Középfölde földrajza

Több
19 éve 7 hónapja #239518 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Sziasztok!
Természetesen felteszem az oldalra. Elküldöm egy tárhely címét és adatait privát üzenetben.
A térkép legújabb verziója vasárnap este kerül fel. Addig is türelem.
Hogy mivel készül? Hát ctrl-c, ctrl-v+egykis ez, egykis az. 8)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239428 Írta: Silmarillion
Silmarillion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239427 Írta: Silmarillion
Silmarillion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


EZ NAON PROFI!!!!!!!!
Kár hogy ilyen kicsi méretben szkennelted be:(

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239410 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Hmm... nagyon tetszik a térképed Running, csak az érdekelne mivel csinálod. Kézzel, vagy valamilyen szoftwaerrel? Az én térképeim is készülőben csak lefoglalnak azok a vack vizsgák :evil: . Szóval azért még dolgozom rajta. Ó jah... kedves Running tudnál szorítani egy kis helyet néhány kalligráfiának az oldaladon. Tudod a méreti korlátok miatt ide nem tudom feltölteni a kalligráfiáimat és ez eléggé dühít, de mindegy . Kérlek üzenj ha lehetséges a feltöltés nálad.
Előre is köszi

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239358 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Running írta: Nos itt az első vázlat. Várom a véleményeket. :)

www.szurkulet.hu/Altalanos/10_Terkep/Kon...inens_negyedkori.htm


:up: Nagyon ügyi! :up:

:dance: most vettem észre, hogy ez a 200-dik hozzászólásom! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239336 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én is ajánlanám.
Szinte csak a két szín zavar, pl. eléggé zoomlolni kell néha, hogy észrevedd a dolgot, de azért kafa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238963 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beleg írta: Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!


Győrben a Baros úton, a Mcdonald'sban lévő könyvseboltban láttam (szintén 4500ft-ért) Hogy meg éri e az árát, az nem kérdés. ;) Vannak kifogásolható dolgok benne, de erről esett már "pár" szó, ennek ellenére szívesen megvenném én is, de .... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238942 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beleg írta: Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!


- A fikázások ellenére szvsz igenis jó (OK, védem a mundér becsületét, de akkor is)
- Lehet boltokban is kapni, próbálj meg egy nagyobb könyvesboltot, Librit, Alexandrát stb.
- 4500 Ft az ára. OK, kicsit talán húzós, de ez a kiadó döntése

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238931 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238266 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


Egy kép többet mond ezer szónál: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238196 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


Szeretem az igényes munkákat! 8) Hétvégén feltöltöm majd az új verziót, addig is kukk a régit és értékeljétek:

KATT IDE

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238152 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238121 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Running: Nekem nagyon tetszik :D
Beren Erchamion: Ez se kutya :D

Mindenkinek: A (Középfölde-) térképek többségén az ismeretlenebb területek többnyire kidolgozatlanul maradnak... (persze ez érthető), csak e miatt kicsit furán néznek ki..., de ez ellen tényleg nem sokat tehetünk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238027 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Gratula, nekem teccik! Rajzoltad, mivel készült?

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237935 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Ha már itt tartunk, nekem is van egy térképem. Sajnos a szkennelés miatt nem olyan szép (és nagy), mint az eredeti...
www.tolkien.hu/images/fanfiction ... sk-133.jpg :D

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237647 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Nos itt az első vázlat. Várom a véleményeket. :)

www.szurkulet.hu/Altalanos/10_Terkep/Kon...inens_negyedkori.htm

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237080 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

GillGolwen Nimrandir írta: Mornambar: Nem hiszed el, hogy tényleg én csináltam??? :( pedig az én művem... [size=9:1xpsulw9](nem mintha olyan jó lenne, de akkor is az enyém :( )[/size]



Dehogynem hiszem el!
Ott a mondat elején a "mintha" :)
Sőt, ahhoz képest, hogy Painttel csináltad, mestermű! Ezt ismerjük be! :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236667 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Sikerült, megnéztem. Nem rossz ez, csak kicsit még fejleszteni kell. :)
Ha elkészül a negyedkori kontinenstérképem akkor belinkelem hogy lássátok ti is. A vázlatra már nem kell sokat várni. :) Aztán várom a véleményeket és a felhördüléseket. :)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236634 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Felagund írta: Aranyos :D


hehe :D mondtam hogy ne számítsatok semmi jóra :P

Mornambar: Nem hiszed el, hogy tényleg én csináltam??? :( pedig az én művem... [size=9:13e6f0mj](nem mintha olyan jó lenne, de akkor is az enyém :( )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236448 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Mintha vmi 91-es kalandjátékból, vagy GameBoyról loptad vona! :P
Jópofa! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236410 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Aranyos :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236407 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Running: :( pedig még direkt ellenőriztem is mindegyiket... és itt bejöt...szóval nem tudom...nem nagyon értek hozzá...

Estel: éééés? :D milyen? de őszintén...! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236377 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Linknek tényleg nem túl jó, mert az oldal minden bizonnyal nem támogatja a hotlinkinget, de ha átmásolod a címsorba, úgy behozza. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236354 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Az utolsó linked nem tűnik túl jónak, nekem sehogyse jön be. :)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236268 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Íme néhány térkép:

www.artbyforster.com/ebay-map/80 ... 0x2150.jpg
www.ninecompanions.net/middleear ... eearth.jpg
www.pixelhuset.se/downloads/scre ... th_800.jpg
ez csak kicsi de a színe nagyon tetszik:
www.tolkienshop.com/pc0464.jpg

és ha szabad...egy paintben saját kezűleg készített térképem...(távolról sem nevezhető hitelesnek, csupán a magam szórakoztatására készítettem) és most a ti szórakoztatásotokra be-linkelem :wink:
gportal.hu/portal/gillgolwen/ima ... _rk_pe.bmp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236028 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Nekem meg ez nem jön be, de szerintem ugyanazt linkeltük be :)

Azért van hiteles kontinens térkép - tele van velük a most megjelent (˝csúnya, alacsony színvonalú˝, mint tudjuk :wink: ) atlasz is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236025 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Viszont eztet nézd! 8O
public.merp.planetmirror.com/ICE ... 300Dpi.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236023 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Lominas írta: Hiteles térképből egész kontinensről ilyen szépet nem tudok.


TOvább megyek!
Hiteles földrész-térképet egyáltalán nem tudok! :D

Amúgy nem jön bé a lenti link.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235994 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Hiteleset vagy ˝művészi interpretációt˝? Utóbbira nagyon jó példa:
public.merp.planetmirror.com/Map ... ridded.jpg

Hiteles térképből egész kontinensről ilyen szépet nem tudok. De Észak-Nyugat Középföldéről meg aztán tényleg bárhol lehet találni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235981 Írta: Balázs-babó
Balázs-babó válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én azt szeretném megkérdezni, hogy milyen oldalon találhatók szép, nagy térképet Középföldéről - csakmert szertnék kinyomtatni egyet a szekrényemre! :)

Ha Tolkien-t olvasok, olyan mintha elkerülnék ebből a bajos világból egy vágyott, jobb világba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.571 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére