Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #166060 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Arra gondolsz, mikor az orkok fogságában van? Bevallom, az első amire gondoltam, hogy nem merték teljesen levetköztetni, mint ahogy a könyvben levan írva :twisted:


Igen arról van szó. Én nem is bántam hogy nem volt teljesen meztelen... :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166055 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Fangi írta: Pedig ott van, nézd csak meg mégegyszer, a Failing között. Vagyis a legvégén... :(
Igen ott tényleg aranyos volt a hasija... :D Bár annál a jelenetnél a moziban nem nagyon jutott eszembe ilyesmi...Túlságosan sajnáltam...


Arra gondolsz, mikor az orkok fogságában van? Bevallom, az első amire gondoltam, hogy nem merték teljesen levetköztetni, mint ahogy a könyvben levan írva :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166054 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:
ti ost az oscarról beszéltek?Én nem találtam meg a nveget a jelöltel listáján!Vgay csak én nem látom.?


Pedig ott van, nézd csak meg mégegyszer, a Failing között. Vagyis a legvégén... :(
Igen ott tényleg aranyos volt a hasija... :D Bár annál a jelenetnél a moziban nem nagyon jutott eszembe ilyesmi...Túlságosan sajnáltam...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166045 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Timona írta: Én megmondtam életem első gyilkossága lesz ha nem jelölik!!
Szerintem nagyon nagy befolyással lesz a közvélemény,
én ebben reménykedem!

Végülis rajta van azon a listán és optimistán kell hozzáálni, bármi megtörténhet. Hátha mégis jelölik. Az tényleg tök jó lenne.


ti ost az oscarról beszéltek?Én nem találtam meg a nveget a jelöltel listáján!Vgay csak én nem látom.?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165984 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem Lij minden képe tetszik. :D
Ez bennem is felmerült! :D
Ennek örömére akkor most egy hasi.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165906 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez már egy jó hir,hogy fenn van...........
ez már egy kisreménysugárral felbir..........
nos acikkekl kapcsolatban tényleg nagyon aranyos amiket mond........
olyan kis öszinte,,,,,,,,a filmel kacspolatban egy vmit a vélemémyemnél nem mondtam el,mikor az orkok elkapták és megkötözték,,,,,,ott látszott a hasikája........és nagyon kis aranyos hasija volt...istenem hacsak rágondolok,,olyan szexi
:lol: na de nem szeretnék nagyon a szex terére elmenni így kénytelen bagyok befejezni,,,,,,,,ezért megkérdezem nektek is tetszett?
always.ejwsites.net:443/images/justine_nyfc2.jpg
ari


always.ejwsites.net:443/images/h ... entre3.jpg
olyan kis aranyos,ahogy elmélázik

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165900 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Jordan:Mit szerettél Új-Zélandon eltöltött évek során?
Elijah:a házam,a kocsim, imádtam Matterhorn Bar-ba járni.Nagyok finom tojást készítettet ott.
Mindent imádtam.Imádtam Wellingtont,hiszen ott éltem.Imádtam azt hogy kivehettem kazetákat,filmeket.Saját életem volt és minden egyes percét imádtam.Igaz nehéz volt hogy csak ritkánvolt lehetőségem aludni,pihenni,és így sokszor kimerült voltam oly annyira mint még soha életemben ezelött.De minden ami ott volt egyszerüen fantasztikus és hihetetlen volt.


Nagyon jó az egész interjú, de ez tetszik a legjobban. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165897 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én megmondtam életem első gyilkossága lesz ha nem jelölik!!
Szerintem nagyon nagy befolyással lesz a közvélemény,
én ebben reménykedem!

Végülis rajta van azon a listán és optimistán kell hozzáálni, bármi megtörténhet. Hátha mégis jelölik. Az tényleg tök jó lenne.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165879 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Ringbearer írta: Nem baj, ha lent van, csak legyen benne!


Igen de akkor kevesebb az esélye hogy jelölik, érted...Mert rengeteg színész van ott felsorolva és ő eléggé lent van... :( Szóval attól félek így túl sok remény nincs.


Én megmondtam életem első gyilkossága lesz ha nem jelölik!! :evil:
Szerintem nagyon nagy befolyással lesz a közvélemény,
én ebben reménykedem!
Iowa: mail?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165878 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Ott van a Best Actor-ok között, csak eléggé lent van a listán...Én is nehezen találtam meg...Jó lenne ha feljebb lenne. :roll:

Igen most megnéztem mégegyszer, és megtaláltam. :wink: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165877 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Nem baj, ha lent van, csak legyen benne!


Igen de akkor kevesebb az esélye hogy jelölik, érted...Mert rengeteg színész van ott felsorolva és ő eléggé lent van... :( Szóval attól félek így túl sok remény nincs.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165875 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem baj, ha lent van, csak legyen benne!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165874 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én még a nevét se láttam, mondjuk elég vak vagyok... főleg az angolhoz... :roll:


Ott van a Best Actor-ok között, csak eléggé lent van a listán...Én is nehezen találtam meg...Jó lenne ha feljebb lenne. :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165825 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.warofthering.net/photos/rotkfrodo/index.shtml
Egész jó képek Frodóról.

www.theonering.net/scrapbook/author/Linc...ter_Event/view/11718 Bennem valahogy ebből a képből tudatosult most, hogy
ők is élik a hétköznapkjaikat...csak ők sokkal inkább a közönségnek/előtt élnek...

[/url]

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165791 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma is felkerült egy jó pár NAGYON ARI kép. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165781 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még a nevét se láttam, mondjuk elég vak vagyok... főleg az angolhoz... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165723 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi az infókat Gwaleriol! :wink:
Ahogy látom Lijnek nem sok esélye van a jelölésre, bár a neve ott van, de nem tudom...Hát mindenesetre folyamatosan figyelni fogom és azért reménykedek. Mert ugye a remény hal meg utoljára... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165716 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Én is szavaztam de félek hogy annak az Oscarhoz semmi köze...És attól is erősen félek hogy nem fogják jelölni, megvannak nekik a hülye okaik, esetleg túl fiatalnak tartják vagy egy speciális effektekkel teli filmet már eleve nem is vesznek színészszámba...Seannak viszont nagyon drukkolok, legalább őt jelöljék és kapja is meg!! Legyen egy ilyen Oscarja is ennek a filmnek!
Mikor is hírdetik ki a jelölteket?

A jelöléseket január 27-én hirdetik ki, a díjátadó pedig február 29-én lesz.
Ha érdekelnek titeket az előzetes spekulációk ezen az oldalon megnézhetitek. Szvsz egy nagyon jó honlap, az egyéb jelölések, díjátadások alapján folyamatosan frissítik.

Fangi írta: megsúgom neked,de csak neked:Figyelj.............
www.elijahfan.com

Köszönöm ezt a különleges bizalmat. :D Ígérem, nem árulom el senkinek! :wink:

Ami az egyéb RotK képeket illeti, nézzétek meg a 14-i hozzászólásom a Faramir topicban.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165704 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: én is nagyon sajnálom,hogy nincsenek képek a filmből.........
elöbb vagy útobb biztos lesznek........talán ha majd a dvd megjelenik amerikában..........az extra dvd olyankor abagendinnre mindig felraknak képeket,........na majd akkor ,a bagendinnen olvastam ,hogy Elijah-t lehet jelölni a legjobb szinész kategótiába,csak azt nem tudom,hogy ez a oszkárra való jelölés?Vgay vmi más?
Úgy emlékszem ezt nem irta az oldal,,,,,,,,,,nos én már szavaztam..........
a másik meg hogy az oscár oldalán nem tudok kiigazodni,úgyanis hiába megyek a jelöltek listására a tavalyi irja ki,azon spekuláltam,hogy talán azért mert még nem közlik a jelölteket és ezért nem tették fel és nem is teszik egyenlőre fel a jelöltel listáját,vizsont Sean Austin a kritikusok diját megnyerte a Legjobb mellészereplő kategoriában,bár nem Sean topic,mégis én gartuálok neki!Megérdemelte!
Egyszer élném meg,hogy Elijah-t is jelölik!!!!!!!!!!!! :cry:
ez amit tényleg megérdemelne,de téphetem a fejem,lerohadhat a kezem a sok gépeléstől ,nem érek el semmit a nyafogásommal,talán sztrájkot kellene szervezni???????!!!!!
na jó ez csak vicccccc
:)


Én is szavaztam de félek hogy annak az Oscarhoz semmi köze...És attól is erősen félek hogy nem fogják jelölni, megvannak nekik a hülye okaik, esetleg túl fiatalnak tartják vagy egy speciális effektekkel teli filmet már eleve nem is vesznek színészszámba...Seannak viszont nagyon drukkolok, legalább őt jelöljék és kapja is meg!! Legyen egy ilyen Oscarja is ennek a filmnek!
Mikor is hírdetik ki a jelölteket?

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165678 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gwaleriol írta:

Lili írta: Gwaleriol:köszi a Szürkeréves képeket!!!! :D *virul a fejem* :P

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszettek! :D
Szerencsétek van, a neten nagyon sok az Elijah rajongó, így szinte mindenre rá lehet akadni. [size=9:1loyn9tt](Bezzeg az én Samus képeim... sehol)[/size]

Fangi, tényleg jók ezek az interjúk! :itscool: Megkérdezhetem, hogy eredetileg melyik oldalról vannak?


megsúgom neked,de csak neked:Figyelj.............
www.elijahfan.com

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165676 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Ez az interjú is nagyon jó. :) Mindig csodálni fogom Lijt a kitartásáért...
Én sajnos nem tudok ilyen oldalakat pedig olyan szívesen nézegetnék már új ROTK-os képeket, ki vagyok éhezve rájuk! :D


én is nagyon sajnálom,hogy nincsenek képek a filmből.........
elöbb vagy útobb biztos lesznek........talán ha majd a dvd megjelenik amerikában..........az extra dvd olyankor abagendinnre mindig felraknak képeket,........na majd akkor ,a bagendinnen olvastam ,hogy Elijah-t lehet jelölni a legjobb szinész kategótiába,csak azt nem tudom,hogy ez a oszkárra való jelölés?Vgay vmi más?
Úgy emlékszem ezt nem irta az oldal,,,,,,,,,,nos én már szavaztam..........
a másik meg hogy az oscár oldalán nem tudok kiigazodni,úgyanis hiába megyek a jelöltek listására a tavalyi irja ki,azon spekuláltam,hogy talán azért mert még nem közlik a jelölteket és ezért nem tették fel és nem is teszik egyenlőre fel a jelöltel listáját,vizsont Sean Austin a kritikusok diját megnyerte a Legjobb mellészereplő kategoriában,bár nem Sean topic,mégis én gartuálok neki!Megérdemelte!
Egyszer élném meg,hogy Elijah-t is jelölik!!!!!!!!!!!! :cry:
ez amit tényleg megérdemelne,de téphetem a fejem,lerohadhat a kezem a sok gépeléstől ,nem érek el semmit a nyafogásommal,talán sztrájkot kellene szervezni???????!!!!!
na jó ez csak vicccccc
:)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165669 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez az interjú is nagyon jó. :) Mindig csodálni fogom Lijt a kitartásáért...
Én sajnos nem tudok ilyen oldalakat pedig olyan szívesen nézegetnék már új ROTK-os képeket, ki vagyok éhezve rájuk! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165636 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na de amit nem tette fel!
vki nem tud rotkos képekkel teli oldalt?
Nemcsak Frodós képekröl lenne szó,a filmből bármelyik részből is lhete.

www.theonering.net/scrapbook/aut ... t/range/13


sajnos már csak 3 interjú van..........így sajnos többet nem tudok lefordítani......de nem kella ggódni hiszen biztos lesz elöbb vagy útobb............

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165633 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah Wood-A gyürühordozó


Jordan:Milyen érzés volt egy ilyen monumentális trilógiában szerepelni?
Elijah:Nagyon nehéz szavakba foglalni az érzést.
Nem csak nekem volt csodálatos ez a 4 év hanem a többieknek is……hiszen Új-Zéland teljesen visszatükrözte Tolkien elképzeléseit Közép-földéről.Peter Jacksonnal dolgozni fantasztikus volt.Szerintem csodálatos film lett.

Jordan:Elötte horror filmben és tinédszer filmekben szerepeltél!
Elijah:Ez egy nagyon jó lehetőség volt ,hogy végre kilépjek ebből a szerepkörböl.
Nagy megkönnyebülés.Mikor megtudtam,hogy forgatni fogják a gyürük urát,már akkor megfogalmazott bennem ,hogy részt szeretnék benne venni,ez olyan dolog volt amiben senki sem tudott volna megakadályozni……..ez volta az amit nagyon akartam,részt venni egy ilyen filmben.

Jordan:A gyürük ura elött sokat olvastál?
Elijah:Nem igazán,azt hiszem ez nagyobb részt a lustaságom miatt van.Elötte nem olvastam a gyürük urát,viszont a Babó-t elolvastam,míg a gyu-nak a forgatás alatt áltam neki.Viszont miután elkezdtem ,egyszerüen nem tudtam lettenni.

Milyen érzés volt a hobbit-talpakban dolgozni?
Elhiheted,mennyire elfáradtam bennünk,igaz hogy kényelmesek voltak,csak már a felrakásuk másfél óráig tartott,képzel del,reggel ötkor felkelesz és mész hogy rádadják a talpad,így szünetekben tudtunk aludni….nos valóban elfáradtunk,de viszont nagyon jól néz ki a filmen.
Már megérte.


Jordan:Az interneten utána néztél hogy mi az emberek véleménye a filmről?
Elijah:Nos igen. Harry Knowle's weboldalára mentem fel.Mikor elolvastam a véleményeket,egyszerüen elképedtem,mivel hogy java rész ilyen szövegekkel volt tele az oldal.-Oh,Istenem ,öljetek meg azonnal……..nem birom……..stb……..
El se tudtam ezelött ezt képzelni,hogy ennyien oda vannak Frodóért.Úgy gondolo,hogy miután igazán meg ismertem az adott karakterem,Frodót….sokkal könnyebben és kényelmesebben tudtam eljátszani ,és az hogy ennyi ember szereti Frodót,nos ez megerősített abban,hogy jó munkát végeztem,és az ami számit.

Jordan:Mikor megnézted a filmet mit éreztél?
Elijah:Sok dolog volt amit mi igazán nem láttunk mint például a Rivendelli jelent,ugyanis azt kék háttér mögött forgattuk le igy iagzán csak a filmvásznon láttuk,hogy milyen lett,de egy biztos a film csodálatos lett.

Jordan:És van egy tetoválásotok amit barátságokot jelélül csináltattatok!
Elijah:Igen,a film közepe fele,fogalmazott meg ez az ötlet bennünk,és egy fogadalom is hogy soha nem mutattjuk meg a kamera elött.Megcsináltattuk,ami bizony nagyon fájt,nem tudom ki mondja hogy nem fáj,az hazúdik úganis baromira tud fájni.


Jordan:Volt olyan pillat,mikor egyszer csak azt kérdezted magadtól:Mit csinálok én itt?
Elijah:Pesrze hogy volt,az elsó hónapokban merült fel bennem ez a kérdés…….rengeteget dolgoztunk,és volt amikor arra gondoltam,hogy nem birom,hazamegyek….de ahogy jött,olyan hirtelem múlt el ez az érzés…….és többet már nem is éreztem ezt,honvágyam is volt,de csak egy deig egy idő után,mindenki kezdte úgy érezni,hogy Új-Zéland a második otthonává vált,teljesen más ember lettemm,az ott tölött évek során,jobban megismertem magam,feleőség teljesebb lettem.

Jordan:Mit szerettél Új-Zélandon eltöltött évek során?
Elijah:a házam,a kocsim, imádtam Matterhorn Bar-ba járni.Nagyok finom tojást készítettet ott.
Mindent imádtam.Imádtam Wellingtont,hiszen ott éltem.Imádtam azt hogy kivehettem kazetákat,filmeket.Saját életem volt és minden egyes percét imádtam.Igaz nehéz volt hogy csak ritkánvolt lehetőségem aludni,pihenni,és így sokszor kimerült voltam oly annyira mint még soha életemben ezelött.De minden ami ott volt egyszerüen fantasztikus és hihetetlen volt.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165466 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nagyon jó, hogy most megint sok kép van, és még nincs vége! Ma is felkerült pár írtó ari kép. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165417 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Fangi, nagyon jók az interjúk! :D Nekem mindig kész élvezet olvasni a dolgokat amiket mond, olyan aranyos...Bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül...
A 100x Szép cikkel tényleg semmi baj, sőt...
Na azok a képek az alwaysen...Tegnap este azokon ájuldoztam mikor Iowa megmutatta őket... :D Fantasztikusak...


nagyon klassz hogy megint ennyi kép van róla.. :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165397 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi, nagyon jók az interjúk! :D Nekem mindig kész élvezet olvasni a dolgokat amiket mond, olyan aranyos...Bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül...
A 100x Szép cikkel tényleg semmi baj, sőt...
Na azok a képek az alwaysen...Tegnap este azokon ájuldoztam mikor Iowa megmutatta őket... :D Fantasztikusak...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165368 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: olyan,de olyan fantasztikus képek vannak az always oldalán :)


Ja és evvel is egyetértek. :wink: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165365 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gwaleriol írta:

Lili írta: Gwaleriol:köszi a Szürkeréves képeket!!!! :D *virul a fejem* :P

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszettek! :D
Szerencsétek van, a neten nagyon sok az Elijah rajongó, így szinte mindenre rá lehet akadni.


Tudsz még olyan oldalt ahol Frodos Rotk képek vannak? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165364 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Gwaleriol:köszi a Szürkeréves képeket!!!! :D *virul a fejem* :P

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszettek! :D
Szerencsétek van, a neten nagyon sok az Elijah rajongó, így szinte mindenre rá lehet akadni. [size=9:11hmb380](Bezzeg az én Samus képeim... sehol)[/size]

Fangi, tényleg jók ezek az interjúk! :itscool: Megkérdezhetem, hogy eredetileg melyik oldalról vannak?

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.404 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére