuluva2004.125mb.com/aragorn1.html
aureentuluva2004.125mb.com/arwen.html
aureentuluva2004.125mb.com/legolas.html
aureentuluva2004.125mb.com/eowyn.html
aureentuluva2004.125mb.com/eomer.html

Ja, és szerintem Iowa, próbálkozz, biztos jókat fogsz csinálni, csak egy kicsi ambició kell :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182001 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: A Paint Shop Pro-val is lehet csinálni háttereket, az egy kifejezetten profi program. Csak tudni kell használni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182000 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HELLOKA!Nagyon jó az aháttér amit büzsü csinált.!Gratulálok!:-)

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181998 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van egy ingyenes progam amit az [ origo ] - ról le lehet tölteni:

www.origo.hu/szoftverbazis/multi ... up-en.html

itt kattints jobb oldalt a letöltésre, majd add meg hova teszed, majd instalálhatod... aztán neked kell kitapasztalni. Szerintem nagyon jó, kicsi, és vagány program... :D :D Szivesen :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181992 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon jó az a háttér!
Egyébként mivel csinálod? Mert Én erre vagyok kiváncsi kb. 2 hónapja, hogy mivel lehet és hogyan hátteret csinálni...
Igaz paint shop pro-val próbálkoztam, de az nem olyan jó... úgy értem az nem kimondottan ilyen progi... bár az is elképzelhető, hogy Én vagyok béna... sőt biztos... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181877 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Majd még készítek... és akkor majd küldök :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181873 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Csináltam egy Frodós hátteret (800*600):

aureentuluva2004.125mb.com/frodo.html :D :D

tök jó! nem akarsz csinálni még egy párat? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181819 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Kicsi Lij:
img18.photobucket.com/albums/v55 ... /swim3.jpg


ez a huck finnből van, ugye?
abból láttam olaszul egy kicsit, és tök poénos (bár nem tok olaszul szal a szöveget nem értettem, de néhány dologra tuttam következtetni....)
nagyon jó film!!

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181801 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csináltam egy Frodós hátteret (800*600):

aureentuluva2004.125mb.com/frodo.html :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181749 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én örülök neki, hogy anyu szereti Lijt. :D
A trl-t nem láttam... :( Olyan kár! :( De képeket belőle igen és eszméletlen benne... talán ezért is olyan nagy kár, hogy a tv-ben nem láttam... :roll: :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181687 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Zuhanyozó Lij, a Bumblebee-ből:
jaymun.homestead.com/files/ewbumblebee130.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181601 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Kicsi Lij:
img18.photobucket.com/albums/v55 ... /swim3.jpg

Jaj, de heles!!! :D

Tiszta hobbitgyerkőc!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.447 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére