Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 7 hónapja #168009 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ainawethien írta: Ööö.. nem tudom berakta-e már valaki Elijah Viggo albumán szereplő számát (számait)?? Szal azért berakom.

Elijah - GONE
Dom és Elijah - HALF FLING

Zsu


sajna még csak tölt ,igy még nem tudom milyen a dal,viszont megtennéd,hogy belinkeled az oldalt aholé az összes dalt le lehet szedni?
:D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168007 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Nagyon jó az első, milyen jó énekhangja van...De tényleg! :D

Oh, milyen rég mondom már Én ezt! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168002 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon jó az első, milyen jó énekhangja van...De tényleg! :D
A másodikat már én is hallottam, de nem lehet megunni, haláli...Annyira aranyosak... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167956 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ainawethien írta: Ööö.. nem tudom berakta-e már valaki Elijah Viggo albumán szereplő számát (számait)?? Szal azért berakom.

Elijah - GONE
Dom és Elijah - HALF FLING

Zsu


NEM, és nagyon jó, hogy beraktad!!! Kössze! :D Qrva jó!!!
:arrow: A másodikat már a Bag-en hallottam, de jó volt újra hallani...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167932 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö.. nem tudom berakta-e már valaki Elijah Viggo albumán szereplő számát (számait)?? Szal azért berakom.

Elijah - GONE
Dom és Elijah - HALF FLING

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167886 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nellas, de jó neked...Nem tudsz képeket csinálni? :D

Azért teljesen olyan biztos nem lehetett mint Frodó...Olyan úgysincs mégegy. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167870 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia mindenkinek!
Ebbe a topicba még nem írtam, de most a Valák olyan szerencsében részesítettek, amit feltétlen meg kell osztanom mindenkivel.
Reggel 8:25. A buszon tömegnyomorgok. Oldalra nézek és meglátom 8O FRODÓÓÓT!!!!!!!!!!!!!! Ha nem támasztott volna 15 oldalról 30 embertársam, hát biztos összeesem! A következő tíz percben megfigyeltem Frodítót. Ugyanaz a száj, a mosoly, a nevetés, az orr, a szem (bár nem kék, hanem sötétzöld...). A haját nem láttam, mert sapi volt azon a cuki kis fején. Valószínű egy suliba járunk. Kezdetét veszi a Frodó hadművelet!!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167853 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szavazzatok!!!
(Többször is lehet szavazni... :mrgreen: )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167808 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megint új képek a Bag-en... nagyon jók! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167804 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Mellesleg én is szeretem őt így is, de saját érdekében jobb lenne ha tényleg leszokna.

Hát a saját érdekében valóban.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167802 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Megnéztem az HBO honlapján, és nem láttam, hogy adnák a Golden Globe-ot... :cry: De miért, szokták élőben közvetíteni nálunk? 8O


Nem tudok semmit erről, csak úgy eszembe jutott az HBO, de nem kell készpénznek venni amit én beszélek... :D

Mellesleg én is szeretem őt így is, de saját érdekében jobb lenne ha tényleg leszokna.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167798 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem szeretem ha valaki cigizik (ez főleg onnan ered, hogy itthon is cigizik apu), de Lij cigisen is a kis drága Lij... :roll: Persze anélkül még jobban imádnám, de így is...
Különben észre se vettem, hogy már az 1000. hozzászóláson is túl vagyok... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167792 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: vajon a dohányzásról is leszokik?

Azthiszem ez volt az újévi fogadalma. :wink:

Fangi írta: más:bár off de halkan megjegyzem beleolvastam a gyürük ura filozófiája c,könyvbe és nagyon jó,tetszik az okfejtésük,valószinő megveszem
vagy megvetettem magamnak!szerintem olvassatok bele,tetszeni fog! :P

Igen, nagyon jó könyv, én is megvetttem! :wink:
Ha eszedbe jutott valami a könyvvel kapcsolatban a
Középfölde/Mitológia, vallás topicba írj!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167791 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem az HBO honlapján, és nem láttam, hogy adnák a Golden Globe-ot... :cry: De miért, szokták élőben közvetíteni nálunk? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167787 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Iowa írta: LESZ AZ HBO-n? 8O :D Az nagyon jó lenne!!!


Nem tudom hogy lesz-e az HBO-n, csak mivel Sil mondta hogy adják, én feltételeztem hogy ott kéne legyen...De nem tudom.

Baromi jók a képek!! :D


2-3 napig nem voltam itt,és olyan sok minden történt,hogy azt sem tudom hol áll a fejem.A bőség zavara!!!!!!!!!

amit én szeretnék tudni,tényleg lesz a hbo-n a Golden Globe?
Fontos lenne,mert akkor felvenném........ :D
nem akarok róla lemaradni....... :o

a képek nagyon jók,csak olyan kicsik-.......egész éjjel a képeket fogom nézni 8)

megnéztem a filmet,és ismételten meg voltam elégedve........és imádom!
Lij alakitása továbbra is kifogástalanan,ami mindig is az volt,nos így nincs miről beszélni! :lol:

vajon a dohányzásról is leszokik?

más:bár off de halkan megjegyzem beleolvastam a gyürük ura filozófiája c,könyvbe és nagyon jó,tetszik az okfejtésük,valószinő megveszem
vagy megvetettem magamnak!szerintem olvassatok bele,tetszeni fog! :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167782 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Onering írta: Ringbearer: Te jó ég! Nem is tudtam, h már megjelent a ROTK-os posztermagazin! De jó! És mennyibe kerül? :D

Háát, 400 valamennyi asszem.

Az összes kép, tök állati!!!
HBO-n lesz a Golden Goble? mikor?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167781 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja o.k. akkor majd figyelek.
Szerintem Lij soha nem próbababás...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167769 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: LESZ AZ HBO-n? 8O :D Az nagyon jó lenne!!!


Nem tudom hogy lesz-e az HBO-n, csak mivel Sil mondta hogy adják, én feltételeztem hogy ott kéne legyen...De nem tudom.

Baromi jók a képek!! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167671 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Lij

Jaj,hát ez állati ééédi!
[size=9:2nnj2tf8] Itt nem olyan próbabás :twisted: [/size]

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167652 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most még raktak fel képeket...párat... :D
Andy, Lij, Viggo
Lij
Dom, Billy, Lij
Lij
Még van egy-két, nagyon jó mind... Olyan aranyosak rajtuk! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167637 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt a két képet ami olyan Gollumos már láttuk... a Rotk-os topicba is... nem mintha baj lenne csak mondom...

A Bagen-es képek meg...fuh... (a halál oka: Lij) :D Nagyon ari mindegyik képen!!!
Ráadásképp még egy video is van... mondjuk még nem néztem meg...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167633 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
LESZ AZ HBO-n? 8O :D Az nagyon jó lenne!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #167632 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijjasztok!

Vahh, annyira fel vagyok dobva a ROTK-tól! Hihetetlen ez a film, és ez a történet!!! :cry:

Sil írta: home.comcast.net/~sadbutamused/kiss.gif :wink:


Hát ez valami nagyon édes! Istenem, tök jó!

Ringbearer: Te jó ég! Nem is tudtam, h már megjelent a ROTK-os posztermagazin! De jó! És mennyibe kerül? :D

Timona írta: lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/Frodo/index.htm

Nem tudom láttátok e már, de szerintem hejre kis próbababa!!!!


Hihi...de kis éédi! Eszméletlen pofákat vág! *olvad* Az első naon cupper! 8)

Te jó ég, milyen képeket találtam!!! Nem tom, h láttátok-e már? Amikor megláttam, nagyon megijedtem...szegéény!!! De miért? :cry: :(
Csak erős idegzetűeknek!

scaryfrodo1
scaryfrodo2

Ezek nyugtatóbbak:
ez a tekintet!
itt a Galadrieles
szemeek!
Minas Morgulnál

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167630 Írta: Son Of Elessar
Son Of Elessar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:rmad2: :bawling: :crying: :dead: Nem baj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167535 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó a trailer, még ha Lij nincs is sokat benne...Nagyon örülnék, ha ezt már bemutatnák itthon is a mozikban... :)
A Golden Globe-ot szívesen nézném, ugye nemcsak az HBO-n lesz? Remélem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167529 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, láttátok-e, de az Eternal Sunshine-nak van új trailere:
movies.yahoo.com/shop?d=hv&cf=tr ... 10&intl=us

És Lij most vasárnap díjátadó lesz a Golden Globe-on. :wink:

Ja, és a japán RotK premier sajtótájékoztatója:
www.bagendinn.com/group/events/rotktokyo.asp

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167461 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Igen az is. :) Tetszik ahogy megváltozik az arca és hirtelen határozott lesz...


Pontosan, olyan eltökélt. :D Nagyon aranyos.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167458 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Nekem ahhoz kapcsolódan nagyon tetszik az a rész, mikor maga előtt látja Galadrielt... az a rész is nagyon szép...szerintem...


Igen az is. :) Tetszik ahogy megváltozik az arca és hirtelen határozott lesz...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167456 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Son of Elessar: :?: :?: Ez erős volt...
Ma megint láttam a ROTK-ot! Mindig jobban és jobban meggyőzödök róla, hogy milyen fantasztikus benne...Van még egy jelenet ahol még nagyon megható, amikor a Banyapók barlangjában van és eszébe jut Samu...Az a szomorúság, tehetetlenség és düh magával szemben hogy miért is küldte el...Olyan kifejezőn játsza...


Nekem ahhoz kapcsolódan nagyon tetszik az a rész, mikor maga előtt látja Galadrielt... az a rész is nagyon szép...szerintem...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167452 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Son of Elessar: :?: :?: Ez erős volt...
Ma megint láttam a ROTK-ot! Mindig jobban és jobban meggyőzödök róla, hogy milyen fantasztikus benne...Van még egy jelenet ahol még nagyon megható, amikor a Banyapók barlangjában van és eszébe jut Samu...Az a szomorúság, tehetetlenség és düh magával szemben hogy miért is küldte el...Olyan kifejezőn játsza...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.232 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére