Gondolatok

Több
17 éve 9 hónapja #305849 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Olyan jó érezni, hogy az ember bármennire is erőszakolja, nem mindenható, nem mindenttudó, és nem is lesz az. Csak azt kéne tudni, mikor lezs az, amikor ezt végre belátja???

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305810 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Minerva írta:

Felagund írta: Min: valóban van ilyen mechanizmus (pontosabban egy gátló agyterület), de mint minden ilyesmi, ez bizony el tud romlani... (és egy jó kis vietnami szolgálat szvsz okoz olyan pszichés megterhelést, hogy akár el is romoljon...)

Az alvajárás is attól van, hogy elromlik?


Valószínűleg igen...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305753 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nekem rendszerint visszatérő álmaim vannak, este mindig kikészítek egy papírt és amikor felriadok, mondig leírom. Majdnem mindig emléxek az álmaimra, volt, hogy azt álmodtam, hogy karddal kergetnek és leszúrnak, arra ébredtem, hogy anyu rázogat hogy mi van. Állítólag azt kiabáltam, hogy : menj innen, nem adom, és a kiabálásra gyüttek ki.
meg van hogy reggel rra ébredek hogy sírtam mert hót könny az arcom. De olyankor sose emléxek az álomra.

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305720 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gondolatok

Felagund írta: Min: valóban van ilyen mechanizmus (pontosabban egy gátló agyterület), de mint minden ilyesmi, ez bizony el tud romlani... (és egy jó kis vietnami szolgálat szvsz okoz olyan pszichés megterhelést, hogy akár el is romoljon...)

Az alvajárás is attól van, hogy elromlik?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305673 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta:

Ethuil írta: A kávé 8O attól zuhannék?...

nem tudom. azt viszont igen, hogy nekem borzalmas álmaim vannak tőle, és bár általam nagyon kedvelt innivaló, de nem ihatom csakúgy össze-vissza, mert az inszomniás fíling is befigyel az álmok mellé. tudod ez a félálomszerű szutymákság, mint amikor nagyon lázas vagy és látsz mindenféle hülyeséget álmodban. aztán meg egész másnap fáradt vagy. :P

Nálam valamiért nem úgy hat a kávé, mint másoknál. Abszolúte nem ébredek fel tőle, és éberebb se leszek...

Nővérem alvajáró (volt) és megtörtént vele, hogy álmában kinyitotta az ablakot. Hálistennek nyikorog az ablak (mármint mikor nyitjuk) és meghallottam a másik szobában. Hajánál fogva ráncigattam vissza... aztán fogta magát és lefeküdt aludni. Reggel meséltem neki a dologról.

Nekem szokásom még álmomban beszélni (meg híres-neves nővéremnek is). Apum szerint én angolul szövegelek, de néha magyarul is, nővérem meg mikor hogy. Annak is tanuja voltam, hogy a leányzó felül az ágyban, és elkezdi keresni a leeset krétát. Anyummal egy ideig néztük, hogy más az ágya környéki zugokat feltúrja, majd szóltunk neki, hogy a kréta megvan, feküdjön le. Lefeküdt. - Régi szép időkben napi műsoron volt nővérem "alvása". :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305666 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta:

Minerva írta: Tutibiztos, hogy városi legenda, mert létezik egy olyan mechanizmus (meg nem mondom, micsoda), ami megakadályozza, hogy a valóságban is megcsináld azt, amit az álmaidban.

volt az a srác, aki kiugrott a vonatablakon, mert azt álmodta, hogy ég a vonat. azzal mi a helyzet?


Az álom és az ébredés között nem olyan éles a határ, mint azt egyesek hiszik...
A srác lehet, hogy már miután elrugaszkodott az ablakpárkányról rájött, hogy igazából nem egészen az a helyzet...

Min: valóban van ilyen mechanizmus (pontosabban egy gátló agyterület), de mint minden ilyesmi, ez bizony el tud romlani... (és egy jó kis vietnami szolgálat szvsz okoz olyan pszichés megterhelést, hogy akár el is romoljon...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305659 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta:

Minerva írta: Tutibiztos, hogy városi legenda, mert létezik egy olyan mechanizmus (meg nem mondom, micsoda), ami megakadályozza, hogy a valóságban is megcsináld azt, amit az álmaidban.

volt az a srác, aki kiugrott a vonatablakon, mert azt álmodta, hogy ég a vonat. azzal mi a helyzet?


szerintem az is legenda lehet, a szokásos ismerős ismerősének a kutyájával történt meg. persze nincs kizárva, hogy valakinél nem működik a "gátlás", lásd alvajárók, azt viszont valahogy nem tudom elhinni, hogy valaki álmában megfojt valakit, úgy, hogy közben nem ébred fel.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305657 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Tudtomal ez olyan mint az alvajárás. Valamiféle betegség.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305656 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Minerva írta: Tutibiztos, hogy városi legenda, mert létezik egy olyan mechanizmus (meg nem mondom, micsoda), ami megakadályozza, hogy a valóságban is megcsináld azt, amit az álmaidban.

volt az a srác, aki kiugrott a vonatablakon, mert azt álmodta, hogy ég a vonat. azzal mi a helyzet?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305652 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gondolatok

Fimbrethil írta: Olvastam vhol, hogy egy vietnami veterán azt álmodta, h megin a háboruba van és rátámadtak, és fojtogatja az ellenséget, és mire felébredt, megfojtotta a feleségét:(
nem tudom mennyire városi legenda

Nóli:hisz ismersz...[size=9:2z6wwz90]amugy meg a saját álmaimra gondoltam, h értem öket[/size]

Tutibiztos, hogy városi legenda, mert létezik egy olyan mechanizmus (meg nem mondom, micsoda), ami megakadályozza, hogy a valóságban is megcsináld azt, amit az álmaidban.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305636 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok
Manapság énis kevesebb álmomra emlékszem (de azért átlag félévente van egy amire nagyon), gondolom mert sokkal jobban kimerülök, mint régen.



(UI: Testvéreim a Professzorban, ne keverjétek már a folytatás és a fojtogatás helyesírását, kérlek...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305616 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok
:)
Amúgy régebben én is sokkal jobban emlékeztem az álmaimra, mindig szívesn elmélkedtem rajtuk, de manapság alig-alig van min elmélkedni... :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305614 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Gondolatok
Olvastam vhol, hogy egy vietnami veterán azt álmodta, h megin a háboruba van és rátámadtak, és fojtogatja az ellenséget, és mire felébredt, megfojtotta a feleségét:(
nem tudom mennyire városi legenda

Nóli:hisz ismersz...[size=9:2zim7jk0]amugy meg a saját álmaimra gondoltam, h értem öket[/size]

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305589 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ethuil írta: A kávé 8O attól zuhannék?...

nem tudom. azt viszont igen, hogy nekem borzalmas álmaim vannak tőle, és bár általam nagyon kedvelt innivaló, de nem ihatom csakúgy össze-vissza, mert az inszomniás fíling is befigyel az álmok mellé. tudod ez a félálomszerű szutymákság, mint amikor nagyon lázas vagy és látsz mindenféle hülyeséget álmodban. aztán meg egész másnap fáradt vagy. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305582 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta:

Ethuil írta: Persze-persze, de hirtelen az ember meg is ijed, tudod milyen az ;)

persze, nekem is voltak borzasztó rémálmaim, zuhanok, üldöznek, leesek, megfulladok, ezerféle, és én is nagyon meg voltam ijedve, de szerencsére eltűntek. (amióta nem kávézom...)

A kávé 8O attól zuhannék?...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305581 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ethuil írta: Persze-persze, de hirtelen az ember meg is ijed, tudod milyen az ;)

persze, nekem is voltak borzasztó rémálmaim, zuhanok, üldöznek, leesek, megfulladok, ezerféle, és én is nagyon meg voltam ijedve, de szerencsére eltűntek. (amióta nem kávézom...)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305580 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta:

Ethuil írta: A legjobb barátom azt álmodta, hogy fojtogatják. Hirtelen arra ébredt, hogy arcát teljes erőből nyomja a párnába. (A szobába senki más nem volt, mert egyedül él). Szegény teljesen kikészült, félt, hogy máskor mi lesz ha nem ébred rá...

van egy olyan reflexed, ami meggátolja, hogy magadtól megfulladj. nincs olyan, hogy nem veszel levegőt és egyszercsak megfulladsz. (további információk a ttk-n :D ) tudom, hogy itt a párnáról volt szó, de én nem tartom elképzelhetőnek azt sem, hogy nyomod az arcod a párnába és attól fulladsz meg, bármiféle külső hatás segítsége nélkül.

Persze-persze, de hirtelen az ember meg is ijed, tudod milyen az ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305579 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ethuil írta: A legjobb barátom azt álmodta, hogy fojtogatják. Hirtelen arra ébredt, hogy arcát teljes erőből nyomja a párnába. (A szobába senki más nem volt, mert egyedül él). Szegény teljesen kikészült, félt, hogy máskor mi lesz ha nem ébred rá...

van egy olyan reflexed, ami meggátolja, hogy magadtól megfulladj. nincs olyan, hogy nem veszel levegőt és egyszercsak megfulladsz. (további információk a ttk-n :D ) tudom, hogy itt a párnáról volt szó, de én nem tartom elképzelhetőnek azt sem, hogy nyomod az arcod a párnába és attól fulladsz meg, bármiféle külső hatás segítsége nélkül.
de azért remélem, ilyen nem fordul elő többet.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305575 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok
A legjobb barátom azt álmodta, hogy fojtogatják. Hirtelen arra ébredt, hogy arcát teljes erőből nyomja a párnába. (A szobába senki más nem volt, mert egyedül él). Szegény teljesen kikészült, félt, hogy máskor mi lesz ha nem ébred rá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305527 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok

Fimbrethil írta: pedig általába tudom egy álomrol h hova kapcsolodik, és miért, és mit akar kifejezni...

Na Fim, akkor magyarázd meg nekem miért álmodtam hogy pszichopata tömeggyilkos vagy... ... ... :roll: :roll: :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305523 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Gondolatok
Volt h irtam az álmaim, és akkor egyre több dologra emlékeztem, de egyre kevesebb összefüggés volt bennük...és egyre megfejthetetlenebbek lettek, pedig általába tudom egy álomrol h hova kapcsolodik, és miért, és mit akar kifejezni...
szoval sztem van oka, h a tudatunkban miért azok az álmok maradnak meg, amik

nekem is volt már jos-álmom, meg oölyan h álmodtam, és közbe tudtam h ezt csak álmodom, meg tényleg van elég sok olyan ami közvetlenül, vagy egy kis szimbolumfejtés után tudom, h reakcio az elözö napomra/ amire gongoltam elalvás elött

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305339 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Gondolatok

Snuffles írta: nem lehet, hogy előbb történt a lábábal valami és csak azután álmodta ezt? úgy értem, a másodperc törtrésze telik ugye ilyenkor el az esemény és az álom közt, mert alvás közben a REM-szakaszban gyakran így dolgoz fel történéseket az agy. mindenesetre érdekes, nem?


Nem tudom, azt már nem mondta, hogy történt volna valami előtte a lábával. Meg tényleg, egyik nap még semmi baja nem volt, másnapra meg tök úgy nézett ki, mint akinek kiment a bokája, vagy valami ilyesmi.
Tényleg elég érdekesek ezek az álom-dolgok.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305336 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Olosta (Aelalin) írta: Egy ismerősömmel történt, hogy egyszer azt álmodta, hogy egy úthenger átment a lábán, és másnapra bedagadt a lába, és vagy egy hétig alig bírt ráálni. Mellesleg versenytáncos a srác, szóval nagyon rosszul érintette ez az álom.

velem olyan volt, hogy azt álmodtam, hogy egy hatalmas tű beleszúródik az ujjamba, reggel pedig egy szálkát találtam az ujjamban, elég méretes volt, hát... fájt is.
nem lehet, hogy előbb történt a lábábal valami és csak azután álmodta ezt? úgy értem, a másodperc törtrésze telik ugye ilyenkor el az esemény és az álom közt, mert alvás közben a REM-szakaszban gyakran így dolgoz fel történéseket az agy. mindenesetre érdekes, nem?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305333 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Gondolatok

Olosta (Aelalin) írta: Egy ismerősömmel történt, hogy egyszer azt álmodta, hogy egy úthenger átment a lábán, és másnapra bedagadt a lába, és vagy egy hétig alig bírt ráálni. Mellesleg versenytáncos a srác, szóval nagyon rosszul érintette ez az álom.

Nekem volt egy hosszú idő, amikor egyáltalán nem emlékeztem az álmaimra. Aztán kb. egy éve (mióta főiskolára járok) ismét álmodok, vagyis inkább az alább írtak alapján emlékszem rájuk.


Jó neked én valahogy ritkán álmodom :D
"békésen " tudok szuszogni

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305330 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Gondolatok
Egy ismerősömmel történt, hogy egyszer azt álmodta, hogy egy úthenger átment a lábán, és másnapra bedagadt a lába, és vagy egy hétig alig bírt ráálni. Mellesleg versenytáncos a srác, szóval nagyon rosszul érintette ez az álom.

Nekem volt egy hosszú idő, amikor egyáltalán nem emlékeztem az álmaimra. Aztán kb. egy éve (mióta főiskolára járok) ismét álmodok, vagyis inkább az alább írtak alapján emlékszem rájuk.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305327 Írta: gul
gul válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: én álmodtam már akkor is amikor elájultam...


Én januárban ájultam el kereken 3 percre, de nem álmodtam semmit, legalábbis nem emlékszem rá... Ellenben az eséssel együtt úgy fél óra is kiesett az életemből... Kaptam is egy nagyon-nagyon gyenge agyrászkódást, és ami legfurább, mintha gyorsabban telt volna az idő. Nagyon sokat aludtam, és egy csomó ideig abban a tudatban éltem, hogy kb. egy hétig voltam kórházban, mire anyám szólt, hogy csak két napig voltam bent... Nah persze az emlékezőképességem sosem volt túl jó :lol: .

Én is biztos sokszor szoktam álmodni, csak nagyon ritkán emlékszem az álmaimra. Mellesleg sosem azt, ami akkor tájt történt velem. Nemrég pl. azt álmodtam, hogy meglett a kulcsom, holott nemrég vesztettem el..
Egyszer meg valaki azt mondta, hogy a másodperc töredéke alatt álmodunk ˝el˝ vmit. Ez mennyire igaz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305323 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hmm.. érdekes téma :) én is szoktam több álmomra emlékezni egy éjszakáról. De ritkán álmodom olyat, ami az elmúlt napommal kapcsolatba hozható.

Nekem visszatérő álmaim vannak, és van hogy egy héten többször is. Az egyik ilyen a zuhanás, aminek az a vége, hogy ~az ágyamba estem bele~. Felriadok, megtapogatom minden épp csontom (néha azért fáj ez is, a nagy szívdobogásba'), aztán visszaalszom. A másik visszatérő álmom pedig az, hogy karjaim csapkodásával repülök. Ezt gyerekkorom óta álmodom, havi rendszerességgel. :D Biztos nagy dzsumbuj lehet a fejemben... de amúgy álmodni jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305300 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzymama/Tünde írta: érdekes régen sok álmomra emlékeztem, de mostanában egyáltalán nem
vajon ez mitől lehet?

azt mondják az okosok, hogy tudatosan kell akarnod, hogy emlékezz rá és egy-két hét elteltével mozzanatról mozzanatra pontosan emlékezni fogsz.
én inkább nem szeretnék, nekem az álom inkább egy borzalmas látomás, ha álmodom, reggel mindig úgy "ébredek", mint egy inszomniás.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305297 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
érdekes régen sok álmomra emlékeztem, de mostanában egyáltalán nem
vajon ez mitől lehet?
általában egyébként a vágyainkról és a nappal velünk megtörtént eseményekről, benyomásinkról álmodunk, illetve azokat dolgozzuk fel

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305292 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondolatok

Fimbrethil írta: és aki reggel több álmára is emléxik? velem az is alőfordult már...


Érdemes lenne jegyezned ezeket, érdekes "személyre szabott" kézikönyvet kapnál magadhoz. A szimbolum rendszer nagyon egyedi lehet, az önmegismerésben segítségedre lehet.
Számomra az is fantasztikus, hogy álmaink többféle üzenetet hozdozhatnak (az elmúlt nap élményeit feldolgozó álmok, vágyak megjelenése, félelmek, néha un. jósálmok is előfordulnak stb).

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.557 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére