Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 7 hónapja #171707 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: bocsi, de ez nagyon szúrja a szemem: az aláírásod:
"Megmentettem a Megyét de nem magamnak." ez a könyben így szól
és magyarosabb is. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171703 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: egy régebbi cikkemben azt nyilatkozta hogy elolvasta a film forgatása alatt

Na hát épp ez az...Én is így tudtam...És nem tudom, de nekem inkább ez tűnik valószínűleg. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171668 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos,igen már én is éreztem,hogy mindig ugyazok a kérdésekete kapja.és biztos hogy unja........meg is értem.........
jajjj a gépem,egy úgy búg,kissé hangos..........majd szét egy a fejem..........
nos a filmmel kapcsolatban már nem szeretnék megjegyezni.......
semmi más.Hmmm....most akkor a hooligonsokra

ja amit elfelejtettem......egy régebbi cikkemben azt nyilatkozta hogy elolvasta a film forgatása alatt,nos igy nem értem most miért nyilatkozta azt hogy nem........nem értem
Elijah nem mond hülyeségeket,miért tenné?
Ezt sajna nem fogom megérteni. :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171639 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, azért most egy kicsit csalódtam, hogy még nem olvasta végig a könyvet

Ami a filmjeit illeti, most néztem meg először a Deep Impectet kiváncsiságból és pozitívan csalódtam, a történet nem az az elcsépelt jön az üstökös aztán mégse csapódik be, mert ügyesen eltérítik, itt a lelki háttér kapta a nagyobb szerepet. Ami Lijt illeti nagyon- nagyon- nagyon aranyos volt benne :oops: :D :lol: A másik nagy kedvencem amiben játszik az a Radio Flyer amit még a Gyu előtt láttam és már akkor is felfigyeltem a cuki kissrácra!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171600 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az interjúról: nagyon tetszik, amikor ilyeneket nyilatkozik, mármint hogy milyen romantikus alkat. Örülök, hogy a mai világban még vannak ilyen emberek is! :D De hogy nem olvasta még el a könyvet?! :roll: Kicsit furcsa, bár ha így is ilyet tudott alakítani a filmekben.
A Deep Impact pedig szerintem se ócska, nekem tetszett, persze főleg Lij! :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171488 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez érdekes, én úgy tudtam hogy a forgatás végére kiolvasták a könyvet...De biztos rosszul tudtam ezek szerint... :)
Szerintem a Deep Impact egyáltalán nem ócska film! És most nem azért mondom mert Ő játszik benne, én már sokkal korábban szerettem ezt a filmet, minthogy az Elijah imádatom elkezdődött volna. Tetszik az egész, ahogy megközelítik a témát és nem elsősorban az akcióra fektetik a hangsúlyt. Nagyon jó volt tegnap újra látni! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171389 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Végre gééphez jutottam!! :D

Nem olvasta még ki a KV-t?? höhh...azért ez nagyon gáz.
Na jó,mondjuk ha csak a Frodós részeket elolvasta megbocsátok... :twisted:

Szegény Lij, ezekben a nyamvadt interjúkban állandóan ugyanazokat
kérdezgetik tőle, neki meg mindig ugyanazokat kell válaszolnia...
nem irigylem emiatt!

Igen, most mindenki "követi" a kedvenc színészének útját...
De ez már idáig is így volt, csak mostmár teljesen külön... :(

Nekem van egy nem túl jó minőségű, de Frodós klip, csak még mindig
nem tudom milyen zenét rakjak rá! Valaki tudna segíteni privizzen rám!!

Valaki nem tudja hogy azokat a rajzokat honnan lehet letölteni ami a film
végén vannak?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171365 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Öhh...izé... LOTR film, ami nem DVD és a windows média player játsza.... DVD fájlt nem fogad el, de majd próbálok szerezni néhány másik programot. A Frodóst valahova fölkéne töltenem. Még a régi "Falling" ihletett meg :D


Értem... hát ehhez valszeg kazaa által letöltött filmre lenne szükség... fuh, hát ha lemegy ez a vírus cucc, megpróbálhatom... Szóval már van pár kész Frodos videod is?


Bocsi! Nagyon elvoltam havazva a kori EB miatt! Szóval hát majd megpróbálok kifundálni valamit, és összehozni valami jó kis Frodós klipet.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171358 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Egyenlőre én is ezt érzem az az igazság...De abban biztos vagyok, hogy Lij-től fogunk még nagyon jó alakításokat és filmeket látni. :)

Igen, ez 1000%! :) Alig várom már, hogy újra lássam a moziban! Úgy tudom a Try 17 az USA-ban nem is került moziba, hanem rögtön videón jelent meg, de más címen. És az Eternal Sunshine-nal mi lesz? Bocs, ha már volt róla szó, de nem igen van időm visszaolvasni. :oops: Addig is holnap láthatjuk a Deep Impactben! :lol: ( Utálom, amikor a bemondó szép "angolosan" kimondja, hogy "Elijah" Wood :twisted: )[/quote]

nos igen a kiejtéssel vannak problémák.......monsjuk úgy hogy szép magyaraosan mondja ki!
egyébként szerintem a film,nagyon ócska........Elijha aki emeli benne a szint,de sajnos keveset játszik benne.....nem ö igazán a föszereplő......na ó azért nem is mellékszereplö! :roll:
van ám meglepim!
ime! :wink:

December 2003 French magazine

Magazin:Milyen hatással volt rád Frodó?
Elijah:Életem legfontosabb szerepe volt.Ez a szerep segitett felnöni.Igazi hobbit lettem,értem ez alatt hogy imádok enni és partikra járni.De örülök,hogy nem jutottam szegény Frodó sorsára……..

Magazin:Elolvastad a trilogóiát?
Elijah:Komolyan kérdzed? még nem fejeztem be…..tudom a rajongók,most meg tudnának ölni.Ahhoz,hogy eljátszhassam Frodót,az érzelmeimet használtam.

Magazin:Ha láthatatlanná tudnál válni,mit tennél?
Elijah:Fúú,rengeteg dolgot szeretnék megtenni………….ami persze nem jár következményekkel.
Mikor gyerek voltam volt egy álmom.Disney Landben egy egész éjszakát tölteni,és mindent kipróbálni. Ha ez valóra válhatna elvinném az összes barátomat oda és egész éjjel ott lennénk.

Magazin:Elvinnéd magadddal a barátnődet?
Elijah:Ha lenne igen,De sajnos nincsen,kicsit elkeserítő hiszen én tipikus romantikus alkat vagyok.Hiszek abban hogy egyszer mindenki megtalálja az igaz szerelmet.Kedvelem a romantikus komédiákat,ha aztt nézem sirni tudok rajtuk akár egy gyerek.Nem tudok ezen változtatni,túlságosan is romantikus vagyok.Ez van.


Nos megjegyezném,hogy nekem ez a cikk teljes mértékben meghatótt.....és nagyon örülök neki,hogy Elijha ilyen örök romantikus! :roll: :D
olyan aranyos hogy ilyeneket nyilatkozik......... :P :wink: :roll: :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171323 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyenlőre én is ezt érzem az az igazság...De abban biztos vagyok, hogy Lij-től fogunk még nagyon jó alakításokat és filmeket látni. :) [/quote]
Igen, ez 1000%! :) Alig várom már, hogy újra lássam a moziban! Úgy tudom a Try 17 az USA-ban nem is került moziba, hanem rögtön videón jelent meg, de más címen. És az Eternal Sunshine-nal mi lesz? Bocs, ha már volt róla szó, de nem igen van időm visszaolvasni. :oops: Addig is holnap láthatjuk a Deep Impactben! :lol: ( Utálom, amikor a bemondó szép "angolosan" kimondja, hogy "Elijah" Wood :twisted: )

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171199 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nagyon igazatok van! Mert mostanában Hollywood ontja ugyan a filmeket, de azoknak a színvonala... :?
És olyan felüdülés volt végre látni egy IGÉNYES filmet, amin látszik, hogy az első pillanattól az utolsóig maximális odafigyeléssel és lelkesedéssel készítették, nem csak úgy "összedobták". Ha valami csoda nem történik, nem hiszem, hogy mostanában látunk még egy ilyen jó filmet.

A várakozáshoz: hmm...hát, igen. Nehéz elfogadni, hogy nem lesz következő, de ez van. Reménykedjünk a Babóban!

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171197 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bennem kicsit olyan kihalt érzést kelt, hogy már semmire sem várunk... ( a dvd-t leszámítve, de az nem ugyanaz)... és szomorú érzést, ha arra gondolok, hogy együtt, egy filmben már nem hiszem, hogy láthatjuk Őket... de a külön-külön elért sikereik és elkövetkező filmjeik miatt jó érzésem van... azokat várom. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171193 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Lehet, hogy kicsit túlzásnak tűnik, de én biztos vagyok benne, hogy más film nem fogja tudni ugyanezt kiváltani belőlem. De még hasonlót sem.


Egyenlőre én is ezt érzem az az igazság...De abban biztos vagyok, hogy Lij-től fogunk még nagyon jó alakításokat és filmeket látni. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171145 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, ez a rész nekem is nagyon tetszett! Egyébként néha én is azt érzem, hogy szeretném újra átélni azt az élményt, amikor először láttam a FOTR-t, és utána a várakozást, az izgalmat, hogy vajon milyen lesz a folytatás. Lehet, hogy kicsit túlzásnak tűnik, de én biztos vagyok benne, hogy más film nem fogja tudni ugyanezt kiváltani belőlem. De még hasonlót sem. Megismételhetetlen és kész. Számukra is ilyesmi lehetett a forgatás alatt eltöltött idő.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170771 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Van olyan dolog amire nagyon vágysz?
Elijah:Igen,szeretnék visszameni Új-Zélandra,újraátélni a megrkezés örömét,a csodálatos tájak szépségét,és érezni újra azt amit itt csináltam újra átélni a midazt amin végig mentem a barátaimmal.


Ez a rész annyira szép volt!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170718 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Nehéz volt ismét a régi életünket élni,otthon lenni asaját otthonunkban,tudva hogy nincs tovább és már nem találkozunk úgyanúgy mint 4 évvel ezelött.Hiába értünk haza,mégis 5-6 hónap kelett hogy újra átáljak a régi életemhez.Nehéz volt,az elszakadás.az ottani családtól……..barátoktól.


Ez tényleg kicsit hasonlít arra ami a filmben volt. Hogy kell újra felvenni az élet fonalát... :)
Egyébként az egész interjú nagyon jó! Tetszett az is amit a végén mondott Frodóról és Gollamról.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170665 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nagy kár,hogy nem vehetek részt ebben a témában,de sajnos mivel nagyon nem értek ehez a témához......helyette inkább adok olvasni valót!


2004,Japán premieren készült interjú Elijah Wood-a


Sikerült kipihenni magad!
Elijah:Egy kicsit még fáradt vagyok,hiszen nagyon kimerítő volt……
Pár hónappal ezelött még tüskés hajad volt,mikor New-York-ban voltál……..
Elijah:Kb 2 hete volt.
Tényleg?
Elijah:Milyen érzés volt befejezni a filmet,megkönyebültél vagy inkább szomosú lettél?Vagy mindkettő?
Elijah:Azt hiszem egy kicsit mindegyik.Bár még nem igazán érezzük át hogy vége lett,hiszen most is együtt vagyunk,és eddig is rengeteget voltunk együtt,hiszen most népszerüsítjük a filmet.Ezt majd akkor érezzük át miután nem kell újra elmennünk Új-Zélamdra és nem dolgozunk majd újra annyit hogy már kényszeredetten kell moslyognunk.Akkor fogjuk majd érezni mindezt mikor a következő évben nem látjuk egymást.
A kimerüsltég a probléma?
Elijah:nos igen igaz,hogy kimerültünk,de melette egy fantasztikus utazások vehettünk részt.
Ez a 4 év igazi élmény volt mindenkinek,igazi élettapasztalat.csodálatos élmény-barátok lettünk,és nem szeretménk ezt elfelejteni,azok szeretnénk maradni.Igazán akkor fotgtuk fel,hogy vége és nem leszünk máér együtt ennyi ideig mint eddig,mikor az utolsó jeleneteket vettük fel,és láttuk hogy ez bizony már a vége,és szép lassan el kell fogadnunk.
Nehéz volt mindannyiunknak.
Van ebben vmi hasonlóság ,míg a film végén Délre utaznak a szereplök,addig az életben ti haza repültetek.
Elijah.Beszélgettük erről már elötte is hogy milyen lesz majd itthagyni az egészet,és hogy emnnyi minden megfog változni…Igaz,hogy 4 éven keresztül mindig elbúcsúztunk egy mástól,de mégis most véglegesen.Nehéz pillanat volt ,tele voltam vegyes érzésekkel.Nehéz volt ismét a régi életünket élni,otthon lenni asaját otthonunkban,tudva hogy nincs tovább és már nem találkozunk úgyanúgy mint 4 évvel ezelött.Hiába értünk haza,mégis 5-6 hónap kelett hogy újra átáljak a régi életemhez.Nehéz volt,az elszakadás.az ottani családtól……..barátoktól.
Egy kicsit drámaian hangzik,de……….
Tartani fogjátok a kapcsolatot ti hobbitotk?
Elijah:Oh,igen..Mivel rengeted idöt töltötünk együtt az évek során teljesen összekovácsaolodunk te a legobban a hobitokkal jöttem ki,hiszen sok idöt voltunk egyött,de Viggo-val is nagyon jól megvoltunk.Azt hiszem látni fogjuk egymást továbbra is hiszen senki sem akarja,hogy ez a barátság nagyon fontos nekünk.
Nem volt furcsa a forgatás menete?
Elijah:Nem mondanám annak,bár minden évben vissza mentünk Új-zélandra mégsem éreztem úgy mintha félbehagytuk volna a forgatás.Soha olyan közel nem kerültem azokhoz az emberekhez mint ott.
Nemsokára visszamézs New-z hogy elkészitsétek a dvd-ét?igaz?
Elijah:Nem megyünk már vissza,nem ott készitjük el a nyersanyagot…….itt vesszük fel majd a kommentárt.
Az a jelenet mikor veleragadsz a banyapók hálójába……….és beleteker a selyemgúbójába,nem volt benne klaustófobiád?
Elijah:nem inkább klassz volt.a háló tulajdonképpen ragacsos plasztik volt.Fantasztikus volt.
Nagyon mulatságos volt.
Mennyi ideig voltál a gúbóban?
Elijah:Nem sok idöt,talán másfél óráig,hol ki,hol pedig becsomagoltak.
Volt olyan eset mikor teljesen egxé váltál a karaktereddel?
Elijah:Sokszor elöfordult.Több alkalommal mikor Új-Zélandon vmelyik csodálatos helyszinre értünk ésvettükfel az aznapi aktuális jelenetet……olyankor távol a modern világtól,messze a gépektöl és gyáraktól,sokszor eszembe jutott hogy milyen csodálatos hely is ez ahol vagyok……a természet……ami mentes a modern kortól és egyszerüen csodálatos érzés fogott el,olyankor letekintettem és megláttam a hobbit lábam és teljesen hobbitnak éreztem magam,egybeolvadtam a karakteremmel.
A 2 tornyban már egyre inkább kezd a gyürü befolyása alá kerülne és harmaidk részebn már teljesen kifordul önmagából,ezt te hogyan élted meg?az életben is gyakoroltad a barátaidon vagy vmi más módszert alkalmaztál?
Elijah:Egyáltalán nem volt harag ,hogy ezt jól eljátszahssam.sosem vettük túl komolyan és sokszor komédiába fúlt a jelenet.Peter mindig jókedvü volt,a harmadik részben szinte alig szerepelek egy hobbit nélkül,ö volna Samu,mindig jó volt a hangulat…….Mikor a kamera leállt,mi mindig nevettünk,de miután újra forgott a kamera már újra a gyürü ewlpusztításán fáradoztunk.
Mond el az igazat tigaz hogy 2 verziója volt a gyürü elpusztitásának?2 verziót vettetek fel,
Elijah:Huha,nem is tudom……ebár elmondhatnám,de még vannak akik nem láttak a filmet és nem isemrik a végét.
Nos Peter és Andy beszélt nekünk erről és ö mondta hogy kérdezelek meg erről,a kérdés amit feltette neked:-felvettem volna a gyürüt,vagy ledobtad volna a sziklán?
Az első verzió az lett volna,hogy leesik a sziklán Gollam,a ,második pedig,hogy Frodó leüti Gollamot és így balasetnek számitmezért ez egyszerübb volt leforgatni,Frodó ujját miután Golam leharapja Frodó felkel és megtámadja Gollamot és lelöki…..
És többé már nem akarja megvédeni ?
Elijah:Nem.Többé nem akarja megvédeni.Igen akkor már nem akarja megvédeni Frodó dönött igy,és ezért a gyürü utálja abban a percben.Ez az a pillanat mikor Frodó megtudná ölni Gollamot,és mikor a gyürü Frodóban igazi riválisra talál.
Van olyan dolog amire nagyon vágysz?
Elijah:Igen,szeretnék visszameni Új-Zélandra,újraátélni a megrkezés örömét,a csodálatos tájak szépségét,és érezni újra azt amit itt csináltam újra átélni a midazt amin végig mentem a barátaimmal.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170116 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Iowa, már nagyon kíváncsi vagyok arra a videóra amit csinálni akarsz... :D


Fuh, hát ez nem tudom mikor lesz... nem tudom, hogy kell csinálni. :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170046 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Ezek a jelöltek, ők még nem nyertek.
Rájuk lehet szavazni itt:
www.empireonline.co.uk/awards2004/
A díjátadó február 4-én lesz.


Megyek is szavazni, ez mindjárt itt van...

Iowa, már nagyon kíváncsi vagyok arra a videóra amit csinálni akarsz... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169970 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Öhh...izé... LOTR film, ami nem DVD és a windows média player játsza.... DVD fájlt nem fogad el, de majd próbálok szerezni néhány másik programot. A Frodóst valahova fölkéne töltenem. Még a régi "Falling" ihletett meg :D


Értem... hát ehhez valszeg kazaa által letöltött filmre lenne szükség... fuh, hát ha lemegy ez a vírus cucc, megpróbálhatom... Szóval már van pár kész Frodos videod is?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169953 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Iowa: Öhh, izé.... igen :) )) Csak kellene anyag, hogy tudjak klipeket szerkeszteni :D Van már néhány :D Vannak Frodósok is, csak bekéne fejezni őket, persze több anyagra lenne szükségem, szóval aki tudna segíteni........


Milyen kellene pontosan? :wink:


Öhh...izé... LOTR film, ami nem DVD és a windows média player játsza.... DVD fájlt nem fogad el, de majd próbálok szerezni néhány másik programot. A Frodóst valahova fölkéne töltenem. Még a régi "Falling" ihletett meg :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169917 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Iowa: Öhh, izé.... igen :) )) Csak kellene anyag, hogy tudjak klipeket szerkeszteni :D Van már néhány :D Vannak Frodósok is, csak bekéne fejezni őket, persze több anyagra lenne szükségem, szóval aki tudna segíteni........


Milyen kellene pontosan? :wink:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169916 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Öhh, izé.... igen :) )) Csak kellene anyag, hogy tudjak klipeket szerkeszteni :D Van már néhány :D Vannak Frodósok is, csak bekéne fejezni őket, persze több anyagra lenne szükségem, szóval aki tudna segíteni........

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169911 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Movie Makerrel én is szoktam bíbelődni, még valamikor én is eljutottam Frodós klipekhez, de föl is kéne tenni őket. Ja, aki tud nekem Media Fájlként LOTR filmet, örülnék neki, mert akkor több klipet tudnék csinálni. Boccsi, ha ez off volt... :oops:


Na és tudsz hozzá, külön hangot adni, meg szöveget, képet meg ilyesmit? :D Tök jó! :)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169910 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Sil írta: Kérdezd Fircorwent, ő nagyon jó kisvideókat csinált. Pl volt egy Boromiros, az zseniális, szvsz...
De lehet Movie Makerrel is, miért ne lehetne?


Gondoltam, hogy lehet avval, csak nem tudom hogy kell, de akkor majd megkérdezem. :roll:


Movie Makerrel én is szoktam bíbelődni, még valamikor én is eljutottam Frodós klipekhez, de föl is kéne tenni őket. Ja, aki tud nekem Media Fájlként LOTR filmet, örülnék neki, mert akkor több klipet tudnék csinálni. Boccsi, ha ez off volt... :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169905 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Kérdezd Fircorwent, ő nagyon jó kisvideókat csinált. Pl volt egy Boromiros, az zseniális, szvsz...
De lehet Movie Makerrel is, miért ne lehetne?


Gondoltam, hogy lehet avval, csak nem tudom hogy kell, de akkor majd megkérdezem. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169892 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Hát lejebb leírtam, hogy mire gondolok. Szóval láttam már ilyen saját készítésű (kis)videokat, amit pld. más videokból, képekből, saját szöveggel, saját háttér zenével csináltak. Arra lennék kiváncsi, hogy Windows Movie Makerrel, vagy valami mással? Na és, hogy ezt hogy kell, mert Én is szívesen kipróbálnám. :roll:

Kérdezd Fircorwent, ő nagyon jó kisvideókat csinált. Pl volt egy Boromiros, az zseniális, szvsz...
De lehet Movie Makerrel is, miért ne lehetne?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169890 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Ezek a jelöltek, ők még nem nyertek.
Rájuk lehet szavazni itt:
www.empireonline.co.uk/awards2004/
A díjátadó február 4-én lesz.


Ja értem... hát akkor fölösleges is volt bárkire szavaznom, mivel a jelöltek meg voltak adva...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169883 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Az Empire-n nem voltak jelölések ezekben a kategóriákban lehetett szavazni, itt vannak a nyertesek ha jól tudom: link .

Ezek a jelöltek, ők még nem nyertek.
Rájuk lehet szavazni itt:
www.empireonline.co.uk/awards2004/
A díjátadó február 4-én lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169882 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

.Elessar király. írta:

Iowa írta: Szóval senki nem csinált még saját (kis)videot? :roll:

Milyen kisvideóra gondolsz?


Hát lejebb leírtam, hogy mire gondolok. Szóval láttam már ilyen saját készítésű (kis)videokat, amit pld. más videokból, képekből, saját szöveggel, saját háttér zenével csináltak. Arra lennék kiváncsi, hogy Windows Movie Makerrel, vagy valami mással? Na és, hogy ezt hogy kell, mert Én is szívesen kipróbálnám. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.189 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére