Gondolatok

Több
18 éve 7 hónapja #283269 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok
Bocsánat... Nem szeretem az amerikaiakat, de tévedtem...
Érdekesnek érdekes, de nem azzal van a baj, h morbid. Tudok én is morbid lenni, meg vandál, de az egy várandós nő volt! És meghalt, úgy hogy magával vitt egy másik pici életet is.
Nekem senki ne hajtogassa ki a hasát!
Szerintem a halottal szembeni teljes tiszteletlenség.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283268 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

olorin.papa írta: Egy német pali csinálta...


No tessék..

olorin.papa írta: Volt ott várandós nő a magzatával, aminek ki lehetett hajtani a hasát, és ott volt benne a gyerek... :dead:


Azért ha belegondolok, megnéznék egyszer egy ilyet, azért nem minden nap lát az ember kisgyereket az anyja hasában. Jó, morbidnak morbid, de érdekes, ez tény.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283267 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alyr Arkhon írta:

Alison West írta:

Rabyn írta: Emlékeztek volt egy nagy balhé valami kiállításról ahol prepaártl testek voltak kiállítva. Na pl én még talán örülnék is neki (mivel úgyis reinarnálódóm) ha a testem egy ilyenen lenne:)


Ez hol volt..? 8O


Nem esküszöm meg rá, de asszem New Yorkban.
A fickó preparált holttestekből csinált félig művészi félig tanítási céllal műveket.


Egy német pali csinálta...
Volt ott várandós nő a magzatával, aminek ki lehetett hajtani a hasát, és ott volt benne a gyerek... :dead:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283264 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nóli írta: Ezt is csak amerikaiak csinálhatják...


Már ne is haragudj, a magyarok (vagy bármelyik másik barom nép) nem csinálnak marhaságokat?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283257 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alyr Arkhon írta: Nem esküszöm meg rá, de asszem New Yorkban.
A fickó preparált holttestekből csinált félig művészi félig tanítási céllal műveket.

Ezt is csak amerikaiak csinálhatják...
És vajh a "kiállítási darabok" beleegyeztek ebbe életük során?
Nem látok ebben művészetet. És a művészet mellé nem tudom odaképzelni az oktatást.
Vagy oktatás, vagy morbid.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283253 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alison West írta:

Rabyn írta: Emlékeztek volt egy nagy balhé valami kiállításról ahol prepaártl testek voltak kiállítva. Na pl én még talán örülnék is neki (mivel úgyis reinarnálódóm) ha a testem egy ilyenen lenne:)


Ez hol volt..? 8O


Nem esküszöm meg rá, de asszem New Yorkban.
A fickó preparált holttestekből csinált félig művészi félig tanítási céllal műveket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283241 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Azért mert pl ha a testem egy ilyen jellegű múzeumba kerül akkor abból is lehet tanulni. Ezért van az többek között, hogy az orvosi múzeumba csak engedéllyel lehet bemenni mert ott ilyen dolgok vannak. És minket nem visznek el pedig már kértük...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283239 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: szerintem ez elég morbid... Az én hullámat ne tegyék közszemlévé. Tanuljanak belőle, segítsenek meg valakit egyes részeivel, ha fölösleges, szórják szét. Senki ne mutogasson aszott koponyámra ujjal egy üvegfal túlsó oldaláról... Te miért gondolod, h ez jó?

Remzy mama: Veled tökéletesen egytértek.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283238 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Emlékeztek volt egy nagy balhé valami kiállításról ahol prepaártl testek voltak kiállítva. Na pl én még talán örülnék is neki (mivel úgyis reinarnálódóm) ha a testem egy ilyenen lenne:)


Ez hol volt..? 8O

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283236 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Emlékeztek volt egy nagy balhé valami kiállításról ahol prepaártl testek voltak kiállítva. Na pl én még talán örülnék is neki (mivel úgyis reinarnálódóm) ha a testem egy ilyenen lenne:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283220 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Az én testemmel mindenki azt csinál amit akar a halálom után, hiszen nekem már nem kell. Ha segíthetek akár életet menteni, akár kutatni (jó sok betegséget tanulmányozhatnak rajtam) rajta. Utána hamvasszanak el és szórjanak a folyóba, hogy kijussak a tengerre. Senki ne hozzon a síromra művirágot - utálom és ne pazarolja arra az idejét, hogy kijárjon hozzám a temetőbe - törődjenek inkjább az élőkkel. Gondoljon inkább rám, ha bármiről eszébe jutok, egy ötletről, egy tőlem örökölt holmiról, vagy arról, hogy én ezt milyen pikk-pakk el tudtam volna intézni, akármiről.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283215 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Illuin írta: ki ajánlaná fel a holttestét az orvosi egyetemeknek (a medikusok anatómia oktatásához szükséges)? Ez is legalább annyira fontos(szerintem), bár ritkán esik róla szó.
Nos, ti mit gondoltok?


Miután valaki más megemntésére felhsználták, utána én nem bánnám hogyha a testem segítene egy orvosnak megtanulni, hogyan is gyógyíthatná meg az egyik betegét, és ne akkor lásson először testet amikor betolnak elé valakit a műtőbe.
Én egyébként sem szeretném ha eltemetnének, inkább hamvasszanak el, és a poraimat szórják a tengerbe, vagy akár egy szép helyen a szélbe, hogy ott találhassak örök nyugalomra. Ugyanis én nem szeretném ha a családomnak 10évente meg kéne váltania a sírhelyemet vagy, hogy egy méregdrága temetés után az enyészeté legyek.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283183 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nóli írta: Halálom után biztosan felajánlom a testemet. Akár a szerveimet a rászoruloóknak, vagy a tudomány javára. Amelyikre épp nagyobb szükség lesz...


Én igen... Ha nem is az egyetemeknek, sokkal inlább a kutatólaboroknak...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283182 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én. Ugyanis inkább használják fel hasznosan a testemet, minthogy megegyék a kukacok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283177 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Gondolatok
Érthetően népszerű téma most a szervfelajánlás(egyébként én sem akadályozom meg, hogy halálom után felhasználhassák), ezzel kapcsolatban vetnék fel egy másik kérdést: ki ajánlaná fel a holttestét az orvosi egyetemeknek (a medikusok anatómia oktatásához szükséges)? Ez is legalább annyira fontos(szerintem), bár ritkán esik róla szó.
Nos, ti mit gondoltok?

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283172 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Gondolatok
Véradás... Örülök, h mostmár adhatok, de bevallom, vok olyan szerencsétlenke és lusta, h még mindíg nem mentem el... Én sem vok teljesen kibékülve a tűkkel, de szvsz ez önfejlesztés, önmagam legyőzése. De nem rettegek tőlük, szal nem olyan nagyon.
Szerintem nagyon jó a gondolat, h segítek valakin... Számomra az a legroszabb, amikor tehetetlen vagyok. Például ha valaki szenved a környezetemben. És bár a véradással nem feltétlenül a környezetemben segítek valakinek, mindenképp jó érzés...
A szerveimet bármikor bárki felhasználhatja... Nem jelentenék ki olyat, hogy az életemet áldoznám bárkiér is, mert ezt cs éles helyzetben tudom eldönteni, és nem akarok hazudni. Lehet h bepánikolnék. De amíg az életemet nem veszélyezteti, vegyétek a testemet...
Halálom után biztosan felajánlom a testemet. Akár a szerveimet a rászoruloóknak, vagy a tudomány javára. Amelyikre épp nagyobb szükség lesz...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282870 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondolatok
... véradást megelőzi a kb 2 oldalas kérdőív mélyreható kérdésekkel, de mielőtt bárhol felhasznák a véred alaposan megvizsgálják. :wink:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282854 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én marhára félek a vérvételtől,de ha olyasvalakinek kéne vért adni,akit szeretek,v. akiröl tudom,hogy csak ez mentheti meg,gondolkodás nélkül...

Már nemtom hol olvastam:
a kislány találkozik a tündérrel:
-mit kell tennem,ha én is tündér akarok lenni?
-Légy jó,igaz lelkű,tiszta szívű,és rövidke életed alatt is a kedvességeddel örvendeztesd meg,akit szeretsz...

Ég veled Rebeka! Nyugodj békében,te biztosan a tündérek közé kerülsz!

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282806 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: akinek alacsony a vérnyomása nem adhat


Ezek szerint én sem adhatnék (100/60) nemrégen volt nálunk orvosi vizsgálat a továbbtanulás miatt, és ott mondták hogy agyvérzésem biztos nem lesz.

Rebeka: Nyugodjon békében ifjú lelked...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Talán jobb így neki. Ki tudja meddig élt volna egy 40 éves májjal? És hogyan... Nagyon sajnálom a családját. De ha valaki menni akar akkor menni fog.


Már nemtudom kinek írtam és hova. Talán pont ide. Hogy van egy film a Kék Madár és abban az Időapónál vannak egyszer. Találkozik a két főszereplő a még meg nem született testvérükkel.
- És mikor jössz?
- Tavasszal
- És mit hozol?
- Két betegséget
- És aztán?
- Aztán elmegyek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282645 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ecthelion írta: † Nyugodjék békében Rebeka!


Nyugodjék békében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282644 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta:

Theala Vandron írta: De nem szeretném, ha halálom után felajánlanák bármimet is, mert én ismerni akarom azt, akin segítek...


Neked mi szükséged van rá utána? És igen valószínű, hogy egy olyan ember életét mentik meg vele, akit ugyanúgy szeret valaki, akiért aggódnak, akinek ugyanúgy joga van élni. Ki a manót érdekel, hogy nem ismerem, ha utána élhet.


Cica, ott a pont!!! :agree:


Nyugodj békében, Rebeka! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282605 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ecthelion írta: † Nyugodjék békében Rebeka!


Adjon Isten erőt a szülőknek felnevelni a kisebbik leányukat.........

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282604 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Gondolatok
Jézus pedig monda: Hagyjatok békét, e kis gyermekeknek, és ne tiltsátok meg nekik, hogy hozzám jöjjenek; mert ilyeneké a mennyeknek országa. /Máté 19.14/

† Nyugodjék békében Rebeka!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282489 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok

Theala Vandron írta: De nem szeretném, ha halálom után felajánlanák bármimet is, mert én ismerni akarom azt, akin segítek...


Neked mi szükséged van rá utána? És igen valószínű, hogy egy olyan ember életét mentik meg vele, akit ugyanúgy szeret valaki, akiért aggódnak, akinek ugyanúgy joga van élni. Ki a manót érdekel, hogy nem ismerem, ha utána élhet.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282485 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gondolatok
Véradás rulez!

Félóra nyugis pihenkélés, a vér gyönyörű vörös színe, ingyenpia, ingyencsoki, és a kedves nővérkék, akik kedélyesen elcsacsognak az emberrel.

És persze a tudat, hogy akár megmentheted 3 ember életét!

Mindenkinek ajánlom!


Na persze, én a lökött vimpár egyrészt, másrészt én mínusz fél liter vérrel is úgy rohangálok, mint a veszett fene! :D vannak ilyen szerencsések.. :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282469 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: aki 50 kilo alatt van az nem adhat
akinek alacsony a vérnyomása nem adhat
akinek fél évnél korábbi a piercingje nem adhat
akinek 1 évnél korábbi a tetkója nem adhat
és persze aki bármilyen betegségben szendved nem adhat


Na akkor Én két okból sem adhatnék. Meg utálom is a tűket. Vah.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282467 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Anyunál meg így derült ki, hogy hordozza a hepatitis valamelyik törzsének az ellenanyagját. És nem adhat vért. Engem meg nem engednek adni. mondjuk félek a tűtől de ha muszáj lenne akkor biztosan adnék.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282466 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Gondolatok
Egyszer jóanyám elment vért adni, vettek tőle mintát, aztán elsápadtak a nénik, mondták, hogy üljön le, nem kér-e egy kis vért???? Kiderült, hogy olyan vashiányos, hogy elvileg az már nagyon súlyos rosszullétekkel kéne hogy együttjárjon... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282465 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
aki 50 kilo alatt van az nem adhat
akinek alacsony a vérnyomása nem adhat
akinek fél évnél korábbi a piercingje nem adhat
akinek 1 évnél korábbi a tetkója nem adhat
és persze aki bármilyen betegségben szendved nem adhat

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.512 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére