Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 7 hónapja #168782 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
gondoltam berakom, ha valaki nem nézné a díjak
topicot: egy csomó kép a díjátadásról
Dom és Elijah
pfujj Kelly Ousbornnal :? ...
:D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168736 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jézusom, 3 napra megyek el, és mennyi minden történik! :)
A Gone nekem nagyon tetszett a 2. olyan, mintha Gollam énekelt volna... :lol:
A Golden goble-t sajnálom hogy nem láttam... :cry:
Persze, minden színészről kitalálják, hogy buzi...még jó hogy röhög
rajta, szeritem is elég vicces. :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168710 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Timona írta: Én csak arra lennék kiváncsi, hogy honnan veszik ezt a sok sületlenséget? Külön alkalmaznak arra valkit, hogy ilyeneket kitaláljon v mi :?:


:) Mikor Dominic Los Angeles-be költözött, először Elijah-nál lakott, mert 1. arra az időre míg lakást keresett épp jól jött, 2. így el tudta dönteni, valóban oda akar-e költözni.. és mikor "együtt éltek", egy kedves ismerősük, nevezetesen Ian McKellen kezdte el azt a pletykát terjeszteni (poénból), hogy ők ketten együtt vannak. És ha megnézel pár képet (premierek, stb), nem nehéz "odalátni" a kapcsolatot.. :) Dominic is rátett egy lapáttal (Elijah interjúkat nem szoktam nagyon olvani, szal nem tudom ő hogy reagált/reagál) mert ő meg azt mondta, hogy nem fogja se megcáfolni se elismerni a dolgot, mert egyelőre még élvezi ezeket a pletykákat.. :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168675 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sztem is mindenki olyan kis édes volt...Főleg mikor a legjobb film díjának átvételekor mindannyian kimentek a színpadra...Egyébként Lij-t tök soxor mutatták,még a Vörös szőnyeges bevonuláson is.Volt vele egy egész "hosszú" interjú is,amiből persze egy szót sem értettem... :lol:

Hát remélem,h tarolni fognak az Oscaron...[size=9:3vxl9g9x]De azért nem élem bele túlságosan magam... :oops: :roll: [/size]


nemsokára végre megnézhetem a drágát!
videon!de jó! :lol:

de aranyosak ahogy elérzékenyültek Dom-nal és Lij-mek is könnycsepp jelent meg........itt látszik,hogy mennyit jelentett nekik a film,és hogy menniyre kedvelik egymást :oops: :lol:
ez olyan szép :cry: :oops:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168668 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem is mindenki olyan kis édes volt...Főleg mikor a legjobb film díjának átvételekor mindannyian kimentek a színpadra...Egyébként Lij-t tök soxor mutatták,még a Vörös szőnyeges bevonuláson is.Volt vele egy egész "hosszú" interjú is,amiből persze egy szót sem értettem... :lol:

Hát remélem,h tarolni fognak az Oscaron...[size=9:b4fgjs4v]De azért nem élem bele túlságosan magam... :oops: :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168665 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!

Nem tudom néztétek-e a Golden Globe-ot,de én igen és Lij annyira édes volt.Tudom mindig az... :wink:
Tökre elérzékenyült szegénykém,mikor PJ átvette a legjobb rendezőnek járó díjat... :D *sóhaj*

Az always oldalán már vannak képek az díjátadóról,szóval nézzétek meg őket!Nagyon jók!!! :itscool: (sajna onnan nem lehet belinkelni... :( )


nem láttam,de fel lett véve! :lol:
Képzeljétek el,hogy mind a 4 dijat megkapta! :evil3: :dance: :up: :hello: :cooljump: :hello: :up: :dance: :evil3:
annyira jó hír!!!!Tarolni fog a az Oscaron!!!!!!
Mindeni olyan helyes volt......olyan aranyos,olyan édes stb.......
és Lijnek nagyon jól áll a zöld szin! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168662 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168602 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nem tudom néztétek-e a Golden Globe-ot,de én igen és Lij annyira édes volt.Tudom mindig az... :wink:
Tökre elérzékenyült szegénykém,mikor PJ átvette a legjobb rendezőnek járó díjat... :D *sóhaj*

Az always oldalán már vannak képek az díjátadóról,szóval nézzétek meg őket!Nagyon jók!!! :itscool: (sajna onnan nem lehet belinkelni... :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168409 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Olvastam egy kis cikket,ami arról szól ,hogy Elijah és Dominic homoszexuálisak,és egyben szerettök is.Amire Elijah csak ennyit mondd,hogy hát nem fantasztikus?


Jézusom... 8O
Nagyon jó hozzáállásról tanúskodik az hogy csak nevet rajta...Mást nem is tehet...
Csak azért állítsák már le magukat ezek az emberek is! :evil:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168400 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg idegesítő tud lenni, hogy valakiről mi mindent összeírnak. :rmad2: :x Már azt sem tudom, hogy minek/kinek higgyek. Valóban jól teszi, hogy nevet rajta, ez csak emeli a tekintélyét. :) Szvsz azért magában egy kicsit ő is dühös. :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168399 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nos igen,a legjobb ha nevet rajta!
az album nekem nem tetszik.... :? nekem túl idegen.....de a hangja selymesen mély,emletett továbbra is kiállok! :lol:
vannak ám interjúk,idö kérdése és beteszem,de elöb még neki kell állnom! :roll:
többek közt megvan a japán premieren készült interjú is. :lol:
de hát ezt mindenki ismeri.hiszen mindenki naponta látogatja a frever oldalát.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168391 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mást nem tehet, mint hogy nevet rajta... ha mindenen felidegesítené magát... annak semmi értelme. A hírnévvel sajna ez jár...

Áhh!! Hallottam a zenét! Hát én azt hittem ott halok ki! :D Képzelem mi mehetett ott, mikor ezt összehozták.... :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168343 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak arra lennék kiváncsi, hogy honnan veszik ezt a sok sületlenséget? Külön alkalmaznak arra valkit, hogy ilyeneket kitaláljon v mi :?: Az viszont tényleg pozitiv, hogy az érintettek, mint Lij csak nevet ezeken :) [size=9:2pwa3zm8](különben már idegileg kikészült volna).[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168322 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Olvastam egy kis cikket,ami arról szól ,hogy Elijah és Dominic homoszexuálisak,és egyben szerettök is.Amire Elijah csak ennyit mondd,hogy hát nem fantasztikus?

A warofthering-en olvastam egy hasonlót, meg hogy az ilyen cikkeken Lij csak nevet, hogy miket össze nem tudnak írni... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168316 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olvastam egy kis cikket,ami arról szól ,hogy Elijah és Dominic homoszexuálisak,és egyben szerettök is.Amire Elijah csak ennyit mondd,hogy hát nem fantasztikus?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168254 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168250 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Tarathradiel írta: Na nagyszerű hogy lesz a Pro7-en, azt legalább fogjuk! :D Mindenképp felveszem...Jobban örülnék ha inkább jelölve lenne de így is örülök neki... :)


Én is az biztos. :D Biztos nagyon ari lesz! :D


én is felveszem!Azt viszont sajnálom,hogy csak 4 kategóriában jelölték a gyu-át! :? 8O
annak viszont örülök,hogy Elijah ott lesz! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168236 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Na nagyszerű hogy lesz a Pro7-en, azt legalább fogjuk! :D Mindenképp felveszem...Jobban örülnék ha inkább jelölve lenne de így is örülök neki... :)


Én is az biztos. :D Biztos nagyon ari lesz! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168218 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na nagyszerű hogy lesz a Pro7-en, azt legalább fogjuk! :D Mindenképp felveszem...Jobban örülnék ha inkább jelölve lenne de így is örülök neki... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168191 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: hallgatom,hallgatom Elijah Gone.c dalát,bára dal nekem egy kicsit távol áll tölem,de a hangja fantasztikus!Selymesen mély.

Sztem is eszméletlen jó hangja van, engem egy kicsit Chris Martinra (Coldplay) emlékeztet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168179 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili!! Ezer hála.. azt hittem le kell mondani a Golden Globe-ról.. az a tetves HBO idén sem adja le.. :evil: Szal kösz az infóért!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168143 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Lili: Ha kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy pár napja mondtam, hogy Lij is díjátadó lesz (épp így került szóba a Golden Globe), szóval lehet hinni annak a cikknek. :wink:

Khm...bocsi... :oops: Bizti,hogy olvastam csak elfelejtkeztem róla. :oops:

De így legalább tuti,h ott lesz!!!! :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168141 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Ha kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy pár napja mondtam, hogy Lij is díjátadó lesz (épp így került szóba a Golden Globe), szóval lehet hinni annak a cikknek. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168140 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most olvastam a www.premierpark.hu-n ,hogy Lij is a díjátadók között lesz!!!!! :D :P Tök jó!! :bounce:

(aztán remélem,h lehet hinni annak a cikknek... :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168130 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt Én is nagyon remélem :!:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168070 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Látom volt szó a Golden Globe-ról.Szóval hétfő hajnali 1:00-től élő közvetítés lesz a pro7-en.
Én az Oscart is mindig ezen a csatornán nézem.
Aztán remélem Lij is ott lesz... :P :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168067 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mondjuk azt, hogy "kísérletező" zene. 8O :lol: De nekem is bejön, nem tudom nem szeretni, bár a Maybe nagyon kemény. :) A Shadow viszont.. aww..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168043 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem is tudom igazán milyen műfaj, de az Én izlésem olyan tág, hogy ez is simán belefér... pld. van akinek az alter bugyuta... nekem bejön... :D Persze nem mindegyik...
Épp hallgatom Dom-tól a Shadowt... az is jó. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168020 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hallgatom,hallgatom Elijah Gone.c dalát,bára dal nekem egy kicsit távol áll tölem,de a hangja fantasztikus!Selymesen mély.Hiszen már a saturday müsorban is jó volt. :D egyébként aki jól megfigyeli felismerheti a háttérben Viggo hangját,ahogy dudol.a másikat már én is ismerem......az nagyon vicces! :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168014 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak ennyit tudtam megtalálni egyelőre. (Ajánlom Dom-tól a Shadow-t! :) )

lalablue0.tripod.com/lalablue/id26.html

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.263 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére