Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 6 hónapja #178714 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!Már nem azért a 20ft-ért,de igen ebből a cikkből és az ilyesfajta cikkekből tisztán kilátszik a magyar lakosság ÉRDEKLŐDÉSI KÖRE.!!!Mert mondom én(de csak halkan)egy ilyen Jó,érdekes,megható és minden tekintetben EGY SZENZÁCIÓS FILM SZEREPLŐIT LEHOMOKOSOZNI???Bocs a fogalmazásért!!!DE EZ A VÉLEMÉNYEM! :cry:

Minden dolog mértéke az ember!


Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178669 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem sem olyan vérlázító ez a cikk... Bár úgy gondolom, Iannnak nincs igaza. Persze, mindenki úgy értelmezi a történetet ahogy akarja, de szvsz semmi több nincs Samu és Frodó között, mint őszinte, mély barátság. Csoda-e, ha azok, akik sokáig egymásra vannak utalva, akiknek az életük függ egymástól, szoros kapcsolatba kerülnek?

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178628 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ahhoz képest hogy miket lehetett olvasni a Tvr-hétben vagy a Storyban, ez még egy teljesen normális cikk...Mondjuk én nem is tudtam, hogy Ian így gondolkozott erről, szóval ez egy kicsit meglepett... :roll:

Engem azok zavarnak inkább, akik tényleg ezt magyarázzák be Frodó és Samu kapcsolatába... De az ilyenek nagyon! :evil:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178590 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként ezen miért vagytok kiadakadva? Nem kötözködésképp, csak kérdezem? :roll: Végülis itt csak leírnak egy "tény-t", hiszen azt több helyen is mondták, hogy Ian kicsit többet vitt volna bele, de az újság épp, hogy nem állítja, hogy Ők melegek... és Elijah is nyilatkozik... (ezt is hallottam már máshol is:))... szóval, szerintem ez egy türhető cikk... legalább nem rágalmaznak semmi hülyeséggel...

Nézelődtem avatar "ügyben", de ebből szerintem nem lesz semmi... nem találok 80x80-as művészi képeket Frodoról, amik még tetszenek is... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178583 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hölgyvilág újság nyilvános elégetésre kerül! Hülyét tudok kapni az ilyen cikkektöl!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178579 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem meg van ez a cikk... És ez még a normálisan közé tartozik... szerintem...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #178576 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hölgyvilág újságban volt ez a cikk.
Nem szeretném kommentálni,mert már ezerszer megtettem.


Csak barátok


Frodó és Samu, a Gyürük ura két hobbit főhöse az életben is jó barátok.
Emiatt röppent fel hír.És emiatt, hogy Sir Ian Mcellen az öreg varázsló,Gandalf alakítója felvetette ha ő lett volna rendező, a két félszerzet kapcsolatát burkoltan úgy ábrázolta volna, hogy azt sugallja több van köztük barátságnál.Persze ez a mássságát nyiltan vállaló McKellen véleménye.Elijah Wood másként vélekedik.Ő is elismeri,hogy a fil rajongói közül jó páran egyetérnek Sir Ian véleményevel,de mégis .de mégis azt gondolja,hogy Frodó és Samu kapcsolata mély,tiszta ,testvéri barátság,sem több.Wood és Sean kapcsolata is hasonló,Wood szavaival élve:”Ez több mint barátság.Olyan mintha testvérem lenne”
A nős családos Astin mint egy jó testvérhez illik megpróbálja öccsét minél több és jobb tanácsokkal elátni a nökkel kapcsolatban.Úgy tünik sikertelenül,mivel a huszoknhárom éves Elijah jelenleg facér.A családalapítást majd harmincéves kora utánra tervezi,egyelőre inkább hivatással ,szinészettel szeretne foglalkozni,illetve kedven hobbija a fotózás terén szeretné magát kicsit továb képezni.És persze be akarja járni a világot.Tervei között szerepel a rendezés és producerkedés is.Egy komoly kapcsolat sincs ellenére.Természetesen ez nővel.

ne húzzátok fel magatokat nagyon. :!: :roll:
:!:

a video egész klassz.Kár hogy rossz minőségü.
csupán csak ennyi baj van. :) :oops:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178331 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Köszi... de azért a videókat názdd meg, nagyon jók :lol: :D


O.k. azokat mindenképp. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178329 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Az egyetlen baj csak az, hogy már elég régóta nem lehet az always-ről berakni képeket, mert nem látni Őket. :roll: :( Szóval ezeket sem... de az alwaysen mindig jó képek vannak ez tény... mint ahogy a Bag-en és az elijahfan-on is...


Köszi... de azért a videókat názdd meg, nagyon jók :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178327 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Ja, és egy jó tipp: Nézzétek minden nap a
always.ejwsites.net/
cimet, mert minden nap van valami új, sok képpel :D
Jaj, sok mindent küldtem, remélem nem haragusztok meg :D :D :D - de hát kaptam, továbbadtam, és tudom, hogy jó kezekben lesz nálatok :) :D


Az egyetlen baj csak az, hogy már elég régóta nem lehet az always-ről berakni képeket, mert nem látni Őket. :roll: :( Szóval ezeket sem... de az alwaysen mindig jó képek vannak ez tény... mint ahogy a Bag-en és az elijahfan-on is...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178325 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Igen, itt csak itteni avatárokat lehet berakni... De ha gyűjtesz új avatárokat, és beküldöd, akkor választhatsz sajátot, amilyet csak akarsz. A pontos menete a főoldalon van. :wink:


Köszi! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178319 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #178318 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ha már a képeknél tartunk, csak olyat lehet berakni ami a Tolkien-on van?

Igen, itt csak itteni avatárokat lehet berakni... De ha gyűjtesz új avatárokat, és beküldöd, akkor választhatsz sajátot, amilyet csak akarsz. A pontos menete a főoldalon van. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178314 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha már a képeknél tartunk, csak olyat lehet berakni ami a Tolkien-on van?

Fangi írta: Nem sejti vki,hogy mikor lesz nálunk látható a Jim Carrey-is film?
Az eternal Sunshine?


Szerintem április-május környékén bejön... mivel Amerikában márciusban fogják majd játszani... Jim, meg Kate is játszik benne, plusz Elijah... van esély rá, hogy itt is játszák... újság is írta...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178305 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szi aBÜzsü!Köszi!De látod megoldottam akép-kérdést!Pusszancs:A Gyűrűk Úrnője

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178231 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyűrűk Úrnője: Csak olyan képet tudsz beilleszteni, ami már fent van az interneten... a fórumnak ez a formája nem nyújt lehetőséget arra, hogy olyan képet szúrj be, ami a gépeden van... És ha már beillesztettél egy netes képet, akor azt nem nagyon tudod igazítani.... Sajnálom :( De azért küldök helyette sok puszit... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178168 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Ezen a kora reggeli órán.!!!NINCSEN VALAMI ÚJ HÍRETEK ELIJAH-RÓL???AMÚGY NEM TUDJÁTOK,HOGY HOGY LEHT KÉPET TENNI A BESZÓLÁSAIM MELLÉ BALRA?LÉGYSZIKE MONDJÁTOK MEG!OK?
:lol: :P

:Hol van már Elesszár,Elesszár?


Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178146 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: Hát sajna ez nem sikerült. :? Mármint az első 4 kép nem műxik.Bocs


egy tipp hogy lehet megnyitni az alwayses képeket!

jobb gomb-parancsikon másolása,ha nincs ilyen akkor a másolásra kell menni,azt pedig már csak be kell illeszteni.


Nem sejti vki,hogy mikor lesz nálunk látható a Jim Carrey-is film?
Az eternal Sunshine? :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178096 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát sajna ez nem sikerült. :? Mármint az első 4 kép nem műxik.Bocs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #178093 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erről van nagyon sok kép a Bag-en is, olyan aranyos rajtuk. :D Ezek is tök jók! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178081 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 414156.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 418822.jpg

Lij a Hidalgo premierjén! :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178052 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: A Jay Leno Show emlékeim szerint az NBC-n szokott lenni...


Igen azon. Azért is kérdeztem, hogy itthon is adják-e? Mert itt CNBC van, de Jay Leno show is... szóval...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177981 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177944 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: március 10-én a Jay Leno show-ban,nem tudom melyik adó adja.
talán a CNN,de nem vagyok benne biztos.

A Jay Leno Show emlékeim szerint az NBC-n szokott lenni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177936 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
március 10-én a Jay Leno show-ban,nem tudom melyik adó adja.
talán a CNN,de nem vagyok benne biztos.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177907 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

:Frodó 4ever!
Sziasztok!Tehát március10én lesz Elijah valamilyen showban.Hol smikor?Melyik csatornán?Puszkó:és :lol:


Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177863 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kösz a befogadást... :D

Ja, és ha új hírt tudok, akkor szólok... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177798 Írta: Glendora
Glendora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a "legjobb", mikor a sztorihoz cseppet sem értők kritizálják őt, meg persze mindenkit...Könyörgöm, akkor inkább más filmre vegye meg a jegyét...

rescue me with your smile!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.251 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére