Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 7 hónapja #169072 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek az előttem szólókkal: Valin nostare, Elijah!!!! :bounce: :cheers: :bounce:

___________________________

:disappear:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169070 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Boldog szülinapot Lij! :cheers:
[size=9:yeclqv7y]De jó lenne élőben is fölköszönteni... :lol: :oops: :P [/size]

Az újságos témával kapcsolatban egyetértek veletek és szerintem annyira gáz,hogy van aki el is hiszi ezeket a híreket.Mert mi persze tudjuk mi az igazság,de vannak olyanok akik csak azokat a szennylapokat olvassák... :( :evil:
Nah,mindegy ezen úgysem tudunk változtatni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169067 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hepi Börszdéj Lij!!!!! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169051 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Jók a képek, de nekem a harmadik linkre nem a címlap jön ki...

Öhh, szorri : kep.tar.hu/ringnemmaci/images/pic4306402.jpg

Az újságos témához, no komment, teljesen egyetértek veletek.
Váá, nem játssza le a videót! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169050 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Boldog Szülinapot, Elijah!!! :cooljump: :bounce: :hello:
Legyél nagyon boldog a hátralevő életedben! :itscool:

Ha valaki találkozna vele hamarosan, akkor húzzátok meg a fülét
helyettem is! :up:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168986 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem nagyon, bár az is igaz, hogy ez kétoldalú dolog.. néha bizony nekik is szükségük van "reklámra".. csak nem biztos, hogy a negatív reklám is reklám.. de hát ez van. Ezt nem most kezdte el a sajtó, szóval szerintem mindenki tudja, ha színész akar lenni, akkor vannak áldozatok.. és gondolom Lij is meghozta ezeket az áldozatokat, túl tud lépni azokon a dolgokon amiket írnak róla, ő tudja mi az igazság, asszem ennyi elég is neki. Szerencsére, én úgy látom, nem nagyon veszi komolyan ezeket a dolgokat, sőt. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168984 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ez csak rosszabb lesz, sajnos nem tudnak Ők se túl sokat tenni...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168983 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom mire gondoltál Iowa, nem is ellened szántam azt a beírást, csak megállapítottam, hogy ennél sokkal kevésbé fontosabb dolgokban is hazudnak, vagyok elferdítik az igazságot, tehát miért ne tehetnék meg ilyen kérdésekben. (és igen, Orlando-ra gondoltam. :) )

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168982 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na hát ami a legfontosabb: HAPPY BIRTHDAY, LIJ!!! :hello: :D Élj sokáig!!

Az újságokkal kapcsolatban...Sajnos ez most már szerintem egyre rosszabb lesz...Engem főleg azért zavar hogy róla ennyi mindent összehordanak, mert nem az a típus akiről nap mint nap írni lehetne, már úgy értem, nem egy botrányhős. De mivel persze el kell adni az újságot, muszáj ki is találni róla valami újat, nem szabad békén hagyni ugye...Én jobban örülnék ha kevesebbszer lenne benne az újságokban, de akkor valós dolgokat közölnének!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168980 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt nem mentségnek szántam, egyszerűen megállapításnak... másfelől nem kimondottan arra pld. hogy (itt szerintem Te Orlira gondolsz) egy technofób emberrel készített internetes interjút akarnak elhitetni velünk... Más dolgokra gondoltam... mindegy...
Másfelől mindegy mivel akarnak megetetni, ha egyszer hazugság... ilyenkor szokták mondani, hogy a saját anyjukat eladnák egy jó cikkért...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168977 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öö.. de ne felejtsétek el, hogy lehet ám máshogy is "baromságokat írni"-- elég ha az ember kinyit egy magyar Bravo-t vagy IM-et.. és a technofób színész az ő kedvükért máris a magyar internetes közönség e-mailjeire válaszol e-mailben.. (!).. persze-persze.. itt alapvetően arról van szó, hogy valahogyan el kell adniuk az újságot, és ez egyáltalán nem valamiféle pszichológiai terápia a számukra.. az még mentség lenne talán.. (amit lent említettetek, hogy a saját félelmeit másra vetíti le..).. de itt egyáltalán nem erről van szó, hanem a pénzről, és az eladott példányszámról, ami a legundorítóbb.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168975 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Happy 23rd Birthday Elijah! :bounce: :hello: :itscool: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168959 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: sajnos igy van ,mi egyszerü emberek nem tudnuk mit tenni,bár megjegyzem ezek akik ezeket az ujságokat irják semmivel sem különbek,nem tudják mi az a realáitéás........viszont az hogy másra vetiti le a félelmét ez egy baromi jó megjegyzés volt......ami valószinú igaz is.
nos,ha nem is tudjuk elfogadni ezeket a szar cikkeket ,legalább röhögjünk rakta úgyanúgy mint ők.Én ezzt mondom,éd tényleg úgyvagyok vele,hogyha megkátom a cikket akkoir már tudom,hogy vmi baromság lesz benne,és úgy is állok hozzá........vagyis nem hiszem el,és röhögök azon,hogy milyen kis szerencsétlen az aki irta acikket,hogy már nincs más öröme mint,hogy fikázza a másikat!Nos az ilyen embert hivom én egy kiégett,szar darabnak.........vagyis az újságirókat,bár néha remémnykedem abban,hoghy vannak normálisak,de idővel ök is kiégett szarok leszenek!
:roll:


Szerintem is... "Nos az ilyen embert hivom én egy kiégett,szar darabnak........." ezen külön egy jót röhögtem... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168951 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.eskimo.com/~allegro/group/rotkintro.wmv
szonokol az édes!:)
töltsétek le! :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168948 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

ainawethien írta: Hogy egy újságíró mit ír le, az az ő felelőssége, ezzel egyetértek. Ma már nem minden tud hír lenni... de ha egy színész magánéletéről van szó, akkor minden hír, és ezzel tudja csak eladni az újságját. Ez bizony szomorú, de a világ már csak ilyen...
De ennek az oldalnak semmi köze nincs ehhez.. és ha már itt tartunk a Slash-eknek sincs köze ehhez, mert teljesen más a két dolog. De akkor félreértettelek, mert azt hittem a lent említett oldalról beszélsz.


Nem a Slash-ekre gondoltam... Az egy más világ... Azokat egyszerűen nem olvasom... van akit szórakoztat, engem nem... ennyi...
Egy újságírónak meg attól még, hogy hír kell, és fenn kell tartania az újságját nem ártana, ha gerince is lenne hozzá...


sajnos igy van ,mi egyszerü emberek nem tudnuk mit tenni,bár megjegyzem ezek akik ezeket az ujságokat irják semmivel sem különbek,nem tudják mi az a realáitéás........viszont az hogy másra vetiti le a félelmét ez egy baromi jó megjegyzés volt......ami valószinú igaz is.
nos,ha nem is tudjuk elfogadni ezeket a szar cikkeket ,legalább röhögjünk rakta úgyanúgy mint ők.Én ezzt mondom,éd tényleg úgyvagyok vele,hogyha megkátom a cikket akkoir már tudom,hogy vmi baromság lesz benne,és úgy is állok hozzá........vagyis nem hiszem el,és röhögök azon,hogy milyen kis szerencsétlen az aki irta acikket,hogy már nincs más öröme mint,hogy fikázza a másikat!Nos az ilyen embert hivom én egy kiégett,szar darabnak.........vagyis az újságirókat,bár néha remémnykedem abban,hoghy vannak normálisak,de idővel ök is kiégett szarok leszenek!
:roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168945 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na igen... :?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168944 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ezzel meg teljesen egyetértek. De ezen nem sokat tudunk változtatni, szal.. :roll:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168943 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ainawethien írta: Hogy egy újságíró mit ír le, az az ő felelőssége, ezzel egyetértek. Ma már nem minden tud hír lenni... de ha egy színész magánéletéről van szó, akkor minden hír, és ezzel tudja csak eladni az újságját. Ez bizony szomorú, de a világ már csak ilyen...
De ennek az oldalnak semmi köze nincs ehhez.. és ha már itt tartunk a Slash-eknek sincs köze ehhez, mert teljesen más a két dolog. De akkor félreértettelek, mert azt hittem a lent említett oldalról beszélsz.


Nem a Slash-ekre gondoltam... Az egy más világ... Azokat egyszerűen nem olvasom... van akit szórakoztat, engem nem... ennyi...
Egy újságírónak meg attól még, hogy hír kell, és fenn kell tartania az újságját nem ártana, ha gerince is lenne hozzá...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168941 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy egy újságíró mit ír le, az az ő felelőssége, ezzel egyetértek. Ma már nem minden tud hír lenni... de ha egy színész magánéletéről van szó, akkor minden hír, és ezzel tudja csak eladni az újságját. Ez bizony szomorú, de a világ már csak ilyen...
De ennek az oldalnak semmi köze nincs ehhez.. és ha már itt tartunk a Slash-eknek sincs köze ehhez, mert teljesen más a két dolog. De akkor félreértettelek, mert azt hittem a lent említett oldalról beszélsz.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168940 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ainawethien írta: Már elnézést.. de tudtommal senki nem csinált semmit belőle.. de nem mintha ez így menne.. ha nem tetszik, ne nézd. [size=9:2qcfl1ab]Van egy jó mondat a lent említett oldalon.. vajon ennyire fel lennél-e háborodva, ha egy oldal azzal foglalkozna, mennyire hetero Lij.. ? Az emberek azt csinálnak amit akarnak.. szerintem spórolj meg magadnak egy kis idegeskedést, és ne nézd ezeket az oldalakat. Ennyire egyszerű.[/size]


Ha jól tudom egy cikkben azt írták meleg...hiába nem tudok mit mondani...Nem is szoktam avval szórakoztatni magam, hogy ezt az oldalt nézem... Mindenkinek magával kell elszámolnia... Én szembeköpném a tükröt, mikor belenéznék, ha ilyet csinálnék... ennyi... Gondolom ennyi erővel akkor ha újságíró lennék, a fél világból meleget, meg leszbikust csinálhatnék... De ez már elfogadott dolog... ezzel nincs is baj... De meg is értem, hogy Lij röhög rajta... Röhejesek azok az emberek, akik ezt élvezik, meg tetszik nekik... Remélem, hogy az életük legalább olyan mértékben lesz szar, mint amilyen mértékű baromságokat kitalálnak... Abban egyetértek, hogy mindenki azt csinál amit akar, szóval Én is azt gondolok amit akarok...és ki is mondom, ha akarom...
/Különben úgy gondolom az ember néha a saját félelmeit vetíti le más emberekre...talán az újságíró, vagy az oldal megalkotója is.../

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168938 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már elnézést.. de tudtommal senki nem csinált semmit belőle.. de nem mintha ez így menne.. ha nem tetszik, ne nézd. [size=9:2lys3x21]Van egy jó mondat a lent említett oldalon.. vajon ennyire fel lennél-e háborodva, ha egy oldal azzal foglalkozna, mennyire hetero Lij.. ? Az emberek azt csinálnak amit akarnak.. szerintem spórolj meg magadnak egy kis idegeskedést, és ne nézd ezeket az oldalakat. Ennyire egyszerű.[/size]

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168936 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Mi ez az oldal? :roll:

Ausztrál újságból scanneltem, egy interjú és egy gyönyörű kép...
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&pid=4306407
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&pid=4306408

jah, és ő a címlapon :wink: :
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&pid=4306397


Jók a képek, de nekem a harmadik linkre nem a címlap jön ki...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168932 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ainawethien írta: Miért, ez valami csúnya dolog? Ez a "homo"?.. gyerekek szerintem ezt a témát itt és most jobb lenne hagyni, mielőtt átcsapna valami homofób vitává..

Arelenwen: kösz a linkért!!! :)


Az nem csúnya dolog, ha valaki homo... Az a csúnya dolog, ha valakit annak neveznek, mikor nem az... Szerintem ezt át kell élni ahhoz, hogy valaki megértse... Jó, persze Én sem éltem át, de szerintem így van... Nem vagyok homofób... Ian-nel sincs semmi bajom... Homo és fel is vállalta, de aki nem az, abból könyörgöm senki ne csináljon azt, mert olyan kedve van... Ha ezt valaki nem érti, sajnálom...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168918 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168912 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hiszen azért melyik heterot ne bántaná, ha homonak nevezik...


Miért, ez valami csúnya dolog? Ez a "homo"?.. gyerekek szerintem ezt a témát itt és most jobb lenne hagyni, mielőtt átcsapna valami homofób vitává..

Arelenwen: kösz a linkért!!! :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168896 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ismerem már ezt az oldalt... ez is szánalmas... vannak dolgok amiből nem lehet viccet csinálni...szerintem... :?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168875 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ehhez a pletykás témához csak annyit, hogy én csak gratulálni tudok ahhoz, ahogy Lij és Dom fogadják ezeket az idiótaságokat.
(Különben pedig van egy oldal, ahol ezt az egészet kifigurázzák. Figyelem, ez csak paródia, ahogy az oldal készítője is odaírta! Sztem egész humoros, de lehet, hogy nem mindenkinek tetszik. www.veryverygay.com/elijahwood/ewivvg.html )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168873 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ehhez a pletykás témához csak annyit, hogy én csak gratulálni tudok ahhoz, ahogy Lij és Dom fogadják ezeket az idiótaságokat.
(Különben pedig van egy oldal, ahol ezt az egészet kifigurázzák. Figyelem, ez csak paródia, ahogy az oldal készítője is odaírta! Sztem egész humoros, de lehet, hogy nem mindenkinek tetszik. www.veryverygay.com/elijahwood/ewivvg.html )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168872 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ehhez a pletykás témához csak annyit, hogy én csak gratulálni tudok ahhoz, ahogy Lij és Dom fogadják ezeket az idiótaságokat.
(Különben pedig van egy oldal, ahol ezt az egészet kifigurázzák. Figyelem, ez csak paródia, ahogy az oldal készítője is odaírta! Sztem egész humoros, de lehet, hogy nem mindenkinek tetszik. www.veryverygay.com/elijahwood/ewivvg.html )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168785 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Olvastam egy kis cikket,ami arról szól ,hogy Elijah és Dominic homoszexuálisak,és egyben szerettök is.Amire Elijah csak ennyit mondd,hogy hát nem fantasztikus?


Ritka szánalmas emberek vannak... Lij jól teszi, hogy nevet rajta, de azért szerintem belül bántják ezek a dolgok... hiszen azért melyik heterot ne bántaná, ha homonak nevezik... szerintem ez szemétség... néha belegondolhatnának azok az emberek akik írják vagy kitalálják ezt a sok baromságot, hogy Ők mit éreznének fordított helyzetben... A nevetésről meg csak annyit, és Dom hozzáállásáról is, hogy ennél jobbat nem tudnak tenni... valaki így is vagy elhiszi vagy nem... ha ki lennének akadva vagy tombolnának akkor lehet, hogy pont ellenkező hatást váltanának ki...
A Golden Globe díjaknak meg Én is örülök... és Lij nagyon ari volt! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.365 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére