Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #164117 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!

Már nagyon rég írtam ebbe a topicba,de azért még mindig Lij rajongó volnék,és muszály elmondanom,hogy Frodó hatalmasat alakít a RotK-ben. :) Imádom az össes jelenetet Frodóval meg Samuval,de azért Szürkerév viszi a prímet.Annyira megható mikor mindenkitől elbúcsúzik aztán még utoljára visszanéz a hajóról és csak mosolyog... :cry: :cry:
Bocs,de egyszerűen nem is tudom szavakba önteni mit érzek.A lényeg,h Lij zseniális volt és sajnálom,hogy nem jelölhetik Oscarra... :(

Ja kinek melyik Frodós jelenet a kedvence?


A Végzet Hegye!!! Amikor áll , kezében a Gyűrű és néz, és nem bírja beledobni!!! Hát az kész volt, nagyon teccett..Eszméletlen, ahogy el tudta játszani,vmi fantasztikus( mindenképpen Oscart érdemel!! :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164116 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak 27-én? És akkor Sean Oscarra jelölése sem teljesen biztos? Vagy hogy van ez? Nem értem... :roll:
Kedvenc Frodós jelenet? Ilyen nehezet nem szabad kérdezni. :) De ha már mondani kéne egyet, az gondolkozás nélkül Szürkerév lenne...Az az egész rész varázslatosan gyönyörű lett...De az összes jelenet ahol ő van fájdalmasan szép...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164110 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Tudjuk mire gondolsz, de sajnos az Oscarra nem jelölték... :(

Az Oscar jelöléseket csak január 27-én hozzák nyilvánosságra. Addig lehet reménykedni.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164107 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Már nagyon rég írtam ebbe a topicba,de azért még mindig Lij rajongó volnék,és muszály elmondanom,hogy Frodó hatalmasat alakít a RotK-ben. :) Imádom az össes jelenetet Frodóval meg Samuval,de azért Szürkerév viszi a prímet.Annyira megható mikor mindenkitől elbúcsúzik aztán még utoljára visszanéz a hajóról és csak mosolyog... :cry: :cry:
Bocs,de egyszerűen nem is tudom szavakba önteni mit érzek.A lényeg,h Lij zseniális volt és sajnálom,hogy nem jelölhetik Oscarra... :(

Ja kinek melyik Frodós jelenet a kedvence?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164098 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjuk mire gondolsz, de sajnos az Oscarra nem jelölték... :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164031 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igaz, hogy nem vagyok Elijah legodaadóbb rajongoja, nem azt mondom, hogy nem szeretem, de nem tudom szó nélkül hagyni amit a ROTKban csinált...
Egyszerűen fenomenális volt! Ahhoz képest, hogy milyen fiatal, ilyen színészi játékot! Gondolom tudjátok, mire gondolok.. Gyorsan oscart neki!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164003 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja és az interjú szerintem is jó, nekem tetszik. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164000 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: ti már akkor láttátok is a filmet?
én holnap megyek......de már nagyon kiváncsi vagyok rá!!!!!!!
arra a részre nagyon mikor tündéül beszél!!!

nagyon sokat szenved Frodó?ja és a végzet hegyén miután a gyürü Gollammal beleesik a hegybe.....utána szomrú nagyon?kell vinni zsebpit?


Aha. Nem csodálom, hogy várod, de szerintem tetszeni fog... bár Én a kritikákat elnézve amit a fórumon írnak ilyesmire nem veszek mérget... :roll:
Szegény nagyon sokat szenved, de Samu is szerintem...lelkileg legalábbis... nagyon kifejező ez a rész...jobban mint az első kettő... Nekem folytak a könnyeim, de mondjuk zsepi nem kellett... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163944 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi, nagyon szomorú és nagyon szép részek vannak ebben a filmben, úgyhogy zsepit ajánlatos vinni...Én nem vagyok moziban sírós valaki, de itt nem tudtam visszatartani...
Elijah pedig szerintem ebben a részben alakít a legnagyobbat ezt én merem állítani!
Jó az interjú. :wink:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163918 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
The Today Show - December 12 2001

Guy:Jó reggelt,örülök,hogy itt vagy!
Elijah:(mosolyog)köszönöm szépen.
Guy:Csakhogy tisztázzuk a nyelvet,Elvis és nem Elvish.
Elijah:Igen,Elvis.
Guy:Mindezt azért hogy a többeik is egértsék,ezért kérdeztem.Elolvastada könyvet mielött belekezdtél volna a forgatásba:?
Elijah:nem ,nem olvastam el előtte,de a Babó-t elolvastam,még mikor nagyon fiatal voltam,miuátn megérkeztem Új-Zélandra neki álltam a könyvnek.
Guy:Frodóval kapcsolatban árulj el nekem vmit….Frodó úgyebár egy hobbit,de mégis elmondanás hogy mi az a hobbit?
Elijah:A hobbitok közép-földe teremtményei.4 láb magasak csupán.
Guy:Ian McKellen pedig Gandalfot alakítja,aki informálja Frodót.Áruld el milyen irás van a gyürün?
Elijah:A gonosz nyelvén van a felirat,Sauron a sötétrég ura készítette,vagyis saját vére ez a gyürü.Amit vissza akar szerezni.mindenáron.
Guy:Igaz,hogy láthattuk a hobbitok házát belülről,de kivülről bizony sokkal többet láthattuk.
Viszont amit nyújt az fantasztikus.Effektek sok vannak benne?
Elijah:Nos önmagában is teljesen el lett találva Új-Zéland mint Közép földe,viszont a vizuális effektek ezt még jobban láthatóvá és szebbé tették.
Guy:Nagyon nehéz volt a film vászonra vinni ezt a massziv filmet……a rendezőnek és az írónak?
Elijah:Hihetetlenül nehéz faladat,Megpróbáltuk úgy alakítani a szöveget,hogy az a könyvbe is van de emelett ügyelni kelett arra is,hogy érthető legyen az olyanok számára is aki nem olvasta a könyvet.
Guy:És mind a 3 részt egy azon időben forgattad?
Elijah:Igen,pontosan.Hiszen Új-Zélandon éltem ez idő alatt,ez volt az életem.
Guy:Beszélgettünk a többeiekkel és mindannyian azt mondták,hogy ez egy hihetetlen élmény volt a számukra.Hihetetlen boldogsággal veszéltek az élmémyeikről.
Elijah:Sok idő az a 16 hónap,de egyben csodálatos is volt.Család lettünk.Sok barátom lett és úgyanúgy mint a filmben úgy az életben is egy szövettség lettünk.
Guy:De egy fiatal színész miért dönt úgy hogy elmegy Hollywood-ból 16 hónapra Új-Zélandra hisz az olyan messze van!Ezt akkor komolyan átgondoltad?
Elijah:Teljesen átgondoltam.Ez igazán olyan dolog volt amit igazán eldöntöttem és akartam.
Guy:Mesélnél röviden egy kicsit a TTT-ről?
Elijah:Frodó most kezdi megérteni,milyen a gyürüt hordozni,és milyen nagy felelőséggel jár az.Egyre inkább kezd minden sötétté válni Frodó számára.Folytatódik Samu és Frodó útja.
Guy:Elijah nagyon köszöntjnk hogy itt voltál.
Elijah:Köszönöm.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163897 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ti már akkor láttátok is a filmet?
én holnap megyek......de már nagyon kiváncsi vagyok rá!!!!!!!
arra a részre nagyon mikor tündéül beszél!!!

nagyon sokat szenved Frodó?ja és a végzet hegyén miután a gyürü Gollammal beleesik a hegybe.....utána szomrú nagyon?kell vinni zsebpit?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163882 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Próbálok valamit írni, de nem nagyon találom a szavakat... Elijah fantasztikusat alakít ebben a részben, mint a többiben is, de ebben mégis annyira... szóval annyira meghatóak Samuval... Szörnyű látni Frodo szenvedését, de mégis mindegyik rész amiben benne van csodálatos és remek... Nem tudom mit tudnék még mondani...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163735 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek, hatalmasat alakít...Csodálatos volt...Nem is tudom leírni...És olyan szépen mondta azt a mondatot tündéül...De az egész...Annyira kifejező volt mindig az arca...Megríkatott többször is...Bővebb élménybeszámolót a Király visszatéres topicba írtam... :) Tulajdonképpen még mindig keresem a szavakat hogy kifejezzem mit érzek...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163696 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mielött leragad a szemem még gyorsai ide is irok. Hatalmasat alakít, isteni. És tényleg mond egy mondatot tündéül, mikor életrekelti/megidézi Erendil fényét. Huj, de haragudtam rá, mikor elküldte samut.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163685 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
He's the ONE: Elijah Wood
March 2003, L'Uomo Vogue

A leghíresebb hobbit a világon.A Stir Crazy kávézóban várok rá, Melrose Avenue-ban,körülöttem érdekes székek,és kissé imbolygó asztalokkal.van itt egy bár és 3 vendég akik könyveikbe elmerülve olvasgatnak.Itt beszéltük meg a találkozást.

Megérkezett.Kék farmer nadrágot visel,és egy mintás polot.Szemei nagyok,kéke és ragyognak,bőre makulátlanul tiszta.
Mosolya lefegyverző úgyanúgy mint Frodóé.Frodó Tolkien regényében egy sokat elszenvedett hős.S mit tett Elijah ,hogy ő alakíthassa Frodó lenni?Egyszerüen rábeszélte a Új-Zélandi rendezőt Peter Jakcson-t.(otthoni video-szerk.)


Ettől kezdve teljesen megváltozott az élete:
A két torony premierjén tavaly decemberben New-York-ban több ismert szinésszel és jelenséggel látthatuk,csak hogy Yoko Ono-t emlitsem, emelet még Sean Astin és nem kevésbé Susan Sarandon társaságában látthatuk.Igazi jelenség volt köztük.

A Gyűrű szövettsége a trilógia első része, 860 millió dollárt hozott 1 év alatt,emelett 13 Oscar jelölést amiből 4-et meg is nyert.De Elijaht nem ez boldogítja inkább az élmény amien része volt.Így fogalmaz erről:
-1 és fél évet tültöttem Új-Zélandon.99 nyarán érkeztem meg és 2000 telén tértem haza.
A társaság 16 hónap alatt egyszerüen elválaszthatlan lett,annyira jól össze szokott társaság lettünk.Ezért is csináltattuk meg a tetoválást,ezzel jelezve,hogy mennyire erős kötelék alakult ki.

Ezután 2 független filmben is szerepelt,többekközt Franka Potetente(német színésző) oldalán a 17-es csapdájában,és a hamvadó szerdában (Ash Wednesday) amit Edward Burns rendezett.
Elijah a rendezőről mindvégig szeretettel és csodálattal beszél.

Elijah sok mindent megeszél édesanyjával,hiszen nagyon közel áll a szívéhez,hiszen őm indította el a színészi pályán.Egyik nap Deborah egy modelliskola felhívását látta a tv-ben és beiratta fiát.Deborah tudta,hogy így legalább egy kicsit tudja csillapitani Elijah energiáját.
A történetem nem igazán olyan mint a másoké.Teljesen normális gyerekkorom volt Iowa-ban.
Cedar Rapits-ben született 1981-ben amkkoriban a város mindössze csak 200.000 lelket számolt,és akkor nem igazán történt semmi abban a városban,mondhatni unalmas kis város volt.Mikor 7 éves lett elköltöztek Los Angelesbe.Szerepelt a Paul Abdul videojában,majd a halhatatlan szerelemben,majd ugyan ebben az évben a Vissza a jövöbe 2-ben (de ott csak pár percig látható) majd azt követte az Avalon,azután szerepelt a North-ban,de mindezt nem élte meg rosszul,nem került zürös ügyekben,egyáltalán nem érte trauma emiatt.Mint például
Macaulay Culkin-t ,Thora Birch,.Elijah azóta is az anyjval él,nem törte össze a kocsiját(Porche-ja van):-Állandóan dolgoztam.Így Elijah és nagyon boldog vagyok.21 éves vagyok,és szerintem én hamarabb felnöttem ellentétben a velem egykórúakkal.
Morális szempontból egyre jobban alacsonyodunk le.Sok szülö nem beszélget a gyerekével,egyszerüen annyira rohan mindenki,hogy már a gyrekével sem tud leülni beszélgetni.ez lehet,hogy csak amerikai probléma.Sajnos ez hatalmas probléma.

De rögtön jobb kedve lesz,mikor jövőbeli terveiről kezd beszélni. The Eternal Sunshine of the Spotless Mind" kezd el beszélni,amiben Jim Carrey és Kate Winslet is játszik,Elijah a filmben egy túdost alakít,pontosabban teknukist.É skire néz fel Elijah?Nos a válasz Johnny Deppre.Csodálja azt hogy az út amin végig milyen jól megtervezett volt.Mindig intelligens és értelmes filmet választott,választ,és szereti benne azt is teljesek külön tudja választani a munkáját és a magánéleteét.Én is így szeretném élni az életem,nyugodtan és botrány mentesen.
Szeretnék továbbra is beszélgetni az emerekkel,úgyanúgy mint ezeött.
Viszon van más is amiatt az ifjú színész aggódik:-Úgy veszem észre,hogy egyre inkább képtelenek az emberek kimutatni a szeretetüket egymás iránt.A romantika meghalt,de én még hiszek benne.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163591 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
valaki nézi éjfélkor?vagyis a premierre ki megy?
én sajna csak pénteken megyek csak 6-kor....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163334 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
i-D Magazine - June 2003 Issue

Magazin:Hello,Elijah hogy vagy?
Elijah:Nagyon jól,köszönöm.
Magazin:Mit csinálsz most?
Elijah:Most igazán semmit.Kb egy hete fejeztük a film képeit Michel Gondry-val.
Az Eternal Sunshine of the Spootless Mind-ról van szó.
Magazin:És ez a film mi valójában?
Elijah:Istenem,nincs ötletem.Charlie Kauffman írása,ami egy elképesztő és furcsa és egyben zavarba ejtő,és még magam sem vagyok benne biztos ,hogy miről is szól.Nem hinném hogy teljesen meg lehet érteni.Csak ajánlani tudom mindenkinek,hogy nézze meg.Michel Gondry és Charlie Kaufman együtt fantasztikusak.Különösen tökéletesek.
Magazin:Te egy túdost alakítasz a filmben!
Elijah:A filmben Kate Winslet és Jim Carrey játszik,Jim Carrey-ről kiderül hogy nagyon pocsék
Memóriája van.Én egy teknikust játszok aki figyeli Jim Carrey-t.
Magazin:És gondolom felkészültél kellőképpen a szerepedre,estleg még utána néztél esetleg ezen belül az ehhez szükséges tudománynak?
Elijah:Nagyon kevés felkészülést követelt a szerep.
Magazin:Milyen zenét hallgatsz mostanában?
Elijah:Most leginkább a Rock jön be.
Magazin:Mostanában mindeki a Rock-ot szereti!
Elijah:Nos, ma a Velvet Ondergroundra keltem fel,de nagyon imádom a White Stripes-t is.Éppen hogy hallottam a Grandaddy albumát és azt kell hogy,mondjam hogy egyszerüen elképesztő.
Nem rég voltam a Puny Humans koncerten ,aze gyüttes tagjai a barátaim,nagyon klassz volt az est.
Magazin:Lonny humans a nevük?
Elijah:Nem Puny Humans,Láttam ahogy játszottak és azt gondoltam magamban,hogy nagyon jók,de a Coral együttes is remek.
Magazin:Úgy hallottam,hogy hatalmas cd gyüjteménnyel rendelkezel,nagy Elton John rajongó vagy inkább mindenevő?
Elijah:Nem,de miközben a filmet forgattuk mindig kaptam egy kis pénzt és azt mind cd-re gyüjtöttem.
Magazin:A zsebpénzhez hasonló?
Elijah:Igen ,mint a zsebpénz.
Magazin:És most pedig szeretnék feltenni néhány kérdést a Lotr-al kapcsolatban!
Elijah:Igen ezt a filmet fejeztem be,de vissza kell majd mennünk Új-Zélandra…mert fel kell venni néhány jelenetet.
Magazin:Akkor ez azt jelenti,hogy ez egy hatalmas munka volt?
Elijah:Igen pontosan,mindenki izgatott emiatt hiszen a végére értünk.Azt hiszem ez lesz a legnagyobb és legfantasztikusabb mind közül.
Magazin:Legnagyobb?Hiszen a többi is az volt………
Elijah:Igen és egyre inkább úgy vélem,hogy ez minden évben egyre hatalmasabb lesz.
Magazin:És most akkor megtennéd hogy elmeséled a tetoválos történetet?Tudom már rengetgszer tetted ezt meg,de mégis?!
Elijah:Igen már vagy 100 alkalommal mondtam el,de megmutatom neked……..
Magazin:Nem gondolod úgy hogy az emberek miattad nézik meg a filmet?
Elijah:Bevallom,sokszor gondolok erre.De bizom benne hogy majd másik szerepkörben és egy ben másik filmben majd őúgyanúgy szeretni fognak,és majd akkor már nem Frodóként fognak látni,szerintem ezt túl kell élni,és közben nem meg örülni.
Magazin:Nem érzed úgy hogy mostantól Frodóként fognak rád nézni az emberek?
Elijah:Biztos hogy néhány ember szemében örökké Frodó maradok,de bizom benne hogy idővel majd megváltozik mindez.
Magazin:Vagyis azt mondod hogy már unalmas?
Elijah:Igen és komolyan gondolom is.
Magazin:Egyszer szeretnélek örödgként látni!
Elijah:Én is szeretnék negatív szerepet eljátszani.
Magazin:Nem érezted,úgy hogy elveszett a gyerekkorod?
Elijah:Egyáltalán nem.Igaz míg másokl iskolába jártak addig én addig csodálatos helyeken jártam,de úgyanúgy nevelet édesanyám mint ahogy a többi anya a gyermekét.
Magazin:Nem irigykedtek rád a fiatalabbak?
Elijah:Volt olyan idő mikor irigykedtek rám,arra amit csinálok,és akkor el is gondolkodtam azon,hogy érdemes-efolytatni a színészetet.Nme voltak barátaim és sokan irigykedtek rám.
Mgazin:Ez szomorú,hány éves voltál akkoriban?
Elijah:10-11 körül lehettem.
Magazin:Történt már valami váratlan veled?
Elijah:Nem igazán.Bár volt egy eset ,mikor éppen menetm az utcán és hirtelen azt vettem észer,hogy vki követ egy kamerával a kezében,nagyon rossz érzés fogott el.Ezután odamentem a fiúhoz és megkérdeztem mit csinál,mire ő azt felelte hogy képet szeretett volna rólam,úganis újságíró volt.Ő csak végezte a munkáját,nem nagyon tetszett,de megértettem.
Magazin:Te nagyon toleráns vagy!voltak olya szituácikók amik segítettek abban,hogy komolyabb legyél?
Elijah:Nos az az igaszság,hogy 21 éves vagyok most ,bár én már több éve felnöttnek éreztem magam.Szerintem ez a környzetemnek tudható.
Magazin:És most fejezted be a try seventeen-t amiben egy tinédzsert játszasz!
Elijah:ige,de most már hál Isten nincs semmi ilyen jellegű problémám!
Magazin:És te játszod a tinédzsret a Tumbsucker-ben,mike Mills filmjében?
Elijah:nem,nem én játszom……..egy és fél éve ezelött összejöttünk Mike-al és beszélgettünk,és döntötünk abban is hogy nem én fogom eljátszani,mert túk öreg vagyok most már a szerephez.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163310 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nightmare írta: Egy-két nemtudom, nektek mennyire uj dolog...
-A storyban volt egy cikk Lijről... b*kker, nagyon kikeltem magamból amikor elolvastam.. Ilyen hülyeséget leírni.. :evil: Nincs is hozzá merszem, hogy ide beírjam.. Ha egy oltári nagy baromságot akartok olvasni, nézzétek meg... De után ne engem okoljatok! ;) Ja, a kép jó hozzá! [size=9:3cqgui6j](Mert Orli is van rajta.. ;) [/size]

-A 100xszépben van egy 2 oldalas Lij interjú (egész tűrhető), és a ROTK-s Frodo poszter.

Remélem nem elcsépelt dolgokat mondtam;)



nem arra a cikkre gondolsz ahol illetlennek nevezték?
ha az akkor az már benn van a fórumban..........

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163265 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy-két nemtudom, nektek mennyire uj dolog...
-A storyban volt egy cikk Lijről... b*kker, nagyon kikeltem magamból amikor elolvastam.. Ilyen hülyeséget leírni.. :evil: Nincs is hozzá merszem, hogy ide beírjam.. Ha egy oltári nagy baromságot akartok olvasni, nézzétek meg... De után ne engem okoljatok! ;) Ja, a kép jó hozzá! [size=9:vqljydyo](Mert Orli is van rajta.. ;) [/size]

-A 100xszépben van egy 2 oldalas Lij interjú (egész tűrhető), és a ROTK-s Frodo poszter.

Remélem nem elcsépelt dolgokat mondtam;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163209 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Igazán példát vehetnénk a németekről...Meg végre leadhatnák azt a Jégvihart is, már mióta húzzák... :roll:

Így van.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163131 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazán példát vehetnénk a németekről...Meg végre leadhatnák azt a Jégvihart is, már mióta húzzák... :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163083 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

KÁJ írta: Akkor lekéstem, majd máskor jobban figyelek.
De köszönöm :wink:


Még nem teljesen, de szív:
Január 5. 00:20 ORF Jégvihar (hétfő) / Január 6. 01:30 ORF Jégvihar (kedd)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163081 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor lekéstem, majd máskor jobban figyelek.
De köszönöm :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163077 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

KÁJ írta:

Iowa írta: Ami azt illeti a németek most kitettek magukért... FAculty, Deep Impact, Huck Finn, Jégvihar...


Csak 3 apró kérdésem lenne:
Hol? Mikor? Miért? :wink:


PRO7, meg ORF és azt hiszem az RTL2-n is volt... Mikor? Fuh, hát egész szünet alatt, többször is...
A miértet nem értem...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163074 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ami azt illeti a németek most kitettek magukért... FAculty, Deep Impact, Huck Finn, Jégvihar...


Csak 3 apró kérdésem lenne:
Hol? Mikor? Miért? :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163069 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ami azt illeti a németek most kitettek magukért... FAculty, Deep Impact, Huck Finn, Jégvihar...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163064 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyre jobban ég bennem a kiváncsiság. Talán német tv-n hamarabb adják mint magyaron. talán...

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163059 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Kötöznivaló Bolondok az egyik kedvencem.. :D Imádom. Ja és tényleg fantasztikus Lij ebben a szerepben, mint bérgyilkos, nagyon aranyos, és Én komolyan is el tudnám képzelni, hogy az. :D 8)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163057 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Ide is beírom, azt hiszem a Rotk-ban Frodo fog tündéül beszélni, illetve egy mondatot mond tündéül. Tök jó mi?! :D

:) :P Mikor? És mit? :roll:


'Aiya elenion ancalima!'

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163054 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon helyesek a képek,,,,,,,ez nagyon jó hír hogy tündéül fog beszélni
. :)
istenem nem akarom elhinni hogy pár nap múlva megyek a moziba.......komolyan már toporzékolok magamban...........

sajnos én nem voltam még egy Tolkien napon sem.......nagy bánatomra...és sajnálom azt is hogy nem láttam Csőre Gábort....hiszen ő igazán helyes és a hangja is igazán megfelelő Frodónak........bár Elijah hangját semmi sem múlja felül,minimum csak maga az egyénísége.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.278 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére