Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #166594 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: De sokat írtatok, nem is tudom követni... :D
Én is már mióta gondokozom hogy írni kéne neki, de nem tudom mennyi esély van arra hogy válaszolni is fog...Inkább átruccannék Amerikába, az egyszerűbb! :lol:
Az interjúkat majd elolvasom...Ja és igen OSCART NEKI! De úgyse kapja meg, mégha valami csoda folytán jelölik is...Az egy konzervatív társaság... :(


én nem tartom sok értelmét,ha bárki is irna neki!Nem akarok rosszakarónak tünni,de szerintem nem sok esélye van,hogy visszaír.Amit nem is csodálnék,a másik dolog pedig,hogy szerintem nem is nagyon jutna el hozzá.......de attól még lehet próbálkozni............



olyan,de olyan aranyos cikket olvastam,ami egyébként pletyka
az alwaysen van fenn!
Azt irja,hogy a nöi rajongók, annyira kináncsiak Elijah tetoválására,hogy még attól sem riadnak vissza,hogy levegyék a nadrágját,mivel Elijah tetovlálsa a csipőjén van. :lol: 8O

érdekes cikk igaz? :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166563 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De sokat írtatok, nem is tudom követni... :D
Én is már mióta gondokozom hogy írni kéne neki, de nem tudom mennyi esély van arra hogy válaszolni is fog...Inkább átruccannék Amerikába, az egyszerűbb! :lol:
Az interjúkat majd elolvasom...Ja és igen OSCART NEKI! De úgyse kapja meg, mégha valami csoda folytán jelölik is...Az egy konzervatív társaság... :(

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166561 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miután másodszorra is láttam a ROTK-ot Elijah szerepléséhez 4 szót fűznék hozzá: OSCART NEKI, DE RÖGTÖN!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166556 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Interneten talált interjú darabka!



Magazin:Nagyon úgy néz ki hogy a király visszatér a legjobb film a 3 film küzöl,mitől lett
ilyen jó?
Elijah.A karekterek most érnek el utjuk végére,ahol az utolsó áldozatokat teszik meg.Kitartanak Frodó melett és érte harcolnak.

Magazin:A film hatalmas erőfeszitsét követel minden egyes karaktertől mind fzikailag éd mind lelkileg!
Eliah.Nos igen….Frodó saját magát áldozza fel.Elveszti lelke egy darabját,hogy ezzel megmentse Közép-földét.

Magazin:Tudnál beszélni egy kicsit Frodó belső vivódásairól.
Elijah:A gyürü teljesen felörli a lelkét.Nem emlékszik a megyére,em emlékszik arra hogy honnan,már azt sem tudja ki is ö igazán.A gyürü állandóan kinozza lelkileg.Miközben a végzet hegyéhez közeledik,és egyre közelebb ér hozzá,annál inkább kezd kifáradni,és végül nem birja tovább összesik.Itt már nem tud maga dönteni,mert a gyürü legyözte abban a percben,és felállni sem,hiszen teljesen összeomlott.

Magazin:Gondolom elötte Peter Jacksonnal megbeszéltétek ezt a részt!
Elijah:Természetes,leültünk….és minden részletet megbeszéltünk ezzel kapcsolatban.
Hiszen ez egy nagyon fonots jelenet a történet szempontjából.

Mgazin:Mesélnél nekünk Frodó és Samu barátságáról?Úgy tünik mintha a barátságuk itt teljesedne ki igazán!
Elijah:Mivel a gyürü egyre erősebb hatással van Frodóra,és ereje fogytán van.Samu mindvégig vele marad,nem hagyja el,hanem megmenti és segiti Frodót.Samu igazi hős lesz a filmben.

M:Mit tanulhatunk meg a barátságukat látva?
Elijah.A mondanivalója egyszerü,barátok nélkül nem jutottak volna el odáig amig eljutottak,és ez igaz a való életben is.De mindez nemcsak Frodóra és Samura igaz,hanem Aragornra,Gimlire,és Legolasra is…….az utolsó csata a fekete kapunál…azt is együtt viszik véghez.Képesek lennének magukat feláldozni a barátaikért,ez egy csodálatos dolog.

M:Frodó a a harmadik részben megváltouik,Elijah is megváltozott?
Elijah:Teljesen.18 éves voltam mikor elkezdtük forgatni a filmet.4 évet töltöttem Közép-földén ahol átélhettem Frodó utazását,ez egy hatalmas élmény volt,sokat köszönhetek ennek a filmnek.


M:Mi maradt meg amit magaddal viszel ebből az élményből?
Elijah:A legfontosabb dolgot a barátságot.Amit meg is szeretnék örizni sokáig.Nehéz volt-hiszen 6 napon keresztül mindennap 15 órát dolgozni egy húzamban,eléggé kimerítő feladat volt,de mégis ott voltunk egymásnak,és igazi barátok lettünk.Ez olyan dolog amit örökre megszeretnék tartani,amit sosem szeretnék elfelejteni.


Sajnos nem tudom,hogy ki készitette a cikket,de egy biztos hogy 2004-es vagy 2003-as.
Amire szerintem mindenki rájött,elég hamar. :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166552 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa:Köszi hogy beraktad a jelölteket,kár hogy legalul van........ :?
igazán lehetne az első helyen :)

mint igértem a cikk kész van és be teszem most!

David Letterman Interúja Elijah Wooddal


Következő vendégünk egy igen tehetséges szinész,aki a gyürük urában volt látható mint
Frodó.A film december 19-től látható lesz a mozikban,hölgyeim és uraim Elijah Wood!
(Elijah futva érkezik a studióba)

Elijah:Ez itt az én poharam,vagy a tiéd?(mutat rá az elötte lévő pohárra)
David:A tied.
Elijah:Egészségetekre!
David:Hogy mennek a dolgok mostanában?
Elijah:Ngayon jól.
David:ok.
Elijah:Ez a film volt életem egyik legcsodálatosabb része az életemnek.
David:Mielött a filmte térnénk beszéljünk egy kicsir rólad……nos mikor elkezdted a filmet forgatni akkor úgyebár 18 éves voltál,még gyerek,és most pedig 21 éves leszel,ez igaz?
Elijah:Huu igen 21 leszek.De én mindig is idősebbnek éreztem magam.
David:Mesélj egy kicsit az elözö életedről,hogyan kerültél a show businessbe,vagy hogy hol születtél?
Elijah:Iowaban éltem gyrekkoromban.(néhány néző integetni kezd)ohh látom vannak itt Iowa-iak,fantasztikus.majd elköltöztünk Los Angelesbe.
David:a családoddal megint elköltöztél!Mi türtént?
Elijah:Hmm igen elköltöztünk.
David:Miért mentetek el Californiába?
Elijah:Én és bátyám akkor kezdtünk el a szinészi pályát,de a bátyám már elég hamar elköltözött otthonról.
David:A filmet úgye Új-Zélandon vetéttek fel?
Elijah:Igen 16 hónapig éltünk ott.
David:wow.hihetetlen.
Elijah:ez egy igazán fantasztikus élmény volt.
David:Gondolom tényleg csodálatos helyek vannak ott,de monnd meg öszintén,volt olyan alkalom egyáltalán amikor egyedül lehettél?
Elijah:Persze,hiszen saját házam,autóm volt.Önállő életem volt.De emelett megtanultunk szörfözni és kiprobáltuk a parapontingot!(ez egy elnevezés)
David:Para,mi a másik szó?
Elijah:Paraponting.
David:Hogyan kell betüzni?:P o n t i n g?
Elijah:Igen jól betüzted.
David:Nem is hallottam erről még.
Elijah:Egy hegy tetejéről kell leugrani ejtöernyővel.
David:hmm…
Elijah:Pontosan.
Davis:Ezeket a veszélyes sportokat tényleg szerették a többiek is?
Elijah:Imádták,mindent imádta,kiugrani a repülöből,a kötél ugrást,snow bordingozni.
A kötélugrást én nem próbáltam meg,túlságosan is féltem ,hogy megtegyem.
David:1 év fél évig voltaot ott,mindenki megismert mindenkit!
Elijah:igazi barátok lettünk…………nemcsak a filmben hanem a valóságban is.
Ez a szövettség lett a második családja mindenkinek.
David:Mit csináltál szsabadidödben?
Elijah:Kipróbáltuk a szörfözést,amit sikerült megtanulni is…..ami az elején egyébként nagyon nehezen ment.Bárokba jártunk.(a közönség nevet)helyi bárba,Wellingtonba,az angol kultúra sok részét megismertük.
David:És volt szó egy bizonyos tetoválásról is,ez megtörtént?
Elijah:megtörtént,igen.Annyira igazbarátokká váltunk,hogy úgy dönöttünk hogy csináltatunk egy közös tetoválást ezzel pecsételve meg barátságunkat.
Davis:uhh kiváncsi lennék rá.esetleg megmutatnád?
Elijah:itt van (mutat a csipőjére)de nem mutathatom meg.
David:és milyen tetoválás ez tulajdonképpen?(látni akarjuk!kiabálja a közönség.)
Elijah:Nem hiszem hogy ez egy jó ötlet lenne.Tünde nyelven egy kilencest ábrázol.
David:Értem.Fájt mikor csinálták?
Elijah:Nagyon fájt.Az az érdekes,hogy elötte megkérdeztem egy-két embert,hogy fáj e,amire minannyian azfeleték,hogy nem fáj egyáltalán.Istenem.Életemben nem fájt még ennyire semmi sem mint ez.
David:Mégis mennyi ideig tartott,amig meggyógyult és megmutatthatd igazán másoknak?
Ohh jézus!(Elijah kuncog a közönség nevet)
Elijah:umm
David:Tudod mire gondolok………J
Elijah:Tudom,tudom,Pár hónap alatt.Büszke vagyok hogy megcsináltattam.Ha felállnél látszana,de nem teszem meg mert ez személyes dolog,
David:Mikor lesz a szülinapod?
Elijah:Január 28-án.
David:Nagy felhajtást csapsz majd?
Elijah:Azt hiszem elmegyek Las Vegasba.itt az ideje,hogy végre elmenjek oda.
David:ahogy gondolod.
Elijah:Tudod,majd iszogatunk,lézengünk egy kicsit.
David:Most akkor beszéljünk a filmröl,biztosan átgondoltad hogy mibe ütöd a fejed azzal,hogy elválalod majd a szerepet,hiszen ez egy hatalmas projekt ,hiszen itt nemcsak egy filmről beszélünk.
Elijah:Elég flelmetes volt.Hiszen ezeleött,sosem vettem még rész ilyen hatalmas munkában.
Néhány hónapot töltöttem távol az az otthonomtól,és az emberek szép lassan Frodónak kezdtek hivni.
David:Nem zavart,hogy Frodónak hivnak?
Elijah:Nem zavart…elfogadtam….így nyugodtan hivhatsz Frodónak akár te is.
David:Nos Frodó,amit akarsz….(közben David az asztal alól elövesz egy akciófigurát)
Elijah:Mit keresel?
David:van itt nekem egy akció fgurám.(Kiteszi az asztalra a Frodó bábut)
Elijah:oh istenem.
David:Ez te lennél?
Elijah:Ez Burger Kingből van?
David:Nem tudom,te tudod,…….és ezt mind eladják?
Elijah:1 éve gyüjtöm az akció figurákat,felhivtam a new Line cinema-t és megkértem öket,hogy küldjenek nekem mindenfajtát ezekből az akciófigurákból.
Nagyon klassz érzés,hogy van egy saját akciófigurám.J
David:Most pedig lássunk egy kis videot,úgye tudod melyik az?
Elijah:Nem nagyon.
David:Na gyerünk.
Elijah:melyik klipp az?
David:hiszen tudod melyik az!
Elijah:melyik klipp az?
David:nem tudom,nem voltam még a moziban.De te tudod hiszen 1 és fél évig Új-Zélandon voltál.
Elijah:oh,talán az amikor üldöznek a gyürülidércek.
David:Nézzük meg akkor azt az üldőzést.
Elijah:gyürülidércek.
David:rendben.
(a klippben a 4 hobbitot üldözi egy gyürülidérc)
David:Nos,Elijah Boldog születésnapot!
Elijah:Köszönöm.
David:Érezd jól magad Las Vegasban.
Elijah:Ezt fogom tenni.
David:És a film mikor is lesz látható,december 21-én?
Elijah.mm december 19-én.
David:Remek.Biztos hatalmas sikere lesz.Gratulálok!
Elijah:Köszönöm.
David:Köszönöm,hogy itt voltál.Elijah mindenki!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166524 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Ringbearer írta:

Sil írta: És mellékeltél hozzá nemzetközi válszdíjszelvényt is? Mert a saját költségükön tuti nem fognak válaszolni, külföldre meg nem műxik a felbélyegzett válaszborítékos módszer...

E-mailt írtam.

Ja... Viszont olvastam nemrég, hogy van egy olyan weboldal, ami azt állítja magáról, hogy Lij hivatalos weblapja, és valójában nem az... Írták a bagendinn-en.

Elijah postacíme (emailje nincs):

Elijah Wood
c/o Nicole David
William Morris Agency
151 El Camino Drive
Beverly Hills California 90210
USA


Biztos csak szeretne az lenni... Eléggé szánalmas...:quasi:
Persze Én is örülnék, ha az Én honlapom lenne a hivatalos magyar, de ha egyszer nincs így, akkor nem állítom ezt. :deal: Egyenlőre "csak" azt lehet rá mondani, hogy az egyetlen magyar... most, hogy már az összes többi bezárt...
Különben erről a címről Én is hallottam már... a legjobb lenne, ha szemtől szembe lehetne beszélni vele. :wink: :D :bounce:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166516 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta:

Sil írta: És mellékeltél hozzá nemzetközi válszdíjszelvényt is? Mert a saját költségükön tuti nem fognak válaszolni, külföldre meg nem műxik a felbélyegzett válaszborítékos módszer...

E-mailt írtam.

Ja... Viszont olvastam nemrég, hogy van egy olyan weboldal, ami azt állítja magáról, hogy Lij hivatalos weblapja, és valójában nem az... Írták a bagendinn-en.

Elijah postacíme (emailje nincs):

Elijah Wood
c/o Nicole David
William Morris Agency
151 El Camino Drive
Beverly Hills California 90210
USA

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166514 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Dehogy vagy béna! A fórumot is megfogod csinálni, és a honlapod
már így is tök kúl! :wink:

Igazából nem engedély, csak hogy tudjanak rólunk. Ha bármi
történik, pölö meghívják európába, akkor nekünk is szóljanak.
Egyébként meg mindenki tudni fog róla, hogy beléphet. :wink:
Csak azért macera, és nem kezdtem még hozzá, mert
hivatalosat szeretnék! De tavaszig midndenképp szeretném.


Hát szerintem... :roll:

Értem. Reméljük összejön.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166509 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: És mellékeltél hozzá nemzetközi válszdíjszelvényt is? Mert a saját költségükön tuti nem fognak válaszolni, külföldre meg nem műxik a felbélyegzett válaszborítékos módszer...

E-mailt írtam.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166506 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dehogy vagy béna! A fórumot is megfogod csinálni, és a honlapod
már így is tök kúl! :wink:

Igazából nem engedély, csak hogy tudjanak rólunk. Ha bármi
történik, pölö meghívják európába, akkor nekünk is szóljanak.
Egyébként meg mindenki tudni fog róla, hogy beléphet. :wink:
Csak azért macera, és nem kezdtem még hozzá, mert
hivatalosat szeretnék! De tavaszig midndenképp szeretném.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166504 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Egyszer írtam egy címre, amire azt hittem, hogy az az, de nem válaszolták,
gondoltam akkor keresek mást. :roll:

És mellékeltél hozzá nemzetközi válszdíjszelvényt is? Mert a saját költségükön tuti nem fognak válaszolni, külföldre meg nem műxik a felbélyegzett válaszborítékos módszer...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166495 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, lehet, hogy rosszul gondolom, de nem hiszem, hogy ilyesmihez kell engedély... Én is gondolkodtam egy fanclub-on... de így is eléb béna vagyok...na mindegy...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166485 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na igen, de én szeretném felvenni az MTT nevében velük a
kapcsolatot, hogy kell e nekünk tőlük engedeélyt kérni rá, hogy
megcsináljuk a magyar hivatalos fanclubbot.
Egyszer írtam egy címre, amire azt hittem, hogy az az, de nem válaszolták,
gondoltam akkor keresek mást. :roll:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166467 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudom...
Szerintem azt írj, amit gondolsz...
Mondjuk Én alapvetően úgy állok hozzá ehhez, hogy próba szerencse, de mivel szeptember óta, mióta Billynek írtam nem kaptam választ nem nagyon hiszek ebben... :shake: Igaz Én autogramm címre írtam, de épp ezért kellett volna, hogy már jöjjön válasz... na mindegy... Azért még megjöhet, de nem tudom... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166437 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valaki meg tudná szerezni a hivatalos EW fanclub mail címét?
Egy csomót kerestem, de sehol se találtam. :roll:
Mit írtak Elijahhoz?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166427 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi ezt neked, de ez csak egy részlet...jelölések...
Flailing:

JEFF BRIDGES - Seabiscuit: If he is going lead, his chances are down, down, down.
MICHAEL CAINE - The Statement: Film is getting piss-poor reviews. Could he make a nom out of it?
HAYDEN CHRISTENSEN - Shattered Glass: Forgetting Star Wars for a minute, Hayden was getting serious Oscar attention for Life As A House.
CHIWETEL EJIOFOR - Dirty Pretty Things •: Needs critics groups to seriously rally
PAUL GIAMATTI - American Splendor: Great reviews, but needs strong critics groups showing at year's end
SEAN PENN - 21 Grams: Penn has two supposedly masterful performances. Mystic River is getting ALL the attention, though
TOMMY LEE JONES - The Missing: Some have praised his performance as one of his career's best. I liked it.
WILLIAM H. MACY - The Cooler: Supposedly very good, but Alec Baldwin seems the film's best shot.
EWAN McGREGOR - Big Fish: The trailer shows a good deal of Ewan, and many feel he was snubbed from Moulin Rouge! Right now I wouldn't be surprised to see Ewan snubbed again.
JACK NICHOLSON - Something's Gotta Give: Got a Globe, but most likely Keaton will be seen in the year's end list
ELIJAH WOOD - The Return of the King: Could very well score a nod, but no BFCA or Globe love is bad news.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166417 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja és azt elfelejtettem, hogy nagyon aranyos benne Lij...de igazából az egész video olyan ari... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166415 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem rögtön kihozza a windows media playert... kell hozzá a WM 9-es kodek ahhoz, hogy le tudja játszani...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166386 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Itm:A plakátokon úgy tünik mintha Frodó a halálán lenne,Mennyire volt nehéz eljátszani a Elijah:filmben Frodónak ezt a fajta szenvedédét?
Nagyon élveztem ezt a részét a filmnek,imádtam hogy a szinészi képességeimet teljesen kiaknázhattam.Nagyon élveztem.


Ez nagyon tetszik!! :wink:

De a videó nekem nagyon nem jön be. :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166338 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Iowa:lefordítom,de csak neked.........figyelj.........nehogy a többiek meglássák :D


O.k. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #166335 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa:lefordítom,de csak neked.........figyelj.........nehogy a többiek meglássák :D

talán még ma de lehet,hogy holnap rakom fel

www.eskimo.com/~allegro/elijah/ellen2.wmv
ezt töltsétek le!
baromi jó,aránylag érteni a szöveget.........ahogy Ellen bemutatja Elijah-t.......de a nyilak is sokat elárulnak a videoban..........tessék megnézni! :!: :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166323 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Találtam egy Lij interjút... nem tudom berakjam-e... :roll: Na mindegy berakom... nem muszáj lefordítani... (elég hosszú)

Elijah Wood's Interview With David Letterman Promoting LOTR


DL: Our next guest is the talented actor who stars in the epic Motion picture 'The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring'. It opens December 19, here's Elijah Wood (Elijah runs out out wearing Khakis, a dark brown shirt with a white, brown striped colar peeking out, he waves and audience claps)
EW: Is this for me or is this for you? (points to cup on table)
DL: Its all yours.
EW: Aww, cheers mate. (takes a sip)
DL: How're you doing?
EW: Very well.
DL: Good.
EW: Overwhelmed. This movie's coming out and its the biggest thing I've ever been a part of.
DL: Well, why don't you tell us a little about yourself and then we'll talk all about the film. Well, I was right, you're like a kid, right? You're gonna be 21, is that right?
EW: Uh, I'm gonna be 21. (audience claps) Thank you, thank you! I've always felt older than I was so I finally feel I am catching up with myself.
DL: Tell me about your early life, how did you begin in Show Business. That kind of stuff, where you're from, what you did.
EW: I'm originally from Iowa actually. (some audience members clap) Aww, are there people from Iowa here (clapping stops) Fantastic! (says with a laugh, audience also laughs) Uh, then I sorta moved to LA, started to audition, and one thing led after another.
DL: Now you moved with your family is that what happened?
EW: Yeah, we all moved out there.
DL:Why did the whole family go to California from Iowa?
EW: Basically for me and my brother to kinda persue acting. My brother got out of it early, and I kinda kept going. He ran.
DL: Which turned out pretty well, hasn't it?
EW: Pretty well, I'm very lucky.
DL: And, and, you did this movie in New Zealand, is that correct?
EW: I did, I lived there for 16 months.
DL: Wow.
EW: Unbelievable. Yeah, it was a life experience, truly profound.
DL: I understand it is physically quite a lovely place, but other than that, were you on your own?
EW: I was there on my own, had my own house, had my own car, so aside from making the movie, I had my own life there which was pretty incredible. And we got into some pretty crazy stuff. I learned how to surf while I was there which was amazing and did this thing called Paraponting.
DL: Para, I'm sorry, what is the word?
EW: Paraponting.
DL: Ponting P-O-N-T-I-N-G
EW: Yeah, I think that is how you spell it. Yeah.
DL: I've never heard of that.
EW: Yeah, you get a parachute and jump off a hill and you kinda ride the air. (audience and Elijah laugh)
DL: Mmmm...
EW: Exactly.
DL: You can aslo do the same thing by jumping out of a shnook. (this refers to an interview he did with Mariah Carey earlier on the show where she said she rode a shnook which is a kinda helicoptor) (audience and Elijah laugh)
EW: A shnook as, as I was watching. A shnook as she was saying.
DL: Right, and the people in New Zealand have a real zest for life, they love that kind of dangerous stuff, don't they?
EW: They do, they love bungee jumping, jumping out of planes you know, snowboarding, that sorta thing. I didn't do bungee jumping, I think I was a little too nervous for that, addmitedly.
DL: And you were there say a year and a half and everyone got to know one another and got along pretty well and you did stuff as a family after a while?
EW: As a group yeah, I mean we really became a Fellowship like that in the movie. Some of the best friends of my life I made on this film.
DL: What kinda things would you do when you weren't shooting the movie with your buddies on the film?
EW: Uh, well, we did the surfing. I got, you know, a wetsuit and a surfboard, got involved in that. A lot of bars, I went to a lot of bars (audience and Elijah laugh) The local pubs, as you do. I got very engrained in the English Culture, so, very familiar with that.
DL: So was there talk about everyone getting tattoos, did that happen? (audience laughs)
EW: That did happen. We became so close on the movie as a fellowship we felt the experience, the profunity of the experience, deserved to be branded physically, so we all went to the tattoo parlor about a week before we finished and got brandeed together which was pretty incredible. And Ian Mckellen actually got a tattoo as well.
DL: And, and, uh, uh, I don't see it, I don't know if I wanna see it.
EW: Its here (points to lower right abdomen) so I don't think I can show it.
DL: And you, what is it? (audience members shout 'Show it!')
EW: I don't think that would be a good idea. Its actually Elivish which is the language-
DL: You got a tattoo of Elvis?
EW: No (audience and Elijah laugh) Its Elivish which is actually the language of the Elves.
DL: Oh, oh, oh, I see.
EW: It stands for 9, the 9 members of the Fellowship.
DL: Was it painful when that happened?
EW: Really painfull! (audience laughs) Yeah, and the funny thing about that is I was asking various people who had tattoos ifr it was painfull and they said no, no, no, its fine, you're gonna be fine. My God! (Dave and audience laugh) Ridiculous! I've never been in so much pain in my life!
DL: And how long before you got over, you, whenever you took a shower, how long did it take you to get over, Oh, Jeeze! That!
EW: Um, um, it-
DL: Oh God, oh you know (audience laughs. Elijah laughs so cute here, just like he's a shy little kid or something!) You know what I am saying.
EW: Oh, shit! That!
DL: Oh my God, its my thing!
EW: I know, I know, it took about a couple of months, I think. (Dave laughs) I'm very proud of it though, I still look at it when I get out of the shower (audience laughs) Sorry, its a little personal. I know! Take a look down, remember the Fellowship
DL: How long do you think you can go in a pool? (refers to Mariah Carey interview again when he asked her that, and she didn't understand what he meant) (audience and Elijah laugh) Nevermind. Uh, when is your 21 birthday?
EW: January 28.
DL: Oh, you got a big celebration for that?
EW: I'm thinking about going to Las Vegas. I think its time to go to Vegas.
DL: That's the thing to do.
EW: We're going to have a prerequisite to wear suits, do the old Rat Pack thing, bring all my friends. It will be good. Lotsa debauchery, lotsa drinking, as you do.
DL: Now this movie, as you talked about you're very excited because it looks like its going to be very an- it has been widely anticipated, excitedly so and its going to be an enormous film so that must be a real thrill for you. Is it already making a difference in your life, your daily life?
EW: Its kinda scary, I've never been a part of something this big before so yeah, a bit. While we were still filming, I came home a few times and people were already calling me Frodo, which is the name of my character. So its starting to have an impact.
DL: And is that alright for you to be called Frodo? (Elijah laughs)
EW: I'm very familiar with it. I've taken the character on as a piece of me. So that's alright, you can call me Frodo. (Dave laughs) Go on, its okay.
DL: Alright Frodo (gives him a weird look) Whatever you want. (audience claps) Now lets uh-(Dave takes out his action figure from Burger King)
EW: Oh, what do you have there?
DL: Uh, I think its, it looks like your action figure. You can't have a movie anymore without an action figure. This looks like a chess piece. (places it on table)
EW: Oh my God.
DL: Is that you?
EW: Is that from Burger King?
DL: I don't know, you know I just. It comes with a deal here (refers to stand)
EW: Okay, I have one question. Why is one foot invisible, and the other not. What is that all about, you see this?
DL: Its a part of the movie.
EW: No, its not actually! (audience laughs)
DL: It goes on that thing, you have to put it in the thing. (struggles with putting the piece on the stand) Some assembly required. (audience laughs) I'll get it.
EW: Put it the other way, the other way around I think (reaches for the piece, Dave moves it away)
DL: Please Frodo! (audience laughs)
EW: Alright, Alright, just trying to help! (puts hands up and surrenders, audience and him laugh) You alright there Dave?
DL: It looks like he's standing on a pork chop, I don't know.
EW: It kinda, it kinda does resemble a pork chop.
DL: Is that part of the story? There! (gets it on stand)
EW: There it is.
DL: Wow that's a nice piece of work isn't it?
EW: Very nice.
EW: Very nice.
DL: Now, do you get a taste of this, whenever they sell these things?
EW: I do, I went to New Line recently and said I need to be on the mailing list, I want all the merchandise. I don't want to be on E-Bay 20 years having to search this stuff down. (Dave laughs) I'm a total geek for this stuff, I've been collecting action figures for years, so its really cool to have my own figure.
DL: Woops. (figure falls off stand)
EW: Come on, get it right!
DL: I uh, I uh (Elijah laughs) Lets show them a little bit of the movie. Do you know what the clip is?
EW: I don't know actually.
DL: Oh, come on!
EW: What is the clip?
DL: You gotta know what the clip is!
EW: What is the clip?
DL: I don't know, I wasn't in the movie! (audience laughs) You gotta know, you were in New Zealand for a year and a half for God's Sake!
EW: Oh, I think I'm being chased by a Ring Wraith. That's what it is, I'm being chased by a Ring Wraith, a Black Rider.
DL: Here we go, being chased by a Ring Wraith.
EW: A Ring Wraith.
DL: That's right.
EW: Yes.
DL: Elijah Wood, take a look.
Scene of When the Hobbits are running to the Boat
Frodo: Sam and I must get to Bree.
Pippin: Right, Buckleberry Ferry. Follow me.
(A Black Rider appears, the Hobbits run shouting)
"Run! This way! Follow me! Frodo! Hurry! Run! Get the ropes! Frodo!
Run Frodo!"(Boat starts to go)
Frodo: NO!
"Frodo Hurry! Frodo Faster! Jump!"
Gets on Boat at last minute, Black Rider stops.
EW: Frodo! (mimics the calling)
DL:Wow, there you go! (audience claps) Oh, well listen, Happy Birthday.
EW: Thank you.
DL: Enjoy yourself in Las Vegas.
EW: I will.
DL: And its December 21?
EW: De- uh, uh, December 19 is the release of the film.
DL: December 19, great, good. I know its going to be great hit, congratulations!
EW: Thank you very much.
DL: Thank you for being here, Elijah Wood everybody. Stay tuned for Stereophonics. (they show the frodo doll)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166317 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: jó lenne ha megint szerepelne a saturday night show-ban.......mint müsörvezető! :)

Annak Én is örülnék... tényleg nagyon jó lenn! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166316 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Intermission Interjú

Itm:Hallottam,hogy visszamentél Új-Zélandra!
Elijah:igen a világpremierren vettem részt a többiekkel….ahol legalább 125 ezer
Ember volt az utcán,rengetegen voltak.Sose láttam még ennyi embert egy helyen.

Itm:Mennyire emlékszel a jó fiura?
Elijah:nem is tudom.Egy kis házban éltem Rockport-ban.Egyik este azt vettük észre,hogy egy tropúsi vihar közeleg felénk.Így Mac házában kelett töltenünk az estét.Emlékszem teljesen sötét volt……nagyon tetszett.

Itm:A plakátokon úgy tünik mintha Frodó a halálán lenne,Mennyire volt nehéz eljátszani a Elijah:filmben Frodónak ezt a fajta szenvedédét?
Nagyon élveztem ezt a részét a filmnek,imádtam hogy a szinészi képességeimet teljesen kiaknázhattam.Nagyon élveztem.


sajna ez csak töredék.......
olyan mérges vagyok,tegnap én marha nem szedtem le a paródiát,most meg nem jön be az always oldala....... :?
így hogyan fordítom le? :roll:
néha annyira barom vagyok.........jó lenne ha megint szerepelne a saturday night show-ban.......mint müsörvezető! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166301 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Brazil rádióval készített interjú

Rádió:Elsözör is,mondd el nekünk,hogy milyen volt Új-Zélandon?
Elijah:Oh,Istenem,hihetetlen volt.Fantasztikus,ott élni és ott dolgozni.Több éven keresztül ott voltunk és ott éltünk.Rengeteg barátom lett az ott eltöltött évek során.Új-Zéland a filmben és élőben is csodálatos.Egy igaz és elképesztő élmény volt ott élni.
Rádió:Hallottam hogy több szinész is csináltatott tetoválást!
Elijah:Hmm igen ezt még az elején vki kitalálta mi lenne ha csinálttatnánk,azt hiszem Orlando volt az ötlet gazdája.Így mindannyian elmentünk egy tetováló szallonba és megcsináltattuk.
Rádió:Fantasztikus,És ez a barátság örökre kitart?
Elijah:Igen,bizom benne.Hiszen a filmben látott barátságok,igaziak voltak.Ezt nem játszottuk meg,hanem teljesen barátokká váltunk.Így a filmen látott barátság az életben is úgyanúgy megtörtént mint a képernyön.
Rádió:Milyen érzés volt híres szinészekkel együtt dolgozni?Mint például Cate Blanchett és
Liv Tyler?
Elijah:Hihetetlen volt.Rengeteg olyan szinész volt akiért rajóngtam ésazzal hogy Ian McKkellen-nel vagy Ian Holm-al játszhattam együtt,kicsit furcsa volt velük dolgozni,de mégis fantasztikus volt,és a végén már barátaimnak mondhattam őket,hiszen annyi mindent csináltunk együtt.
Cate Blanchettel dolgozni,igaz hogy csak néhány jelenetünk volt,mégis mindig nagyon ideges voltam,olyankor hiszen mindig is csodáltam.,de azt hsizem sikerült.
Rádió:Ha nem lettél volna színész mit szerettél volna csinálni helyette?
Elijah:Hu,ez egy nagyon jó kérdés.Rengeteg dolog van ami érdekel….a szinészeten kívűl.
Nem tudom.Talán zenével foglalkoznék,esetleg irnék néhány dalt,esetleg egy bandában lenni……..tudni kell,hogy hatalmas zenerajongó vagyok.Imádok enni,és így a szakács szakma is érdekelne.Sosem tanultam fözni,de szivesen megtanulnám,ahhoz lenne kedvem.
Nem is tudom,rengeted dolog van tényleg ami érdekel,úgyanígy a fénykép készítés is.
Rádió:Szerinted a gyu megnyeri az oszkáron a legjobb kép dijat?
Elijah:Hm,jó kérdés,nem tudom,majd az idő elmondja,..Nem vagyok benne biztos.Bizok benne,de nem vagyok benne biztos.
A Gyu forgatása alatt volt rá alkalom hogy megsérültél?
Nem nagyon.Vagyis előfordult hogy megvágtam magam vagy hasonló,de komolyabban egyszer sem.Viszont Sean-nal történt egy kis baleset.A lábába ment egy kis üvegdarabka, amit teljesen átszúrta a mütalpat,helikopterrel kelett elszállítani,mert nagyon vérzett,össze is kellett varni,nem kevés öltéssel.De Viggonak is volt balesete,neki az egyik foga tört le egy kicsit….de én elég szerencsés voltam,hogy nem történt semmi komolyabb baleset velem.
Rádió:Mit jelképez a tetoválás?
Elijah:Tünde 9-est jelképez.
Rádió:Mit gondolsz az emberek mit gondolnak a gyürük uráról?
Elijah:Szerintem azt hohgy ez egy csodálatos film,megható és szép,de ez nekem igy elég nehéz,mert én nem csak egy külsö szemlélő vagyok,én részt vettem benne igy elég nehéz.De
mégis azzt hiszem igazán azért szép mert teljesen más világba vsizsi el az emebereket,így követve a szereplőket akik az út során igazán megszeret a néző.
Rádió:20 éves vagy?
Elijah:igen,vagyis nemsokára 21.
Rádio:Melyik filmed vot az amit szerettél forgatni…?
Elijah:Nos elsősorban nekem a gyürük ura,mert úgyebár most forgattuk le,de bevallom az Ice Stormot is nagyon szerettem.
Rádió:És mikor jösz Braziliába?
Elijah:Remélem minél elöbb.
A brazilok is reménykednek benne.J
Rádió:Mit tanultál meg a film alatt?Elijah.Igazi élettapasztalatot szereztem,sokat tanultam és változtam a forgatás alatt.Jobban megismertem magam,és teljesen máshogy hasonulok a dolgokhoz.
Rádió:Melyik rész volt nehéz számodra?
Elijah:A harmadik rész.Mivel sokkal sötétebb és Frodó is kezd nem önmaga lenni.
Itt tejesen kitudtam próbálni magam szinészileg.És a film is a legjonn mind közül.
Rádió:Frodó egy elég erős egyéniség a filmben,nem félsz hogy most már csak innen fognak emlékezni rád?
Elijah:Nem is gondolkoztam még el ezen,de tudod elötte is szerepeltem filmekben.
Így nem hinném.szerintem az emberek nem Frodóként szeretnek ,hanem mint szinészként………..legalább is bizom benne.
Rádió:Szerinted a gyu után,nem fognak többet elvárni az emberek töled?
Elijah:Nem tudom.Ez egy jó kérdés.Lehetséges.A munkám során mindig megprobálok a legjobban csinálni mindent,teljes bele adással teszem…..és mind szinészileg is midig a jobbra törekszem.
Rádió:És mi a helyzet az oscárral?
Elijah:Erről beszélnem egy kicsit szürreális,mert a gyürük urában részt vettem és ezért elfogult lennék,mivel mindenki öszinte lelekesedéssel dolgozott és imádta amit csinált,nos bizom benne,hogy majd nyerni fog.
Rádió:Vártad hogy jelöljenek?
Elijah:Nem feltétlenül.De tudom,hogy a filmet sok helyen jelölik.
Rádió:A film elött olvasta a könyvet?
Elijah:Nem,de a hobbitot ige,kb 11-12 éves koronmban,majd a gyu-át a forgatés elején kezdtem el.
Rádió:Kaptál felkérést mostanában más jellegü filmekre?
Elijah:Van néhány amire felkértek.Az egyik a try seventeen emelett pedig még a Thumbsucker-ben is.Úgy tünik hogy a jövöben teljesen elleszek foglalva.Aminek nagyon örülök.
Mialatt Új-Zélandon voltatok,mit csináltatot a szabdidötökben?
Mi hobitok megtanultunk szörfözni,amit mindannyian imádtunk.Billy Boyd nagyon profi szörfözö lett.Mivel sok időt voltunk együtt,így közösen töbször is elmentünk bárokba,moziba,kipróbáltunk extrém sportokat,valaki még a kötélugrást is………Ezek az idők,fantasztikusak voltak.
Rádió:Milyen volt az első talélkozásod Peter Jaksonnal?
Elijah:Fantasztikus volt.Elküldtem neki a kazettát amin a barátaimmal elöadtunk az erdős jelenete aamin Frodó és barátai Bri felé tartanak…Bevalom eléggé izgatott voltam,mikor Peterrel és társával Frannale.Azt tudni kell,hogy mielött találkoztam volna vele,már akkor a rajongója voltam…hiszen ő irta Frannel a mennyei teremtményket,ami ez nagyon klassz film……..Mikor találkoztunk Peter megmutatta a rajzokat,elmagyarázta hogy milyen modon és módszerekkel szeretné filmre vinni a könyvet………az hogy akkor Peterrel és afilmjéről beszélhettem…….nagyon jó volt,egyszerüen fantasztikus volt.
Rádió:Szerinted Peter miért téged választott?
Elijah:Nem tudom.Nem tudok rá választ adni.
Rádió:Na,gyerünk Elijah!
Eliah:Nem tudom tényleg.Odadtam a kazettát…amit megnézett Peter majd közölte velem,hogy azt látta,amit szeretett volna.De még ebben sem vagyok bizrtos,de egy biztos hogy nagyon szerencsés voltam.
Rádió:Ok,és mi a legnagyobb álmod jelenleg?
Elijah:Nos imádom a filmeket,az életem a film………
De azt hiszem a legnagyobb álmom talán az lenne ha én rendezhetnék egy filmet…..
Rádio:Mit tennél ha nálad lenne az egy gyürü?
Elijah:Megpróbálná elpusztítani mint Frodó,hizsen az csak rossz lehet.Hiszen nem lehet jóra felhasználni.

Rádió:Szerinted filmre viszik a hobbitot?
Elijah:Ez érdekes,mert nemrég beszélgettem el erről Ian McKellen-nel ,és tudom hogy ő szivesen részt venne benne,csakhogy Peter most nagyon elfoglalt,hiszen gondolj csak bele a gyu 6 évig tartott mire elkészült(2 év elömunkálati idő volt),de azt is tudom hogy Peter ezt nagyon szeretné……..a Weta mühelyben is nagyon hajlanaka dologra.Nem tudom megmondani……..
Rádio:Melyik volt a legszebb hely amire mindig sziesen gondolsz vissza?
Ne is monnd tudom,Új-Zéland!
Elijah:Igen imádom Új-Zélandot,de tulajdonképpen kedvenc helyem Ir ország.4 évvel ezelött voltam ott és 3-4 hónapot töltöttem ott.Egy film miatt tartozkodtam ott pár hónapig,ahol teljesen belezúgtam Dublinba,és azóta minden vágyam hogy vissza mehessek.Egyébként is sok szép helyen jártam,és ezért ez nehéz……kérdés……sokat utazgattam életemben,de Ír-ország az ami igazán tetszett.
Rádio:Miután megcsináltattáok a tetoválást,mit szólt a családod hozzá?
Elijah:oh, a teto.!!Mielött elmentünk volna felhívtamanyut,hogy terve vettük,hogy csináltatunk,akkor nem igazán volt elragadtatva az ötlettől,majd miután elkészült és hazamentem majd megmutattam anyunak……anyu akkor megértette,hogy miért tetük és hogy miért volt fontos nekem és a többieknek….emlékszema a bátyámnak és a húgomnak nagyon tetszett,imádták.
Rádió:Milyen tanáccsal látnád a kezdő,feltörekvő szinészeket,szinésznőket?
Elijah:Elöször is hogy higgyenek önmagukban és abban is amit szeretnének csinálni…..mindezt tiszta szivvel lehet csak végig vinni….és követni kell az álmaikat.
Rádió:Ez jó tanács.Van vkid?
Elijah:nincs.
Rádió:Nincs?
Elijah:Sajnos jelenleg nincs.
Rádió:Gyerünk Brazil lányok,csak keményen nyomulni!
Elijah:Tényleg kitartóak?
Rádió:Mivel teljesen megörjited őket.
Elijah:Hmm jól hangzik.Már régóta egyedül vagyok,bár ne lennék az,de sajnos az vagyok.
Rádio:Ha nem lehettél volna Frodó akkor melyik karaktert játszottad volna el szivesen?
Elijah.Gollamot.Ő a kedvenc karakterem………mert Gollamban van vmi szépség…….
Hiszen olasva a hobbitot és a gyu-át,egyre csak megkdveltem hiába lett gonosz Golam,mégis ott van mögötte a meggyötört lelkű jószág is………aki elvesztette az értatlanságát a gyürü miatt.Így ha nem játzshattam volna el Frodót,akkor Gollam szerettem volna lenni.
Rádió:Milyen érzés volt elválni a többiektöl?
Elijah:Nehéz volt.Hiszen olyan sokáig dolgoztunk együtt.Furcsa volt a végén hogy el kell búcsúznunk egymástól.Miután végeztünk,másnap már mindeni tthon,ez is már önmagába elég riasztó volt,nem azt mondom ,hogy nem volt jó a családdal és a barátokkal újra együtt lenni,hanem hogy ilyen hamar végetért.
Rádió:Mivel te voltála legfiatalabb a többeik között,segitettek neked a többeiek?
Elijah:Ez vicces,mert sosem éreztem magam a legfiatalabbnak.
Ádio:Szabadidődben mit csináltél?
Elijah:Huha
Rádio:Volt szabadidőd egyáltalán?
Elijah:Volt igen.Olyankor moziba jártam, cd-ket vettem,különbözö bandák élőfellépését néztem, de a letöbször a barátaimmal voltam.
Rádio:Hallgattál már Brazil zenét?
Elijah:Hogy hallgattam-e?Perszemnagyon kedvelem a tropical zenét….


Rádio:Hogy reagálnál ha megkapnád az oscart?
Elijah:Nem is tudom,teljesen izgatott és ideges lennék.Félelmetes lenne.
Rádio:Tényleg igaz,hogy megkaptad az egy gyürüt?
Elijah:Igaz.Igy történt.

Rádio:Tényleg?
Elijah.Nos igen.Mielött hazarepültem volna Peter és Fran behivtak a vágószobába és átadtak egy fadobozt,amiben benne volt a gyürü.Csodálatos fadobozban van,azóta már nálam.
Gyönyörü az a gyürü.
Rádió:De az imént mintha azt mondtad volna ,hogyha meglenne az egy gyürü,elpusztítanád!
Elijah:Nos igen,de ez az én gyürüm,senki másé.El is tettem,és nagyon vigyázok rá.
Rádio:Milyen számodra a tökéletes nő?Hogyan irnád le?
Elijah:Ez egy jó kérdés,elsözör is legyen jó humora.Legyen jókedvü,élvezze az életet,az utazást,legyen romantikus,mert enélkül meghal a kapcsolat.Nos a kulcs a romantika nálam.
Rádio:Tudsz beszélni portugálul?
Elijah:Nem,de nagyon jó kis nyelv a portugál.
Rádio:Szereted a Beatlest?
Elijah:Imádom őket.
Rádio:Tudtad,hogy a Beatles szerette volna a 60-as években a gyu-át filmre vinni?
Elijah:Igen tudtam,azon csodálkozom ,hogy ezt te is tudod.
Rádio:Vajon ki lenne igazán jó Frodó szerepében?Paul?vagy inkánn John?
Elijah:Szerintem,huu istenm….hmm ki lenne a legjobb?
Rádio:Szerintem Paul.Elijah köszönjük,hogy itt voltál velük.
Elijah:Megtisztelve érzem magamhogy ennyi rajongom van Braziliában.
Rádio:Még vmit Elijah,mit gondolsz a barzil nökröl?
Elijah:Csodálatosak a barzil nők.


valaki berakja nekem a jelöltek listáját?mert akárhogy is figyelek,,,,,,,,egyszerüen nem látom,a másik meg azt sem tudom hol nézzem! :?

a másik meg hogy az always oldala nekem nem jön be!talán fejlesztik?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166247 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Egy érdekes háttérkép:
www.elijahfan.com/media/wp/1024x768/1024_080.jpg [/url]


Ez nagyon szép...Imádom ezeket a képeket! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166159 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy érdekes háttérkép:
www.elijahfan.com/media/wp/1024x768/1024_080.jpg [/url]

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166081 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Iowa:szoktad nézni a vendégkönyved?

olyan jó lezt pár hét múlva újra megyek a moziban és megnézem.............
nagyon klassz lesz...........
egyébként azt hallottam,hogy Peter Jakson nagyon esélyes az oscáron!!!!!
és a többi jelölés is nagyon esélyes........
most akor megnézem hogy ott van e Lij a jeölteknél...........
:D ..

Igen! Ma délután dolgoztam is a honlapon, minnél hamarabb frissíteni fogom.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166074 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa:szoktad nézni a vendégkönyved?

olyan jó lezt pár hét múlva újra megyek a moziban és megnézem.............
nagyon klassz lesz...........
egyébként azt hallottam,hogy Peter Jakson nagyon esélyes az oscáron!!!!!
és a többi jelölés is nagyon esélyes........
most akor megnézem hogy ott van e Lij a jeölteknél...........
:D ..

van egy paródia az alwaysen,majd beteszem..........de elöbb egy másikat

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166061 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Arra gondolsz, mikor az orkok fogságában van? Bevallom, az első amire gondoltam, hogy nem merték teljesen levetköztetni, mint ahogy a könyvben levan írva :twisted:


Igen arról van szó. Én nem is bántam hogy nem volt teljesen meztelen... :roll:


Én sem bánom, bár erről biztos megoszlanak a vélemények. Kérdés, ki a könyv szempontját nézi, és ki azt, aki kiváncsi Lijre :D :D :D Bár a könyv miatt még talán bele is fért volna, vagy gondoltak a 89 éves Lij rajongó nagymamákra, pészmékerrel?

[size=9:ueef1gsu]Gyémi naon gonosz[/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.339 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére