Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #160943 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na és persze Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Lijnak külön is! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160942 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon tetszik ez az interjú... annak külön örülnék, ha az a videó amin Frodot játsza rajta lenne, biztos nagyon jó... :D
Ami Frankát illeti Én egyáltalán nem vágyom arra, hogy újra együtt legyenek... az a nő kihasználta, nagyon szemét volt vele... egyszerűen nem érdemli meg... szerintem.
A TTT bővítettet Én is megkaptam, de még nem volt időm belenézni...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160904 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek!

Focus Magazin interjúja Elijah Woddal

Szereplők:
R:riporter
Elijah-Elijah


R:Nemrég szerepelték a wetten das német show-ban, élvezted a showt?
Elijah:Igen, fantasztikusan jó volt. Istenem de hosszú volt.
R:Mikor 1999-ben elmentél Új-Zélandra,hogy a gyíűrűk urát leforgasd
Tudnál néhány helyett mondani,hogy hol voltatok?
Elijah:5-6 helyet esetleg.a prpmocios utazások mindig a legfontosabb helyeken történtek.
R:Egy kis teszt.Hol van Matterhorn?
Elijah:Svájcban ha jól tudom.
R:Igen.de én egy kicsit másra gondoltam.
Elijah:Oh, te a bárrra gondoltál Wellingtonban.Wellington a második otthonunk volt,
Mindig itt ittunk és buliztunk,most megint ott fogunk a király visszatér világ premierje után.
R:Végleg befejezted a gyűrűk urát?
Elijah:Még előbb lemegy a film a mozikban,majd jön a dvd.Van néhány dolog amit még meg kell tennünk.De ez az egész amit együtt vittünk végbe,nem fog megszakadni…..továbbra is fogunk találkozni.
R:Nem aggódsz amiatt hogy nem talákkozol velük karácsonykor?
Elijah:Nem,öszintén nem.a színészek akikkel találkoztam a fiorgatás alatt családom egy része lettek.
R:Apa nélkül nöttél fel.Nem helyetesítette egy kicsikét Peter Jackson?
Elijah:Inkább úgy mondanám,hogy a nagybácsim volt.egy örült,jókedvű pajtás
R:És a tekintélye(hatalma)?
Elijah:Természetesen mindenki elfogadta azt hogy ő a rendező,mi midayynian hittünk benne,
És emgtettük azt amit kért tölünk.persze mindezt jó hangulatban és körmnyzetben.Mindebki,
R::És ti négyen hobbitok testvérek letettek?
Elijah:Rengeteget voltunk együtt,és még a mai napig találkozunk.fitalabbak voltunk a film elején,és már akkor megértettük egymást.
R:Nem is forgattál filmet ezalatt a 4és fél hónap alatt?
Elijah:Csak néhányat.
R:Viszont a try seventeen-ben szerepelték!
Elijah:Újra lett nevezve mert eredetileg az lett volna a cime hogy All I want.
R:Franka Potente is szerepelt benne.A Gyűrűk úrában aze redeti gyűrűrt viselted,azóta azt eltetted egy kis dobozkába,igen ám de a jobb ujadon van egy gyűrű.
Elijah:Ez Franka gyűrűje,ő adta nekem.
R:Még mindig megérint?
Elijah:Természetesen hiszen néhány alkalommal (nyáron) lennt voltunk Los Anegelsben.
Franka csodálatos,gyönyörű és nagyon édes nő.Akartunk találkozni mostanában,de most Londonban van.
R:Kezdjü az elején a film forgatása elött késuzítettél a barátaiddal egy felvételt amint Frodo Baggins játszod el…az erdőben,nem érezted nevetségesnek?
Elijah:Nem,úgyanis nem szerettem volna egy fehér fal elött állni és mondani a részem,ez sosem tetszett,szerettem volna eljátszani Frrodo-t ,nagyon szerettem volna.
R:Rajta van a dvd-én?
Elijah:Még nincs.de már kérteztek ezzel kapcsolatban,de azt hiszem rajt lesz a trilogia-dvd-én.
R:A gyerek színészek közül te vagy az egyik aki még most is színészkedik…és nem kerüklték süllyesztőbe.
Elijah:Ez vagyok én.szerncsés vagyok hogy itt lehetek.Úgy érzem hogy ez áldás.


Mára ennyit.természetesen a folytatás következik…
Megjegyezném,én nagyon boldog lennék ha össze jönne Franka-val,úgyanis akkor végre nem lenne magányos.A másik meg hogy nekem tetszenek mikor együtt vannak,voltak.


nos nem tudom hogy ki kapta meg a 2 torony extrát,de specko én megkaptam.... :) nem rossz,nem rossz.....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160896 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgy van, nagyon Boldog Karácsonyt a mi drága Lijünknek!! És persze Nektek is! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160876 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ugy van!Boldog karácsonyt Nektek és Elijahnak is... :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160860 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt! Főleg Elijahnak! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160857 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazából nekem semmi bajom azzal, ha valaki kritizál, mert én is olyan vagyok néha, attól még ugyanúgy szeretem azt a bizonyos embert...De hát mit csináljak ha egyszerűen Lijben semmit nem találok, amit kritizálni lehetne? :D Egyszer megpróbáltam, de a ciginél megakadtam és onnan tovább nem láttam benne több hibát... :lol:
Másfelől az is igaz, hogy mindenki mást lát negatívnak...Szóval teljesen relatív, hogy mi a kritizálnivaló és mi nem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160807 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Iowa: Sajnálom, én nem tudok úgy szeretni, hogy teljesen.
Ha úgy érzem kritizálni kell, mert nem lehet minden jó amit csinál,
mert ő is ember, akkor kiritizálom! De azért ne egyél meg! :D


Evvel semmi baj sincs, mármint, hogy az ember kritizál, csak nem biztos, hogy az a valami vagy valaki tényleg kritizálnivaló... úgy értem, hogy más is negatívan látja...
A másik fele, Én tudok úgy szeretni... ha szeretek valakit, akkor mindenét...elfogadom ahogy van...úgy szeretem ahogy van... de hát különbözünk és ez teljesen természetes...
Még valami... látszik, hogy Én bírnám és megszeretném az amcsi életet, mert tetszenek ezek a showműsorok... hát hiába, ilyen hülye vagyok...
Különben szerintem már te sem érted, hogy leértékeled-e emiatt vagy sem... először azt mondtad önmagát értékeli le... viszont ha elvállalta biztos azért tette mert akarta, és nem érezte úgy, hogy majd leértékelik...
Mindegy hagyjuk ezt a témát...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160797 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Sajnálom, én nem tudok úgy szeretni, hogy teljesen.
Ha úgy érzem kritizálni kell, mert nem lehet minden jó amit csinál,
mert ő is ember, akkor kiritizálom! De azért ne egyél meg! :D

Úgy érzem, hogy ez a műsor elég gáz, de ha Elijahhal lehetne találkozni...
tudom, hogy te nem szereted ezt, hogy csak azért ülnék be, mert ő Elijah Wood, dehát ő is még midig Frodóval "adja el magát" (ez szar megfogalmazás, de most nemtok jobbat kitalálni) pölö az a Gollamos videó.

Elijah ebbe született bele egyébként, ezekbe az amerikai showműsorokba,
amiket én mindig is utáltam, de ez náluk természetes, és
nem értékelem le ezért...

Majd még lehet, hogy írok, de most fáradt vagyok, és nem tudom, hogy értelmes e amit írtam!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160772 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
még egy cikk!


Dz:Örölök,hogy itt vagy velünk
Elijah:Én is örülök,hogy itt lehetek.
Dz:Nemsokára itt is látható lesz az utolsó rész.Hogy érzel most?,
Elijah:Izgatott vagyok,hogy mit mondanak majd az emeberek rá,hogy tetszeni fog-e nekik.
De egy kicsit szomorú is vagyok.Most már végleg vége.
Dz:A többiekkel nem nagyon fogsz találkozni?
Elijah:Biztos vagyok benne,hogy fogunk még találkozni.Mi egy életre barátok lettünk.
Dz:Sok olvasó szeret téged!
Elijah:Köszönöm.ez nagyon hizelgő és csodálatos.
Dz:Facér vagy?
Elijah:Igen
Dz:Mostanában gondolom sok lány megkörnyékezett,mi a helyzet ezzel?
Elijah:Nem vagyok szerencsés.Még csak lesegetek.
Az nem tetszik hogyha egy csaj azért akar velem járni,mert híres vagyok.
Dz:Milyen lánnyal járnál?
Elijah:Olyan lányal ismerkednék meg szivesen akinek van életcélja,és törekvési vágya.
Igazán szeretem ha a lány a „fönök”(mi ez ha nem anyakomplekszus?)
Ez nagyon inspiráló.
Dz:Szerettél Liv-vel dolgozni?
Elijah:Oh,igen.Ő igazán jó és kedves.Nagyon élveztem.Elképesztő Arwen-ként.
Mindenki elképesztő a filmben.
Dz:Köszönjünk hogy itt voltál?
Elijah:Köszönöm.


nem vette meg senki az im-et?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160749 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, erre a cikkre emlékszem, hogy olvastam valahol...Angolul persze... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #160748 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Továbbá szintén van még egy kis cikk maradvány...
egy része!

7 dolog amiért szeretjük Elijah-t



1,Megbecsüli a barátait
A LOtr forgatása latt Elijah azt mondta hogy barátokká és szövettséggé váltak.
-Különböző emberek voltunk és most pedig barátok vagyunk.Egy biztos a szövettségre vigyázni fogunk!



2,Belül még gyerek
Mindenki emlélkszik a Radio Flyer és Forever Young filmre,igaz azóta már felnőtt,de belül lelke egy része még kisgyerek.Lotr-os figurái is vannak,természetesen Frodós
-Mjad felhavtam a New Line Cinema-t és megkértem őket,hogy küldjenek többet."

természetesen folytatás következik.........hamarosan

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160742 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Tarathradiel írta: Úgy imádom azt a két képet, annyira drága... :) Ha unatkozik, akkor az azt jelenti, hogy még unatkozva is nagyon nagyon aranyos. :D Ha meg nem akkor is az végülis. :lol:


:D Ez így van...szerintem egyszerűen mindenhogy aranyos... :D


szerintem ezzel mindenki így van! :D

van nekem itt egy cikkem,anno még a forever oldalán volt.

Eljiah Peter Jackson-ról


Peter csodálatos.Hihetetlen rendező,hihetetlen író,igen nagy képzeleterővel.Ő egy igazán örült zseni,hihetlen gyerekes lelkesédessel.Tele van energiával és elképesztő "látóképességgel.
Kedves ember,fantasztikus nagybácsija volt a hobbitoknak.Mindig jókedvű és egyben fantasztikus humora is van.De az egyik legnagyonn erőssége,hogy minden esetben kiáll a szinészeiért és a stábjáért.Mindenkivel jól megtalálta a hangot és egyben mindenkire figyelt,így mindenki érezte hogy a film részesevé vált ezáltal,ez sokat számított.

Egy kis tény a Gyürük uráról

Nem tudom,hogy tudják e az emenerek,de a forgatás alatt rengeteg idő telt el az alvással,különösen sok.Ez teljesen érthető volt,hiszen mi állandóan dolgoztunk és nagyon kimerültek voltunk egész diő alatt,mikor szünetünk volt mindenki aludt.Emelett voltak nehezebb napok mikor egész nap dolgoztunk, mi a hobbitok Billy,Dom,Sean és jómagam.Rengeteg tapasztalatot gyüjtöttünk.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160583 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Úgy imádom azt a két képet, annyira drága... :) Ha unatkozik, akkor az azt jelenti, hogy még unatkozva is nagyon nagyon aranyos. :D Ha meg nem akkor is az végülis. :lol:


:D Ez így van...szerintem egyszerűen mindenhogy aranyos... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160454 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgy imádom azt a két képet, annyira drága... :) Ha unatkozik, akkor az azt jelenti, hogy még unatkozva is nagyon nagyon aranyos. :D Ha meg nem akkor is az végülis. :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160305 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ettől függetlenül persze nincs kizárva, hogy unja... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160304 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: www.bbc.co.uk/films/film_2003/return_of_...ng/elijah_wood.shtml

editorial.gettyimages.com/source ... 0|0|0|&p=3

az utolsó 2 képen olyan mintha fáradt lenne,és unná már az egészet,bevallom én nem is csodálkoznék ha így lenne


Nagyon szép az a Frodo kép a tetején.

Amúgy nekem az az utolsó két kép is tetszik, olyan aranyos ahogy ott ül, meg minden... *Gondolkodom, tehát vagyok* stílusú egy kicsit... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160293 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bbc.co.uk/films/film_2003/re ... wood.shtml

editorial.gettyimages.com/source ... 0|0|0|&p=3

az utolsó 2 képen olyan mintha fáradt lenne,és unná már az egészet,bevallom én nem is csodálkoznék ha így lenne

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160290 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Az szerintem is magánügy, hogy nem érted a poénokat...Az amerikaik ugyanis biztos értették. :D Mellesleg nekem sem volt szükségem arra, hogy értsek mindent, mert ahogy megjelent a különböző szerepekben, nekem már fülig ért a szám, olyan eszméletlenül jól csinálta. :D


Nekem is...olyan jól csinálta... tök muris volt... :D :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160289 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Az szerintem is magánügy, hogy nem érted a poénokat...Az amerikaik ugyanis biztos értették. :D Mellesleg nekem sem volt szükségem arra, hogy értsek mindent, mert ahogy megjelent a különböző szerepekben, nekem már fülig ért a szám, olyan eszméletlenül jól csinálta. :D


én értettem a poénokat,de igaz amit leírtatok sokszor nem kellett érteni.
mert adta magát..nekem is nagyon tetszett.....és továbbra is nagyon helyes. :)
izzitsátok a zsebkendőket mert nemsokára moziba kell menni!!!!! :!: :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160262 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az szerintem is magánügy, hogy nem érted a poénokat...Az amerikaik ugyanis biztos értették. :D Mellesleg nekem sem volt szükségem arra, hogy értsek mindent, mert ahogy megjelent a különböző szerepekben, nekem már fülig ért a szám, olyan eszméletlenül jól csinálta. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160229 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huhúúúúúú ezek a videók!!!Egyszerűen fantasztikusak :D :D !!!Egyre jobban bizonygatja,hogy milyen jó színész,amit persze mi már rég tudunk :) :wink: .Nézze meg mindenki!!!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160182 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Ezért miért néznénk le? Ki ne ült volna be egy Elijah Wood showműsorra? :wink:
Bár nekem ez általában nem tetszik, ezek showműsorok... :?
A msáik fele meg ugye, hogy nem értettem a poénokat.


Szerintem, ha azt mondod, hogy valaki leértékeli magát avval, ha beül és megnézi, akkor le is nézed...különben nem mondanád... Viszont akkor nem értem, hogy Te is leértékelnéd magad? /mert ugye azt mondtad, Te is szívesen beülnél egy Lij által vezetett műsorba, nem tudom ez nekem ellentmondásos... na mindegy/
Nekem tetszenek... de hát végülis izlések és pofonok, de épp ezért mondom, hogy senki nem értékeli le magát, ez tetszik neki, ezt szereti... ennyi...
Fuh, hát bocsi, de az, hogy nem értetted a poénokat... hát az bizony egyéni probléma... Én sem mindet, sőt... nem vagyok nagy angolos, de nekem tetszett, és magától jött, hogy nevettem, mert annyira röhejes volt a helyzet... anélkül, hogy tudtam volna, hogy szó szerint mit mondanak... szerintem ezt érzi az ember...
/amúgy a Gollam&Frodo "kisvideónál" nem is volt mit érteni... :D /

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160166 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én sem hiszem, hogy evvel bárki is leértékelné magát... akár aki beül, akár aki eljátsza... Ez is egy showműsor... SZÓRAKOZTATÓ műsor... ilyen iskell... és Én személy szerint élveztem... és szívesen be is ültem volna rá... aki meg le akarna nézni emiatt tegye meg nyugodtan, Én biztos nem veszítek semmit... illetve nem Én leszek aki veszít valamit... :roll:


Ezért miért néznénk le? Ki ne ült volna be egy Elijah Wood showműsorra? :wink:
Bár nekem ez általában nem tetszik, ezek showműsorok... :?
A msáik fele meg ugye, hogy nem értettem a poénokat.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160162 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sem hiszem, hogy evvel bárki is leértékelné magát... akár aki beül, akár aki eljátsza... Ez is egy showműsor... SZÓRAKOZTATÓ műsor... ilyen iskell... és Én személy szerint élveztem... és szívesen be is ültem volna rá... aki meg le akarna nézni emiatt tegye meg nyugodtan, Én biztos nem veszítek semmit... illetve nem Én leszek aki veszít valamit... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160079 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem értékeli le magát, nekem nagyon tetszett ahogy a különböző szerepeket eljátszotta abban a műsorban ...Én úgy gondolom hogy ezzel csak a sokoldalúságát bizonyítja... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160076 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De ami a bagendinnen vannak azok borzalmasak! 8O
Vagyid olyan fura, hogy vannak emberek akik befizetnek egy ilyen műsorra, és beülnek megnézni...sztem töm leértékeli magát ezzel.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160047 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Nagyon nagyon jók a képek!! :D Az összes de főleg a TRL-esek...Nincs vajon már fent valahol a neten? Úgy megnézném...
Meg a videó is tetszett, olyan aranyos a haja. :)

IM-ről no comment...

Ringbearer: Köszi. :D


Szerintem a FrodoandSam-re biztos felrakják majd...Én is kivi vagyok már rá... :D
Aha az! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160025 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Az always-en vannak fenn képek a tegnap előtti TRL-ből... fuh annyira aranyos!!! Komolyan! Nézzétek meg. :D

Egy videó:
www.usatoday.com/life/graphics/lord_rings/flash.htm Interviews-t kell nézni... :D /szintén always-en volt a link/

Más képek is vannak fenn, érdemes megnézni Őket!


Nagyon nagyon jók a képek!! :D Az összes de főleg a TRL-esek...Nincs vajon már fent valahol a neten? Úgy megnézném...
Meg a videó is tetszett, olyan aranyos a haja. :)

IM-ről no comment...

Ringbearer: Köszi. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.253 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére