Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 7 hónapja #169881 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Hogyhogy lehetett rá szavazni?Jelölték?Mert én úgy tudom,hogy nem... :roll: :( :oops:


Az Empire-n nem voltak jelölések ezekben a kategóriákban lehetett szavazni, itt vannak a nyertesek ha jól tudom: link . Én is szavaztam 2x vagy 3x... Azért Sean, Viggo, Orlando, Ian, Andy, Cate szavazatainak örülök... mármint, hogy nyertek...
Persze még választani fognak közülük biztos...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169879 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: ez jó hír..........
mikor lesz?

Hát,ha minden igaz akkor február 7.-én lesz a díjkiosztó.. :roll:

Iowa írta: Az Empire-n szerintem is ott lesz... főleg, mert rá is lehetett szavazni, talán kapott annyit, hogy nyert is, de amúgy is van lehetősége szerintem, hogy elmegy...

Hogyhogy lehetett rá szavazni?Jelölték?Mert én úgy tudom,hogy nem... :roll: :( :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169859 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Szóval senki nem csinált még saját (kis)videot? :roll:

Milyen kisvideóra gondolsz?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169858 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Iowa írta: Szóval senki nem csinált még saját (kis)videot? :roll:


Iowa:én nem próbáltam,de nem is tervezem.............
de lehet tud más segiteni :D

nem jön be az always..........nem igazság. :?

február 4-én lesz az Empire dijkiosztó.........bár sajna ne tudom milyen nagy szám ez a gála,de Lij biztosan ott lesz..........elvileg........ :D


Hát nem tudom...

Azt sajnos már Én is észrevettem az este...biztos frissítenek...

Az Empire-n szerintem is ott lesz... főleg, mert rá is lehetett szavazni, talán kapott annyit, hogy nyert is, de amúgy is van lehetősége szerintem, hogy elmegy...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169847 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Szóval senki nem csinált még saját (kis)videot? :roll:


Iowa:én nem próbáltam,de nem is tervezem.............
de lehet tud más segiteni :D

nem jön be az always..........nem igazság. :?

február 4-én lesz az Empire dijkiosztó.........bár sajna ne tudom milyen nagy szám ez a gála,de Lij biztosan ott lesz..........elvileg........ :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169840 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szóval senki nem csinált még saját (kis)videot? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169827 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja,most olvastam a neten,hogy Lij(meg Sean Astin) díjátadók lesznek a DGA Awardson.Kár,hogynem lesz a TV-ben...


ez jó hír.......... :)
mikor lesz?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169823 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Annak Én is örülnék... Különben Én nem is emlékszem, szerintem olyan flm nem volt amit sokszor megnéztem a moziban, de tv-ben már volt pár amit... fuh, imádok filmet nézni... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169818 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Rotk nézési rekordot.


Bizony! :D
Egyébként én egy saját rekordot is meg akarok dönteni, annak idején 5-ször láttam a Titanicot a moziban, na ezt szeretném túlszárnyalni. :lol:
De jó lenne, ha itt is leadnák a 3 filmet egyszerre...Istenem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169766 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

Iowa írta: Oh, a sok mázlista, Én még csak 3x láttam. :D Na, de majd Én is felzárkózok...ahogy meggyógyulok a moziban fogok kelni és feküdni. :D


Gyógyulj meg minnél hamarabb! :wink:

Egyébként én elhatároztam,hogy amíg megy a moziban a RotK addig amikor csak tudok elmegyek megnézni.(persze azért nem minden héten...)Meg amikor rá tudok venni vkit,hogy eljöjjön... :lol: Kicsit sem néz hülyének a környezetem... :lol:
De ezután ugyebár nem lesz GyU a moziban.(hacsak nem lesz Babó.. :roll: )

Egyszer korábban azt hiszem beírtam már ide, hogy egy német újságban olvastam, hogy lehet, hogy az év végén mozikba kerül mindhárom rész bővített változata. Méghozzá egyszerre! Bár ha ez így is lesz mondjuk Németo.ban, hozzánk nem hiszem, hogy eljut. :? De azért reménykedni lehet!
Tegnap láttam a Halhatatlan szerelemben, annyira aranyos volt! :lol:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169763 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rotk nézési rekordot.

Különben képek azért biztos lesznek erről az awardsról. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169762 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Iowa írta: Ilyesmit mi is elhatároztunk Orsival. :D Ő előrébb is jár, mert Ő már 5x látta. :D
Mondjuk egyértelmű is, hogy ezt a filmet nem lehet megunni.


De el ám! És nekem még az az 5 is "kevés" tekintve hogy rekordot akarok dönteni! :D
Úgyhogy a közeljövőben még muszáj lesz megcéloznunk a mozit... :lol:

Nagyon jók ezek a képek!!!

Milyen rekordot szeretnétek megdönteni? :D

Ja,most olvastam a neten,hogy Lij(meg Sean Astin) díjátadók lesznek a DGA Awardson.Kár,hogynem lesz a TV-ben... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169680 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Akkor rendesen fel kell kösd a gatyád! :D Rajtam nem fog múlni...

Egyébként örülök hogy lesz a Deep Impact...Imádom azt a filmet mégha keveset is játszik benne.

Azt tudom! Na, azt is tudom... :D
Én is... Annyit pont szerepel, hogy az ember szerethesse benne. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169675 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:
Tudom, hogy kevés! Na, de azt sem fogom hagyni, hogy lekörözz! :D A rekordot pedig megdöntjük :!: :D


Akkor rendesen fel kell kösd a gatyád! :D Rajtam nem fog múlni...

Egyébként örülök hogy lesz a Deep Impact...Imádom azt a filmet mégha keveset is játszik benne.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169668 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:
De el ám! És nekem még az az 5 is "kevés" tekintve hogy rekordot akarok dönteni! :D
Úgyhogy a közeljövőben még muszáj lesz megcéloznunk a mozit... :lol:

Nagyon jók ezek a képek!!!


Tudom, hogy kevés! Na, de azt sem fogom hagyni, hogy lekörözz! :D A rekordot pedig megdöntjük :!: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169667 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ilyesmit mi is elhatároztunk Orsival. :D Ő előrébb is jár, mert Ő már 5x látta. :D
Mondjuk egyértelmű is, hogy ezt a filmet nem lehet megunni.


De el ám! És nekem még az az 5 is "kevés" tekintve hogy rekordot akarok dönteni! :D
Úgyhogy a közeljövőben még muszáj lesz megcéloznunk a mozit... :lol:

Nagyon jók ezek a képek!!!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169656 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.empireonline.co.uk/gallery/thelordoftherings/default.asp
Érdekes képek, Sil linkelte be a másikban!

Jobbulást, Iowa! :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169649 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:
Gyógyulj meg minnél hamarabb! :wink:

Egyébként én elhatároztam,hogy amíg megy a moziban a RotK addig amikor csak tudok elmegyek megnézni.(persze azért nem minden héten...)Meg amikor rá tudok venni vkit,hogy eljöjjön... :lol: Kicsit sem néz hülyének a környezetem... :lol:
De ezután ugyebár nem lesz GyU a moziban.(hacsak nem lesz Babó.. :roll: )


Köszi, igyekszem. :roll:
Ilyesmit mi is elhatároztunk Orsival. :D Ő előrébb is jár, mert Ő már 5x látta. :D
Mondjuk egyértelmű is, hogy ezt a filmet nem lehet megunni.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169646 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Oh, a sok mázlista, Én még csak 3x láttam. :D Na, de majd Én is felzárkózok...ahogy meggyógyulok a moziban fogok kelni és feküdni. :D


Gyógyulj meg minnél hamarabb! :wink:

Egyébként én elhatároztam,hogy amíg megy a moziban a RotK addig amikor csak tudok elmegyek megnézni.(persze azért nem minden héten...)Meg amikor rá tudok venni vkit,hogy eljöjjön... :lol: Kicsit sem néz hülyének a környezetem... :lol:
De ezután ugyebár nem lesz GyU a moziban.(hacsak nem lesz Babó.. :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169642 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh, a sok mázlista, Én még csak 3x láttam. :D Na, de majd Én is felzárkózok...ahogy meggyógyulok a moziban fogok kelni és feküdni. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169639 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Extra nagy Frodós RotK képek (mentsétek le, van közte több mint 9MB-os is!):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... icksal.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... rblick.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... tragen.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... schied.jpg

Itt vannak alul kicsiben, mert így eléggé áttekinthetetlen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_929.php

Télleg nagyon szép képek!Főleg az utolsó előtti,amikor Frodó homlokon csókolja Samut! *sóhaj* :D :oops:
A nagy méretűeket egyenlőre nem tudom lementeni,mert tök csiga a gép... :(

[size=9:1r5697rk]Tök jó,holnap megyek ötödszörre RotK-t nézni... :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169596 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta:

Sil írta: Extra nagy Frodós RotK képek (mentsétek le, van közte több mint 9MB-os is!):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... icksal.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... rblick.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... tragen.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... schied.jpg

Itt vannak alul kicsiben, mert így eléggé áttekinthetetlen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_929.php



nagyon csodáltaos képek!

Ezek valami gyönyörűek...Fantasztikus! :itscool:


"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169590 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet, hogy ez most kicsit off lesz, sorry. Van olyan, aki csinált már (kis)videót? Mivel csinálta? Windows Movie Maker-rel? Mert Én korábban láttam, meg töltöttem is le a kazaa-ról olyan videot, amit egy csaj csinált pld. képekből, más video részletből, adott neki egy külön számot, meg perzse néha bele is volt írva. Régen hobbitosat láttam, a kazaaról meg egy I don't care című videot töltöttem le Lijról, meg Domról... (legalábbis azt hiszem ez a címe)...
Szóval csak egy kis magyarázatot, ha valaki csinált már ilyet, mert Én is szívesen megpróbálkoznék vele. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169578 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma este pedig Forever Young a Pro7-en! :lol: Jövő vasárnap 22.55-től a Spektrumon Tolkienről lesz egy portré film!! :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169558 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Február 8-án újra DEEP IMPACT!!!!!!TV2 20.00 :bounce:
Ja, és a képek több, mint jók!!! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169529 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: A kvizen én is Lij tetoválását kaptam meg... :D Remélem minden kérdést jól értelmeztem,mert az angol tudásom még nem az igazi... :lol:


Nekem is ez jutott! :D
Én személy szerint jobban örültem volna a gyönyörű szemeinek, dehát így is jó...Meg ez úgyis csak egy játék... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169518 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fuh, nagyoin jók a képek...és nagyon nagyok. :D Ráadásul nagyon szépek!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169514 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Extra nagy Frodós RotK képek (mentsétek le, van közte több mint 9MB-os is!):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... icksal.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... rblick.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... tragen.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... schied.jpg

Itt vannak alul kicsiben, mert így eléggé áttekinthetetlen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_929.php


Ezek valami gyönyörűek...Fantasztikus! :itscool:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169469 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Extra nagy Frodós RotK képek (mentsétek le, van közte több mint 9MB-os is!):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... icksal.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... rblick.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... tragen.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... schied.jpg

Itt vannak alul kicsiben, mert így eléggé áttekinthetetlen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_929.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169414 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is tetszenek, meg olyan szép nagy képek vannak bennük... :) Jó, nem azért tetszenek elsősorban. :D
Nekem nem sikerült megcsinálni azt a kvízt, valami hiba volt az oldalon...De megpróbálom mégegyszer mert nagyon érdekel...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.236 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére