Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #164499 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Sil írta: Azért a kérdéseidnek egy részére szvsz választ találhatsz a Szilmarilokban meg a többi könyvben... :wink:


Hát ideje lenne már elolvasnom, úgyis régóta szerettem volna. Különben köszi Én ezt nem is tudtam.

Frodó ugyan nincs benne, de a Gy.U. tulajdonképpen csak a Szilmarilok olvasása után érthető igazán... Pl. hogy hova is hajóznak a tündék, és mi van ott... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164485 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Azért a kérdéseidnek egy részére szvsz választ találhatsz a Szilmarilokban meg a többi könyvben... :wink:


Hát ideje lenne már elolvasnom, úgyis régóta szerettem volna. Különben köszi Én ezt nem is tudtam.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164481 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én nem igazán értem, hogy ott ahova hajózta miért más, mint Középföldén... és, hogy mit csinálnak ott...

Azért a kérdéseidnek egy részére szvsz választ találhatsz a Szilmarilokban meg a többi könyvben... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164475 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viszont Én kicsit sajnálom, hogy nincs folytatása egy másik könyvben az elhajózottak történetének... mert Én nem igazán értem, hogy ott ahova hajózta miért más, mint Középföldén... és, hogy mit csinálnak ott... és tul.képp. miért lettek mások akik a Gyűrűket viselték... Frodo és a tündék is pld... :roll: Azt hiszem kicsit sokat akarok tudni... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164469 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is elegem van ezekből a cikkekből, na de ne beszélek erről többet. :)

Szerintem is szomorú hogy elmegy Frodó, de ez nem is történhetne másképp...Ő soha nem érezte volna jól magát többet a Megyében, sőt sehol sem Középföldén...
Jaj...Már látom hogy holnap is potyogni fognak a könnyeim...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164468 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Elijah:OH, a Frodó baba!Ez e legjobb dolog a világon!
Connan:( a babára mutat)
Nézzd ezt a kis srácot itt!
Elijah:Megérkezett.Megkaphatom,hiszen ez a legjobb dolog a világon.
Connan:Csak ez az egyetlenegy van nekünk.
Elijah:Ohh

Ez a rész tök édes! :D De a többi is... pld a Salma-s is... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164467 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Ezekből az elferdített cikkekből már nekem is elegem van, nemrég egy nagyon felháborított, de ez most a Lij topic.

Amit a legjobban szeretek benne, hogy nem szállt el magától, holott már gyerekként is sztár volt. Az összes fiúban is ezt szeretem a legjobban, hogy nem szálltak el maguktól és szerencsére már találkozhattam néhányukkal, hogy ezt megállapítsam.

Frodó Szürkeréves jelenetét egy picikét másként képzeltem el. Az egész film vége úgy élt bennem, hogy elhajóznak és Frodót mutatják a hajóról, ahogy néz visszafele a barátaira, majd távolódik és távolódik, majd vége lesz a filmnek.

A másik, hogy észrevettétek, Frodó nyaka totál kisebesedett, mint a könyvben is, a Gyűrű majd hogy nem teljesen tönkre tette. Sokszor eszembe jut, hogy nekünk embereknek is mennyi nehéz helyzettel kell megküzdenünk és Frodó sorsa valahol ezt jelképezi. [size=9:13ekqe0b](Bevallom én is teljesen ilyen vagyok)[/size] Ha valamit felvállalunk, véghez visszük, de nem leszünk ugyanolyanok, mint voltunk és nem a világ változik mi körülöttünk, hanem mi magunk. Az egyik barátnőm nem helyeselte a végét, hogy elmegy Szürkerévbe, de mégis csak így helyes. Mint ahogy Samunak is mondta: "Megmentettük a Megyét, de nem nekem".





Frodó Szürkeréves jelenetét egy picikét másként képzeltem el. Az egész film vége úgy élt bennem, hogy elhajóznak és Frodót mutatják a hajóról, ahogy néz visszafele a barátaira, majd távolódik és távolódik, majd vége lesz a filmnek


igen,ezt én is hiányoltam.





Conan O Brien December 13 2001


Connan:Helló,mindenki.Mindenki egy dologról beszél a gyürük uráról amely december 19-én lesz látható a mozikban!
Fogadjátok szeretettel Elijah Woodot!
Elijah:Hello,örülök hogy látlak.
Connan:Öszintén gratulálok neked,halottam hogy mennyi ideig forgattál………
Ez egy hatalmas film és nemsokára megérkezi a 2 torony is.
Elijah:Félelmetes nem?
Connan:félelmetes,miért?
Elijah:Csak egy kicsit.Még sohasem volt részem ilyen hatalmas filmben.
Connan:Ok.és mindez egy időben történt?
Elijah:Igen az összes egy időben 16 hónapig Új-Zélandon.
Connan:Nem volt ez egy kicsit rizikos?Végül is 3 filmen kelett dolgozni egyszerre.
Elijah:Igen tudom.nos igen benne volt hogyha az első rész megbukik akkor a többi is megfog.
Connan:Láttad a filmet?
Elijah:Igen,már 3-szor.
Connan:3-szor?
Elijah:Igen,és egyre jobban szeretem.
Connan:Megnéztem ma egy klippet és azon gondolkozta,hogy azok a hatalmas nagy lábak digitálisak voltak-e vagy igaziak…….
Elijah:Nem dogotálisak voltak,minden reggel 5 kor feltették ezeket a mütalpakat,míg felrakták addig mi álltunk mert csak úgy lehetett feltenni.(Különben rossz szögben lett volna a bokánk)
Connan:Ez komoly odaragasztották a lábatokra a mülábakat?
Elijah:Igen ,így történt.
Connan:Nem semmi.
Elijah:Tudom.És azután pedig felrakták a parókákat,úgyanis a hobbitoknak hosszú hajúk van.
Connan:Ez furcsa,hiszen emlékszem mikor 15 éves voltam és észrevettem,hogy elkezdett nőni a lábam és azt éreztem hogy,te jó ég ilyen hatalmas lábam van az én kis aranyos testemhez,furrcsa látvány volt.
Elijah:Ez aranyos.
Connan:Megtartottad a lábakat,fogod még használmi?
Elijah:Nem tartottam meg.Egy idő után elkezdtek büdösek lenni.
Connan:Nem volt jó szaga?!!!arról van szó,csak,hogy szeretnék megtudni többet a másikus talpakról!Új-Zélandon közel kerültél a szinész társaidhoz?
Elijah:Igen igy igaz.Igazi szövettséggé váltunk.A szövettség nemcsak a filmben valósult,meg az életben is azzá vált.Rengeteg igaz barátom lett.Tetoválást is csináltattunk.
Connan:Biodome tetoválást csináltattak!!!!!!(nem tudom mi az a BioDome.)
Elijha:ja
Connan:Biztosan fájt.
Elijah:(nevet)
Connan:És mit csináltatatok Ú-j-Zélandon,?Miket csináltatok szabdidőtőkben?
Elijah:szörföztünk amit sikerült is elsajátítanom.Bárba jártunk hisz tudod a hobbitok szeretnek beszélgetni,mi is ezt tettük.
Connan:Ez komoly?Tényleg úgy tetettek mint az igazi hobbitok?
Elijah:Persze.
Connan:Nos akkor jó sok időt töltöttél ott?
Elijah:igen, rengeteg időt töltöttünk Közép-földén.
Connan:Ez félelmetes.
Elijah:Igen olyan mint a Dungeons & Dragons] játék,teljesen megszállottá válsz……..
Connan:De szerettem volna megnézni titeket arepülön mikor megérkeztetek Új-Zélandra.
Elijah:Igen ott utaztunk a tündével,Orlando Bloom-nal.
Connan:Azt hallottam,hogy mikor Ú-j-Zélandon voltatok elmentetek és találkozutatok a csillagok háborúja szereplőivel.
Elijah:Igen,nos ez a két világ eléggé különböző,tudod a csillagok háborúja steril,tiszta ,míg mi teljesen más világ voltunk.
Conan:És volt egy bizonyos csata is igaz?
Elijah:Igen volt,de azt hiszem hogy mi a hobbitpok nyertünk ….míg a star wars-os csapatnak lézerkadra volt ami csupán csekély előnyt jelentett nekik,addig nekünk ott volt a gyürü hatalma.
Connan:Igen ám ,de a lézerkardot semmi sem győzi le.
Elijah:de nekünk mágikus gyürünk volt.
Connan:Igen ám de a lézerkard lenyisszantyja fejed.
Elijah:Nekünk pedig egy hatalmas erejű gyürünk volt.
Connan:Nekünk pedig van egy videonk,a gyürük urából!
Elijah:Oh klassz.
Connan:Mi az amit tudnunk kell a filmmel kapcsolatban?
Elijah:Talán az egyik,hogy Frodó akkor kezdi érezni a gyürü hatalmát ,mikor rajta kívűl senkimás nem látja a tünde gyürüt.
Még egy klipp.
Connan:Ez elképesztő, mialatt ment a film addig mi beszélgettünk,és egyszerüen elképesztő hogy ilyen fiatalon ilyen neves színészekkel dolgoztál!Ian McKellen-e többekközt csakhogy eggyet emlitsek meg.
Elijah:Igen elképesztő,de az még elképesztőbb hogy barátomnak hivhatom őket.
Connan:De hallottám ám mást is rólad,úgy tudom sok híres szinésszel sezerepeltél már,és meg is van a telefonszámuk igaz?
Elijah:Igen,igaz játszottam Salma Hayek-kel és BrookE Shield-el,és igen megvan a számuk is.De azt hiszem utálnak egy kicsit,mert nem hivtam fel azóta őket.de mondd meg Salma-nak és Brooke-nak a nevemben,hogy üdvözlöm őket.
Connan:Tudom,hogy szereted az akció figurákat!és gyüjtőd is.
(közben Connan elővesz egy Frodó babát)
Elijah:OH, a Frodó baba!Ez e legjobb dolog a világon!
Connan:( a babára mutat)
Nézzd ezt a kis srácot itt!
Elijah:Megérkezett.Megkaphatom,hiszen ez a legjobb dolog a világon.
Connan:Csak ez az egyetlenegy van nekünk.
Elijah:Ohh
Connan:Viszont ez hatalmas üzletnek néz ki ha odadanám.
Elijah:Csak tedd le ide az asztalra és igérem helyette kapsz száz másikat.
(Elijah és Connan nevetnek)
A gyürük ura jövöhét szerdán a mozikban.
Elijah gratulálok igazán jó munkát végeztél!
Elijah Wood mindenki!!!!!!!!!!!!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164459 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Az egyik barátnőm nem helyeselte a végét, hogy elmegy Szürkerévbe, de mégis csak így helyes. Mint ahogy Samunak is mondta: "Megmentettük a Megyét, de nem nekem".

Én a saját érzésemet inkább úgy mondhatnám, hogy fájt mikor olvastam, szóval végig annyira szorítottam Frodonak (Frodoéknak) és a végén Ő mégis csak elmegy... és annyira megható az a mondat, amit mond, hogy ,,Megmentettük a Megyét, de nem nekem."... Komolyan Szürkerévnél folytak a könnyeim... soha nem volt még olyan film ahol azt éreztem, miközben nézem a nyakamon is folyik már a könny... csodálatos volt!!! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164448 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezekből az elferdített cikkekből már nekem is elegem van, nemrég egy nagyon felháborított, de ez most a Lij topic.

Amit a legjobban szeretek benne, hogy nem szállt el magától, holott már gyerekként is sztár volt. Az összes fiúban is ezt szeretem a legjobban, hogy nem szálltak el maguktól és szerencsére már találkozhattam néhányukkal, hogy ezt megállapítsam.

Frodó Szürkeréves jelenetét egy picikét másként képzeltem el. Az egész film vége úgy élt bennem, hogy elhajóznak és Frodót mutatják a hajóról, ahogy néz visszafele a barátaira, majd távolódik és távolódik, majd vége lesz a filmnek.

A másik, hogy észrevettétek, Frodó nyaka totál kisebesedett, mint a könyvben is, a Gyűrű majd hogy nem teljesen tönkre tette. Sokszor eszembe jut, hogy nekünk embereknek is mennyi nehéz helyzettel kell megküzdenünk és Frodó sorsa valahol ezt jelképezi. [size=9:1he7nban](Bevallom én is teljesen ilyen vagyok)[/size] Ha valamit felvállalunk, véghez visszük, de nem leszünk ugyanolyanok, mint voltunk és nem a világ változik mi körülöttünk, hanem mi magunk. Az egyik barátnőm nem helyeselte a végét, hogy elmegy Szürkerévbe, de mégis csak így helyes. Mint ahogy Samunak is mondta: "Megmentettük a Megyét, de nem nekem".

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164447 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: És holnap újra látom!! Ugye Iowa? :D


PERSZE!!! :D Alig várom már!

Különben engem is megríkatott néhány helyen... mondjuk nem sírtam... :roll: Olyan megható volt, sajnáltam szegényt Samuval együtt... minden részük csodálatos volt...

Ringbearer írta: OFF: Tarahtradiel, Iowa ott voltatok a Lepen?
Hogy néztek ki?

Igen ott voltunk... személyszerint szarul... nem tudom mit mondhatnék még...

Ezen a cikken kb. két órája idegesítettem fel magam, mikor Tarath mesélte nekem, most nem igazán... főleg, hogy hazugság az egész...ez már elég rég volt és ha jól tudom nem Ő mutatta meg elsőként... azt hiszem Ian, de ebben nem vagyok biztos... végülis lényegtelen, de az biztos, hogy nem haragudtak meg egymásra... főleg, hogy a neten vannak fenn képek majdnem mindegyikőjük tetoválásáról...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164430 Írta: Hobbit of the shire
Hobbit of the shire válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Engem is lenyűgözött az alakítása :) meg az a mosoly :D az hozta ki belőlem hogy sírni tudtam :)

ez tényeg nagy hazugság =) én nemhuztam fel magam ezek a pihentagyuak szüleményei

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164423 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tünde nyelven tetováltattak
Kifecsegte a titkot

Felböszitette filmbeki partnereit Elijah Wood,mert elárulta a közös titkukat.A Gyürük ura trilogiában szereplő kilenc színész megfogadta,hogy a tetoválást soha nem tárja a nyilvánosság elé.Elijah és a többeik a kilenc szót tetováltattak tünde nyelven a csipőjükre.
A tünde nyelvet Tolkien, a gyürük ura írója találta ki,nemcsak saját nyelvtant és szótárt hanem ábácát is szerkesztett hozzá.A tetoválást így csak azok tudják elolvasni,akik ismerik a tünde nyelvet.Wood fogadalmáról megfeledkezve büszlén mutogatta tetoválást egy amerikai tévémüsorban,magára garagítva a többeiket.Megfogadtuk,hogy sohasem kerül kamera elé a tetoválás.Mondta a felháboorodtt Billy Boyd.-nem let volna ezt tennie.Gondolom,megfeledkezett az igéretéről.véli a szöke Legolast játszó Orlando Bloom.

Nos ez megint egy lerágott csontú vicc egy hatalmas hazugsággal ötvözve,kiforgatva az igazi történetet.Nos nem mondom azt,hogy ne húzzátok fel magatokat,mert úgyis mindeni felhúzza magát…………úgyanúgy mint én……….


ezt az tvr hétben olvastam............. :twisted: :!: :twisted:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164419 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem a filmet és egyszerüen csodálatos Elijah benne,nincs rá szó,annyira tehetséges........imádtam a filmben.Kedven jelenet?Nincs az egész jó,de ha nagyon gondolkodni kellene rajtam akkor azt mondom a szürkeréves és az a jelnet is tetszik mikor Samu megkérdezi Frodót hogy emlékszik e a megyére....stb.....tudjátok mit mondott.Istenem az a jelnet is olyan szép és megható volt.Csodálatos film és Lij alakítás egyszerüen óriási egy oscart igazán megérdmelne........imádom ezt a filmet,bár ezt leirtam a rotk topicba is,oda irtam le az egészről a véleményem de egy vmit le kell irnom,ez a világ legjobb filmje,ennél jobb már soha sem lesz.
Tökéletes film volt,Hibátlan!!!!!!!!!!!!!!!Nos a szürkerév elött is mikor Bilbóval a kocsiban ülnek,ott nagyon helyes volt,nagyon férfias.........huhhhhhhh,és az a mosoly a végén hát az egíyszerüen bámulatos volt.Ha lenne arról kép,akkor annak én is nagyon örülnék neki. :) Nem is tudjátok én milyen díjat adnék?a világ legfantasztikusabb és legcsodálatosabb film díjat adnám a filmnek!emelett pedig a legjobb szinészek,szinésznök díját is kiosztanám mindenkinek......Nincs mese most már ha a gyu nem kaszál márciusban akkor nincs igazszág a földön!!!!!!! :!:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164390 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Tarahtradiel, Iowa ott voltatok a Lepen?
Hogy néztek ki? :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164385 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyémánt_Hajnal: Teljesen egyetértek...Tudtam hogy nagyon jól fog játszani, de levett a lábamról az alakításával...
Olyan jó lenne találni arról a mosolyról egy képet... :)

És holnap újra látom!! Ugye Iowa? :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164366 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos le mindennel Lij/Frofó előtt, sokkal többet kaptam tőle, mint amit hittem, no nem úgy...... vagyis pont azt kaptam, amiben reménykedtem, mikor bekellett volna dobnia a Gyűrűt...
De Lij nagyon-nagyon-nagyon jól játszott, sokszor az járt a fejembe, ha Tolkien beülne a moziba és megnézni, vajon mit szólna hozzá? Persze főleg a Frodós jelenetekre gondolok elsősorban (nem akarom szétoffolni a topicot). De nagyon is megsíratott :(

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164354 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a mosoly...istenem...
én nem sírtam egy résznél sem.
Nem hatott meg. De ez...ott kitört belőlem a zokogás... :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164350 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Annyira szép ez a rész... mondjuk nekem az összes tetszik... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164173 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Lili, arról a mosolyról nincs, de Szürkerévről igen/Sil tette be még régebb/, remélem még nem láttad őket...
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap4.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap5.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap6.jpg

Iowa: Igen ez igaz... :)

Ezeket már láttam,de azért köszi.Jó így film után is megnézni őket... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164171 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, arról a mosolyról nincs, de Szürkerévről igen/Sil tette be még régebb/, remélem még nem láttad őket...
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap4.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap5.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/tookishbrandybuck/RotKcap6.jpg

Iowa: Igen ez igaz... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164162 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is itt volt a legjobb... különben nagyon tetszett a filmben, meg egyébként is minden filmben, ahogy Frodo(Lij) a szemöldökével "bánik"... szerintem fantasztikus, igazán kifejező, és nagyon jól tud "játszani" az arcával...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164155 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Lili írta: Jaja tök jó lenne,ha jelölnék mindkettőjüket.Bár én a legjobb film vagy rendező díjának is örülnék.PJ-ék annyira megérdemlik!

Az én kedvencem Szürkerévben az a kis mosoly,mielőtt elmegy...Tudom furi,de úgy megfogott... :oops: :cry:


Nem furcsa...Az engem is megfogott...Addig azt hittem az a jelenet nem is lehet gyönyörűbb, de ezzel a mosollyal csak még inkább az lett...Hab a tortán, lehetne mondani...
TÖKÉLETES volt Lij...A ROTK-ban volt a legtökéletesebb... :)


Örülök,hogy nem csak nekem tetszett.Ott már rendesen sírtam... :oops: :oops:
Ja vkinek nincs arról a jelenetről egy képe?Úgy örülnék neki!!!!!!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164150 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Jaja tök jó lenne,ha jelölnék mindkettőjüket.Bár én a legjobb film vagy rendező díjának is örülnék.PJ-ék annyira megérdemlik!

Az én kedvencem Szürkerévben az a kis mosoly,mielőtt elmegy...Tudom furi,de úgy megfogott... :oops: :cry:


Nem furcsa...Az engem is megfogott...Addig azt hittem az a jelenet nem is lehet gyönyörűbb, de ezzel a mosollyal csak még inkább az lett...Hab a tortán, lehetne mondani...
TÖKÉLETES volt Lij...A ROTK-ban volt a legtökéletesebb... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164147 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaja tök jó lenne,ha jelölnék mindkettőjüket.Bár én a legjobb film vagy rendező díjának is örülnék.PJ-ék annyira megérdemlik!

Az én kedvencem Szürkerévben az a kis mosoly,mielőtt elmegy...Tudom furi,de úgy megfogott... :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164142 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is nagyon örülnék...
Tul.képp. nekem is az egész film a kedvencem. :wink: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164139 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ennek nagyon megörültem hogy nem végleges a lista...Akkor még van remény...Istenem de jó lenne és mennyire megérdemelné... :)
Persze Sean is maradjon csak ott ahol van! Kiugranék a bőrőmből, ha mindkettőjüket jelölnék. :D
Ja és szív Iowa. :D :D
Lassan rájövök hogy nekem nincs is kedvenc jelenetem...Vagyis igen, az összes!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164132 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Hát már csak azért sem lehet végleges,mert a legtöbb kategóriánál 10-12 jelölt volt felsorolva,és csak 5-öt jelölnek a főbb kategóriákban. :wink:


Aha értem... annyira jó lenne, ha Ő is bekerülne... még ha nem is nyerne, már az is olyan szép lenne... Bár tőlem már megkapta magamban a saját díját... minden tiszteletem az övé...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164126 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ez érdekes, mert nekünk múltkor berakta valaki a jelöléseket... és nem volt arról szó, hogy még nem végleges... Hát mindenesetre NAGYON JÓ lenne...

Hát már csak azért sem lehet végleges,mert a legtöbb kategóriánál 10-12 jelölt volt felsorolva,és csak 5-öt jelölnek a főbb kategóriákban. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164121 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez érdekes, mert nekünk múltkor berakta valaki a jelöléseket... és nem volt arról szó, hogy még nem végleges... Hát mindenesetre NAGYON JÓ lenne...
Fuh nem tudom nekem mindegyik a kedvencem, de főleg ahol elküldi Samut ott olyan megható, meg a Banyapókos részek, pld ott ahol falfehér és Samu azt hiszi, hogy meghalt... meg mikor majdnem bemegy Minas Morgulba (köszi Tarath :D ), na és persze a Szürkerév... az valami gyönyörű...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164119 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Csak 27-én? És akkor Sean Oscarra jelölése sem teljesen biztos? Vagy hogy van ez? Nem értem...

Sztem az a lista,ami be volt ide rakva,csak egy lista volt arról kit jelölhetnek.De sajna Lij nem volt rajta.De Sean igen,szóval még lehet reménykedni! :wink:

Jó bocs,télleg kicsit nehéz a kérdés.Ha tőlem kérdeznék,sztem az összeset felsorolnám... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.205 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére