Nyelvek és írások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27741 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
érdekes.<br> <br> én most írtam ott helyben egy mailt, válaszként egy archívum-beli levélre.<br> Kiírta, hogy elküldve, de sem az Archívumban nincs, sem hozzám nem érkezett meg, pedig itt figyelem a Hotmailt...<br> <br> Valamit rosszul csinálok???<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27740 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
délel?tt nekem gyors volt, még így USA t?zfalon keresztül is<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Erdekes, nekem megy teljesen normalis sebesseggel, de irtam egy osszefoglalot, en mar meg is kaptam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
irtózatosan lassú a prim...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27737 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
a régi levelek megnézhet?k a lista honlapján

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27735 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Svindler:Ha valaki később iratkozik fel, akkor az első leveleket nem kapja meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27736 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Feliratkoztam, és most?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27734 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
jövök, jövök...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27733 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Olorin, gyere a listara, es mar a zarchivumot is nezheted.<br> Van attachement, de az archivumba az nem kerul bele.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27732 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
BŐREGÉRnek:<br> <br> Dan(iel Steven) Smith táblázataI (mert sok van) számomra is irányadók.<br> <br> Lementve, összepakolva már elküldtem pl. Amani-nak, de kérésre szívesen továbbadom másnak is... Vagy küldjem a listára? Mennek ott az etecsmentek?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27731 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Hahó,<br> <br> Svindler:<br> A magyar szövegek átírásánál:<br> - J: (anna)<br> - GY, TY, NY: a G, T, N alatt 2 pont (palatalizálás)<br> - a GGY, NNY, TTY jelölésére a fentiek alá a kettőzést jelölő vízszintes vonás<br> <br> - LY/J írás: valóban fonémákról van szó, elég a J. <br> Ettől függetlenül, aki akarja (pl. én :) ), használhatja a szabályosan képzett LY-t: L, és alatta (esetleg benne) a 2 pont. Jól néz ki, szeretem az L tengwáját :) <br> <br> A GUENYA szövegekben természetesen a QUENYA hangoknak megfelelő ''régi'' táblázat használandó.<br> <br> Az új listára mindjárt feliratkozom, a Yahoo-s listát felejtsük is el?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27730 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
wow, kezdenek gyönni a levelek a listára...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27729 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Én a két következ? forrást használom:<br> <br> <a href=http://hem.passagen.se/mansb/at/teng_quenya.htm>Amanye Tenceli

és

Dan Smith táblázata, ez utóbbi nem mindig elérhet?, sajnos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27728 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
köszönöm! (Csak azért kérdeztem, mert voltak itt viták az s-sz meg v-w témában, és meglepődtem, mert a táblázatban ezek elég tisztának tűntek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27727 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
boreger: nos eppen azon ugykodunk, hogy kialakitsuk a fuggelekben levo tengwak es a magyar abece kozti megfeleltetest. Csak azokat a tengwakat hasznaljuk (nem krealunk ujakat), de nem mindig azzal a hangzojelentessel mint ami ott van.<br> De ez meg kiforratlan, egyenlore nincs megallapodas ez ugyben. Bovebben a lisitan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27726 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
végre át tudtam olvasni ezt a topicot (nagyjából :) ), ha minden igaz, a listára is sikerült föliratkoznom. <br> Lenne egy kérdésem: a GyU függelékében levé táblázat alapján írjátok a betűket, vagy valami mást forrást használtok? Úgy értem, elég nekem, ha az megvan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27725 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
újabb levél ment listára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27724 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
kár, hogy a primlistás honlapon az attacsmentek nem tárolódnak; akkor egyben lehetne csemegézni köztük azoknak is, akik esetleg kés?bb jönnek<br> na mindegy, jó így is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27723 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
én is nehezen szokom, de legyen így (ebben engedjetünk Olórinnak:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27722 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
<i>nagyon szeretnem ha ez a lista jol mukodne </i>:))))) ezt az S-et nehez megszoknom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27721 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
meg is jott, jolista.jpg neven

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27720 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
el is ment; kíváncsi leszek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27719 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
na, elvileg feliratkoztam, küldök is próbának egy attacsmentet egy magyar mondattal, amit a lentiek figyelembevételével írtam, lehet vitázni róla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27718 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
amanibhavam en is talaltam egy csomo lista lehetoseget, de a prim melett a kovetkezok miatt szolt a valasztas:<br> -magyar<br> -lehet filet csatolni<br> -mukodik<br> -regota hasznalom a primet levelezesre es megbizhato<br> <br> most kar masfele kutakodni addig amig ez jo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27716 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
hmmm... Eboard? lehet, hogy megpróbálkozom, aztán konkurálhatunk a listákkal:-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27717 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
jól van akkor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27715 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
lehet az uj listan csatolt fileokat kuldeni. A levelek maximalis merete 500 KByte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27714 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
még azért körülnézek; attacsmentek nélkül nehéz egy quenyalistán élni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27713 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
kár

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #27712 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
amanibhavam: a yahoo-s levlista egyszeruen annyira pocsek volt, hogy hihetetlen, nemely e-mail cimrol fel ehetett iratkozni (akkor is ha nem voltal yahoo tag) nemelyikrol pedig nem. Igy egyaltalan nem mukodhetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.622 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére